Snažilky, jaro 2012

zuzkka88
1. lis 2011

Ahoj holky. Které se chystáte začít se snažením o potomka na jaře roku 2012, přidejte se. Můžeme si navzájem radit, podporovat se, a tak celkově sdílet snad jedno z nejhezčích období v životě. 🙂

deniska2
15. dub 2012

@ludmilad ja som sa taky tulila z priatelom jak som mala prvi den pozitivni test tak nič a ten druhy den som mala pozitivni tak to bolo milovanie sa a dnes taky bol pozitivni tak dnes sme sa tiež milovali dva dni za sebou zajtra ked bude negativnii albo pozitivne ešte to skusime jednou

mazula
17. dub 2012

@jankajarni
ahoj, ako to u Teba vyzerá?ja menzes strašne silný,ani sa nedivím, hrozne ma bolelo brucho pred.chcem začať užívať také homeo kvapky,brala som ich aj pred prvým tehu,lebo som trpela na čaté mykozy a zapaly a tak ma aj napadlo, či sa vtedy nezadarilo aj preto tak rýchlo, vtedy aj ten hlien bol super,lenže ja to vtedy nepripisovala kvapkám, tak uvažujem, že ich začnem znova brať, lebo neni normálne že pred menzes aj 3 dni špiním a od ovu až po menzes ma bolí prsník pod bradavkou, tak že by som po stenách liezla.ach jaj, mimi ale nám dávate zabrať.ale dnes mám obrovskú radosť,mojho syna som dala šmyknúť u kaderníčky na pankáča 😵

mazula
17. dub 2012

@kacule1978
ahoj moja,ako pokračujete?

kacule1978
17. dub 2012

já nevím, jsem nějaká tumpachová z těch ovu testů.....dle teploty byla ovulka asi jindy než dle testu z lékárny i mikroskopu.....jsem totiž blázen, testovala jsem všechno 😀 Jinak nic nove, ako Ty?
@mazula

mazula
17. dub 2012

@kacule1978
písala som hore jankajarni, u mňa nič nové,mimi stále len 1 xixi ale to už je veľký chlap 😀

mazula
17. dub 2012

ale pozerám, že si sa ani nepochválila aký pekný ovu test si mala 😉

jankajarni
17. dub 2012

@mazula já se snažím nějak psychicky vydržet, dělat si malé radosti a tak...čas se mi ted vleče, ještě tak 5 dní do menzes a pak tak 12 než bude mít snažení smysl.Už se samozřejmě upínám na květen, říkám si, že tentokrát to nesmíme prošvihnout, ale jestli zas nic...radši nemyslet...Tentokrát nic nečekám, takže už pohoda, ale pokud se budem tulit v plodných dnech v květnu a nevyjde to, tak budu mít asi velkej strach, co je s náma...
Jj. určo zkus všechno. A jak to vypadá s manželem, neutrhne se přece jen z té práce?

luciplasi
17. dub 2012

ahoj holky tak ještě 5 dní do MS. Jsem jaká si nervózní, nevím jestli si udělat testík už teď před MS nebo až po ☹ ... Mám strach že to zase nevyšlo 😒 ...ach jo,,,,

mazula
17. dub 2012

@luciplasi
určite nie,vydrž ešte,ja pri 1 tehu som mala pred MS negatívny až 5 dní po vynechaní pozitív 😉

mazula
17. dub 2012

@jankajarni
pochybujem,ale ty sa drž, ovu test nie je 100%,kludne to mohlo vyjsť,držím palce

jankajarni
17. dub 2012

@mazula díky moc, budu pres víkend bez netu az do uterka, tak se pak ozvu. užívej si malýho🙂

ludmilad
18. dub 2012

@luciplasi u mně stejné jako u mazuly - taktéž před MS jsem měla test negativní a po vynechání pozitivní. Takže radím vyčkat, i když je to dlouhé čekání....

luciplasi
18. dub 2012

@mazula Děkuji moc za odpověď 🙂 Jen mám strach že to prostě nevyjde ☹ .....

luciplasi
18. dub 2012

@ludmilad díky za povzbuzení🙂.... jak jsem psala mazuli, mám prostě strach. Většina popisuje že je bolí v podbříšku, nemají na určité věci chuť a já na sobě nic nepozoruju.....ach jo to je úděsné to čekání 😢 ...

ludmilad
18. dub 2012

@luciplasi Tak mně teda ze začátku nebylo vůbec nic, žádnou změnu jsem necítila, ještě jsem na zahradě pomáhala kácet strom 🙂

luciplasi
18. dub 2012

@ludmilad tak to je dobrý 😀 ......

mazula
18. dub 2012

@luciplasi
v pohode, aj ja som až neskôr mala príznaky, a tie stáli potom za tu, fuha 😀 neboj nič, ja už na to nemyslím, žijem ďalej a ako bude, tak bude, poviem si, že prinajhoršom sa dá tomu aj lekársky pomôcť a nie takto to síliť.treba vypnúť,nevravím, že to príde potom rýchlejšie,ale neni to aspoň tak na palicu

luciplasi
19. dub 2012

ahoj holky ,tak dnes po ránu šok měli jsme havárku s autobusem 😒 .... naštěstí jsem jen trochu potlučená ...jen doufám jestli jsem těhu aby to nějak neublížilo fazolce 😨.......

luciplasi
20. dub 2012

holky ještě 3 dny doufám že to nedostanu.............. 😀

slunicko78
20. dub 2012

Ahoj snažilky,
moc vám všem držím palce. Nabízím k prodeji ovulační test k opakovanému použití Lady-Q. Je velimi diskrétní, vypadá jako rtěnka. Ovulace se určuje ze slin. Můžete jej mít stále po ruce a kdykoli během dne i noci testovat a testovat a testovat 😀 Otěhotnět vám sice nepomůže, ale pomůže lépe "zacílit".
Pokud byste měla některá zájem, písněte mi do IP.
Hezký den

ruzich
20. dub 2012

@luciplasi neboj nedostaneš 😉

luciplasi
21. dub 2012

@ruzich 😉

ludmilad
23. dub 2012

Tak já dnes zase začínám měřit a koncem týdne testovat - další pokus.

mazula
23. dub 2012

@luciplasi
tak ako?už si testla?držím palce 😉

mazula
23. dub 2012

no baby, tak manžela mám ešte doma,tulkli sme asi 7alebo 8DC,lebo neviem ako to rátať,prvé 3dni som na prestávku len špinila a dnes teda 9-10DC,ale to by musel byť skôr zázrak keď mám ovu 15-16DC ☹

mazula
23. dub 2012

baby čo myslíte,aké spoľahlivé sú ovu testy?ja som mala minulý mesiac už po menzese bolesti brucha ako na ovu,ale test pozitív až 16DC,a dnes to isté som asi 9DC a začína ma bolieť vaječník.

luciplasi
23. dub 2012

@mazula ahojky tak zatím MS nedorazila 😀 ...nesmím to zakřiknout!!! 🤐 .... Mám pořád takový tlak v podbřížku, ale není to tak obvyklé jako když to mám dostat. Kéžby to byla naše vysněná fazolka 😉

mazula
23. dub 2012

@luciplasi
super,tak uvidíš,daj vedieť

luciplasi
23. dub 2012

@mazula děkuji moc ani to nechci zakřiknout 😅 .... určitě dám vědět.... kdybych si tak měla udělat testík? 😀

ludmilad
23. dub 2012

@luciplasi asi tak 14 dní po ovulaci nebo jestli jsi už měla dostat MS, tak už by se tam mělo objevit, zda se to povedlo 🙂