Snažilky, jaro 2012

zuzkka88
1. lis 2011

Ahoj holky. Které se chystáte začít se snažením o potomka na jaře roku 2012, přidejte se. Můžeme si navzájem radit, podporovat se, a tak celkově sdílet snad jedno z nejhezčích období v životě. 🙂

jane_s
7. srp 2012

@jankajarni Taky si občas říkám, jestli to neděláme špatně😀 ale pak si říkám, že snad nejsem blondýna🙂)))) ale už mě to někdy přijde jak naschvál, to máš pravdu kočko!

tera87
8. srp 2012

@hannyy
@jane_s ahoj kočinky 🙂 já taky nechci opakvací jméa v rodině...Milda by chtěl hrozně po sobě Milana ale mě se to nelíbí a nechci hlavně aby se jmenovali děti po nás. Pak se mi hrozně líbí jakub ale to je můj brácha a hlavně jsme Kubíčkovi takže Jakub Kubíček je na nic. takže se rozhodujeme mezi Šimonem, Lukášem a Tomáškem
a u holčičky Nikol 🙂
Ale nelinka se mi strašně taky líbí a Sofinka. A Honzíček by do 6.měsíce Eliška 😀 ale pak řek pan doktor že tohle holčičky nemívaj tak jsem byla vykulená a řikám že jooo že maj 😀 😀 😀

smisek2011
8. srp 2012

Dobre rano holcicky ja ted nemala tak cas koukat na konika ale jsem tu...co je u vas noveho???Koukala jsem ze jste rozebiraly jmena takze za me pro chlapecka Honzik a pro holcicku mame rovnou tri vede Eliška a pak Karolinka a Michalku chce manzel

jane_s
8. srp 2012

@tera87 Ahojky beruuuu, no na mě manžel taky zkoušel, že chce po sobě Toníčka😀DD ale řekla jsem mu, že mi bohatě stačí jeden Toník doma😀 tak má smůlu chudák.. Šimon je krásné jméno, poslední dobou se mi líbí tyhle staročeská jména😉 určitě vyberete něco krásného..nemám pochyb😉 Sofinka je taky super🙂)) známej má Sofču, malá rošťanda, bomba jméno ty jo! Ale Nelinka se mi fakt líbí, akorát má někdo psa Nelinku😀 rozumíš já s holčičkou a nějaká babka stará s pudlem😀DDD

tera87
8. srp 2012

@jane_s No právě kamarádka tady v ulici má psa Nelu 😀 zavolám Nelo a přiběhne dítě i pes 🙂
ale Nikol u nás vede 🙂 🙂 🙂

@smisek2011 koukám že máte vkus jako my 😀 😀 máme Honzíka a holčička měla bej Eliška ...ted u teda chceme holčičku Nikolku 🙂

jane_s
8. srp 2012

@tera87 Tak třeba to ještě přehodnotíme...Nikolku už v rodině máme😉 tak to asi neklapne, jinak jméno je moc krásné😉 A copak máš dneska v plánu kočko?

hannyy
8. srp 2012

@jane_s
@tera87 no hezke jmena mate , jinak holky ja v praci strasne trpim jsem tu sama, kolega ma volno, prace se na me sype ze vsech stran 😒 rikam vam uz at je pa, ja budu relaxovat na rybach , tak si tak clovek odpocne ........ 😉 kdoiiiii jestli bude manza doma, asi ne 😒

jane_s
8. srp 2012

@hannyy Jak to, že nebude doma? Zase na cestách? Tak třeba to dobře dopadne a budete zase spolu uvidíš..jééé tak ty se tam z toho dneska můžeš podělat beru??? TAk se drž😉 myslím na Tebe, někdy to je asi na zbláznění vid? Jakou máš pracovní dobu?

hannyy
8. srp 2012

@jane_s no jestli bude doma - to je ve hvezdach , ale jak uz jezdi jen na kartu, tak je to na houby ......... jj ted 14dni budu mit honky ....... boze a pak ta nase dovca 😀 😀 uz at letime, prtoze platit storno nehodlam 😀 😀 delam od 7:30 do 17h, nekdy do 17:30 podle toho kolik mam prace 😉

jane_s
8. srp 2012

@hannyy Tyyyy jo, to to takhle uteklo a už popádíte na dovču jo? Těšíš se kočko? Jééé jak já vám záávidím, hned bych taky frčela někam🙂)))

tera87
8. srp 2012

@hannyy. tak ať ti to brzy uteče.Na mě se zare sype doma bordel ze všech stran
:-\:-\😀😀😀

@jane_s dneska jdu na masáž tak se móc těšim.Dostala jsem poukaz k narozkám. 🙂🙂

jane_s
8. srp 2012

@tera87 Jeee a jakou masáž sis vybrala beru? Nějakou čokoládovou?😉 Nebo klasika na pořádné prohmátnutíííí😉 taky jsem dřív chodila pravidelně na masáže🙂

tera87
8. srp 2012

@hannyy. tak ať ti to brzy uteče.Na mě se zare sype doma bordel ze všech stran
:-\:-\😀😀😀

@jane_s dneska jdu na masáž tak se móc těšim.Dostala jsem poukaz k narozkám. 🙂🙂

hannyy
8. srp 2012

@jane_s
@tera87 kolky letime az 22.9. ale i tak to brutalne leti , tesim se 😉 , zitra jeste ten termin u pana Dr. zvladnout, no a pak po dobu 14 dni se z toho nezblaznit 😀 😀 v praci

smisek2011
8. srp 2012

@tera87 Honzika mame protoze tatinek je honzik a on sice protestoval ze nechce byt po nem ale kdyz jsem se ho ptala na jine jmeno tak mi jine nerekl☹ me se jeste libi Eliáš a Tomašek ale to on nechce ani slyset muj kdysi davno byvaly byl Tomas tak si mysli ze myslim na nej coz pravda neni je to jen jmeno🙂

ddanda
8. srp 2012

@hannyy jééé, my taky jedem 22.9. na dovču 😀

jane_s
8. srp 2012

@hannyy No to teda letí, to Ti povím beruško🙂)) my pádíme 11.9. na menší dovču, tak jsem taky zvědavá🙂)) zahraničí už máme za sebou, tak teď jen hory🙂 ale i tak si to užijeme, naplánujeme vejšlapy, těším se na bobovou dráhu🙂) a lanový centrum..bude to taková aktivnější dovča😉

jane_s
8. srp 2012

@ddanda
@hannyy Nejedete spolu?🙂))

hannyy
8. srp 2012

@ddanda tyjo a kampak 😉

ddanda
8. srp 2012

@jane_s nevím o tom 😀

ddanda
8. srp 2012

@hannyy my jedeme autem do Chorvatska, tam si půjčíme jachtu a budeme celý týden plout kolem pobřeží Chorvatska.

hannyy
8. srp 2012

@ddanda
@jane_s no tak to teda nejedeme , mame rozdilne cesty 😉

ddanda
8. srp 2012

@hannyy já jsem si myslela, že vy to budete mít nějakou exotiku 😉

hannyy
8. srp 2012

@ddanda my letime na Djerbu , 14 dni 😉 all inclusive 😀 uplne s etam uz vidim 😀 😀 😀

hannyy
8. srp 2012

@jane_s my se na dovci asi usexujeme 😀 😀 😀 😀 zase si vynahradime cely promrhany cas za ten rok 😉 a pak supky na vanoce , ten cas leti silenym tempem 😉

tera87
8. srp 2012

@jane_s. ještě nevim 🙂 mám na výběr klasickou, medovou a lávové kameny.Zrovna čekám až pani domasíruje. Už se ták téśim 🙂

ddanda
8. srp 2012

@tera87 jéééé, to by se mi taky lííííbiloooo 😀

ddanda
8. srp 2012

@hannyy vždyť to říkám, exotika jak vyšitá. To my s manželem jsme dost velký exoti sami o sobě, tak nám stačí Chorvatsko 😀

jankajarni
8. srp 2012

holky, ještě, že tu jste, samý takový pozitivní tématka jako dovolenky a masáže🙂 já nějak už nevím, čím se odreagovat. dovča za mnou a na mě ted pár dní před MS padá děsná depka. včera jsem trochu bulela a dneska ráno vzhůru od půl šestý a zase jsem si v posteli pobrečela. asi hormony před menskou:(

jane_s
8. srp 2012

@tera87 TAk si to moc moc užij a dej pak vědět, jestli se cítíš být znovuzrozenáááá😉
@jankajarni Tak to jsem dvě, taky od včerejška depka jak svině..co s tím že? Já taky bulela včera večer, vítej v klubu kočko..třeba už MS nepřijde, nezoufej, já mám po ní a zase nové kolo..už mě to čekání nebaví!!!! Drž se!
@hannyy Jéééé to se máte ty jo..😀 je teda fakt, že my jak jedeme v září tak přesně těch 6 dní co tam budeme mi vycházejí plodné dny😀 tak si uděláme asi malýho krakonoše v nejhorším no🙂))) No vy to budete mít parádičku teda😉