Snažilky, jaro 2012

zuzkka88
1. lis 2011

Ahoj holky. Které se chystáte začít se snažením o potomka na jaře roku 2012, přidejte se. Můžeme si navzájem radit, podporovat se, a tak celkově sdílet snad jedno z nejhezčích období v životě. 🙂

smisek2011
5. črc 2012

@tanis No ja ted mela taky ms zpozdenou asi o dva dny a pak prisla...Ale to nevadi od vcera jsme se zacaly poradne snazit na plno takze uvidime🙂
@petramarie No mozna si ji prosvihla nebo teprve jeste bude, vim ze nejaka slecna tady psala ze otehotnela den pred ms takze uvidis byt tebou tak testuju i tak dal🙂

petramarie
5. črc 2012

@ddanda zkusila jsem koupit jine, drazsi testy, tak uvidim.. Pristi mesic kdyztak musim zacit testovat driv, abych zjistila, kdy ta mrska hodla dorazit.

petramarie
5. črc 2012

@smisek2011 jo jo jo, musim testit.. Potrebuju zjistit, jestli ji vubec mam, at nedoufame zbytecne. 🙂

jane_s
6. črc 2012

@janina_sun
@lussi Ahojky holky..vítejte mezi námi snažilkami🙂 přeju Vám mnoho štěstíčka, aby se už co nejdříve povedlo nám všem tady😉 klidně se podělte s námi o cenné rady a připomínky, jsme tady na jedné vlně😉

jane_s
6. črc 2012

@petramarie Já jsem měla duchy pořád a pak najednou lajny..ale někdo to má fakt na střídačky..snad ještě dorazí potvůrka vid?

terezet
6. črc 2012

@jane_s tak nic, včera 1.DC, ale nevadí mi to, aspoň vím, na čem jsem😉

jane_s
6. črc 2012

@terezet To nevaíííí, tak příště jasan? Letní snaženíčko taky není k zahození..já čekám v neděli:-/ ale asi dojde, už cítím příznaky.. a když náhodou nedojde, tak v pondělí ráno testnu, hned pak písnu ju? Byla jsi zklamaná? Já vždycky když to přijde tak maličko jsem☹ ale neboj se ničeho, přijde to!

tanis
6. črc 2012

@terezet to neva, přesně jak říkáš, nejhorší je ta nejistota, jesltli dorzí nebo ne...aspoň víš na čem si...držím palce na příští snažení:o) Taky čekám ms každý den a zatím stále nic, už asi 4. den zpožďo...ale nemám ji moc pravidelně, takže se zatím nevzrušuju:o)

jane_s
6. črc 2012

@tanis Jééé tak moc přeju, aby už vůbec nepřišla😉 už by nemusela že?🙂 tak tfuj tfuj..

tanis
6. črc 2012

@jane_s To by nemusela tedy:o) ale nevím no, nějak cítím, že mi pobolívá břicho... uvidíme, hned písnu :o) tobě taky držím palečky, aby nepřišla v tu neděli...Jinak jsem se zatím testovala 2X tehu testíkem a byla jsem taky vždycky trošku smutná....člověk tam tu čárku úplně tlačí pohledem :o) ale dočkáme se, vid?..

jane_s
6. črc 2012

@tanis To víš že dočkáme😉 já tomu věřím..i když už jsem zkoušela asi 3krát těhu testík a pokaždé /, tak jsem byla taková zklamaná, minule mi ukápla i slza, ale život jde dál, tak jsem se "pochlapila" a hurá do dalšího cyklu..teď jsem opravdu zvědavá..máš nějaké příznaky? Nebo jen to bříško? Mě na dotek bolí prsa od včereška, jinak nic zvláštního, občas křeč do podbřišku, ale plané naděje si už opravdu nedělám:-/

terezet
6. črc 2012

@jane_s spíš jsem byla zklamaná už dřív, když jsem měla tu migrénu a bolest prsou, která pak přestala, protože to jsou u mě příznaky MS, jenom jsem chtěla, aby to byly příznaky něčeho jiného😉 přímo když jsem to zjistila jsem zklamaná nebyla, spíš jsem se cítila v klidu, že vím, na čem jsem a taky brácha má zítra svatbu, tak to aspoň můžu zapít😉))

jane_s
6. črc 2012

@terezet Jééé, tak to je super, tak si to moooc užijte a ono to půjde příště😉 vždyť není kam spěchat a za každou cenu na to tlačit, bůh ví jak by to dopadlo, ona příroda dá znamení, až bude připravena😉 tak si dej zítra nějaký dobrý drink a ať to bráškovi vyjde😉

smisek2011
6. črc 2012

Tak hoky uz testuju ovu 3 dnem a myslim ze mi hezky sili...dala jsem foto ke me do albicka...tak mrknete a komentujte🙂

tera87
6. črc 2012

Ahoj holky 🙂 můžu se přidat ? 🙂 Mám dvouletého chlapečka a od června se snažíme o druhé mimi...Honzulka se podařil na první pokus tak jsem zvědavá ted.Chceme tomu nechat volný průběh ...psychika je důležitá ale nějak mi to nejde..pořád jsem nervozní a opět jako u Jendy nemyslim na nic jinýho.

tanis
6. črc 2012

@jane_s Tak jsem to zrovna dostala:o)) Co se dá dělat, ovulace mi možná vyjde na svatební noc:o) tak doufám, že budeme mít po tom svatebním dni ještě sílu... 😀
No taky jsem měla takovou smutnou náladu z toho, ještě jsem sice nebrečela,ale to přijde:o))))) Tak držím palečky aspoň tobě...
@tera87 Ahoj, přidej přidej:o) Ať je nás tu víc:o)) držím palce ve snažení, to jsme začaly stejně 😉 Ale my se snažíme o prvnííííí...

tera87
6. črc 2012

@tanis tak snad nám to oběma vyjd co nejdřív 🙂 a všem co se snaží 🙂 asi začnu zase cvičit podle Mojžíšoví...opravdu to pomáhá 🙂 28.5. jsem byla na operaci se spodkem měla jsem tam pozůstatky po cystě..tak nevim jestli ted nebudu mít všechno rozhozený...každopádně jsem zjistila že MS si ted chodí taky jak se jí zachce tak budu muset OVU nějak vychytat 🙂

tanis
6. črc 2012

@tera87 No tak snad to bude ok po té operaci, to by ti asi řekli kdyby ne....zeptej se co na to říkají, že plánuješ další mimi:o) Taky se chystám koupit ovu testíky, těším se, až ho zkusím..

tera87
6. črc 2012

@tanis Doktor to ví a nic neřikal tak snad 😎 ted mám do toho mykozu 😠 takže prostě pořád něco... snad ty tablety zaváděcí nic neovlivní .testíky si taky asi koupim ...u Honzíka jsem siměřila bazální teplotu a divila se proč jí mám počád stejnou ( už jsem byla těhu) 😀

tanis
6. črc 2012

@tera87 Neměly by mít na nic vliv, ale zkušenost nemám..každopádně já měla vždy jen asi na 3 dny...tak se to dalo vydržet a pak můžete zase začít:o) Fakt jo? s tou bazálkou jsem to ještě nezkoušela,ale je to vtipný teda:o))))

tera87
6. črc 2012

@tanis u tý bazálky je na prd že to chce tak 3 měsíce vychytávat :( ale cooo uděláme si s manžílkem nměsíc plnej lásky 😀 jsme jak manželé po 30 leteh tak si to ted vynahradíme 😀
Koukala jsem na beremko a máš 15 dní do svatbičky ...máš kráááásný šaty.Jéééé závidim strašně bych se chtěla vdávat zasde ale za stejnýho chlapa 😀

tera87
6. črc 2012

@tera87 áááá 30 letech koukám že mi to vynechalo písmenka

tanis
6. črc 2012

@tera87 Děkuju moc:o) snad se budou přítelovi líbit:o) a neuvařím se v nich:o))) To nevím, jestli se mi bude chtít začínat s tou bazálkou teda....uvidíme no, zkusím ten ovu testík, lákají mě ty dvě čárky:o) konečně nějaké uvidím...doufám teda..

lucijete
6. črc 2012

Holky všude čtu jak tady některé holky mají cyklus dlouhý až 45 dnů - což je mazec...já krásně 28 dnů +/- jeden den už od vysazení HA, tak mě to docela potěšilo...nevím jestli právem...🙂

jane_s
7. črc 2012

@tanis Tak to mě mrzí...ale zase OVU na svatební noc😉 to zní jako pohádka, takže hlavu vzhůru a hurá na další cyklus..já čekám do pondělí, ale už mám příznaky MS, takže si myslím, že opět bude zklamáníííí..ale to je život že jo? No ukápne slza a půjdu dál..tak se drž a teď se soustřeď na svatbu😉 aspoň si budeš moc dát drink😉

petramarie
7. črc 2012

@lucijete Ahojky, jo jo, je to hrůza.. ja měla krásných 26 dní + - 1 den. Léta pravidelně. Min. měsíc jsme se začali snažit, cyklus se mi opozdil o 3 dny a už jsem myslela, že jsem v tom. Pak MS dorazila. Po ní (tento měsíc) jsem si začala dělat OVU testíky od 10. DC dnes 19. DC a ani duch. Přitom, když jsem byla před třičtvrtě rokem na gyndě na kontrolu, zrovna přicházela ovu a bylo mi řečeno, že mám vše normání. A to jsem doktorovi říkala, že doufám, že bude vše fungovat stejně, až se budem pokoušet o miminko. A ejhle, žádná ovu. Jsem z toho nešťastná docela.
@tanis přesně tak, taky mě lákají // aspoň na ovu testech, ale neukazují se ani tam ☹

jane_s
7. črc 2012

@petramarie Je to na prd vid? Člověk je pak akorát zmatenej a neví co dělat, jestli jako kvůli tomu lítat po doktorech☹ Nepřemýšlela si spíš měřit BT? Já že už jsem taky slyšela pár názorů, že holky otěhotněli i přes negativní OVU testy, takže jak vidíš, 99% spolehlivost je blbost:-/ akorát je pak z toho stres, protože si říkáš, pochybuju že já budu to 1% neúspěchu.. já bych zkusila v Tvém případě fakt měřit tu BT ať máš klid, tam je to totiž jasné..

jane_s
7. črc 2012

@tanis 😀 Já byla taky neskutečně šťastná, když jsem viděla // na OVU testu, i když to není TT takže není nic vyhraného, ale je to hezký pocit..takže určitě zkus nejdřív testovat..BT počká, nejdřív bych vyzkoušela určitě ty testíky pokud si ještě nezkoušela😉

adlura
7. črc 2012

já beru proveru a extrimax ale zatím nic ☹ jen doufám že se brzy zadaří

tera87
7. črc 2012

Holky pijete nějaký čajíky na podporu?