Snažilky, jaro 2012

zuzkka88
1. lis 2011

Ahoj holky. Které se chystáte začít se snažením o potomka na jaře roku 2012, přidejte se. Můžeme si navzájem radit, podporovat se, a tak celkově sdílet snad jedno z nejhezčích období v životě. 🙂

verisek.s
4. srp 2012

@jane_s To jo 😀 😀 😀 Kdy budeš testovat Jani ten "opravdový" testík???
Konečně se tu někdo objevil, včera tady odpoledne nebyla ni noha 😔 🙂
Já jsem zase celý víkend v práci a venku je tak kráásně, ach jooo.

jane_s
4. srp 2012

@hannyy
@verisek.s
@tera87 HLÁSÍM 1DC holčičky, takže testování nepokračuje! No jo, aspoň si to odbydu a hurá do dalšího cyklu že jo?🙂

verisek.s
4. srp 2012

@hannyy Já už mám taky doma pár hadříků, 3 tričenka a jeden overálek, fialový s kytičkama 😀 😀 😀

verisek.s
4. srp 2012

@jane_s Nééééééééééééééééé 😢 😢 😢 😢 Hergot fagot, to snad není možnééé ☹ ☹ ☹
Tak se na to vykašli Jani, nestresuj se a ono to přijde!!!!

verisek.s
4. srp 2012

@jane_s Já pokud to taky nedopadne, tak už ovu netestuju a nechám to prostě náhodě.....

jane_s
4. srp 2012

@verisek.s Včera jsem měla menší naději, že to dobře dopadlo, ale dneska ráno jak začalo brutálně bolet břicho, tak jsem věděla, že je to v háji..Ale nevadí beru, měla jsem to dostat v pondělí, možná dobře, že už to přišlo teď 27DC, že prostě si to odbydu co nejdřív a prostě hurá do dalšího snad už konečně úspěšného cyklu..už mě to vážně nebaví, ale přírodu nejde nějak ošálit no..co nadělám vid?:-/ tak zkrátka 1DC a za 14 dní nová OVU, tak si počkám🙂

jane_s
4. srp 2012

@verisek.s Děláš dobře, taky bych to tak viděla kočko, už na to kašlu, nebaví mě to už, čekat a čekat a stejně pak zjistíš že čekáš úplně na nic! Já na Tebe moc myslím, ať Ti to vyjde beru!

tera87
4. srp 2012

já už na testíky taky kašlu. Teď uż nám to holčinky moje prostě vyjde! 🙂

hannyy
4. srp 2012

@jane_s
@tera87 tak tak holky nesmime veset hlavu 😉 😉 😉 😉 😉 😉

hannyy
4. srp 2012

@verisek.s tak to me tesi , aspon nejsem sama 😉 no nejak se zacit musi 😀 😀 😀 😀 😀

jane_s
4. srp 2012

@hannyy Ano ano Haničko, nesmíme..my to dokážeme, jsme přece holky šikovný😉

hannyy
5. srp 2012

@jane_s přesně tak beru 😉 včera večer mi přijel manžel z německa a tak jsme po dlouhé době seděli pod pergolkou u krbu a popíjeli vínko 😉 byl krásný večer 😉

ddanda
5. srp 2012

@verisek.s tak to teda nechápu 😀

jankajarni
5. srp 2012

Ahoj holky, tak se zase hlásím zpět z dovč. Dnes jsem 6DPO, tak uvidíme. Ale bylo to fyzicky dost náročný (Tatry), tak se bojím, že to třeba nevyjde kvůli tomu vyčerpání.

jane_s
5. srp 2012

@jankajarni Tak přeju hodně moc štěstíčka, ať tam jsou 12DPO// na TT😉
@hannyy Jééé tak to je krásný Haničko, že jste si udělali krásný večer, já tyhle večery taky miluju, pergola, vínečko, povídání, je to super a teď je fakt nádherné počasí na tohle🙂)) Jaký že to jsi DC?😉 My jsme teď nějak podobně že?

tanis
5. srp 2012

@jane_s Držím palečky do nového cyklu:o) Hlavu vzhůru...

Mamka mi oznámila, že je moje babička moc vážně nemocná, že tu s námi dlouho nebude....byla to naprosto nečekaná zpráva, protože byla doteď zdravá (zdánlivě):o((( Ani nemám chuť na snažení....spíš se člověk stále trápí a stresuje...
Možná to ale dneska zkusíme...

mourovata
5. srp 2012

Ahoj holky, tak manža po týdnu dovolené zase odcestoval ☹ Sice měřím každý den poctivě BT, ale jsem z toho nějak zmatená tak jsem se dost o dovolence činili 😀 Ale taky jsem se rozhodla, že doměřím tento měsíc poradím se s doktorem a končím a jakýmkoliv testováním. Stresů v rodině máme habaděj a ještě se stresovat s testama. Nejvíc mě rozdrtila zpráva, že švagr čeká mimino s holčinou co se znají 2 měsíce a ona je v 8 týdnu 😖 První "šťouch" a je to ani nechtěli a my se tu snažíme jak... Ale mám skvělého manžela tak to snad v pohodě ustojíme 😉

hannyy
6. srp 2012

@jane_s : beru jj bylo to super fakt pohodka a v ne jsme vyrazili na ryby 😉 ja mam 4DC takze brzo skonci 😉 uz aby byl pryc 😉

jane_s
6. srp 2012

@hannyy jeee ja jsem dneska 3DC😉 chodite na ryby? Musi to byt super relax ze? Poridili jste?😉 uz aby to skoncilo a bylo snazenicko ze jo bejby?😉

jane_s
6. srp 2012

@tanis Tak to me moc mrziiii☹ tohle by se nemelo dit..chjo..do ted kdyz odesli prapra rodice nebo vzdaleni pribuzni..ani to tak cloveka nezasahlo..byli jsme mladi a neuvedomovali jsme si to..ale cim jsme starsi..zacinaji odchazet lidi kteri uz nam jsou blizsi a blizsi a to boli!☹ naprosto Ti rozumim..drz se beru!

verisek.s
6. srp 2012

Ahoj holčiny, tak já mám v práci konečně krátký týden (pracuju tedy jen středa a čtvrtek a zbytek mám volno)!!!! O víkendu to byl děs, některým lidem bych zakázala mít jakékoliv zvíře....no děs.
Jinak já jsem dneska 4.DPO, tak uvidíme 😀 Venku je šííílené vedro, už by mohlo konečně zapršet, pořád slibují bouřky a tady po nich není ani památky...
Dneska si vyrazím na nákup, koupím si nějaké kytičky na balkon a v pátek jedeme s holkama na dámskou jízdu do Brna, Ikea a Olympie, tak se moc těším. V sobotu máme rodinnou grilovačku no a příští týden se uvidí, jestli mrcha přijde nebo ne 🙂

ddanda
6. srp 2012

@verisek.s tak to se máš, to budeš mít prima týden 😉
Já jsem teď v kanceláři sama a to nás tu normálně je 5 😢 Ale aspoň mám klid na práci a nekecám s kolegy 😀
Tak si kup něco pěkného v Ikea třeba na mimčo 😉

verisek.s
6. srp 2012

@ddanda Mno koupila bych si hned, ale holky by si asi ťukaly na hlavu, že ještě nemám ani břicho a už bych kupovala blbinky....ale kamarádka, co jede s náma má 3 měsíční holčičku, tak vše omrknu nenápadně s ní a poslechnu si doporučení 😀 😀 😀

tera87
6. srp 2012

ahojky holky 🙂 tak jsem dneska 16 DC.....pořád mám pocit jako bych to měla dostat, v pipině mi píchá ale bude to spíš zase něco jinýho.Sice bych moc ráda aby to bylo mimi ale pochybuju ☹

mazula
6. srp 2012

@jankajarni
jéééé jani, ty si bola v Tatrách?Ja odtiaľ pochádzam,resp.som tam 14 rokov žila 🙂 a minulú nedeľu som sa odtiaľ vrátila,bola som tam 3t u mamy 🙂

ddanda
6. srp 2012

@verisek.s to já bych taky nakupovala, ale zatím je mi to blbý. A taky já spoustu věciček podědím (mám 3 starší sourozence, kteří už mají děti odbyté), tak toho nebudu ani muset tolik pořizovat.

hannyy
6. srp 2012

@jane_s : to teda jo, pocitam tak jeste 2 dny a bude po vsem 😉 , 9.tyho jdu k tomu Dr. a taky jeste na jedno vysetreni se srdickem , tak uvidime zda vubec nekam poletime, jestli me pan Dr. s tim mym srdickem pusti 😒

hannyy
6. srp 2012

@verisek.s
@ddanda holky ja jsem ze zacatku taky rikala, dovi co si o me nekdo pomysli, ale kdyz vidim co vse s stoji a za jakou smesnou cenu ja poridim, byla bych sama proti sobe kdybych nenakupovala 😉 i kdyz bricho nemam 😀 teda mam ale to spekaty 😀 😀

ddanda
6. srp 2012

@hannyy joo, to je jasný. Já bych taky nakupovala, ale až se mi sejdou oblečky a všechno od sourozenců, tak teprve pak budu asi řádit. Ikdyž když čekali oni, tak bych nejradši kupovala hned, jak nám to oznámili. Byla sjem natěšená tetička, tak kod ví, jaká budu maminka 😀 😀 😀

jankajarni
6. srp 2012

@mazula jj, jsou to náhody🙂 právě si říkám, jetsli to lezení po horách není ke škodě. jinak jsem si dneska zkusila zadat svůj graf BT na fertlityfriend a ovu mi tam vychází o dva dny později, než jsem ji tipovala já (myslela jsem 14 a dle serveru až 16DC), tak už jsem z toho jelen. OT jsem měla pozitiv už 13 DC. snažili jsme se 12-14 a 16 DC, tak nevím, jestli 14 nebylo brzo a 16 večer už zas třeba pozdě...nevyznáte se v tom některá líp? Tak vlastně ted nevím jestli jsem 7DPO nebo teprv 5DPO. většinou mě týden před MS už bolí prsa a zatím nic...