Snažilky, jaro 2012

zuzkka88
1. lis 2011

Ahoj holky. Které se chystáte začít se snažením o potomka na jaře roku 2012, přidejte se. Můžeme si navzájem radit, podporovat se, a tak celkově sdílet snad jedno z nejhezčích období v životě. 🙂

mavo
6. led 2012

@picasso mě doktor před otěhotněním doporučil power jogu a nebo pilates nebo něco takovýho podobnýho... že to je i na relaxaci, protažení a tak.. a chodím a jsem nadmíru spokojená

mavo
6. led 2012

holky mám dotaz.. jsem první měsíc bez HA, vysadila jsem je na začátku prosince.. teď v úterý se měla dostavit MS a nic... jak dlouho to může trvat než přijde? Jaký máte zkušenosti vy? Měla sem jí předtím pravidelně 28dní teď jsem na 31 a pořád nic..

cooke
6. led 2012

@terulin je potřeba se nevyděsit ..... některý holky to opravdu mají složitější, ale naproti tomu některý to tu "hrotí" až moc .... a čím víc se stresují tím je to horší ... takže hlavně pohodička, toto není závod s časem :D

cooke
6. led 2012

@mavo Ta první se opožďuje, ale pak se to srovná ...... já měla asi první dvě posunuté a pak už se to srovnalo ...

janek83
6. led 2012

@mavo ja když doberu platíčko, tak do 3-5 dnů to dostanu, takže pokud si dobrala poslední prášek začátkem prosince, tak už si to měla nejpozději do poloviny dostat ne. Nebo si platíčko nedobrala?

@terulin jak píše cooke, některým se to povede hned, jiným zase o chvilku dýl, já si myslým že začít něco řešit by se mělo až tak po roce snažení

terulin
6. led 2012

@cooke my tomu právě chceme nejdřív nechat všemu volnej průběh a až když se nebude nic dít, tak to začnu nějak řešit, zatím právě ani neplánuju vitamínové nákupy 😀 .
Se mnou je to těžký, protože na jednu stranu se hrozně těšim až nějaký mimčo bude, ale zároveň u mě ještě zůstává trocha sobeckého - můj bože, to se budu muset vzdát tolika věcí! - jsem malý sobeček. To budoucí tatínek je daleko nadrženější na večery doma s vřeštidlem 😀

cooke
6. led 2012

@terulin Tak to je jak u nás, já si nedokážu představit že budu mamča 🙂 ale můj manžel chce aspoň 5 dětí tak ho krotím .... už tak půl roku slyším doma každý den jak moc se těší na děti.... Taky nebudu řešit žádný drahý vitamíny, jen co jsem si četla je opravdu dobrý brát tak 3 měsíce předem a v prvních měsících těhotenství kyselinu listovou. Tak jsem si byla koupit úplně tu obyčejnou za pár kaček a tu teda beru ...

terulin
6. led 2012

@cooke dobrá, tou bych se tedy mohla taky vybavit 😀
Můj muž chce dokonce jít na mateřskou ( ale já si myslim, že si myslí, že jako bude doma blbnout s miminkem, který nekaká a nečůrá a já přijdu z práce, navařim. uklidim, pochválim ho a on bude hrdina 😎 ). Jako rozhodně je manžel hlavní plánovač našeho potomstva, kdyby to bylo na něm, tak doma máme sviště už 3 roky.

cooke
6. led 2012

@terulin jj přesně tak, já jsem trochu workoholik a navíc stavíme baráček, tak mám takový ty "reálné" připomínky, jako že až bude stavba hotová a tak ... navíc teď jedeme na delší cestu a tak ještě nechci být těhotná .... až pak, pak už to nechám osudu 🙂

terulin
6. led 2012

@cooke My jsme právě dokončili projekt našeho domu a chceme začít vyřizovat všechna povolení a v létě stavět, v květnu chceme jet na pár týdnů za moře (ideálně já netěhotná), do toho oba máme dvě práce a od února bych měla ještě přibrat takovou zábavnou brigádu na neděle, která by měla trvat do konce léta (já totiž musim vyzkoušet všechno, co mi kdo nabídne) - takže taky se bez dětí nenudim. Ale zase představa jak si první mímo pořizuju za deset let, mi přijde taková horší, než teď upravit režim. A pak taky chci dopřád babičkám a dědečkům vnoučata ještě, když jsou v plné síle, protože se všichni těší.
Takže tomu dáme na té naší cestě volný průběh a příroda si řekne, jestli se máme rozmnožit už teď... 😕

cooke
6. led 2012

@terulin jj jako u nás. S tím rozdílem že mi už máme základní desku a stavění začalo. Jen papíry trvaly asi rok ... tak to hodně štěstí 🙂

terulin
6. led 2012

@cooke u nás je to jednodušší, protože mě projektování živí, tak vyřizování sfouknu s nějakým klientem (ale bude to asi taky trvat nějakou chvíli). Ale je hrozně fajn, vědět, že je na tom někdo stejně.

xsuzzi
6. led 2012

děkuju moc za gratulace holky 😀 😵

cooke
6. led 2012

@terulin nám dělal projekt strýc, a protože se řešily i veškeré přípojky, ČOVka a taky příjezdová cesta ... bylo toho moc ..... Jen dostat ze všech předběžné vyjádření, pak územko a teď stavebko ..... 🙂 který teda v ruce stále ještě nemáme, ale snad už to bude max do konce měsíce .....mám profil i na modrastrecha.cz tak můžeš kouknout 🙂

xsuzzi
6. led 2012

Holky víte co řešim poslední dobou já? A musim říct, že z toho mám docela nervy :-/ kočárky a tak mám už s prvňáskem za sebou, ale vy si to užijte 🙂
Řešim to jak to budu dělat až budu na tý PN, na ni prostě musim, ale jak to budu řešit s Péťulkou, odvést do školky, jít pro něj a pondělí celý den škola, jak tam budu jezdit, když od ledna jsou vycházky povolený max na 6 hodin? Z toho mám stresy jak blázen. Jak to udělám se školou? Přeci ji nepřerušim kvuli vycházkám?! 😝

janek83
6. led 2012

@xsuzzi taky nevíš co za kočárek? já jsem z toho taky jelen, projíždím teď net a proste se mi žádný nelíbí, barvy jsou sice hezký ale ty konstrukce, brrrr.
Tak brzy ráno ti kontrola nepřijde, takže odvedení do školky je v poho, ale pak je to o držku. A s tou školou nevím, byla by to škoda ji pustit jen kvůli vycházkám, jestli máš dobrýho dr, tak se s ním zkus domluvit.

picasso
6. led 2012

@xsuzzi spíš se zkus domluvit ve škole, určo to nějak půjde udělat 🙂

xsuzzi
6. led 2012

jak se mám domluvit ve škole picasso, když mám prostě každý pondělí od 8 do 15-16 hod v kuse? 🙂 to prostě nejde 🙂 jedine kde to jde je dr. ten,ale nic nezmůže, je to novela, takže to je snad neřešitelný, on mi prostě víc dát nebude moct :-/
janek83 nn, já kočárek neřešim už 🙂 jako,že to sem řešila u prvního 🙂 druhý bude mít asi ten samej 🙂
já kočárky neřešila,ale nějak extra ani tenkrát, bylo to pro mě tabu téma kočárky, prostě jsem přišla do prodejny, řekla jsem, že chci trojkombinaci,přišla a ukázala barvu jaká se mi líbí,to bylo celý,jelo se domů s kočárkem 😅

janek83
6. led 2012

@xsuzzi aha, tak to jsi dobrá, já jsem hrozná vybíravka a musí se mi líbit vzhledově a po zkušenostech už budu vybírat pečlivěji 😀

mykolaapsi
6. led 2012

@mavo pilates jsem dřív taky cvičila a bylo mi po něm fajn. a taky se říká, že si při něm pěkně zpevníš pánevní dno a líp se ti rodí 😉
@leni_tom jdu na H.E.A.T. poprvé v pondělí, tak jsem zvědavá, jaký to bude. prý je to ještě náročnější než spinning.

..a vítám nově příchozí 🙂

zuzkka88
autor
6. led 2012

Teeeda my jsme se rozrostly. 🙂 Taky vítám nově příchozí. Občas sem mrknu.. ale teď mě celkem zaměstnává zkouškový 😝 a nejsem tu sama jak koukám 🙂 Tak držím palce. Já už se tak nemůžu dočkat jara.. já začnu s vitamínama dnes. Mám koupený Femibion na doporučení doktorky.

miskadis
7. led 2012

Ahoj holky,
mohla bych se k vám taky přidat? Jmenuju se Míša a mám doma skoro dvouletou cácorku a na jaře bysme se s manželem chtěli snažit o druhý mimi.

janek83
7. led 2012

@miskadis ahojky vítám tě tu 🙂

holky tak jsme dnes s manželem mluvili o mimi a další platíčko kupovat nebudu, tohle doberu, budem si chvilku dávat pozor ( i když nevím jakou chvilku myslel 😝 ) a pak to necháme ať se s tím příroda popere 🙂

miskadis
7. led 2012

Ahoj @janek83 děkuju za přivítání.
Koukám, že tady už máte docela dost rozjetou diskuzi a vůbec nemám ponětí, kolik vás tady vůbec je 😅 , ale snad se rychle zorientuju, abych byla v obraze 😉

janek83
7. led 2012

@miskadis deset stránek není moc, to máš sfouknutý za chvilku, já tu jsem chvilku 😀

cooke
7. led 2012

Holky co už delší dobu berete listovku, je pravda že se po ní přibírá? Nebo je to individuální třeba jako u HA????

picasso
7. led 2012

@xsuzzi ahoj, např. jestli lze dálkově apod. Jakou školu děláš? Určitě se řešení najde, spoustu maminek budoucích to tak dělá 🙂

@miskadis ahoj, taky tě vítám 🙂

janek83
7. led 2012

@cooke to vůbec nevím a hlavně to slyším prvně, neděs mě, takhle mám ještě kila na víc

xsuzzi
7. led 2012

Picasso já jí dělám dálkově 😀 jezdim jenom pondělky, jiné kombinované studium tato škola nenabízí. dělám zdrávku 🙂
po listovce se určitě nepřibírá, nebo bych musela už tenkrát přibrat nebo já nevim 😀

xsuzzi
7. led 2012

jo, vítám všechny nováčky 🙂