Snažilky, jaro 2012

zuzkka88
1. lis 2011

Ahoj holky. Které se chystáte začít se snažením o potomka na jaře roku 2012, přidejte se. Můžeme si navzájem radit, podporovat se, a tak celkově sdílet snad jedno z nejhezčích období v životě. 🙂

trefulka
13. čer 2012

@klarrka Ahoj 🙂 Dneska taky jedeme do Gennetu, ale do Prahy 😎 Tak budu držet pěsti nám čtyřem. Jinak dneska po dvou dnech má naděje zase splaskla 😢

kikimaruska
13. čer 2012

Tak holky, MS po páté dorazila ☹ ☹ ☹ ...břicho mě bolí skoro pořád...ale těhotenstvím to tedy nebylo... ☹ . Navíc mne mrzí, že to dostanu přímo na svatbu a ani to nemohu nijak ovlivnit, když neberu HA...budu se muset zase futrovat brufenama, protože ty bolesti jsou silný...ach jo.

kikimaruska
13. čer 2012

@trefulka taky MS? ...to ji máme tedy stejně nastavenou...jestli myslíš tohle...

ivetaivetka
13. čer 2012

pro jane_s....no to těžko dneska jsem delala test a nic ☹ tak fakt nevim....

klarrka
14. čer 2012

Ahoj holky, tak mám doma supersemenáče 😀 😀, spg dopadl nad očekávání, v Gennetu byli moc příjemný, hezké prostředí, manžel je super plodný, to jen já jsem mrzák ☹ ☹. Už aby bylo září a šli jsme na IFV.

@kikimaruska ☹ ☹ ☹ Chjo, ale jednou to přijde, nesmíme ztrácet naději 😵 .

@trefulka Tak jak jste pochodili 🙂 ? Doufám, že v poho. Jo a neodpověděla jsi mi, jestli taky děláš v ŠA 🙂 ...

klarrka
14. čer 2012

@jane_s Díky moc 🙂. Určo na tom něco je, já bych ale ke kartářce nešla, pak bych se upnula na to ošklivé, co by mohlo být a třeba nemuselo, kdybych na to nevěřila. To s tou tetou byla náhoda, prostě mně přemluvila, že mi žádné ošklivárny říkat nebude... TAk držím pěsti, aby předpověděla samé pozitiva a kupu dětí 😀 😲

jane_s
14. čer 2012

@klarrka Já tam jedu hlavně kvůli podnikání a jen se chci okrajově zeptat, jestli jsem zdravá a bude mimi🙂 nic víc mě nezajímá tak nějak😉 taky mám vůči tomu určitý respekt🙂 hlavně ať se nám všem tady zadaří že?😉

ddanda
14. čer 2012

@jane_s Tak mi pak nezapomeň dát vědět, jestli tě potěšila nebo jaký z toho máš pocity. Dle tvé rady si dnes zajdu koupit ovu testíky 🙂

kikimaruska
14. čer 2012

Tak já sem se ke kartářce objednala zrovna na pondělí...Tak uvidíme. Já už tedy jedno mimčo mám, takže nějaký problém s plodností u mě by být neměl, první syn byl ihned...spíš to dělá ten můj všehostres... 😒
@klarrka ale ale....nesmíš se takhle podceńovat...tak aspoň, že víte, že chlapa máš v pořádku a ted už se bude ten příp.problém řešit 😉. Takže v září jo 🙂

jane_s
14. čer 2012

@ddanda Jj super nápad Dani, hele te´d to prostě jednou zkusíme, za to nic nedáme že?😉 těch pár korun a zase o kus jistoty navíc za to stojí🙂 to jsem na nás zvědavá😀 už aby to bylo vid? Teď si přeju aby těch pár dní uteklo jako voda😉 A co dneska děláš? Jsi v práci?

ddanda
14. čer 2012

@jane_s JJ, a ty máš prosímtě nějaký info, kolik jich třeba je v krabičce těch testů, ....?Kolik si jich mám koupit? A kdy začneš testovat ty? Já pořádně nevím kdy mám začít, abych něco nepropásla 😅

kikimaruska
14. čer 2012

Napodobně...taky nemám zkušennost s OVu testama a ráda se přiučím...ikdyž finančně to bude asi stejné, jako s těhu testama...

jane_s
14. čer 2012

@ddanda No koupila jsem balení 5 testů za 100 Kč, koupila jsem teď pro jistotu 2 balení🙂 No a začnu tak nějak 10. den od prvního dne MS, takže mi to vychází začít testovat od 20.6., to by mohlo být pak dobře vidět🙂 5 by Ti jich správně mělo stačit, ale já jich mám radši 10🙂 takže asi tak..Chceš napsat i značku jaké jsem si koupila? ONo to je ve směs jedno ale jde o cenu, nabízela mi v lékárně i 3 az 200 Kč,ale prej je to zbytečné, jde jen o značku a já fakt nepotřebuju značkovej OVU test😀 hlavně účinnej🙂

jane_s
14. čer 2012

@kikimaruska Mrkni na odpověď výše🙂) napsala jsem to ddanda🙂 taky jsem neměla zkušenost ale předevčírem jsem byla v lékárně a poradila se tam o tom😉

kikimaruska
14. čer 2012

@jane_s Děkuji🙂, já tu značku prosím...🙂

trefulka
14. čer 2012

@klarrka Nedělám ve ŠA, ale v SAS. Zatím ještě sedím v ŠA, ale budeme se stěhovat ven.
V GEnnetu jsme se domluvili na inseminaci tenhle měsíc, protože prý nemáme otálet kvůli mně :/

kikimaruska
14. čer 2012

Holky pochopila sem správně, že vy, které se chystáte na IFV se už snažíte déle (cca. rok) a doporučil Vám ji dr.?

jane_s
14. čer 2012

@kikimaruska Jj jasně, bez problémů, koupila jsem si tento: http://www.lekarna.cz/ovulacni-test-see-now-lh-...
Tak na to mrkni, byl mi doporučen🙂 Tak ho vyzkouším a uvidím, důležité je vědět, že OVU probíhá🙂

ddanda
14. čer 2012

@jane_s jj, přesně tak. Ukazovat ovu by měly asi všechny bez rozdílu ceny, že? Tak se dneska zastavím a uvidím co mi nabídnou. Já se totiž v lékárně nechci moc vyptávat. Mám totiž štěstí na to, že tam potkám někoho známého a my to nikde nechceme šířit že se snažíme o mimčo. Chci se vyhýbat takovým těm blbým otázkám typu "Tak co, už to dopadlo, ....."

jane_s
14. čer 2012

@ddanda Já zkusila Dani tyhle: http://www.lekarna.cz/ovulacni-test-see-now-lh-...
Prej jsou spolehlivý hodně a dobrá cena, tak řekni rovnou o ně a máš to🙂
Mimochodem já šla taky do lékárny kam nikdo nechodí😀 vejdu tam a kámoška "tak cooo? Už je něco v bříšku"😀 tak si říkám, že to snad ani není možný, ale odešla a pak jsem tam byla s paní sama, tak mi fakt poradila co a jak🙂 Tak mi pak napiš jak si pořídila ju? A kdy Ti vychází 10. den po MS? Mě 20.6. tak jen kdy začneš testovat víš? Musíme si pak písat jak jsme na tom😀DD

kikimaruska
14. čer 2012

@jane_s díky, za chvilku razím ven a přes lékárnu 🙂

jane_s
14. čer 2012

@kikimaruska 🙂 super, tak pak napiš jak si pořídila ju? A kdypak Tobě vycházeji plodné dny? Kdy začneš testíkovat?😉 Jak dlouho se pokoušíte vlastně o mimi?

kikimaruska
14. čer 2012

@jane_s já včera dostala MS, takže zkusím testíkovat tedy 23?. Jinak plodné dny dne kalkulátoru na jedné www.stránce mi nevycházejí, ani doba, kdy má přijít MS...a kdy mám ovu nevím právě, dr.mi ji minule vypočetl dle UTZ, že MS byla 16-19.5, ovulace prý 25-27.5...Snažíme se od února 2012...

ddanda
14. čer 2012

@jane_s no já nevím, zda se počítá i ten den, co jsem dostala měsíčky, nebo ne. Měla jsem to 8.6, takže 18.6 je 10.den? Jsem uplný trdlo v tomhle směru. Díkas za tip 😉 Určitě budeme probírat čárečky na ovu testíku a pak i na těhu testíku, ju? 🙂

jane_s
14. čer 2012

@kikimaruska zkuse se podívat na http://www.naseporodnice.cz/menstruacni-kalenda..., docela mi to tady vychází🙂 tak aspoň budeš trošku v obraze ju? Jinak pokud si to dostala včera, tak přesně tak, testuj od 23. nebo můžeš klidně i o dva dny dřív, ať máš jistotu, ale tohle by mělo stačit..My se snažíme od března, takže podobně🙂 já jsem do teď žádné testy nezkoušela, teď jsem si dala závazek, že to jednou zkusím a když to nevyjde, kašlu na to, do Vánoc to řešit nebudu a uvidí se..doktor mi řekl, že kdyby to nedopadlo, tak to od ledna začneme řešit více.. rok je prý optimální, tak uvidíme🙂

jane_s
14. čer 2012

@ddanda Jj Dani, ale klidně testuj už od 17.6. za to nic nedáš, jen jeden testík navíc, ať máš jistotu..prostě to zkusíme a uvidíme, já taky asi začnu toho 19.6. testovat, tak jsem zvědavá..ale věřím, že se tím uklidníme, že vůbec u nás k OVU dochází a že to pak už půjde jako po másle😉

ddanda
14. čer 2012

@jane_s jo, kéž bys měla pravdu. Jak jsi prosímtě zaregistrovaná na modré střeše? Nenašla jsem tě tam.
Až teď jsem zjistila že jsem se klidně tady mohla přihlásit stejně jako na beremese, takže tady jsem jinak než tam 🙂 Ale to už je jedno.

jane_s
14. čer 2012

@ddanda Já jsem přihlášená všude stejně, jak na modré střeše, tak na bereme se, najdeš mě normálně tak že budu i na modré střeše v Tvých přátelích😉 To víš, já opruzuju všude😀 a ty jsi taky na střeše nebo beremese? Máš stejný nick?

kikimaruska
14. čer 2012

@jane_s díky. S náma to příp.dr.taky bude řešit za rok, tj. v únoru...no snad se zadaří dřív, chodím na kontroly s čípkem a musím si chodit pro "povolenku" na snažení...nyní máme zas do září povoleno...

Jinak jsem taky na beremku 😉

jane_s
14. čer 2012

@kikimaruska Jak to? Proč pro povolenku? Tak snad to stihnete do té doby, držím pěstičky a doufám, že se budeme informovat😉