Snažilky, jaro 2012

zuzkka88
1. lis 2011

Ahoj holky. Které se chystáte začít se snažením o potomka na jaře roku 2012, přidejte se. Můžeme si navzájem radit, podporovat se, a tak celkově sdílet snad jedno z nejhezčích období v životě. 🙂

mokio
14. čer 2012

@jane_s joooo, to je ještě za dlouho...vidím to plus minus příští víkend 😉

ddanda
14. čer 2012

@verisek.s JJ, koukej si je obstarat, ať můžeme hromadně testovat. Už se těšíííím 🙂

jane_s
14. čer 2012

@mokio to tak rychle utece😉 musis pak pisnout ano? A delala sis OVU test?😉

jane_s
14. čer 2012

Preji vam tady dobrou noc a zitra dopoledne jsem tady jako na koni..budu se tesit na dalsi pokec a na nase budouci testovani😉

mokio
14. čer 2012

@jane_s nedělala, doktorka mi řekla podle ultrazvuku..to je to ono 🙂 ...a ovulaci tedy potvrdila.Určitě písnu 😅

krevetaci
15. čer 2012

@jane_s my podle chuti a podle příchodů z práce ale právě, že jsem na nějakém foru četla jak se snažíkují jen večer v posteli, aby pak už nemuseli nikam vstávat a leží až do rána, tak mě zajímal váš názor a zkušenosti

krevetaci
15. čer 2012

@pajjaa díky za info

pajjaa
15. čer 2012

@mokio no tak pristi tyden ale ted jsem si merila BT a ta je porrad tech 36,6-36.7 tak nevim ja prave mela dva folikly jeden 24mm a druhy 17mm a na ten 24mm mi rikal ze uz je pomerne velky ale ze mam jeste ten 17mm strasne bych si prala aby to vyslo - a ty jis byla taky na IUI?

verisek.s
15. čer 2012

@krevetaci Ahojky, to je podle mě úplná blbost, i že se dávají nohy nahoru atd 😀 😀 😀 To na to nemá žádný vliv. Když to vemu podle zvířat, ti taky rozhodně neleží po akci 😀 😀 Joo, ale mít takovou provokovanou ovulaci jako králice, to by bylo něco 😀 😀 😀
Jinak dobré ránko holky, tak u mě se před 2 dny dostavilo slaboučké špinění 😒 Dneska vykoupím lékárnu s ovu testama a podle propočtů to vypadá na plodné období 24.-29.6., tak se musíme snažit 🙂
Zítra jdeme na svatbu, bude to na stejném místě, kde jsme se loni brali my, tak to bude taková nostalgie 🙂

ddanda
15. čer 2012

@verisek.s To bude opravdová testománie 😀
Tak si zítra s manželem zavzpomínáte, co? Já teda na svatbu vzpomínám hrozně ráda. Říkali jsme si s manželem, že se vezmeme ještě jednou 🙂 Ale ty přípravy před svatbou bych tentokrát uplně vypustila 😀

verisek.s
15. čer 2012

@ddanda To jo. My když jsme byli v květnu v Mexiku, bylo tam svateb strašně moc. Bylo to úúúžasné. Západ slunce, molo s nádhernou svatební výzdobou, všude živé obrovské květiny, na zemi lampionky se svíčkama, úúúžasná atmosféra, nic nemusíš zařizovat, vše ti připraví do detailů. Vždycky jsem si říkala, že chci svatbu tady, s rodinou a kamarády, že bez toho by to nebylo ono...ale jak jsem viděla tohle, úplně jsem změnila názor. Má to úplně jiné kouzlo a kdybych se měla vdávat znovu, tak jedině tam 🙂 🙂 🙂

klarrka
15. čer 2012

@kikimaruska No my se snažíme od února, ale na IVF jdeme kvůli tomu, že mám jeden vejcovod...

@trefulka Aha, tak třeba to vyjde 🙂 , budu držet palce... 😉

krevetaci
15. čer 2012

@verisek.s mě to také přijde nelogické. Jé my také jdeme zítra na svatbu, sice jinam než jsme se brali ale už jsem nostalgicky vzpomínala u našich fotek 🙂

mokio
15. čer 2012

@pajjaa nebyla jsem na IUI.zatím jsem na duphastonu,clostíku a chodím na folikumetrii.Já doufám, že se to povede 🙂 měla jsem anovulační cykly a po prvním užívání clostíku se to otočilo.Ted už jen čekat, kdy to vyjde.Držím Ti strašlivě moc palečky..i u nohou 😅 😀 at Ti to vyjde 🙂

jane_s
15. čer 2012

Přeju vám hezký den holky, konečně stojí trošku počasí za něco🙂 tak hned je lepší náladička🙂 jinak už se mi dnes o našich OVU testech zdálo😀 měla jsem sen tak testuju a měla jsem OVU úplně nesmyslně, tak jsem se ve snu pořád divila, jak to že přišla takhle 😀 lítala jsem všude s 20ti testama😀 už mi asi hrabe že?

jane_s
15. čer 2012

@verisek.s Tak si to na svatbě moc užijte..je super, že máte tak krásné vzpomínky..my máme v neděli spolu s mejma narozkama první výročí, tak se už taky těším.asi dáme dobrou véču, zavzpomínáme🙂 tak si to moc užijte Veru😉

jane_s
15. čer 2012

@ddanda Jj testománie a to doslova😀 viz mé dnešní sny😀 to fakt sedí..
A jaké máš Dani plány na víkend?

pajjaa
15. čer 2012

@mokio jjeee dekuji,ja nic neberu me akorat dva dny pred IUI pichli pregnil jinak nic 🙂 taky ti drzim palecka at se zadari co nejdrive

medicalis
15. čer 2012

Dobrý den, chtěli bychom pro naše zákaznice (převážně ovulační testy - proto dotaz zde) udělat anketu - hodnocení gynekologických ordinací (přístup, rady, pomoc) pro "snažilky". Rádi bychom věděli jak se lékaři ke snahám o početí staví - zda radami pomáhají nebo spíše nechají klientky aby si informace sháněly samy a až jako poslední možnost IVF atd....

ddanda
17. čer 2012

Tak holky, dnes (10DC) jsem začala testovat ovulaci, tak doufám že se brzy dostaví 😉

kikimaruska
17. čer 2012

Ahojky...hlásím se po dlouhé době z volného víkendu, který jsme prolenošili a trochu popracovali na zahrádce u našich. Ještě jsem Vás ani nedočetla...já mám po MS a testování nechám nejdřív tak na 24...mám ten 30d cyklus a abych zbytečně nevyplácala testíky moc brzo...

petramarie
17. čer 2012

Ahoj holky, tak nase prvni snazeni nedopadlo. MS se sice nedostavila dnes jak mela, ale mamatesty ukazaly jednu carku. 😔 😔 Divne,MS jsem vzdy mela s pravidelnou presnosti..

kikimaruska
17. čer 2012

@petramarie třeba je na dvě čárky ještě brzy...mě se MS ted taky spozdila dva dny a to se jinak neopožďuje, ale dle ovulace i kdyby se nedostavila, tak bych bývala byla 2tt, což je strašně brzy...testy poberou nejdříve od 4tt 😉 , tak pokud se nedostaví, třeba za týden, max.dva se ti 2 čárky ukážou...

kikimaruska
17. čer 2012

@krevetaci takže ke snažilkování, jak večer, kdy nevstávám vůbec, tak i během dne, kdy vstávám...anebo večer a l za chvíli ale stejně musím pádit na noční... 😝 . Výsledek zatím po 5 cyklech nulový 😒 , ale nevím, zda to má na to vliv nebo ne...stojky teda nedělám, ale prý postačí si vyvýšit aspon na 10 min.nohy...což občas taky zkouším...

kikimaruska
17. čer 2012

@klarrka aha...tak to ano...tak v září se prckovi trochu pomůže a bude 🙂

petramarie
17. čer 2012

@kikimaruska Já teď právě nevím co nebo co. 🙂 Jak tady u holek hodně čtu, tak // už se jim ukázaly pár dní po oplodnění - ještě před začátkem MS. Mě bolí podbřišek od ovulace, jsem unavenější, pořád chodím na malou, v aute je mi zle, což nikdy nebývalo.. teď mě bolí podbřišek víc a i záda, tak jsem myslela, že MS je tady a podle plánu dnes měla.. a nic. A na testu jen / jak jsem psala.

kikimaruska
17. čer 2012

@petramarie já když čekala malého, tak jsem testila (a zrovna Mamatestem) a nic, pak po dalších 14 dnech když nedorazila MS sem udělala test znova a byly tam II. Dle UTZ jsem ale byla už po 6tt a tedy Mamatest sem dělala ve 4tt, dvě sady sem vyplácala a vše negativní! Takže mi taky moc nejde do hlavy, kde mohou psát na testech, že i před MS to může být pozitivní 😒 a hlavně i záleží, kdy máš ovulaci...pokud někdy na začátku cyklu, tak v termínu další MS mužeš být klidně 3 tt a třeba by se test chytl..ale já mám ovulaci tak týden-2 před, plus udajně 8 dní se ti jen uhnizduje vajíčko v děloze (když se oplodní) a až pak tělo vypouští do krve těhu hormony...kterých zas musí být urč.množství, aby je test zachytil...A jinak nadýmání, bolesti podbřišku, únava, změny chutí...to od vysazení HA mám neustále a nikdy sem to nemívala....i proto sem se už těšila hned první měsíc, i druhý....a ono nic 😒 ...ale hlavní znak je to, že MS nedorazila...pořád máš ještě naději čekat, že nedorazí vůbec... 🙂

ddanda
18. čer 2012

@petramarie Já myslím že záleží na testu, jakým se testuje. Podle příznaků bych se ale přikláněla k tomu, že se brzy na tvém testíku objední //. Kamarádka taky těsně řed MS neměla na testu nic a pak bylo překvápko. Takže nevěš hlavu 😉

petramarie
18. čer 2012

@ddanda jo jo, dekuju a uvidime. 😉 Jinak ale na Mamatest jsem slysela vetsinou pozitivni ohlasy.

petramarie
18. čer 2012

@ddanda
@kikimaruska holky, tak dnes MS zase nic. 2 dny opozdeno. Vcera test negativ. Kdy testovat znovu myslite?