Snažilky, jaro 2012

zuzkka88
1. lis 2011

Ahoj holky. Které se chystáte začít se snažením o potomka na jaře roku 2012, přidejte se. Můžeme si navzájem radit, podporovat se, a tak celkově sdílet snad jedno z nejhezčích období v životě. 🙂

terezet
2. črc 2012

Ahoj holky😉 Chci se zeptat, jestli máte někdo podobnou zkušenost - bez HA jsem teprve 3. cyklus, podle grafu na womanzone, podle BT jsem tentokrát fakt měla ovulaci, momentálně jsem 10 DPO a prakticky celých těch 10 dnů mám přecitlivělá prsa, začalo to bradavkami a je to pořád silnější, taky jsem měla migrénu a takové jako by nevolnosti, nechutenství. Migréna i citlivost prsou se mi dřív objevovaly, ale tak týden před MS a trvalo to den, dva, ale tohle je celou dobu. Myslíte, že bych mohla být těhotná? Nebo se tak jenom projevuje hormonální nerovnováha po ovulaci? Jestli jo, tak teda potěš koště, protože to je hnus přes týden takhle trpět☹

kkjanicka
2. črc 2012

@ddanda tak to dle našeho bychom si na té svatbě říkali ANO 4, měla jsem být cca 3 měsíc 🙂.. Hlavně že mám ms pravidelnou a ovu taky chodí, takže Ťuk, Ťuk, že jsem zdravá a v pořádku 🙂

ddanda
2. črc 2012

@kkjanicka To je hlavní, že víme že by to teoreticky jít mělo a ono to snad někdy přijde 🙂

kkjanicka
2. črc 2012

@ddanda to máš pravdu 🙂.. jsem si i říkala, že se ani nedivím, že teď nepřišlo, bylo hodně stresu v práci a ještě ta svatba, tak se určitě blýská na lepší časy 🙂 😀

krevetaci
2. črc 2012

@terezet Ahoj, já jsem teď před 3. MS po devíti letech HA. Já jsem před posledním cyklem měla podobné pocity, týden citlivé bradavky, pobolívání v podbříšku, tak už jsem si myslela, že jsem těhu ale pak přišla MS a tento měsíc podobný průběh....Některé holky tady psali, že měli takové potíže během těhotenství, jiné že mají tyto potíže během plodných dnů - na to se typuju já. Někde jsem se dočetla, že taková ta těhu nevolnost chodí až v 6tt tak nevím no. Někdy, aby se čert v tom těle vyznal. Držím palce, aby to u tebe bylo to těhu 🙂.

ddanda
2. črc 2012

@kkjanicka no ještě byste měli stresovaný mimčo 😀

kkjanicka
2. črc 2012

@ddanda právě 🙂 😀 .. nejvíc mě mrzí, že Sebískovi byly v dubnu 3 roky.. A takhle budou od sebe opravdu min 4, tak snad to není až tak velký rozdíl a bude vše ok.. tedy snad se rozdíl neprotáhne na větší ☹.. uvidíme..

ddanda
2. črc 2012

@kkjanicka no má to svá pro i proti. Zase už bude hodně samostatný, může ti s lecčím pomoci, až půjde so školy, tak ještě budeš na MD, ... můžou mít krásnej sourozeneckej vztah a přes věkový rozdíl.

kkjanicka
2. črc 2012

@ddanda děkuji za pozitivní zprávu 🙂 🙂.. Já jsem tedy ani nechtěla mít je brzy za sebou, nechtěla jsem je "ochudit", ale teď je mi to tak trochu líto, že jsme to neřešili trochu dříve.. Ale svatba byla naplánovaná přes rok, tak jsme s tím nechtěli hýbat a asi jsme možná i měli.. i když.. kdyby to tak mělo být, tak to tak bylo.. takže je to asi správně 🙂

krevetaci
2. črc 2012

@kkjanicka Ahoj, já mám dva bratry, jeden o 6 a druhý o 4 roky starší a vztah máme super a zatím by mi nevadilo, že bych měla děti déle od sebe, naproti tomu manžel má o 1,5 mladšího bratra (také mají super vztah) a chce, aby i naše děti byli krátce po sobě...🙂

kkjanicka
2. črc 2012

@krevetaci děkuji, to si mě trochu potěšila.. já mám sestru o 2,5 roku, ale vzhledem k špatné situaci doma to taky nebylo ono, až teď kdy jsme obě dospělé..mě se líbil ten 3 letý odstup.. opravdu moc děkuji, snad se zadaří a pak bude vše ok 🙂

jane_s
2. črc 2012

@kkjanicka Přeju moc štěstí, ať to dopadne co nejdříve🙂 taky se pokoušíme🙂 je to na budku to věčný čekání 🙂)) ale snad už to dobře nám všem tady dopadne, už bychom si to celkem zasloužily😉

jane_s
2. črc 2012

@verisek.s Ahojky Veruuuu, tak už testuješ jako o závod? Jak to jde?😉

luciebx
2. črc 2012

ahojky.. tak nam zacina dalsi kolo snazilkovani.. tak uvidime jak to bude tento mesic..

jane_s
2. črc 2012

@ddanda No jo Dani, co máš pravdu, teď čekáme jak to dopadne vid?:-/ jsem na to sama zvědavááááá...no necháme se překvapit, přece se nebudeme nervovat vid?😉

jane_s
2. črc 2012

@luciebx Jééé, tak hodně štěstíčka Luci..já pro změnu čekám, jestli dojde potvůrka MS😀DD už by mohla jít fakt jako o dům dál.. tak tfuj tfuj a dej vědět😉

luciebx
2. črc 2012

@terezet hele ja to mela minuly cyklus taky tak.. bolest prsou sileny.. obcas blivno.. bolest hlavy.. a najednou? ms.. takze nevim.. podle me uz to telo proste reaguje.. my si neco prejeme.. a ono se podle toho tak chova..
vsak se ze az nebudes na nic myslt.. zadny mereni bt.. zadny dpo a tak.. proste si uzivat sexik.. pak najednou zjistis ze ti uz tyden ms nedosla a priznaky si nemela zadny.. .. to sem mela presne ja v prvnim tehu.. 😅

luciebx
2. črc 2012

@jane_s jj no cekam na plodny dny.. tento vikend.. do stredy tak uvidime no.. ale mam tu od pondeli brachu.. tak nevim zda nejaky extra snazeni bude.. spis bych to videla az tak na srpen no.. nehame se prekvapit

jane_s
2. črc 2012

@terezet Ahojkyyyy, no pokud jsi 10DPO, tak zkus testík zítra a uvidíš😉 to už by mělo být něco vidět, takhle těžko říct..každý má jiné příznaky, u někoho to je i tak, že po OVU až do MS jsou takové příznaky běžné..ale fakt bych zkusila testovat, navíc jestli měříš BT tak vidíš, jestli neklesá😉 hodně štěstí!

jane_s
2. črc 2012

@luciebx JJ nech tomu volný průběh a třeba budeš překvapená, že to vyjde už teď😉 koukejte se maličko snažílkovat a to by bylo aby nebylo🙂

krevetaci
2. črc 2012

@jane_s jak o dům dál 🙂 ode mě také o dům dál, od nás všech! 😀

luciebx
2. črc 2012

@jane_s jako jooo nejaky snazenicko bude.. ze jo.. to je jasny.. ale tak uvidime.. vsak mame spousty casu..

jane_s
2. črc 2012

@krevetaci Přesně tak😀 ať táhne od nás všech pryč..ať se jednou zase vrátí, ale už jí bylo dost za ty léta..klidně si rády odpočneme že?😀

jane_s
2. črc 2012

@luciebx TAk hlavně vy už jednoho broučka máte, to nám jde o první ratolest, tak o to víc je to takové stresující, ale snad to dobře dopadne😉

terezet
2. črc 2012

@krevetaci
@luciebx
@jane_s
S testem ještě chvilku počkám, protože každým dnem bych to měla dostat, tak to chci vydržet😉 S tou bazální teplotou je to tak, že mi poslední dva dny klesla, ale málo jsem spala a neklesla tak moc jako na začátku cyklu, tak to prostě chci vidět tak, jako že neklesá☹ Myslím, že je to u mě psychosomatické, jsem moc hr😉 Minulý měsíc bych ještě dal nevím co za to, že mám ovulaci a teď už bych nejradši byla těhotná, musím počkat, všechno chce svůj čas, ale jsem strašně netrpělivá a štve mě, že když někdy třeba pár dnů nebude sex, tak to rovnou znamená, že ten měsíc nemůžu doufat v těhotenství☹

jane_s
2. črc 2012

@terezet Jééé takhle to vůbec nemůžeš brát..buď pozitivní..vím že je to zklamání když se nepodaří hned, ale rok je fakt normální a optimální doba, chce to v klidu se snažit..měření BT už přináší takové stresování, jestli klesá a proč klesá atd..je vidět, že OVU máš, to je důležité a určitě to co nejdříve vyjde..tak se soustřeď na něco jiného a počkej na den kdy by měla dojít MS a když nepřijde, testni a uvidíš😉 já jsem minulý měsíc myslela že jsem v tom, tak jsem si vsugerovala že mám příznaky😀 a hle, přišla MS, takže už jsem si řekla dost, pro svůj klid jsem otestovala OVU a teď už jen čekám a uvidí se😉 když to nedopadne, tak hold další a další pokus.. nehorší je to čekání no, to chápu! tak se drž a kdyby cokoli, klidně sem napiš jasan? Jsme tady na tom všechny stejně! 😉

terezet
2. črc 2012

@jane_s jsem v tomhle ještě fakt nováček, tak se vyrovnávám s těmi pocity, že to vlastně už chci, a že je mi líto, když to není, což je pro mě úplně nové😉 Minulý měsíc jsem taky doufala a dělala si test asi dva dny po sexu😀 až dlouho na to jsem zjistila, že to absolutně nemohlo být pozitivní😀 Tak kdyby něco, ozvu se zase sem😉

krevetaci
2. črc 2012

@jane_s 🙂 přesně 🙂

jane_s
2. črc 2012

@terezet Já jsem taky ze začáku truchlila s každou příchozí MS, ale buďme rády, že jí aspoň máme některé holky mají cykly i po 40ti dnech a MS pouze po vyvolání, OVU nemají, to je pak takové o stresu, ale pokud si zdravá, tak to chce jen čas jasan? Já už to tak nějak taky nehrotím jako na jaře, jsem si dělala tady těhu testy jen tak😀 a jelikož jsem zjistila, že to dál nikam nevede, tak teď už opravdu s mírou😉 tak se drž a vyčkej správného času😉

terezet
2. črc 2012

@jane_s já mám právě taky celkem dlouhý cykly, naposledy to bylo těch 40 dní, předtím něco přes 30, proto jsem měla strach, že nemám OVU a začala jsem s měřením BT, tak teď jen čekat😉 taky se drž🙂