Snažilky, jaro 2012

zuzkka88
1. lis 2011

Ahoj holky. Které se chystáte začít se snažením o potomka na jaře roku 2012, přidejte se. Můžeme si navzájem radit, podporovat se, a tak celkově sdílet snad jedno z nejhezčích období v životě. 🙂

jane_s
16. srp 2012

@lucijete Jůůůůůůůůůůůůůůů, to by bylo krásnýýýýýýýýýý, do Vánoc to máme tak 4-5 snažení, mi neříkejte že to nedokážeme😀DD
@januliiisek Jjjj přesně tak, vánoční dáreček jako nikdy před tím, to bych si moc přála, takže máme ještě trošku času že?😉))) ale zatím musíme řádně trénovat😉

jane_s
16. srp 2012

@oezde To je rozumnýýýý, dřív to ani nemá smysl kočko!😉

januliiisek
16. srp 2012

@jane_s No já už mám dotrénováno nějaký ten pátek už 😀 Ale Vám všem to strašně moc přeju aby to bylo co nejdřív a nebo i kdyby jako vánoční dárečky.. No to by byla paráda.. 🙂

sojca
16. srp 2012

Ahojky holky s pritelem se od ledna snazime o mimco a porad nic ... Mam nepravidelnou MS a od lekarky sem na to dostala leky a mam je brat 20 den ciklu, ale uz po 3 mesice mi prave 20 den ciklu prisla MS, takze sem je jeste nezacala brat ☹ Ale mozna se mi to srovnalo samo... Ted doufam ze MS 20 den neprijde, jelikoz od te minule MS mi je nejak divne. Sem tam me pobolivaji prsa, sem unavenejsi, dokonce ani na pohlavni styk s pritelem nemam chut... a to jsem nikdy nemela. Myslite ze mam nejakou nadeji?

ddanda
16. srp 2012

@sojca ahojky, možná by to mohlo být těhotenství 😉 Držím palce 🙂

sojca
16. srp 2012

@ddanda no mozna... moc bych si to prala... moc dekuji za palecky 🙂

ddanda
16. srp 2012

@sojca kdy by ta ms, která nepřijde, měla přijít?

sojca
16. srp 2012

@ddanda zitra to bude 20 den...

smisek2011
16. srp 2012

ahoj holcenky jak jste pokrocily ve snazilkovani???Ja jsem dneska 20 den cyklu tak budu ted cekat na ms ale nemusela by prijit🙂

januliiisek
16. srp 2012

@sojca Ahojky no podle mě to vypadá nadějně.. Tak moc držím palečky nebo spíš pěstičky pro štěstí 🙂

ddanda
16. srp 2012

@sojca a to jsi ještě netestovala?

mazula
16. srp 2012

ahojte baby, tak ja dnes 20DC, a zrejme z toho zasa nič nebude ☹ už 3dni ma bolí podbruško a takéto to mám celý mesiac a potom 25-26 menzes aj ked ovu pozitív som mala 14DC,od tulkania som 7dní a nedalo mi netestnúť, a nič...takže ja ďaľšiu ovu chytím až ob, keďže môj jazdí s kamionom,ach jo..

mazula
16. srp 2012

@smisek2011
ahoj aj ja som 20DC,tak by už nemusela prísť, že sa presunieme xixi,ale u mna asi nie,cítim spodok tak ako každý mesiac pred mrchou...držím palce

sojca
16. srp 2012

@januliiisek dekuji...

sojca
16. srp 2012

@ddanda vis hrozne se toho bojim a navic chci pockat zda zitra MS prijde nebo ne ...

mourovata
16. srp 2012

@mazula to jsme na tom stejně 7DPO a nic, jen bílo. Jím jak kombajn a mixuju neuvětitelný jídla, ale na testu nic. Můj jezdí taky a přijede pokaždé jinak než potřebuju

hannyy
16. srp 2012

Ahojte holky tak po narocnem dni opet zde 😉 manzilka mi otocili smer rakousko ja se moc modlim aby byl doma, cely vikend by jsme promilovali 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 hvezdy nam preji 😉 a kdyz ne tak az o mesic na te dovci 😎

mourovata
16. srp 2012

holky, prsím vás nevíte jakou má citlivost ten digi test?, myslíte že ukáže výsledek dřív než mamatest?

mourovata
16. srp 2012

Holky, já mám chutěěěěěěěěěěěě a žeru jak zjednaná, ale nevím co si o tom myslet, test bílý, ale každej jak mě vidí jíst říká že musím být těhu, že to není možný. Tak jestli nejsem těhu, tak jsem typický blázen a budu muset na léčení 😀

mazula
16. srp 2012

@mourovata
jéééj tak to budeme očakávať resp neočakávať spolu 🙂 Ako dlho sa snažíte?my už skoro rok,ale ovu sme chytili teraz 5.krát.ale obávam sa že neúspešne, lebo ma brucho už asi aj 3 dni menzesovo bolí.To je hrozné, kebyže je aspoň chlap doma že si poviem, že neva, ideme ďaľšie kolo...no čo Ti budem písať 😉 mňa čaká, ak teraz dostanem menzes,odber na HP, lebo môj mudr. tvrdí že pol roka je tak akurát na to aby sa podarilo, tak uvidíme, čo ma čaká...a ty ako sa cítiš?

januliiisek
16. srp 2012

@mourovata Zkus si najít recence na internetu.. Ten do jsem měla já se jmenoval Clear Blue (stojí ale kolem cca 200Kč)

mourovata
16. srp 2012

@mazula já mím snad všechny příznaky 😀, bolí mě prsa, břicho, ráno mě tlačil žaludek a mám děsný chtě, ale test zatím stále bílý. Tak čekám na termín MS. My se snažíme "teprve" od května, bohužel jsme dříve nemohli kvůli zdraví. Celý měsíc mě ale bolí břicho, takže pokud MS dorazí, taky jdu k Dr, trpím na cysty a DR. mi říkal, že mám možná i srůsty ☹ Takže pokud nebudu co nejdříve těhu, tak mě čeká operace ☹

januliiisek
16. srp 2012

@januliiisek Nevím zda nedostanu od někoho tu nadané že posílám odkazy,ale tady jsem ti o něm něco našla 🙂
http://diagnosticke-testy.heureka.cz/digitalni-...

mourovata
16. srp 2012

@januliiisek už jsem koukala, a všude je psáno 25, ale že se prý může dělat už 4dny před MS. já si dělám 10 mama, ale zatím nic, ale asi je ještě brzo, jen mě mate, že by na testu nic nebylo a mám příznaky 😒

januliiisek
16. srp 2012

Já su blbec,poslala jsem to poslala sama sobě 😀 No to je tím žejsme před chvilkou s přítelem bouraly(teda jen lehce) tak jsem ještě v šoku.. Pardon. A jak dlouho máš do MS?

mourovata
16. srp 2012

@januliiisek v pohodě, já to pochopila, MSmám mít v pondělí 20.8. Jste v pohodě?

jane_s
16. srp 2012

@hannyy Ahojky Haničko, zrovna jsem si říkala, kde Tě máme jako,už mi bylo smutno..jak je kočičko? Ty budeš mít teď plodné dny? Já asi taky😀 tak se řádně snažíme a když to nevyjde, tak v září na dovče nám to taky vyjde, tak třeba😉 CO JE u TEbe nového zlatí?

jane_s
16. srp 2012

@januliiisek Tomu říkám narcismus posílat si zprávy sama sobě beruško 😀 😀 😀 už seš jako mistr Bean, ten si posílal i vánoční gratulace😀 bacha na to 😀

januliiisek
16. srp 2012

@mourovata Jo jo jsme v pohodě,jen mě z toh ošoku bolí bříško,páč jsem neměla povolený pás a tak jsem dostala ťukanec do prcka.. Tak čekám kdy se začne kopat abych věděla že i on je v pořádku.. No tak to by sis ho mohla už zítra koupit a zkusit.. No to musí vyjít a kor když máš takové "choutky" 😀

jane_s
16. srp 2012

@sojca Ahojkyyyy, přeju hodně štěstí,naděje určitě umírá poslední takže vyčkej a dej vědět, držím pěstičky😉