Snažilky, jaro 2012

zuzkka88
1. lis 2011

Ahoj holky. Které se chystáte začít se snažením o potomka na jaře roku 2012, přidejte se. Můžeme si navzájem radit, podporovat se, a tak celkově sdílet snad jedno z nejhezčích období v životě. 🙂

jane_s
2. črc 2012

@terezet Díky moc, snad to už vyjde že? A kdy máš dostat MS?🙂

terezet
2. črc 2012

Pokud to mám brát podle délky minulého cyklu, tak zítra, ale každý mám dlouhý trošku jinak, tak mi fakt nezbývá nic než čekat...

terezet
3. črc 2012

@jane_s tak dnes zatím MS nic a teplota je zase vysoká, hurááá🙂

jane_s
3. črc 2012

@terezet No vidííííš to, jsem to říkala, zase bude další šťastná budoucí maminka..abyh tady nakonec nezůstala sama v tomhle gangu😀 snažilek ty jo! tak dej vědět zase😉

terezet
3. črc 2012

@jane_s to se neboj, ještě se může stát cokoliv, zatím nemám vůbec nic jisté, ještě pořád to dnes nebo zítra můžu dostat☹

jane_s
3. črc 2012

@terezet Já vím, ale už máš prostě nějakou naději a ta umírá poslední víš?😉

smisek2011
4. črc 2012

¨Ahoooj holcinky moje...Tak se se po pra dnech pridavam..ms uz skoro odchazi tak uvidime co se bude dit dalsi mesic🙂 Holky od ktereho dne cyklu testujete???Ja uz skousela test dneska bojim se abych ovu nepropasla🙂 Dneska ale porad spinim takze tam samozrejme nic nebylo🙂

ddanda
4. črc 2012

@smisek2011 já jsem testovala od 10. dne, ale en díky tomu že jsem měla dost testíků. Ovu byla asi až 19DC, nebo tak nějak kolem.

smisek2011
4. črc 2012

@ddanda aha...Tak ja uvidim...Budu mozna ted testovat co druhy den no zatim uvidim...

jane_s
4. črc 2012

@smisek2011 Já jsem zkoušela také radši poprvé od 10DC, to je nejlepší, tím nic nezkazíš, teď napodruhé bych už testovala od 14DC protože vím kdy jí už mám asi tak😉 abych nespotřebovala tisíce testů😀 hodně štěstí a dej vědět🙂

smisek2011
4. črc 2012

@jane_s No ja zacala uz dnes...Takze uvidim🙂 Ale musim rict ze na to ze uz mi to teoreticky skoncilo tak me bricho poboliva trisla atd...Jsem rada ze pristi tyden uz jdu k dr...

jane_s
4. črc 2012

@smisek2011 A tak nemůžeš být v tom? Zkoušela si test? Známá měla ještě 3krát měsíčky než zjistila že je těhulka😉 Ať Ti to dobře dopadne🙂

smisek2011
4. črc 2012

@jane_s no nezkousela jak prisla ms tak by me to ani nenapadlo zkouset 🙂 ms jsem mela ale dost silnou🙂takze si nemyslim ze bych byla v tom

jane_s
4. črc 2012

@smisek2011 JJ jasně no, tak to asi ne..ona to prý měla mega slaboučké výjimečně🙂 Tak ať jde dobře testování a všechno nám zdokumentuj jasan?😉 Ať to teď už dopadne😉

smisek2011
4. črc 2012

@jane_s No jasne hned jak se mi objevi neco lepsiho na testech tak pridam fota🙂 Uz by to dopadnou mohlo nam vsem🙂

jane_s
4. črc 2012

@smisek2011 To jo teda, už by bylo lepší zase začít řešit věci dál že? Už třeba lékaře, ultrazvuky atd😀 a ne pořád dokola, ovu, ms, testy 😀 to už je jako dost trapný😀

smisek2011
4. črc 2012

@jane_s Jo mas pravdu muj manza rikal v sobotu jak mi prisla ms ze to hold ma prijit asi pozdeji...A ja mu rikam???A na co mam sakra cekat?????Ikdyz je fakt ze jeste nez jsme zacaly se snazim tak jsme si rekly prvni ze zacneme az na dovolence v cervenci no a ja tak dva mesice zpatky mu rikam no beztak se to povede az v cr....tak snad se ta moje predtucha vyplni

jane_s
4. črc 2012

@smisek2011 To víš že jo😉 to už dopadne dobře..jak dlouho že se snažíte? Podle mě je to krátká doba na to dělat závěry a trápit se určitě hm?😉 dobře to dopadne, já jsem si řekla, že to října to nebudu hrotit, pak už začnu asi šílet a lítat k doktorovi ale to máme před sebou ještě 4 snažení, tak to by sakra bylo aby nebylo😉 i kartářka mi řekla, že to dopadne do září😀DD tak uvidíme, jestli se nesekla..ale řekla mi to i před rokem, když jsme nic neplánovali😉

smisek2011
4. črc 2012

@jane_s No ja v breznu vysadila, takze to bylo jen 2 mesice snazeni ten prvni mesic jsme si davaly pozor...No tak ja taky nejak nedelam zavery ale nervozni z toho krapitek jsem ze zatim nic☹ Nam se tady ted drsne rozprselo☹ chjoooo

jane_s
4. črc 2012

@smisek2011 A odkud jsi? Nám tady zatím neprší🙂 No jinak my se taky snažíme od března, ale poctivé snažení tak 3krát, protože jsem měla menší problémy🙂 ale to už je snad OK, tak nic nebrání🙂 TAk hlavu vzhůru, léto je ideální na dělání dětí😀 moje teta otěhotněla při obou dětech v srpnu😀 prej ideální, chce si to dát drink😀 uvolnit se, a pak to jde raz dva😉

smisek2011
4. črc 2012

@jane_s Jo ja jsem taky rikala dame grila a vino a pujde to raz dva...My zijeme v irsku tady prsi 360 dni v roce😀 Jinak jsem z okoli bruntalu🙂 tam by melo byt hezky🙂

tanis
4. črc 2012

@smisek2011 Taky jsme se ofiko teď snažili první měsíc a vypadá to, že nic, je jasné, že je brzo..ale i tak je člověk takovej nervózní 😠

smisek2011
4. črc 2012

@tanis nervozni a nedockavy🙂 Teda aspon ja...manza rika ze bych chtela vsechno hned ze si hold na nektere veci musim chvili pockat😀

jane_s
5. črc 2012

@tanis jj presne tak..clovek by chtel hned..vubec kdyz vidi ze nekomu to tady hned napoprve vyslo ze? Ale ono to dopadne raz dva uvidis..nesmis se tim trapit a uzivat si leta😉 romantika..drink..posezeni..idealni na delani deticek😉 drzim pesticky🙂

tanis
5. črc 2012

@jane_s To máš pravdu:o) sice my teď máme i starosti se stěhováním, takže se těším, až bude po a budeme se moci věnovat dětátku víc :o))

tanis
5. črc 2012

@smisek2011 To musíme, ale když to dá trošku práce a čekání, jak budeme potom vděčné a šťastné :o) Teď mám 2 dny zpoždění MS, ale cítím se jako, že asi dorazí:o( Dělala jsem si v měsíci 2x test, ale bylo tam těch oplodňovacích dní víc, takže ty pozdější možná....ale spíš ne, když mě bolí břicho :o)

petramarie
5. črc 2012

@smisek2011 Ahojky, já jsem zkusila testovat od 10. DC a dnes testuju 17. a ani duch. Takže příští měsíc budu muset taky začít dřív, pže jsem to tento asi prošvihla.... a nebo prostě nebyla mrcha. 😠

petramarie
5. črc 2012

@ddanda ahojky, když jsi testovala od 10. DC a ovu byla až 19. DC, měla jsi aspoň před tím ducha? Já testuju dnes 17. DC a nííííc. 😒

ddanda
5. črc 2012

@petramarie bylo to na střídačku, jednou tam byl duch, pak zas skoro nic, ...

ddanda
5. črc 2012

@petramarie třeba se ještě dostaví, můžeš ji mít později.