Snažilky, jaro 2012

zuzkka88
1. lis 2011

Ahoj holky. Které se chystáte začít se snažením o potomka na jaře roku 2012, přidejte se. Můžeme si navzájem radit, podporovat se, a tak celkově sdílet snad jedno z nejhezčích období v životě. 🙂

semmi
21. kvě 2012

@pajjaa Tak to je zvláštní... Každopádně budu držet palečky, ať všechna vyšetření vyjdou dobře...

pajjaa
21. kvě 2012

@semmi dekujem.sice si myslim,ze nam reknou ze nikde problem neni,ale aspon budem mit jistotu- ale vzdycky se zacina u chlapa takze ted je narade manzel 🙂

semmi
21. kvě 2012

@kikimaruska chápu, že to nejde na to nemyslet obzvlášť v takovéto situaci. Budu moc držet palečky, aby vám to vyšlo. Moje sestřenice byla dvakrát na IVF a nezdařilo se. Pak na to přestala myslet a na dovolené normální cestou počali, ale v 8. týdnu musela jít na přerušení plod se nevyvíjel :( je to fakt hrozný. Ten kdo dítě chce ho mít nemůže a někdo jiný si neváží zdravých dětí..

kikimaruska
21. kvě 2012

@semmi To je pravda, ale neuděláme nic. Uvidím, co mi řekne večer dr...Už pomalu odpočítávám hodiny... 😝 😀

semmi
21. kvě 2012

@kikimaruska tak dej pak vědět!!!! Budu na tebe myslet ;)

kikimaruska
21. kvě 2012

@semmi děkuji, večer se stavím 😉

mazula
21. kvě 2012

@kikimaruska
ahoj, tak to sme na tom skoro rovnako,môj syn bude mať v stredu 3 roky a teraz sa snažíme 3mesiace a nič,syn hneď prvý mesiac...a ďalšie snaženie bude až o mesiac,lebo nemám muža doma 😒 ja som si tak nejak myslela, že i to druh bude hneď 😀 tak som sa sekla trošec...

kikimaruska
21. kvě 2012

@mazula my to máme taky složitější, zatím ze dvou měsíců když jsem měla ovu, tak byl přítel na cvičení (je to voják z povolání), anebo já v práci. Dojíždím přes 50 km a zatím máme dvě domácnosti.Jednu v UL spolu a pak malýho mám u rodičů...kde jsem byla 3 roky sama...Malýho nemáme tady,jelikož nemáme školku...tj.nemužeme bydlet všichni. Ale tuk tuk, před pár dny jsem se dozvěděla, že synka nám sem do Ul vzali 🙂 , tak aspon něco, ikdyž s mojí prací je to taky potíž...dělám směny noční, svátky, víkendy...je to náročné...Takže o stres není nouze...Uvidíme, budeme se snažit holky, proto tu jsme 😀 😉 🙂

mazula
21. kvě 2012

@kikimaruska
môj jazdí s kamiónom,takže od jesene sme teraz mali prvé tri ovu za sebou čo bol doma, a to len preto, že menil robotu, takže neviem neviem 😒

axonka
21. kvě 2012

@pajjaa nene, dnes jsem netestovala 😉 , MS mam dostat nejdrive ve crtvrtek a nejpozdeji v sobotu..., tak uvidime 😉

axonka
21. kvě 2012

@zdendula86 moc ti gratuluji 🙂 , snad mi to take co nejdrive vyjde 🙂

axonka
21. kvě 2012

@zdendula86 mam v planu si test udelat jeste ve ctrvtek, pokud tedy MS neprijde 🙂 , dam vedet jak jsem dopadla 😅

jankajarni
21. kvě 2012

Tak MS dorazila temer na den, jak jsem čekala:( Samozřejmě jsem to pěkně obrečela, pořád si říkám, že nervama si samozřejmě snižuju šance, ale to se prostě nedá.mám intuici, že něco není ok, tak chci jít k dr., i když se snažíme teprv tři měsíce. Mám strach, že rekne, ze jsem blázen(byla bych v klidu, kdyby bylo během cyklu všecko jako dřív a stejně to nešlo , ale takhle chci vědět, o co jde). Moc se mi tam nechce, no, ale jinak to asi nepujde.Jinak co mě znepokojuje byly rozhazeny cykly, ty se sice ted srovnaly, ale porad nemam plodny hlen(drive "litry'") a moc nemam chut na sex. Nemate to nektera podobne?

mazula
21. kvě 2012

@jankajarni
neboj nič, uvidíš čo Ti povie, na ten hlien odporúčajú alchemilku žltozelenú, u vás tuším kontryhel, ja teraz pár dní pijem, a skú nejaké bylinky, ja myslím že mne pri prvom pomohli obsahovali fytohormóny, neviem, či sa tu smie verejne písať značka, a teraz mi dal ženský také bylliné kapsule, český výrobca, tak skús, nič neboj

jankajarni
21. kvě 2012

@mazula dík moc, mám strašný strach, že se prostě něco stalo a nebudu třeba nikdy mít miminko. je to takový zmatek a úzkost, víš, že něco není ok, ale vůbec netušíš co...zkusím ten kontryhel, třeba mě to aspon psychicky podpoří. říkala jsem si, že kdyby ted nekdo přišel, at mu dám všecko, co mám(peníze, vzdělání...), že mi dá mimi, hned bych to udělala:(

pajjaa
21. kvě 2012

@axonka tak dej vedet 🙂

mazula
21. kvě 2012

@jankajarni
nebooooooj, 3 mesiace je málo, čo som tu čítala, niekto aj rok a sú obaja zdraví,napíšem Ti do IP tie bylinky, poštuduj na nete

klarrka
21. kvě 2012

@kikimaruska
Ahojky, ty jo, tak to jsi na tom podobně jako já. Já mám také "povolenku" jen do září. Po mimoděl. těhu mám jen jeden vejcovod, ten prý po profuku vydrží jen cca půl roku průchodný. JJ, je to stres, když víš, že na to máš jen půl roku, kdo nezažije, neuvěří. Mně doktor dal první tři měsíce Clostibelgyt, ten zabral jen první cyklus, pak stres v práci a já přestala ovulovat ☹ .

ludmilad
21. kvě 2012

@zdendula86 gratuluji! Já jsem objednaná na 7tt, aby už bylo vidět srdíčko.
@jankajarni já jsem necítila do MS vůbec nic, dokonce jsem neměla ani špinění z uhnízdění. Potom jen asi 3 dny mi bylo trošku hůř od žaludku a teď zase nic zvláštního necítím 🙂

kikimaruska
21. kvě 2012

Ahojky. Tak hlásím, že čípek vypadá dobře, povolenka se povoluje do září, pokud budou pak do 14 dní dobré cyto 🙂 . Měřil mi i kdy by měla přijít ovu, a vychází to pátek/sobota...tak hned na to vletíme po návratu z práce 😀 .
@klarrka uvidíme, třeba to stihneme do září obě 🙂 .Je to mnohem větší stres, když člověk ví...ted, anebo pak už to nemusí vyjít nikdy... 😕 😨 ...Já sem si holky dnes přinesla domů lehátko-houpadlo...kolega má dvojčátka a prodával za výbornou cenu...a to je jedna z mála věcí, co sem po Kubovi nenechala a prodala...mám jí tu postavenou a kochám se...zas to se mnou hází, ty hormony. Budu ji muset sklidit a uložit...ale mám radost. 🙂

pajjaa
21. kvě 2012

@jankajarni muzze to byt dusledek vysazeni HA ono se to srovna🙂 neboj - meris si BT nebo si delas ovu testy? hlavne kdyz pujdes k dr tak se zacina u partnera ne u zeny

klarrka
22. kvě 2012

@kikimaruska
No, kéž bychom to stihly, musíme se prostě snažit a myslet optimisticky 😵

axonka
22. kvě 2012

Tak jsem opet nevydrzela a vlitla do lekarny, koupila par testu a ted vecer si udelala test a vidim "ducha" 🙂 😉 . Udelam jeste zitra rano......

mazula
22. kvě 2012

@axonka
super, ja som Ti vravela,že je to tehu 😉

axonka
22. kvě 2012

@mazula jeste nekric, nic neni potvrzene 😅 😅

mazula
22. kvě 2012

@axonka
ale silne tipujem 😉

axonka
22. kvě 2012

@mazula rano si to zopakuji a dam vedet 🙂 ted jsem to byla zkontrolovat, jestli jsem nemela vlci mlhu a fakt tam slaba carka je 🙂 🙂tak uvidime zitra doufam, ze z ranniho vzorku bude silneji videt 😉

mazula
22. kvě 2012

@axonka
určite,ak je to čiarka a nie len niečo rozmazané,tak je to tam 🙂

mokio
22. kvě 2012

Ahoj holky. Ráda bych se k Vám přidala 🙂 Minulý rok v létě jsem vysadila po 13-ti letech antikoncepci a od té doby se snažíme o miminko. Ale mám dost rozházený cyklus...40,50,60 dní..dostala jsem dvě vyvolávačky. Nyní 2.měsíc Duphaston na srovnání-zatím se daří-první cyklus po 29 dnech 😉 A ted první měsíc budu brát Clostík-neovuluji, takže doufám, že pomůže.
Jinak Axonko držím pěsti 😅 Vypadá to nadějně.

axonka
22. kvě 2012

@mazula tak potom je to carka 🙂