Snažilky, jaro 2012

zuzkka88
1. lis 2011

Ahoj holky. Které se chystáte začít se snažením o potomka na jaře roku 2012, přidejte se. Můžeme si navzájem radit, podporovat se, a tak celkově sdílet snad jedno z nejhezčích období v životě. 🙂

januliiisek
16. srp 2012

@jane_s No zlatíčko fakt se omlouvám,ještě jsem tak nějak malinko rozhozená 🙂 Ale co,když mi nikdo jinej nepíše tak proč si nepsat sama se sebou když to jde ne?? 😀

jane_s
16. srp 2012

@smisek2011 Ahojkyyyy beru moje, jééé tak hodně štěstí, kdy bys to měla dostat? Dej pak hned vědět jasan? Tfuj tfuj!!

jane_s
16. srp 2012

@januliiisek Je výhoda, že sám sobě si člověk odepíše s jistotou, takže jen tak dále😀DDD asi to taky budu praktikovat, když si se mnout ady nebude chtít nikdo povídat😀DD a jako kdyby sis chtěla povídat, tak jsem tady krom TEbe taky já..😀

januliiisek
16. srp 2012

@jane_s Můj přítel by řekl: Ty jsi trumpítko :-P 😀 Já mám od včera takovou divnou náladu(asi stres). Vím že tu mám i tebe ale zase nechci moc rozebírat moje těhotenství,když je to diskuze Snažilky 🙂 A abych pak někomu nepřidělala stres..

hannyy
16. srp 2012

@jane_s berusko ano budu je mit 😀 😀 😀 😀 ale nechci na to myslet, kdyz budu myslet nato jestli bude doma , tak mi ho dispo vyzene do sveta , nikdy jsem nechtela vic aby byl doma tak jako ted 😀 😀 😀 😀 😀 a jak rikas kdyz to nevyjde tak to zari Beru, to nam to jisti 😀 😀 😀 😀 to by bylo aby se to nepovedlo 😀 😀 😀 😀 😀

jane_s
16. srp 2012

@januliiisek Kočko, klidně se mi kdykoli svěř s čímkoli, klidně napiš SZ, můžeme probrat cokoli a věř, že Tvoje těhu je poslední co by mě mohlo trápit nebo stresovat..moc Ti to přeju a fandím Ti na maximum jasan?😉 Já taky mívám divné nálady, znám to, ale ono to pomine uvidíš..něco Tě trápí?

jane_s
16. srp 2012

@hannyy Přesně tak, nesmíme se tím hlavně stresovat a jít prostě dál,ono to vyjde zlatí, ničeho se neboj..🙂)) nás teď taky o víkendu čekají naše velké dny😀DD tak se pěkně snažíme, už trénujeme, tak jsem zvědavá,ale kdyby to nevyšlo, už se tím trápit nebudu, vyjde to jindy že jo beruško? A jak se těšíš na dovču?😉To už tak uteče vid?

januliiisek
16. srp 2012

@jane_s No včera jsem byla na vyšetření a moje paní dr byla tajemná jak hrad v Karpatech (snad jen díky osobním problémům).. Ale jsem z ní celkem na prášky od včera né že ne.. A jak jsem psala,teď jsme měly menší havárku s přítelem.. A tak si říkám že poslední 2 dny stojej pěkně za houby ☹

mourovata
16. srp 2012

@januliiisek právě dneska jsem si dala předsevzetí, že si žádný nekoupím 😀 a udělám si další až v neděli příští týden má přijet manžel a jedeme na krátkou dovolenou do Jeseníků, tak abych věděla verdikt a mohla mu případně udělat překvapení včera se mi zdál na testu dušík, ale nevím, jestli to nejsou jen halušky, protože dneska nic ☹

jane_s
16. srp 2012

@januliiisek Jakoupak havárku zlatí?☹ tak ses doktorky měla na cokoli zeptat, máš právo vše vědět kočičko!

hannyy
16. srp 2012

@jane_s beru ja se tesim mega na dovcu , vsichni jsou na dovolene a ja jako kazdy rok jdu na dovolenou jako posledni, je to uz tak, ale fakt na sobe citim unavu, takze o to vic si uzivam kazde volne chvilky 😀 😀 😀 pochlubila jsem se ti vubec ze jsem o viku chytla Lisce 30cm 😀 😀 😀 no moje prvni ryba 😀 😀 😀 jednou donesu dom ale velkyho kapra 😀 😀 a stejne tak tomu bude i s mimiskem 😉 jednou se to holt stane 😉 😉 😉 😉

januliiisek
16. srp 2012

@mourovata Fííha,no nevím zda bych to vydržela si už žádný neudělat.. No já taky na prvním testíku měla jen takové nic.. A teď z toho po "pár" týdnech mám 23cm obříka co váží 248g 😀

januliiisek
16. srp 2012

@jane_s Jo jo já vím,ale nemluvila a neevysvětlovala tak jak jindy.. Tak jak říkám snad jen měla na prd náladu.. Přenesla to na mě a já z toho zapomněla si nechat i vytisknout obrázek jak jsem to dělala vždy.. Takovou sbírku jsem si udělala.. Za 14 dní jdu na nějakej velkej UZ a tak jsem říkala že pokud by mi řekly něco co moje Dr ne tak bych ji vyměnila.. A pak mě za měsíc čekájí testy na těhu cukrovku.. Brrrrr

jane_s
16. srp 2012

@hannyy 😀DD Ty jo tak ty seš takovej hustej mistr rybář jo? Tak to je teda mazec.. Hmmm panejo..doufam, že sis ho vyfotila, svůj velký úlovek😉 Tu dovču si moc zasloužíš, tam si odpočneš a třeba se nevrátíte dva😉 to by byla parádička vid beru?

januliiisek
16. srp 2012

@jane_s Jinak jsme malinko bouraly,ale je vše OKi(teda my dospělí jsme OK) a na prcka čekám až se zase rozhodne kopat a rozesměje mě hýbání bříška jakoby mi něco lezlo pod kůží(abych měla jistotu že i on je v pořádku).. Ale nebylo to zas nějak strašný,jen menší ťukanec 🙂

jane_s
16. srp 2012

@januliiisek Všechno dobře dopadne, kočko i doktorka je člověk, třeba neměla svůj den beru, kdyby se dělo něco špatně, určitě by to jen tak nenechala, není přece blbá hm?😉 bude to všechno na jedničku uvidíš,budu na Tebe moc myslet:-*

jane_s
16. srp 2012

@januliiisek Uffffa, tak díky bohu že tak..hlavní je, že jste v pořádku ty jo..to si mě vyděsila!!!

januliiisek
16. srp 2012

@jane_s Mno zda je nebo není blbá o tom bych asik chvilku musela přemýšlet.. KAmošky co už maj prcky mi celou dobu říkají abych ji vyměnila.. Od začátku do mě cpala nějaké prášky i když tvrdila že je vše ok. Tak nevím nevím.. Ale doufám že vše zlé už jsem si vážně vybrala na začátku(těma thlinama v děloze a mega krvácením) a že teď už to jen do toho ledna nějak překlepu a pak se mi narodí malý Dj 😀

mazula
16. srp 2012

@mourovata
tak to teda máš radosti.to Ti nezávidím.ja mám práve všetky menzesové príznaky takže ten tehu test som aj taký čakala...uvidíme,ale ja s veľkou pravdepodobnosťou menzes čakám,lebo takto som sa cítila i minulý mesiac, že ma brucho bolelo tak skoro, uvidím, keď tak poviem mojmu mudr aby mi urobil utz či som oki,,ale čaká ma profil lebo už skoro rok mám problém s 1 prsníkom, vždy po ovu začne 1 bolieť a prestane až keď dorazí menzes, tak neviem čo to toto 🙂 držím palce, nech sme úspešné,ja som prvého syna hned 1 mesiac, ale tehu otras, zvracala som 5 mesiacov a od 29tt som až do porodu ležala v nemocnici, tak teraz dúfam, že keď už na to čakám, že to bude aspoň oki 😀

hannyy
16. srp 2012

@jane_s 😀 😀 jasan baby mam to vyfoceny 😀 😀 pustila jsem ho a poprala mu hodne stesti 😀 😀 😀 😀 😀 tyjo beru byla by to fantazie se vratit ve 3 😀 😀 😀 😀 😀 takovy darecek k oznameni 😀 😀 😀 😀 😀 hele vy na tech horach se nesmite moc uhnat aby jste meli dost sily na miminkovani 😀 😀 😀 😀 😀

jane_s
16. srp 2012

@januliiisek To je jasnýýýýý, a my už se na toho vašeho prcínka moc těšíme, dobře to dopadne uvidíš zlatí..hlavně úúúsměv a žádný chmury ano?:-* Máš tady nás a my Tě v tom nikdy nenecháme!

januliiisek
16. srp 2012

@jane_s Jůůů,to je pěkné 🙂.. Ani nevíš jak jsem ráda že mi jeden známý o těchto stránkách řekl a já vás tu našla.. Jste moc príma holky 🙂 JSem ráda že vás mám.. Jinak budu se snažit nemít chmury,ale ono občas je toho na člověka vážně moc(a sama to znáš).. Ale pořád si říkám že nikdy není tak špatně aby nemohlo být ještě hůř 🙂.. Moc děkuji kočičko :-*

jane_s
16. srp 2012

@hannyy Však jo, tam budu jak fredka lítat po vrcholkách hor a večer padneme za vlast 😀 😀 😀 Budeme se muset řádně šetřit že jo beru? 😀 😀 pak je taky risk že si zlomim nohu a bude vůbec vystaráno😀DD já jsem občas tak šikovná 😀 to vy to u moříčka budete mít luxus, sex on the beach 😉 😉 😉

januliiisek
16. srp 2012

Teda holky moje,já vám ty dovolený tak závidím.. Ctěla jsem letos jet nebo spíš letět na dovču(přítel nikdy neletěl a já bych letěla po 2) do Tuniska(byla jsem tam loni,ale né moc s dobrou společností),ale pak jsem to zavrhla jak mi bývalo špatně,nakonec že pojedeme do Chorvatska nebo tak a pak se to zavrhlo a uznalo že si to necháme až na př.rok i s prckem.. Moc se vzdálit od domova si prostě netroufám 🙂

ddanda
17. srp 2012

@sojca bojíš se že bude nagativní? 😉

jane_s
17. srp 2012

@januliiisek To uteče jak voda a než se naděješ, tak pofrčíte taky na dovču Janičko, možná to te´d je takhle lepší ju?😉 Ale už se moc těším, já jsem před tím nebyla 7 let nikde a už mi to chybělo vypadnout z té reality všedních dnů🙂))

ddanda
17. srp 2012

My jsme ještě letos využili zajímvou nabídku dovolené na jachtě, že to třeba může být naše poslední dovolená ve dvou a taky že bude 😉 Vlastně tam už pojedeme s černým pasažérem v bříšku 😉

smisek2011
17. srp 2012

@jane_s ahoj zlato...tak me ma ms dojit pristi vikend tak uvidime co se bude dit..zvysila jsem si horcik a i kys.listovou...horcik protoze me nejak ccasto hlava bolela...tak uvidime..jinak od vcera mame nejake divne kotatko jen polehava poknukava a spi..nevim co se muze dit..snad bude ok..ale trapi me to...

sojca
17. srp 2012

@ddanda Ano, moc se toho bojim

sojca
17. srp 2012

Dobre ranko... tak celou noc sem nespala, jelikoz me bolelo v podbrisku, zaludek, zada ... dnes bolest a tlak v podbrisku pokracuje... Doufam ze ta "mrcha" neprijede ☹