Snažilky, jaro 2012

zuzkka88
1. lis 2011

Ahoj holky. Které se chystáte začít se snažením o potomka na jaře roku 2012, přidejte se. Můžeme si navzájem radit, podporovat se, a tak celkově sdílet snad jedno z nejhezčích období v životě. 🙂

sabisek
20. črc 2012

@jane_s A kde je kupujes, pres net ci v lekarne? dekuji

jane_s
20. črc 2012

@verisek.s Tak koukejte často cestovat jasan? A kdy že Ti maminka řekla, že by to mělo dopadnout kočko?🙂)) myslím na Tebe! Nám se taky blíží OVU, tak jsem zvědavá, mě ta kartářka řekla, že od 7. do 9. měsíce by to mělo dopadnout, nejdýl 10.😀 takže si počkám a kdy to neklapne do podzima, tak to začneme řešit s lékařem..ale na to je ještě čas a léto v plném proudu😀 tak ať už to vyjde kočko!!!

jane_s
20. črc 2012

@sabisek Já je kupuju normálně v lékárně, protože sice na netu jsou o 30 Kč levnější, jenomže zase poštovné a starosti s tím víš? Oni je v lékárně nemají skladem, tak si tam zajdu nebo teď už zavolám a do druhého dne je objednají a mám je doma😉 takže pohoda..už jsem dneska poprvé testovala🙂))

verisek.s
20. črc 2012

@jane_s No říkala do 3 měsíců...jeden už uběhl...takže doufám, že už to klapne 🙂 🙂 Mně doktor řekl, že nějaké další vyšetření bysme podnikli až po roce snažení...

sabisek
20. črc 2012

@jane_s Dekuji

jane_s
20. črc 2012

@verisek.s No tak třeba nám to fakt klapne najednou, jak jsme to předpokládaly už před tím😀 a Danča se k nám taky určitě přidá, jsme začínající trio přece😉 Tak se pěkně snažte..vy jedete na chatu příští víkend Veru? A kdy máte rok snažení?😉 Mě řekl, kdyby se to nepodařilo, tak že mám dorazit v lednu, jenomže se nechci stresovat na Vánoce, tak jsem si řekla, že to budu řešit v listopadu🙂

jane_s
20. črc 2012

@sabisek Není vůbec za co..chystáš se testovat? A od kdy?😉

sabisek
20. črc 2012

@jane_s No, tedka o vikendu cekam MS (v noci jsme mela sen, ze jsme nasla // 🙂, ale nemyslim, ze jsem, veskere priznaky co jsme mela minuly vikend jsou pryc), tak pak nakoupim a tesoivat se bude cca za 10 dni... 🙂 Co ty, drzim pesticky

jane_s
20. črc 2012

@sabisek Nááááhodou, dokud nedorazí MS tak není rozhodně nic ztraceno, tak třeba budeš překvapená o víkendu, dej vědět ju?😉 To je pořád dokola to čekání na něco vid?😀 Hrozně mě to baví.. já jsem dneska 12DC a testovala jsem ráno OVU ale zatím nic, jen duch, tak si ještě musím počkat na pořádné lajny😉 minule byla až tak 16DC tak ještě tak do úterý vydržet😉 ale on se přehoupne víkend a dobrý🙂)) koupíš si ty testíky jak jsem Ti psala?🙂

sabisek
20. črc 2012

@jane_s Diky za podporu. Nadeje umira posledni, tak uvidime. Dneska jdeme na veceri a zitra mame grilovacku jako rozlucku s kamaradem, co jede mimo Cechy - nadobro, tak premyslim, dam vino ci ne....

Jasne, ze testiky poridim.

Jinak ja bych zacla jiz s malou careckou.... 😀

jane_s
20. črc 2012

@sabisek Jasne, že si dej víno🙂) klidně se zrubej, jak mi to řekl doktor..žena se má chovat že není těhotná dokud jí to doktor nepotvrdí a má pravdu, to by člověk nemohl nic..😀 takže si klidně dej, aspoń se pořádně odreaguješ😉

sabisek
20. črc 2012

@jane_s dekuji.... dam si vinecko za Vas vsechny holky...

verisek.s
20. črc 2012

@jane_s Jojo, jedeme příští víkend, tento víkend jsem včetně dneška od rána do večera v práci...
Rok snažení máme až v dubnu, ale to už doufám budu chodit s pořádným pupkem 😀 😀
Jinak já jsem taky pila alkohol, pokud není nic potvrzené, tak jaképak copak 🙂 🙂 🙂

jane_s
20. črc 2012

@verisek.s No tak to je ještě opravdu času😀 to bude pupík na rozpadnutí😀 doktor už bude třeba jen aby pomohl prckovi na svět určitě😀 přesně tak, s tím alkoholem souhlasím, já jsem si teď hrozně oblíbila ty piva s příchutí😀 každej den teď loupnu jedno a jak mi to pomáhá ty jo?😀 na psychiku úžasnýý, člověk je takovej freee, nemůžeme se pořád jen nervovat vid kočko? Tak se pak musíte pořádně snažit jasan?😉

ddanda
20. črc 2012

@verisek.s my už začneme, když to zase dostanu 😒

jane_s
20. črc 2012

@ddanda Jenomže ty to nedostaneš🙂)) min. 9 měsíců,tak si jako zvykej😀

ddanda
20. črc 2012

@jane_s jo na to bych si zvykla docela rychle😀

verisek.s
20. črc 2012

@ddanda Vy už se snažíte delší dobu ale, že? Tak to případně držím palce, ale věřím, že to prolomíte 😉 😉

tera87
20. črc 2012

Ahoj ahoj ahoj 🙂 téda vy jedete dneska 🙂
Já už čekám MS taky každym dnem a pak. To začne znova.Už mám koupený ovu testíky.

jane_s
21. črc 2012

@tera87 Tak ať mrcha dorazí co nejdříve,nebo nejlépe už nedorazí a když joooo😉 tak ať rychle odejde a hurá na nové snaženíčko..já teď čekám na OVU, tak jsem taky zvědavá, jak to dopadne🙂)) ale už si radši nic nenamlouvám, neřeším to už, už mě totiž nebaví bejt pak zklamaná z každé MS🙂

tera87
21. črc 2012

@jane_s dneska mám 29 DC a nic ...ale mám to ted hodně rozházený :-/ byla jsem v květnu na gyn.operaci a asi se to tim rozhodilo. Minulý měsíc jsm to dokonce dostala až po 36 DC jinak to dostávám 28-31 DC....takže moje pravidelnost je hrůůůza a to si občas musim zajít na injekci protože se madam MS neuráčí dorazit vůbec.
Byla bych štasná jako blecha kdyby se neukázala 🙂 ale jelikož cejtim že těhu nejsem tak chci aby dorazila co nejdříííííív at už můžeme zase začít 🙂
Mě už to taky nebaví ale... 😀

jane_s
21. črc 2012

@tera87 Moje kamarádka zjistila, že je těhu až ve 4 měsíci😀 taky se necítila být těhu a pila a pohoda😀 a pak jí bylo divný to břicho tak si udělala test a nestačila se divit🙂)) MS měla směle dál..takže možné je opravdu cokoli..nemusíš se hned asi cítit těhu..to je na prd když je to rozházené ty cykly vid? Ale dobře to dopadne uvidíš😉 snad už jsi po operaci v pořádku!

verisek.s
21. črc 2012

@jane_s
@tera87 Mě to taky nebavííííí 😀 😀 Ale co, o to víc pak budeme mít radost, až se to povede 🙂 Nemůže jít všechno hned, to by bylo moc jednoduché. Žádné snažení bysme si neužily 🙂 🙂 Já jsem teď rekordně měla cyklus 26 dní, což teda zírám, vždycky mám kolem 30 dní...no co už, aspoň je to rychle za mnou a příští víkend snad dorazí ovu 🙂 🙂
Jako já už chci jít do baby obchodu a nakupovat všechny ty maličké blbostíííííí 😀 😀 😀

jane_s
21. črc 2012

@verisek.s 😀DDD přesně tak, taky už se těším do těch obchůdků s těma maličkejma heboučkejma věcima, ty kombinézky s ouškama😀DDD no to bude mánie Veru😉 Jinak je dobře, že přišla dřív, lepší než na ní dlouho čekat vid? Když už si uráčela mrcha dorazit😉 Já to mívám 27-29 dní, zatím se tak opravdu držím..dneska 13DC tak jsem poprvé testovala Veru😉

verisek.s
21. črc 2012

@jane_s Jojojo, ty věcičky s ušima a obrázkama a takové ty měkoučké kombinézky a bodýčka a a a a........ 😀 😀 😀 😀 To teda bude mánie 😀 Jasný, dobře, že dorazila, začnu testovat 10.-11.DC, když teď byl tak krátký cyklus, ať něco neprošvihnu 🙂 🙂 Jani, držím všechny palce!!!!! A jak to vyšlo? Zatím žádná dálnice? 😉

jane_s
21. črc 2012

@verisek.s 😀 jasný jasný..ouška😀DDD to bude naše😀 No už aby to bylo.. už by se to mohlo někam zase pohnout, už mě nebaví kupovat OVU testy, už bych chtěla koupit jiné😀 a pak řešit břicho a strie atd😀 tohle už je na mě moc dlouho😀 Jj to děláš dobře..a jaký DC si měla OVU minule kočko? Jak si testovala.. Já dneska jen duch, sice silnější než včera, ale prostě jen duch, tak si musím počkat..minule to bylo 17DC, teď jsem 13DC, takže ještě je čas😉 Děkuju moc, taky držím všechno co mám Veru, ať si odbydeš MS a pak hurá na další snažení🙂))) víš paradox je ten že když jsme se začali snažit, tak jsem si řekla, že chci miminko květen červen a ono to k tomu fakt spěje😀 i ta kartářka mi to tak řekla🙂)) tak jsem zvědavá!

tera87
21. črc 2012

@jane_s hustýýýý 😀 moje teta to měla taky do 6.měsíce. Já ale nějak cejtim že to ted nevyšlo...u Honzíčka jsem to nedostala a boleli mě strašně prsa.a pak mi bylo od toho 4tt zle až do 4.měsíce nonstop i v noci.
Sousedka moje zjistila v 10tt že je těhu nějak zapoměla v tom lítání kolem Honzika (maj taky Honzika o půl roku mladšího) kdy to dostala naúosled takže s gyndařkou pátrali 😀

@verisek.s to mě taky strašně moc bavilo 🙂 a zase bavit bude 😀 chtěla bych i novej kočáááárek a tak ale Milda mi to nechce dovolit 😀 😀 😀

jane_s
21. črc 2012

@tera87 😀 No je prostě vidět, co tělo to originál😉 každá jsme jiná, hormony jsou jiné, prostě každý průběh těhu a začátek je jiný..já jsem zvědavá jak dopadnu😀 pro mě to bude premiéra, ježiši už vidím tu hlavu v míse😀DDDD No jestli to tak cítíš, tak ať už Ti dojde MS a můžete se snažit dál😉

verisek.s
21. črc 2012

@jane_s Já jsem měla nejsilnější čáru 13. a 14. DC, takže ovu byla buď 14. nebo 15. DC 🙂 Tak uvidíme teď, jak to bude postupovat 🙂 🙂
@tera87 Mně bylo zle cca od 11. DPO, tlaky v podbřišku, prsa mě bolely strašně, divně v puse....vše nasvědčovalo....ale nic. Dr. mi říkal, že i podle příznaků k oplodnění dojít mohlo, ale vajíčko se neuhnízdilo a samovolně odešlo (to by vysvětlovalo i tu dřívější MS).....takže tak.
Kočárek bych chtěla Maxi Cosi Mura nebo XLander - to jsou nějvětší favoriti 🙂 🙂

tera87
21. črc 2012

@jane_s když mě je tak všelijak ...už jsem asi opravdu praštěná krumpáčem a mám vsugerace. 😀 řikám si Téro neblbni co by si chtěla po chvilince snažení...nech to bejt až to přijde tak to přijde.AAAAle pak vlezu sem vidim ty alba a chci hnééééd 😀 😀 😀