Snažilky, jaro 2012

zuzkka88
1. lis 2011

Ahoj holky. Které se chystáte začít se snažením o potomka na jaře roku 2012, přidejte se. Můžeme si navzájem radit, podporovat se, a tak celkově sdílet snad jedno z nejhezčích období v životě. 🙂

januliiisek
25. črc 2012

@tera87 Taky jsem se celkem bála něco nakupovat dřív a nemám z toho dobrý pocit ani teďka.. Ale zhřešila jsem a objednala si v pondělí pár prvních oblečků pro mimíska(poprvé). Nakonec jsme se s přítelem shodly že začneme pomalinku nakupovat aby potom nebylo moc výdajů na ráz.. Jediné co tak kočárek se doveze domů nejspíš až po porodu. I když vlastně nevím jak to vše dopadne s těma výsledkama a tak.. Uvidíme.. Nějak bylo a nějak bude 🙂

kikimaruska
25. črc 2012

Ahojky holčinky. Tak prcek má zatím vše, co má mít a viděli jsme mihotat se i srdíčko 🙂. Další kontrola za 12 dní. Co ale, tak mi ta dr.řekla, že mám na pravém vaječníku 13mm cystu...že o tom asi vím (no samo sem nic nevěděla), takže snad to nebude mít na nic vliv. Dneska sem měla šílenou chu´t na ryby, tak sem zblajzla rybí salát ještě na mě čeká v lednici uzená makrela 😀 ...a chystám se na zeleninovou polévku a maso v mrkvi...teda až se prospím, už to na mne zas padá...

mazula
25. črc 2012

@hannyy
ahoj, tak to máš ťažké, aj moj jazdí s kamionom, prvý syn sa nám zadaril hneď,lebo sme jazdili spolu, ale teraz si už nedávame pozor skoro rok a nič, a ovu sme trafili za celú dobu len 4x 😒 a nič z toho,ale za 2t dojde domov, tak ovu chytíme, len otázne, čo z toho bude...držím palce

hannyy
25. črc 2012

@tera87 : ja nastesti poverciva nejsem 😀 to bych asi jinak v zivote nic nedokazala 😀

tera87
25. črc 2012

Ahojky 🙂) tak MS mě pomaloučku opouští...at už je fuč .... 😀 snad odjede na dovolenou na hooodně měsíců a nevrátí se na návštěvu zase za měsíc..
Babička včera mluvila s kartářkou a máme prý sexovat z lásky a né proto že mimi tolik chceme ...že se na to moc soustředíme ( no já se soustředim) tak si máme prý dát vínečko aby byly myšlenky jinde 😀 no jooo no ale copak to jde na to nemyslet??
😀 😀 😀 😝
pusinka je dneska nějakej hodnej hraje si s mašinkama 🙂

hannyy
25. črc 2012

@mourovata : muj manzel jezdi celou eu , zijeme pres tyden v rakousku a na vikendy jezdime do cz nebo taky jezdim jen ja sama, mame postaveny od vanoc novy rodiny domecek takze od jara je prace plno kolem 😉 , manzilek jezdil drive 3 mes francii a 14 dni doma, a pak jsem rekla dost , tohle nebylo ziti . fakt jsem to vydrzela rok a pak kdyz jsme zacali planovat budoucnost jsem mu rekla,ze takhle to nejde aon zmenil zamestnavatele a ja vlastne potom taky, delame ve stejne firme, ja delam ucetni a dispecerinu a on jezdi .

tera87
25. črc 2012

@hannyy já jo ale jen na určitý věci 🙂

hannyy
25. črc 2012

@jane_s : ahojkyyy 😉 za dva mesice odletame na svatebku, kterou jsme jeste nestihli, no tak doufam, ze nam to vyjde zaroven i s OVU 😉 14dni djerba a moc se modlim, aby nam to tam klaplo 😉 co vic si prat nez prijet ze svatebky a pak zjistit, ze se ten zazrak opravdu stal 😉

hannyy
25. črc 2012

@tera87 : vsak na skodu to neni 😉

tera87
25. črc 2012

@hannyy ty jo já bych se zbláznila ...mě stačilo když byl manžel u vojáků to bylo utrpení....mluvili jsme spolu jen ve 3 hod ráno... měsíc a pak jezdil domu na víkendy z Vyškova do Prahy v pátek autem po tom co přes týden spal třeba jen 3 hodiny (za ten celej týden) takže jsem se o něj bála ...a v neděli zpět.

hannyy
25. črc 2012

@mazula : a ja jsem si myslela ze jen my jsme v takovem shonu a koukam, ze je takovych paru plno . Nejvic me drazdi , ze te kazdy zastavuje a uz se pta kdy bude babo , no co jim clovek porad ma rikat a pak o tom clovek premysli a o to vic ho stve, ze stale nic 😠

tera87
25. črc 2012

@hannyy tak snad si už povezete mimi sebou a nebooo si ho spíš přivezete 🙂 🙂 🙂 budu na vás moooc myslet 🙂

hannyy
25. črc 2012

@tera87 jj to te plne chapu, manzel drive jezdil na koleckovem aute , takze otocil s kamionem streku fr-rakousko 1800km v 10h dopo byl nalozenej a druhy den v 8h rano stal na dvore nasi firmy, jel slozit a nalozit a jel dalsich 800km na vykladku do nemecka vse bez spanku , no proste silenosti, lital a nespal aby jsme meli co nejvice vydelano kvuli zarizovani domecku , ale to se proste taky neda delat porad , staci pak vterina zavahani a ta vterina ti zmeni cely zivot . za mesic treba nalital 20.000km coz normalne neudelas na kartove auto .taky jsem si rikala, ze je pak unavenej a samozrejme na nejaky sex nema chut, coz bych nemela ani ja ........ fakt to nemame jednoduche ..... 😒

tera87
25. črc 2012

@hannyy. ☹ to je strašný.A až budete mít mimi tak bude pořád jezdit?
My už to naštěstí máme v pohodě manžel kvůli mé odešel.

mazula
25. črc 2012

@hannyy
presne tak to poznáme aj my...

jane_s
25. črc 2012

@hannyy No tak to je naprosto luxusníííí😉 to by bylo aby nebylo, tak držím moc pěstičky, abyste se vrátili 3😉

tera87
25. črc 2012

@januliiisek mě jak se přehoupnul 3.měsíc tak jsem nakupovala ja zběsilá 😀

tera87
25. črc 2012

@jane_s. tam dva zpět tři a třeba i čtyři 🙂 jéé 🙂

ddanda
25. črc 2012

@hannyy to by bylo krásný, tak budeme drýet pěstičky 😀

hannyy
25. črc 2012

@tera87 ano bohuzel bude jezdit dal, ale poptava se se i v cz , jenze v cz jsou ty platy hrozny , je tezke klesnout treba o 20tis dolu , pokud by jezdil po-pa v cizine a vikendy doma tak bych to jeste zvladla , a pak zase zacinat nekde od znova je tezke , pristi rok uz se mu zase zvedne zaklad na 15 tis a plus km takze zase vetsi vyplata a kdyby kvuli rodine skoncil a zacal v cz, tak prijde o vse . 😒 no ale nebudeme predbihat a uvidime . Je super ze na domecek nebudu sama , tchan se o domecek stara i ted kdyz jsme v rakousku coz je luxus 😀 a bude mi pomahat i kdyz pujdu na materskou do cz 😉 aspon neco ....

jane_s
25. črc 2012

@hannyy JJ děda má přepravní společnost a platy se fakt hodně liší co se týče vnitrostátní a mezinárodní dopravy..ale jako pro dělání dětí je to práce na prd..chlap Ti odjede, ty máš třeba na testu pozitivní OVU a co teď že? Můžeš si tak max. pobrečet, že jsi sama a sama s tím nic nezmůžeš:-/ Ale uvidíš, že vám to dopadne😉 budu na Tebe moc myslet kočko,doufám, že se budeme informovat😉

jane_s
25. črc 2012

@tera87 Já teď piju každej večer pivko😀DD abych se uvolnila a beru to tak k létu, zachutnaly mi ty ovocný piva😀 asi budu ožrala naloženej v chmelu a bude to😀 JInak babička má pravdu no, ale zase když člověk miminko plánuje, tak se miluje jednak z lásky a jednak proto že chce aby to dopadlo že? Je jasný, že jako mě by se i hnusilo bejt jak továrna na děti🙂))

hannyy
25. črc 2012

@jane_s : si muzes prectavit tedy jak tezke to je 😀 , my jsme jeden cas prave porad testovaly a snazili se a pak kdyz prijde jen to zklamani , tak nas ta touha po mimi malem rozestvala, a rekli jsme si dost, zvolnime a uvidime, konec s testovanim, max.mrknem na ty dny kdy by to slo a vic nic...... no a dneska jsi me na toto obdobi privedla at ak jsem udelala hruby propocet az do te dovolene a ms mam mit zrovna na te dovci ☹ takze hned zitra zajedu k mymu doktorovi a probereme mozne varianty , protoze me jinak trefi mit sve dny na svatebni ceste a ke vsemu ja vzdy cely tyden skoro prolezim ☹ jak mi je zle no to si nedovedu vubec predstavit ☹

mourovata
25. črc 2012

@hannyy tak to máš fajn, naplánuješ mu kdy má být doma 😀. Můj za poslední roky změnil spoustu firm, bud přestali platit, nebo je koupil někdo jiný a už nebyl tak často doma. Nakonec se domluvil se známím a jezdí u něho Rusko. Vzal to kvůli penězům snad jen narok, aby jsme našetřili něco do začátku na mimi a zrekonstruovali byt, páč až budu na mateřské tak půjdeme s penězma rapidně dolů 😝

hannyy
25. črc 2012

@mourovata , jj to znam , no manzel snad uz vydrzi u jedne firmy, nase firma neplati spatne a hlavne az pujdu na materskou tak budu pobirat tu z rakouska i kdyz budu zit v cz, coz je jedina vyhoda , ale zase clovbek to dela na ukor jinych veci, je to spiz jen o zvyku 😉

mourovata
25. črc 2012

@hannyy já měla jet jednou s manžou kamionem do švédska a zrovna mi vycházela MS, taky jsem byla u dr. a dal mi tabletky na oddálení, drahý to bylo jako... a stejně jsem slabě krvácela, takže jsme si to vůbec neužili a naštětí jsem měla i štěstí na hygienu, jinak by to byl děs.

ddanda
25. črc 2012

@hannyy no to si nech nějak posunout nebo něco, to by byla teda blbá svatební cesta ☹

hannyy
25. črc 2012

@mourovata urcite neco existuje ale musi to byt na 100 procent tyjo no uz at jsem u nej 😀 v ordinaci

jane_s
25. črc 2012

@hannyy No sakriš Haničko, to se musí nějak udělat, abyste tu dovču pořádně využili k dělání miminka, musíte to nějak vymyslet jasan?😉 Hrozně moc Ti to přeju, tam by bylo krásné kdyby to dopadlo vid? V jiném prostředí, navíc v tak krásném člověk přijde raz dva na nové myšlenky😉 VY to dokážete uvidíš🙂))

hannyy
25. črc 2012

jinak holky urco vsechny courate po netu a shanite co vas zajima...... me treba zajimaji ty latkove pleny , mam v tom hokej 😀 dokonce jsme se o tom bavili s manzou a ten mi chytracil informace az jsem si z toho malem sedla , on o tom vi vic jak ja 😀 no a referoval mi jak to chlapi vozi manzelkam a rodine kamionem jak to shani ruzne ve svete atd 😉 kazdopadne se chci zeptat latkove nebo papirove , prijde mi to moc slozite s latkovymi a to mimco je pak jak balon kulate 😲 co vy nato ?