Snažilky, jaro 2012

zuzkka88
1. lis 2011

Ahoj holky. Které se chystáte začít se snažením o potomka na jaře roku 2012, přidejte se. Můžeme si navzájem radit, podporovat se, a tak celkově sdílet snad jedno z nejhezčích období v životě. 🙂

jane_s
25. čer 2012

@kikimaruska tak to je opravdu brzy..to bych zacala uz ale pro jistotu dnes testovat..ja jsem dnes 16 DC tak jsem zvedava na dnesni testovani🙂

verisek.s
25. čer 2012

@jane_s Ahoooj Jani, tak vidím, že už pilně testuješ 🙂 Držím palečky, ať tam brzo jsou dvě čárky silné jako dálnice 😀 Já jsem dneska 7. DC, takže mám na testování ovu ještě čas 🙂
Jinak vidím, že je nás tady už kupa nových, tak držím všem palečky 🙂
Já dneska frčím na masáž a na akupunkturu a půjdu kolem lékárny....takže testíky mě neminou a určitě nakoupím 😀 😀

ddanda
25. čer 2012

@jane_s Co to tu čtu za negativní myšlenky???? Copak jsem si řekli? 😀

ddanda
25. čer 2012

@verisek.s To určitě nakup.My s Jančou testujeme pro jistotu od 10DC, abysme něco neprošvihly 🙂

smisek2011
25. čer 2012

@jane_s dneska je to 26 den cyklu a teplota je porad nahore🙂 tak uvidim no...Posledni cyklus prisla ms uz 27 den cyklu tak ted by nemusela chodit...na tehu test je jeste brzy, kdyz to ale dostanu tak kaslu na mereni BT i ovu testy a necham to prirode...Kazdy mi rika ze cim vic se budu soustredit tim pomaleji to pujde ale zkus na to nemyslet ze???

flasinka
25. čer 2012

Ahojky,muzu se k vam pridat? Snazime se tri mesice a zatim stale nic. Nechavame tomu zatim volny prubeh,nijak se nesleduju. Ale jak to tady procitam,zacala jsem premyslet nad OVUtestama. Preju hezky den,prijemne snazenicko a snad se nam tady vsem brzo zadari. 😉 😎

jane_s
25. čer 2012

@verisek.s Ahojky Verunko, tak dnes nebo zítra už bude asi fakt pozitivní, dneska to vypadá už dost nadějně..zítra dám asi na koníka foto do mého alba, tak pak jukni ano?😉 Byla jsem ráno jak malá holka😀 už jsem totiž 16DC a myslela jsem si, že nepřijde, ale pak najednou sílila holka jedna a už je to lepšíííí než předchozí dny,tak si myslím, že 100% pozitivní by měl být zítra, je to krásný pocit, zas takový další krůček za mnou a o nervy míň😀 že OVU prostě probíhá.. Tak si moc užij masáž a těším se, až taky začneš testovat😉

jane_s
25. čer 2012

@flasinka 😀 Ahojkyyyy, jasný přidej se k nám..já jsem tady tak nějak zahájila testovací OVU mánii, protože 4 měsíce se nám nedaří, tak jsem se chtěla uklidnit, že vůbec OVU mám a tak testuju poprvé a snad naposledy jako o závod..testy určitě doporučuju! Takže koukej nám sem sdělovat své poznatky a klidně i otázky, jsme na tom všechny stejně a musíme si pomáhat😉

jane_s
25. čer 2012

@ddanda
@verisek.s Ano ano Verunko, my s Dančou už testujeme jako o závod, a čekáme i na Tebe😉 znáš přece naší dohodu😀 všechny hezky najednou jasný..to nás se jen tak nezbavíš😀

jane_s
25. čer 2012

@smisek2011 Přesně tak,na to se jako nedá nemyslet, ale tak nějak s mírou hlavně, ne brečet když dostaneme MS, naopak brát to pozitivně, spousta holek ani MS nemá a chodí na vyvolávačky..musíme to brát s humorem a proto to tady musí frčet takovejma smajlíííkama 😀 😀 😀 😀 😀 ne ☹ ☹ ☹ , ty jsou fuj😉))) takže hlavu vzhůru, dočkáme se všechny doby dup😉

jane_s
25. čer 2012

@ddanda To je tím, že Tě tady od rána nemám, ale teď už budu hodná, slibuju😀DDD jen pozitivní mysl, ano ano!😉)))

ddanda
25. čer 2012

@jane_s už budu taky hodná a chodit na koníka poctivě, slibuju.

mokio
25. čer 2012

@jane_s no ja doufám, že je to brzy udělanej testík 🙂 neboj, určitě napíšu, jak to bude dál..dnes jsem měla posladní duphaston a po něm jsem to prvně dostala 4-tý den a minule hned druhý-tak doufám, že ta mrška už nedorazí.No, jsem napnutá, jak kšandy 😉 Co Ty? Jak pokračuje testování ovu??? 🙂

mokio
25. čer 2012

@flasinka ahoj a vítej 🙂 ještě doplním, že tu je nejen ovutestomanie, ale taky těhutestomanie 😅 no, však uvidíš sama.Tak přeju,at patříš mezi ty štastnější, a povede se ti mimi co by dup 😀

jane_s
25. čer 2012

@mokio No dneska naprosto úžasně, měla jsem ráno velkou radost po testování😉 asi OVU přišla nebo přichází..tak budu muset preventivně znásilnit manžela😀 ať něco nemineme🙂))) ale fakt jsem měla ráno radost, aspoň něco, jako z // na TT budu víc skákat😀 ale tohle je taky pro mě důležitý krůček😉 A kdypak zase zkušít testnout?😉

krevetaci
25. čer 2012

Ahoj holky, tak jak je, jaký byl víkend? Doufám, že odpočinkový. Já jsem právě v půlce MC ale dneska není manžel doma, tak snad bude tulení zítra. Ovu zatím netestuju. Ale pořád na to myslím....

smisek2011
25. čer 2012

@jane_s presne tak...clovek se musi porad radovat a prece neco spatne je k necemu dobre...a jak rikas...kdyz jsem jednou mela spozdeni dva tydny tak jsem se radovala z tehu ale nakonec ms prisla byly jsem smutna ale zase jsem byly rada ze to prislo samo a nemusela jsem na nejake vyvolavacky....😀

jane_s
25. čer 2012

@smisek2011 😀 noooo to je super přííístup😉 já jsem třeba dneska jak blázen šťastná, že mám pozitivní OVU test, tak zase pro mě další krok že je to třeba všechno v pořádku a brzy to dopadne😉 Už jsem včera ztrácela naději a dneska jsem fakt moc rááááda..takže fakt to dopadne dobře, nesmíme jen prostě ztrácet hlavu..od toho jsme tady pro sebe, abychom se podporovaly a nevzdávaly to😉

mokio
25. čer 2012

@jane_s tak to vím přesně, jak se cítíš...ja měla anovulační cykly od toho mého vysazení...a tento měsíc jsem měla ovulku poprvý 🙂 Kdybys viděla můj výraz, když mi to doktorka řekla.... 😀 😀 😀 Pokud nepříjde ms, tak testnu asi ve čtvrtek.

jane_s
25. čer 2012

@mokio Jooo vid😀 člověk se raduje jak kdyby měl // na TT a ona teprve Ovulka ty jo😀D ale tak snad to dobře dopadne a v tomto nebo příštím cyklu se zadaří, když si budu tu ovulku teď testovat😉 to by sakriš bylo aby nebylo😀 Jéééé tak to pak dej hnedle vědět, držím pěstičky🙂 to mě čeká testování TT až za dlouho a třeba ani neee když dorazí tak škaredá červená potvůrka😀

mokio
25. čer 2012

@jane_s to je přesný 🙂 ...ale když celé měsíce ovulku nemáš, a pak najednou přijde, tak to je fakt euforie 😅 No, a ted je to na snaženíčku a štěstíčku 🙂 Tak se hezky snažte, at se můžeš pochlubit // na těhutestíku 🙂

jane_s
25. čer 2012

Holky, tak se toto fórum může přejmenovat na Snažilky, léto 2012😀 jsme to jaro jaksi prokaučovaly že? Ale nevadííííí, léto je léto a teď to vyjde a hold jaro bude ve znamení narození našich mimiňátek😉 Všem Vám přeju strašně mooooc štěstíííí😉

kikimaruska
25. čer 2012

@jane_s měnit to nebudeme...tam jsou zase uplně jiný maminy...tak at je vidět, odkdy se snažíme, ne? Ikdyž já sem snažilka zima 2012 🙂)))...a některé ještě víc...

jane_s
25. čer 2012

@kikimaruska Však jasnýýýý, to víš že to necháme tak jak to je, ale hold nám bude patřit až to léto, snad už se většině, nejlépe všem zadaří😉

smisek2011
25. čer 2012

@jane_s presne tak jak pises od toho jsem tady pro sebe...ja mela ovu test pozitivni v utery...ve ctvrtek uz nee..V pondeli bylo mazleni tak se nam treba taky zadarilo si rikam a kdyz nee tak nevadi za dva tydny jdu k dr a ten mi rekne vice...taky rikam ze to treba pujde az pozdeji treba jeste ted neni spravnej cas proste az to prijde tak to prijde.-)

jane_s
25. čer 2012

@smisek2011 Ano ano, přesně tak..třeba by to nebylo stejně dobře, kdyby se to uspěchalo, tak ať si příroda řekne, až bude ten správný čas že? Nemá cenu to lámat přes koleno? A k dr. jdeš na běžnou kontrolu?🙂

smisek2011
25. čer 2012

@jane_s Ja ziju s manzelem v irsku takze jak letime smer cr tak je to vzdy gynekolog a endokrinolog( mam problemy se stitnou zlazou ale rekla bych ze je ok) a zubar🙂 to je pak prijemna dovca co???Udelame preventivku a hned se ho na vse poptam🙂 Ted utikam do prace ozvu se vecer nebo zitra..

jane_s
25. čer 2012

@smisek2011 Tak at to dobre v praci jde a budu rada, kdyz napises🙂 no to je teda dovca😀 jen co je pravda..fakt ze jo!😀 ale aspon to mas pri jednom😉

ddanda
25. čer 2012

@kikimaruska a já září 2011, neměnte to, já chci patřit k Vám 🙂

verisek.s
25. čer 2012

@ddanda
@jane_s Tak kočky, testy nakoupeny, takže my začínáme testovat v neděli 🙂 🙂 V sobotu jdeme zase na svatbu, budeme tam přespávat....tak uvidíme 😀 No a potom 4. frčíme na chaloupku do neděle, tak doufám, že se to povede! Tfuj tfuj tfuj 🙂 🙂 🙂