Snažilky, jaro 2012

zuzkka88
1. lis 2011

Ahoj holky. Které se chystáte začít se snažením o potomka na jaře roku 2012, přidejte se. Můžeme si navzájem radit, podporovat se, a tak celkově sdílet snad jedno z nejhezčích období v životě. 🙂

jane_s
15. srp 2012

@verisek.s Tyyyyy jo😀DD tak to vypadá nadějně kočkoooo, tak na Tebe myslím a tfuj tfuj ty jo😉 ať to klapne dalšííííí z nás..budeš testovat?😉

verisek.s
15. srp 2012

@januliiisek
@ddanda
@jane_s Holky moje, tak pořád nic.............už mě začínají trošku pobolívat i prsa , ale to mě bolely i minule, ale to tak týden dopředu. Cykly mám pokaždé jinak, 27-32 dní, dneska je 31. den....takže ještě to přijít může a to kdykoliv...úplně se bojím chodit na záchod 😀 😀 😀 Většinou ale před tím tak 3-4 dny špiním....no načůráno mám, nechávám ustálit na pokojovou teplotu a mizím opět do lékárny 😀 😀 😀 😀

jane_s
15. srp 2012

@verisek.s TAK ŠUUUUUUUUUUUUUUUUP TEST A ORTEL😀DD ČEKÁM MÁ DRAHÁÁÁÁÁÁ🙂))) Moc Ti to přeju, dej hned vědět, držím pěstičky jak to jen jde:-*

ddanda
15. srp 2012

@verisek.s nech to tam dýl ponořený 😀

verisek.s
15. srp 2012

@jane_s
@ddanda Tak na testu opět nic ☹ Takže MS určitě dorazí ☹ ☹

jane_s
15. srp 2012

@verisek.s Veru, test nic neznamená!!!!! Vyčkej, jestli dojde MS a to je rozhodující! Nezoufej beruškko ano?😉

ddanda
15. srp 2012

@verisek.s já už tě pomalu přidávám do své skupiny 😉 neztrácej naději.

januliiisek
15. srp 2012

@verisek.s Kočičko,naděje umírá poslední.. 🙂

verisek.s
15. srp 2012

@jane_s
@ddanda
@januliiisek Děkuju holky, já vás nemít, tak se tady už hroutím. I když spíš si myslím, že červená dorazí....tak se hold budem snažit dál a bude z toho místo dubňátka květňátko 😀 😀 Můj kamarád je 1.5. a když byl malý, tak si myslel, že průvod je kvůli němu, že všichni oslavujou jeho narozeniny 😀 😀 Pak chudák nechápal, proč to najednou ustalo 😀 😀

jane_s
15. srp 2012

@verisek.s 😀DD tak to je teda dobrý😀DDDD chudáááák😀
Hele Veru, podívej na mě, taky zatím prd a už to neřeším..ono to vyjde uvidíš, ale nesmíme zoufat, jinak ta příroda si řekne, že ještě nejsme dost zralé na to, aby nám mimi nadělila, musíme to brát sportovně, já už tak nějak počítám, že přijde další MS a nepřipouštím si, že by se to mělo změnit..chci být už jen překvapená, ne pořád jen zklamaná víš?
My to zvládneme😀 nejsme přeci žádný béčka ne?😉

oezde
15. srp 2012

Cau holky, jak se mate, nekdo novej tehotnej?? 😀

oezde
15. srp 2012

u nas ted stehujem a stehujem a stehujem tak snazeni bude probihat na krabicich

jane_s
15. srp 2012

@oezde Ahojkyyyy🙂)) ačkoli bych ráda, tak pořád ještě nic,ale my to dokážeme holčičko🙂) Jééé takovej sex na krabici😀DD originální, bacha až jsou ty krabice pevné nebo něčím naplněné😀DD

mourovata
15. srp 2012

holky to DPO znamenají dny po ovulaci? díky

jane_s
15. srp 2012

@mourovata Ano přesně tak, Den Po Ovulaci😉

lucijete
15. srp 2012

@mourovata copak, že by jsi nám chtěla už ukázat těhotenský test s // 🙂? No kéž by...

tera87
15. srp 2012

ahoj zlatíčka 😉 zdravim vás z Moravy.

hannyy
15. srp 2012

Holkyyyyyyyy dneska jsme meli s manzelem uzasny den 😉 udelali jsme si vylet 500km do jednoho Wildparku 😉 krasne pocasi, dobre jidlo , no proste bezvaaaaaaaa to bylo, odpocli jsme si 😉 co vy se je noveho 😉 😉 😉

mourovata
15. srp 2012

@lucijete dočkej času 😝 zatím jen bílo, ale at počítám jak počítám tak jsem asi teprve 6DPO takže asi ještě moc brzo

verisek.s
16. srp 2012

Tak holky, už je to tady................ ☹ ☹ ☹ 😒 😠 😠 😔
Teď jsem se ale naštvala a bez testů a bez ničeho se to povede!!!!! Hotovo 😀 😀 😀

ddanda
16. srp 2012

@verisek.s jako že přišla mrcha? 😕

tera87
16. srp 2012

@verisek.s já mám zákaz už si testy kupovat 😀 aź to nedostanu tak jo jinak ne.Milda to hlídá 😀 Tak a teď všichni vzhůru do květňátek 😉

verisek.s
16. srp 2012

@ddanda Jojo, přišla ☹
@tera87 Tak tak, vzhůůůru 😀 😀

ddanda
16. srp 2012

@verisek.s květen je taky krásnej měsíc 😉

oezde
16. srp 2012

Ahoj holky, tak to ja mam doma standardne 1 - 2 tehutesty, prece jen to muze prijit kdykoli, tak at vim 🙂 testuju ale az pri zpozdene MS

januliiisek
16. srp 2012

@verisek.s Jéééé,to je ale potvora.. Taky ví kdy si vybrat ten "správnej čas" (ironie samo) 😠 . No tak snad příště.. Hlavu vzhůru hlavně kočko 🙂

jane_s
16. srp 2012

@verisek.s Jéééé Veru, tak mrcha dorazila jo? No to mi teda řekni, hnus..ať jde už do háje ty jo! 😖 😖 😖 Beru, už kašlem na testování jasan? Ono to přijde samo a až to nebudeme čekat...my si to teď asi až moc přály vid?

jane_s
16. srp 2012

@tera87 Přesně tak holky, vzhůůůru do krásných květňátek,my to dokážeme,ale klidně si počkám i na červeňátko, jako jsem já😀DDD no uvidíme, hlavně už bez testů, stresu a planých nadějí jasan?😉

lucijete
16. srp 2012

Do Vánoc budem všechny v tom a budeme mít ten nejkrásnější dárek pod stromečkem 🤐

januliiisek
16. srp 2012

Ono vše příjde až to budete opravdu nejméně čekat,uvidíte 🙂 A takové předvánoční,vánoční a nebo povánoční dárečky by byly ty nejkrásnější,ne? 😉