Snažilky, jaro 2012

zuzkka88
1. lis 2011

Ahoj holky. Které se chystáte začít se snažením o potomka na jaře roku 2012, přidejte se. Můžeme si navzájem radit, podporovat se, a tak celkově sdílet snad jedno z nejhezčích období v životě. 🙂

mitote
26. lis 2011

@leni_tom super, ze jsi ockovana 🙂 ja jsem se stihla naockovat jeste pred prvnim sexem 😵 a vubec toho nelituju

xsuzzi
26. lis 2011

mitote : těhotenství je to nejkrásnější období na světě 😵 já si ho moc moc moc užila 😵 kila, přibývání,oblíkání,ten stav,rostoucí bříško 😵 čím větší bylo tím větší euforku jsem zažívala. Já si ho moc užila a moc se těšim na další 🙂

mitote
26. lis 2011

@xsuzzi jako jo, na oblikani i brisko se mo tesim, ale mam za sebou anorexii a moc si neumim predstavit,, ze me vaha ukaze treba o 10 nebo 20kg vic 😀 To bude ulet 😀

xsuzzi
26. lis 2011

bude to super 🙂 věř mi 🙂

mitote
26. lis 2011

@xsuzzi uvidime, nastesti mam skveleho manzela a v zaloze psycholozku a moc hodnou gynekolozku 🙂

leni_tom
27. lis 2011

@mitote ...no to já bohužel nestihla, v tý době to buď enbylo, nebo se o tom nemluvilo. Ale poté co jsem změnila gynekoložku a ta se mě při první návštěvě zeptala na očkování, tak jsem jí říkala, že můj doktor nebyl asi zastáncem, když jsme se ho ptala, bylo mi za týden 25 (ta horní doporučená hranice) a on řekl, že je to na mě, ale on to nepovažuje za důležité.Teď je mi 26 a změnila jsem doktorku a ta mi řekla:" No, podívejte se, mě je 45 a před týdnem jsem byla na poslední dávce..." Takže jsem se naočkovat enchala. Je to dost peněz, ale co, za tohle to asi stojí, ikdyby mi to případně mělo jen zmírnit tu nemoc.

mitote
27. lis 2011

@leni_tom no ja jsem byla ockovana mezi prvnima, v prosinci se zacalo ockovat a ja jeste v prosinci byla. Je fakt zrovna v te dobe se me gynekolozk zeptala, kdy se necham naockovat a kdyz jsem to rekla doma mame, tak ta me okamzite objednala. A nelituju, stihla jsem to tak tak na posledni chvili pred sexem 😀 treba kamaradka me rikala, ze se chtela taky nechat naockovat a mama ji rekla, ze ji takovou kravinu nezaplati 😲 jo ono uz se ockovani doporucuje do 45 let a podle me, i kdyby to riziko snizilo jen o jedno procento, tak je to dobry. Nechtela bych jednou litovat, ze jsem to neudelala. Navic to chrani i pred bradavicema a rakovinou konecniku

xsuzzi
27. lis 2011

mitote neboj se nic, dobře to dopadne 🙂
hlavně ať už je aspoň březen holky, že jo 😅 ať se můžeme těšit z brzzkého snaženíčka 😵 to bude dlouhý ta zima. Myslíte,že nám to uteče? 😅

mitote
27. lis 2011

@xsuzzi me ten cas celkove posledni dobou silene utika, myslim ze kveten je skoro za rohem 😀

xsuzzi
28. lis 2011

😀 😀 😀 😀 myslíš? 😅 no tak snad máš pravdu no 😅
holky vy tu vůbec nekecáte 😅 hrůůůůůůza 😅 😀 😀 😀

mitote
28. lis 2011

@xsuzzi jo koukam ze tu hlavne zakladatelka @zuzkka88 na to dlabe a nekeca 😀
holky, ja mam cca 10dni po menzes a zase slabe krvacim-spinim ☹ podl egynekolozky je vse ok, myslite, ze to muze byt po infekci a dvojich antibiotikach?

xsuzzi
28. lis 2011

a nemáš už třeba ovulku nebo nebyla jsi na gyn. vyšetření? Taky kdybys jedla HA třeba nedávno nasazenou jako novou? Nevim zda po atb, ale možný je všechno. Nevim, neslyšela jsem po atb a infekci.
Jj holky, pěkně na to tady ale, VŠICI pečete 😅

mitote
28. lis 2011

@xsuzzi na gynde jsem byla a vse je pry ok. Ha nejim a nejedla sem. Hele oznacuj me - davej "odpovedet" jinak nevidim, zes me odpovedela

cooke
29. lis 2011

Ahojky holky tak já se přidávám do této debaty 🙂 Být to na manželovi tak už jsem těhotná, ale já nějak nevím, řekla jsem si že jaro 2012 bude to pravé začít, protože ještě stavíme domeček od půlky února do půlky března letíme do zahraničí a nevím jak bych to všechno zvládala 🙂

mykolaapsi
29. lis 2011

Ahoj holky, taky se přidám, ikdyž už jsem s @zuzkka88 v jedné diskuzi, ale tahle je pro mě jak dělaná, protože také plánujeme začít na jaře 2012.

@cooke máme to stejně, čeká nás ještě rekonstrukce půlky bytu a v půlce února odjíždíme na zpožděnou svatební cestu, takže začneme buď tam nebo až se vrátíme, uvidí se 🙂

zuzkka88
autor
29. lis 2011

@mitote já začnu naplno kecat od února 😀 teď mám bohužel plno práce s diplomkou a s učením na zkoušky a zápočty, zrovna zítra mě jeden čeká. Takže už se moooooc těším, až tohle období bude za mnou a budu tu moct být víc s vámi.
@cooke ahoj, my sice nebudeme stavět, ale do měsíce se stěhujeme a budeme únor/březen něco málo rekonstruovat, vybavovat apod., takže toto nás taky plně zaměstná.
@mykolaapsi ahoj vítám 🙂

mitote
29. lis 2011

@cooke
@mykolaapsi jo holky to my stavet nebo reskontruovat asi zacneme az za dva roky i s malym prckem...ted z bytu nemuzem, protoze ho nemame ani pet let amuslei bychom platit dan z prijmu 300 tis a na to jim kaslu

leni_tom
29. lis 2011

@mitote ...já mám byt 3 roky a taky se budu stěhovat. Ta daň z příjmu se platí buď když ho máš 5 let nebo když v něm máš 2 roky (nebo 3?) trvalý bydliště. A platí se jen pokud cena, za kterou byt prodáš je vyšší než cena, za kterou jste ho koupili. Takže já ho klidně prodat můžu, protože jsem ho kupovala zrovna ve chvíli, kdy byty byly nejdražší a v současný době za něj takovou cenu nedostanu. Sice budu muset podat daňové příznání, ale částka bude 0 Kč. Nemáte to tak třeba taky?

mitote
29. lis 2011

@leni_tom no on je problem v tom, zebyt je psan na rodice a trvale bydliste tu mam ja a manzel. A fnancovat z nej se bude bydleni nam. Ona se dan platit nemusi, kdyz prachy pouzijes opet na financovani vlastniho bydleni. A byt bychom radi prodali draz, protoze jsme do nej jeste investovali (okna, kuchyn, elektrinu,...)

leni_tom
29. lis 2011

@mitote jo takhle tak to potom jooo 🙂

xsuzzi
29. lis 2011

čus holky 🙂
já teda se taky nejspíš distancuju přes prosinec a leden kvuli zkouškovýmu 😅 musim se už taky začít učit :-/ :-P
a abych nebyla pozadu 😅 my byt prodáváme, sice už dlouho, ale snad se prodá, od zítřka jdeme k jin= realitce, tak snad se zadaří a než budeme 4, tak se přestěhujeme, pokud ne, budeme se stěhovat s malym miminkem no 😀

mitote
29. lis 2011

@leni_tom prave a statu se me to fakt platit nechce :-/
@xsuzzi no to me povidej, za mam za tyden uz dve zkousky :-/ ja realitky nesnasim, jsou to silene ludry

holky ja prodelala pred dvema mesici velkou infekci, myslite, ze je normalni, ze mam po ni jeste porad zvetsene uzliny na krku, trislech a v podpazi?

xsuzzi
29. lis 2011

mit: nevim, já bych ti asi odpovídat neměla, pač pracuju v nemocnici, studuju dzrávku,tak jsem infekční 😅 já hned ve všem všechno vidim :-P mohlo by být, ale je to už dlouho,takže já jako laik takhle z dálky, bych to tipovala na nějakou další infekci v těle.

mitote
30. lis 2011

@xsuzzi hm zavolam dnes doktorce... jako krev a moc jsem mela uplne v poradku :-/ a taky se bojim, aby to nebyla rakovina, ze ☹

cooke
30. lis 2011

@mitote pokud si měla nějakou silnější infekci tak je normální že máš ještě teď zduřené uzliny. Tělo vyrábělo protilátky a chvilku to bude trvat než se zase dostane do rovnováhy. Já měla to samé.....

mitote
30. lis 2011

@cooke jo? no ja mela dvoje antibiotika, prvni byly na infekci, co me nasli v moci a druhy byly na nejake bakterie v moci. Ale pak uz jsem mela vse v poradku. Je to dva mesice, co jsem byla nemocna. Dokonce me pri te nemoci uzliny silene bolely, az jsem se probouzela v noci bolesti. Taky me prvni antibiotika prilis nezabrala a mela jsem z nich akorat tyden prujem.
Tedka uz asi tejden bastim calibrum na imunitu a probiotika.

cooke
30. lis 2011

@mitote Já to měla tak, že jsem brala asi 3 po sobě, a pak jsem měla tak "doblblý" imunitní systém že i při jakémkoliv menším nachlazení jsem měla uzliny jak balony .... taky jsem pak byla co 14 dní nemocná a imunita úplně v háji. Pak jsem si řekla že antibiotika budu jíst jen v nejnutnějším případě a už si nenechám napsat jen tak něco .... hodně doktorlů prý píše antibiotika i na věci který ti vůbec nevyléčí (to ale nemusí být tvůj případ) jen chci poukázat na to, že zduřené uzliny po tolika antibiotikách ještě chvíli zůstanou je to oslabenou imunitou....

mitote
30. lis 2011

@cooke jasne no...no jako ja jsem proad nejaka zahlenena a krk mam porad nabourany, to me rekli i na ORL ze krk je v poradku ale dostala jsem dovje takovy sileny ATB ze mam strhlou krcni floru ze tak 2-3 tydny bude trvat nez se to da do kupy, ale jsou to uz 4 tydny :-/ ja jsem prave mela vse v haji po nich, streva, zaludek, mykozu jsem mela, krk...a temi prujmy se me jeste udelali hemeroidy. Ale imunitu mam celkove hodne slabou, ja chytnu vzdycky vsechno co projde na druhem konci Brna :D

mitote
30. lis 2011

tak jsem volala doktorce, zitra mam prijit, ze udela dalsi stery, odbery, ze me asi s tema uzlinama posle na ultrazvuk a biopsii. Docela se bojim

cooke
2. pro 2011

Holky neuvažovaly jste některá o tom ještě před mimiškem si nafotit nějaké boudoir fotky pro manžela? Sháním teď někoho, kdo by do toho šel semnou ...... pro ty které by to zaujalo, založila jsem novou diskuzi http://www.beremese.cz/diskuse/tema/boudoir-par...