Snažilky, jaro 2012

zuzkka88
1. lis 2011

Ahoj holky. Které se chystáte začít se snažením o potomka na jaře roku 2012, přidejte se. Můžeme si navzájem radit, podporovat se, a tak celkově sdílet snad jedno z nejhezčích období v životě. 🙂

jane_s
9. srp 2012

@krevetaci Bereme Tě do party😉))) To je přece jasná zprááááva😉))

@ddanda Dani je teda fakt že broskvový znám pouze z tvarohového těsta, blbouni znám jen borůvkový, jahotodý🙂)) Asi ale dělám spíš ty tvarohový...a ty miluju s jablkama, s jahodama, se švestkama🙂))

ddanda
9. srp 2012

@jane_s jo tvarohový mám taky tůze ráda s jablíčkama.....

tera87
9. srp 2012

U nás jsou to kulaté knedlíky a nebo ovocné knedlíky 🙂 taky je mám moc ráda 🙂

januliiisek
9. srp 2012

@tera87 Tak jsem taky koukala jak puk co to jsou blbouni (fííha to je název) 😀 .. U nás jsou to též kynuté nebo ovocné knedlíky a ty jsem měla teď se švestkama 😀

tera87
9. srp 2012

@januliiisek 😀 😀

januliiisek
9. srp 2012

@tera87 A zítra prý bude rajská 😀

ddanda
9. srp 2012

@januliiisek mňam, s knedlíkem?

januliiisek
9. srp 2012

@ddanda Ne,ne s těstovinama a "koulema" s mletého masa. Včera jsme měly slepici na paprice s knedlikem.. Tak všeho s mírou 😀..

hannyy
9. srp 2012

Holky vy jste se mi tu ale rozepsaly . tak jsem byla u pana a pani Dr. Dojmy z nich ? asi po 10 min jsem je oba zboznovala 😀 😀 😀 😀 pan Dr. me prohlidl , rikal mi at jsem v klidu, to ze nejsme jeste v tehu je spiz tim, ze manzel asi nebyva doma, rikal mi at jsem v klidu ze to jednou dobre dopadne, mame se milovat porad dle chuti na nejake plo dny atd zapomenout . Rikala jsem mu jak nakupuji a moc mi to schvaloval, rikal delejte co chcete co vas bavi a uvolnuje ....... 😀 😀 😀 😀 😀 taky mi napsal prasky na oddaleni me MS na dovolene, rikal ze jsem absolutne zdrava 😉 at si dovcu uzijeme a treba se to povede tam 😀 😀 😀 😀 pry to zvladneme i s mym nemocnym srdickem zvladnu mimco privest na svet jen to holt bude pak cisarakem abych se co nejmin vycerpala 😉 takze no stress a pekne si jen uzivat dle chuti 😉 😉 😉 😉
Tak jsem moooooooc happyy, vecer si dame vinko s manzilkem a udelame si hezky vecre 😉 😉

tera87
9. srp 2012

Hanulinko to mám obrovskou radost :-*:-*:-* super.

mourovata
9. srp 2012

teda holky, vy my s těma knedlíkama děláte chutě 😀 Moc sem nepíšu, ale průběžně vás pročítám 😉
@hannyy to je fajn, že jsi se dostala k takovým supr DR. Hlavně se nestresovat a aby všechno v poho dopadlo.

Já sited dala taky závazek, že doměřím měsíc, jdu na gyndu, páč ty teploty se mi zdají divné a pak už jen náhoda. Jen chci ještě chodit na rehabilitaci na cvičení paní Mojžíšové, tak snad mi to mudr. napíše, četla jsem, že by mi to mohlo pomoci od migrén a bolestí zad tak uvidíme. Držím vám holky všm palečky a doufám, že sem budeme brzo psát do nové diskuse o rostoucím bříšku 😉

ddanda
10. srp 2012

@hannyy Tak to je supr, tak si opravdu přivezete z dovolenky pidižvíčka 😉

verisek.s
10. srp 2012

Ahoj holky, tak dneska jsem 8.DPO, nepociťuju vůůůbec nic oproti minulému měsíci, kdy jsem měla všechny příznaky, ale stejně se to nepovedlo 😖 Na jednu stranu taky dobře 🙂Tak už taky nechávám těch testů a všeho a až to bude, tak to bude. Dneska jedeme s kamarádkama na dámskou jízdu, nakupovat do Brna, tak se moc těším. Zítra máme grilovačku rodinnou a v neděli se budeme jen válet doma 😀 😀
@hannyy perfektní, jsem mooooc ráda, že jsi v pořádku a držím pěstičky!!!

hannyy
10. srp 2012

@tera87
@ddanda dekuji holky 😉 opravdu se mi moc ulevilo a spadl mi kamen ze srdce 😉

ddanda
10. srp 2012

@hannyy to ti věřím 😉

lucijete
10. srp 2012

Ahoj holky, vcera mi kamaradka oznamila ze po 2 letem snazeni ceka mimi, uz to neresili a byly rozhodnuti jit ted v srpnu na umele a ejhle...🙂 My teprv pul roku snazeni, ale stejne mi hloda cervik🙂 V pondeli jsem mela ovulku a taky uz s merenim koncim a nechavam to na prirode... A verim ze se nam vsem brzo zadari🙂 Hezky den!

ddanda
10. srp 2012

@lucijete to je stejně supr, když to přijde samo.... 🙂

hannyy
10. srp 2012

Holky ja treba diky sobe verim, ze otehotnet je nadlidsky vykon, a myslim ze pro budouci generaci to bude mega problem, je to take hl. zivotnim stylem, ja a manzel se porad za necim honime, tim ze zijeme aj v cz a aj v rakousku tak jsme kazdy tyden v nejakem stresu ohledne cesty, v praci taky mame oba mega honky, do toho nepravidelna strav, malo spanku atd. Opravdu je to hodne zivotnim stylem. jenze jak zit v dnesni dobe v klidu, to by jsme se museli narodit trochu za jinych podminek 😀 😀 ze 😉

verisek.s
10. srp 2012

@hannyy S tím já tak zase možná úplně nesouhlasím, i když je to pravda 😀 Ale nemyslím si, že je to pravidlem...kdejaká alkoholička, feťačka, ty jsou těhotné hned. Nebo nějaká kráva, co to miminko odhodí do popelnice, dá k cestě atd....prostě příroda je příroda, dnešní svět je takový, nespravedlivý. Hold se nedá nic dělat a musíme se s tím poprat 😉

jane_s
10. srp 2012

@hannyy Jéééé tak to mám radost Haničko, to je úžasná zpráva..já to říkám pořád, že se musíme vykašlat na depky, na testování a ono to přijde, člověk má dělat co má rád, pracovat, přijít na jiné myšlenky, přece nemůžeme jít bezhlavě za cílem "mít dítě" to je hloupost, to to pak nedopadne..jsem ráda, že jsi šťastná beru a určitě to vyjde raz dva uvidíš, jsem s Tebou! Jsi tak skvělá holka!!!

jane_s
10. srp 2012

@verisek.s Koukej se odreagovat beru, já taky naházela všechny testy, OVU i TT do koše😀DD řekla jsem si prdím na to, začnu si užívat života, dělat co mám ráda, žádné omezování, není tak důvod že? Ty si to koukej užít, kup si něco hezkého a dej si do budky😀 taky to hodlám udělat😉

jane_s
10. srp 2012

@lucijete My taky skoro půl roku a byla jsem z toho už špatná, ale je to zbytečný, s čím víc lidma se o tom bavím, je důležitý to vypustit, hodit se do klidu, neřešit to a ono to pak přijde😉 i my se dočkáme, přeji mnoho štěstíčka, vyjde to uvidíš😉

jane_s
10. srp 2012

@januliiisek
@tera87 Jééé holčičky, rajskáááá, která mi tedy dáte nahamat?😀DDD Jak já bych si jí dala ty jo..

hannyy
10. srp 2012

@verisek.s no tak na prirodu bych se zrovna radsi nevymlouvala 😀 podivej se na ty fetacky kdyz uz o nich mluvis, houby delaj nemaj zadny starosti, ziji si svuj svet a pochybuji ze fetacky resi nejake kontroly atd na gynde 😀

hannyy
10. srp 2012

@jane_s Berusko presne jak rikas a ted kdyz cl.vi ze muze v klidu si uzit i Svatebni cestu nema to chybu . Ja bych tu svatebku urcite hrozne obulela 😀 ale ted se muzeme jen tesinkat 😉 , jsi taky super holcina 😀 tak uz jsi neco nakoupila 😀 , ja se tesim ze bude manzilek na vikend doma 😉 to bude zase pohodicka 😉 co mas v planu ty Berusko 😉

jane_s
10. srp 2012

@hannyy Ano ano, už mám nakoupeno, můžu pak poslat fotečky😀DD jsem neodolala, ale teď už stop, chci fakt myšlenky na to všechno vypustit a teď už si budu užívat a nechám se překvapit..ono je to opravdu lepší že jo? A kdypak se Ti míláček vrací? My asi zajdeme o víkendu na pouť, na vínko, uděláme si pohodičku😉 pak mi začne robota pořádná v pondělí, tak a´t se na to připravím psychicky😉 To bude toho tolik, že nebude čas na chmury a myšlenky na dělání mimi😀D ale dělat budeme, láska dělá divy😀DDD říkala jsem si ob den a včera měl manžel choutky, tak ted nějak každej den, to léto s náma dělá divy ajá ho odmítat nechci nikdy, prostě na to kašlu beru, někdy to vyjde že jo?😉

januliiisek
10. srp 2012

@jane_s No rajské máme plný hrnec,mísu těstovin a koule z mletého masa.. Klíííďo se stav 😉 😀
Jinak je super že už jsi se tím vším přestala tak trápit,mám moc velkou radost. Hupsněte na to kdykoliv budete mít choutky a uvidíš že to výjde.. Držím pěstičky aby to vyšlo brzo berunko... 🙂 PS: mohla by jsi potom ukázat fotečky copak sis nakoupila 😉

hannyy
10. srp 2012

@jane_s Beru ja mam manzela od rana na firme ted ceka jen na me az pujdu dom a pojedeme do cz 😀 my taky se budeme venovat lasce 😀 to taky nikdy nereknu ne 😀

oezde
10. srp 2012

cau holky, mate neco, co byste jeste chtely stihnout pred mimcem? ja se chci naucit poradne anglicky, absolvovat nejake kurzy na vyrobu sperku, zaridit si utulny bytecek a prestehovat se, zamakat na postave a naucite se zdrave jist 😀 co vy? jde o to, abych cas netravila merenim OVU a pocitenim, ale radeji se vrhla na smysluplnejsi veci 🙂

tera87
10. srp 2012

@oezde já bych toho chtěla holka :-d ale s našim jendou to nejde musim se věnovat jemu a i tak na to furt myslim 😀