Snažilky, jaro 2012

zuzkka88
1. lis 2011

Ahoj holky. Které se chystáte začít se snažením o potomka na jaře roku 2012, přidejte se. Můžeme si navzájem radit, podporovat se, a tak celkově sdílet snad jedno z nejhezčích období v životě. 🙂

januliiisek
1. srp 2012

@tera87 První zvuky štěkání 😀 ? No to musel být teda mazec. To si nedovedu představit 😀 . Ale musí to být sranda,aspoň se člověk zasměje.. No já jsem říkala že uvidíme jak bude reagovat,ale to je ještě nějaký ten pátek časík. Asi ho začnu opět pomalinku připravovat na mimíska a budu ho brát za kamoškama co mají mimča(jedna má v září ročního klučíka a druhá má měsíční holčičku). Snad to taky pomůže.. Na odrostlejší děti už nijak špatně nereaguje(odrostlejší kolem 5 let mám vyzkoušené).

jane_s
1. srp 2012

@tera87 Faaaakt? No to mi řekni, ale nemáš nějak přehnaně dlouhé cykly ne beru?

jane_s
1. srp 2012

Přeji Vám krásný den holčičky🙂 Nějaké novinky?🙂

jane_s
1. srp 2012

@mourovata No tak to je super, to je dobře, že jsi v pořádku a můžete dál pokračovat..jinak OVU většinou já na sobě poznám ,že mám vlhko dole pořád a pobolívá mě dva dny podbřišek, tak mírně jako před MS,ale opravdu mírně! No co jsem pochopila, tak když teplota klesne tak proběhne OVU.

jane_s
1. srp 2012

@tanis Jj přesně tak, musíme na všem hledat něco pozitivního, já bych měla MS dostat v pondělí ale nezlobila bych se, kdyby přišla dřív tentokrát😉

tera87
1. srp 2012

@januliiisek
@januliiisek sranda to byla 😀

@jane_s achoj kočí přehnaně dlouhý ani ne ale stalo se mi hodněkrát że mi to vyvolávali. dokonce tří mésíce po sobe pak jsem to jednou dostala a pak šup další ms nedorazila a čekali jsme Honzíčka 🙂

jane_s
1. srp 2012

@tera87 Jéééé, tak to je dobře, že to takhle krásně dopadlo, tak kéž by i te´d už že?🙂))) a jak dlouho jste po HOnzíčkovi toužili?😉

tera87
1. srp 2012

@jane_s nám se Jeníček podařil hnedka 🙂 na první pokus.
Tak jsem ted zmatena včera ovu test dvě čarky pěkný ale ne úplné stejný a dneska slaboulinká ☹☹ už tomu fakt nerozumim. Doufám že jsem něco neprošvihla.

jane_s
1. srp 2012

@tera87 No já to taky tak měla s OVU testem kočko, najednou téměř stejná čárka, tak si říkám super zítra to dopadne a druhý den slabá, tak jsem z toho byla tak smutná a zklamaná! Ale nezoufej, určitě proběhla..nemáš foto testíků?

tera87
1. srp 2012

@jane_s pokud proběhla tak jsme jí prošvihli.Jedině to dneska zkusit. pokud byla včera. Fotečky mám a chtela jsem ti to sem včera dát ale na fotce je prdlačka vidět.musim foťákem tak až budu mít chvilku tak to zkusim jsem tady pŕes tel.

jane_s
1. srp 2012

@tera87 Však v pohodě, určitě se pak ale ráda mrknu😉 No tak to raději dnes pojistěte, pokud je pozitivní OVU test tak OVu proběhne pak do 24 až 48 hodin😉 tak se snažte beru😉

tera87
1. srp 2012

@jane_s takže dneska Mildu znasilnim ať chce nebo ne 😀

januliiisek
1. srp 2012

@jane_s Krásný den i tobě kočko. Co ty tvé bolesti? Já měla cystu jednou,už mě doktor chtěl poslat na laparoskopii(bolesti jako hrom při každém pohybu,náděchu či zakašlání) naštěstí po pár dnech pak přišla MS a ustalo to. Tak doufám že už tě to taky brzy přejde..

januliiisek
1. srp 2012

@tera87 To se má na co těšit 😀 To bude rodeo.. 🙂

hannyy
1. srp 2012

Holky tak ta moje MS nikde , se zas nekde zakecala mrska 😀 a ji tak potrebuji abych jsme s panem dr.naplanovali tu nasi dovcu 😵

tera87
1. srp 2012

@hannyy zlatííí udělej si testík a hoooonem protože ti řikám že se zakecala minimálně na 9 měsíců 🙂

@januliiisek to těš 😀 Honzik Maxíka týrá a Maxík týrá Honzika...je to tady jak v blázinci občas 😀

tera87
1. srp 2012

Holčinky tak mám pocit že ovu je tady! Dneska doma bude roooodeo 😀 😀 😀

hannyy
1. srp 2012

@tera87 pockam do viku do pa jeste muze dojit , ale zatim zadne priznaky..... kezby by neprisla vubec 😀

tera87
1. srp 2012

@hannyy příznaky mít nemusíš...sousedka měla taky jen únavu a myslela si že je to jarmí únava 🙂 no a pak zjistila že je už v 10 tt 😀 hanulinko moc moc ti to přeju .-)

hannyy
1. srp 2012

@tera87 dekujiiiiiiii ale jsem realista 😀 urco nemuzu byt v tehu a nebo by to byl jedine zazrak 😀 spiz ale ne ,uvidime. Tady v rakousich testik nemam, musim pockat do viku , tady stoji 18 euro jeden 😒 coz mi pryjde zbytecne drahe 😒

januliiisek
1. srp 2012

@hannyy Taky jsem tomu něvěřila,ale jen tak jsem si zkusila udělat testík první den co mi měla dojít MS a vyšla mi jedna tmavá a jedna světlejší čárka,druhej den jsem si koupila ten digitální test a to mi ukázalo též pozitivní-byla to celkem haluz 🙂 Ale je fakt že 18euro za jeden test je jako fakt síííla. Držím pěstičky aby to byl mimísek 😉

hannyy
1. srp 2012

@januliiisek no terba se MS zalekla , ze na ni poslu pana doktora a tak si to radsi s tim prichodem rozmyslela 😀 , ale at pocitam jak pocitam nejak my to nevychazi 😀 ze by jsme se trefili a nebo ty vado jsem mozna v tehu- stale si myslim ze ne 😀 - a stalo se to v neplodne dny to nam jde sexovani nejlip 😀 😀 😀 jsem totiz dneska cetla, ze je mozne i v neplodne dny otehotnet 😀 😀 😀 no haluz to bude ale do viku vydrzim a pak vlitnu hned do lekarny 😠

mourovata
1. srp 2012

@hannyy a kde jsi prosím tě četla, že se dá otěhotnět i v neplodné dny? my se o tom doma pořád dohadujeme a namža tvrdí, že to jde a že plodné dny je blbost a má 3 špunty z bývalých vztahů 😀 Já mu samo pořád oponuju, měřímBT, počítám OVu.. 😀

hannyy
1. srp 2012

@mourovata mrkni se na otehotneni v neplodnych dnech a uvidis kdo co pise, nazory jsou ruzne , nekdo tvrdi ze to nejde , jini ze to je mozne ..... neberu v potaz klaboseni typu : tychle napsat neco at jsem akci a pritom o tom nemam ani poneti, myslim ze stranky Dr. mozne to asi je 😀

jane_s
2. srp 2012

@tera87 😀DD tak jak včera? proběhlo řádné snaženíčko beru?
@hannyy Držím pěstičky, ať nedorazí už vůbec Haničko😉 Moc na Tebe myslííííím:-*
@mourovata 😀 to by mě taky zajímalo jak je to možný😀 člověk tady dělá psí kusy aby neprošvihnul OVU a ono je to zbytečné snad😀

tera87
2. srp 2012

@jane_s Janinko ani Re neptej ☹ Jenda se rozhod že půjde spát pozdě a usnul až po 23.hod takže jak jsme ho uspávali tak Milda usnul taky.Ráno jsme se chytli a obrečela jsem to.člověk tady měsíc šaškuje a pak to prošvihne ☹☹☹ jsem z toho fakt smutná.

jane_s
2. srp 2012

@tera87 Faaaaakt?☹ To mě mrzí..a pročpak jste se chytli zlatíčko? Kvůli tomu, že to nedopadlo? Neplakej hlavně, vím jaké to je, člověk na tyhle dny čeká celý měsíc a pak mu to je líto vid? Ale nikdy není nic ztracené, tak to zkusíte dneska..hold máte prcka a tak máte stížené podmínky oproti nám, kteří zatím žijí jen pro sebe a nemusejí nic..Netrap se hlavně, bude dobře ano Terezko?

verisek.s
2. srp 2012

Ahojky holčinky, tak hlásím rychlý report. Dneska se vracíme z chaloupky domů a každý den tu poctivě testuju a taky se snažíme 😀 Dneska ráno na testíku konečně dálnice a to je 18.DC....takže večer bude roooodeoooo 😀

@tera87 To mě mrzí Teri, ale nezoufej!! Ono to i z té chlapské stránky asi není jednoduché, ženská přiletí, zamává testem a pojďme na to....hold až bude ten správný čas, tak to přijde. I když chápu tvoje pocity, celý měsíc se snažíme o něco a pak nic...ale svět se nezboří, dopadne to jindy 😉 Já už to beru trošku jinak, pokud to ted nevyjde tak na testy kašlu a na všechno a necháme to prostě přírodě. Mně se kolikrát taky nechce jen proto, že je pozitivní testík....je to hold taky nápor na psychiku, ať chceme nebo ne. Nechte to osudu a ono to určitě vyjde. Hlavně neplakej, to ti sílu nepřidá 😉 😉 Jeden poklad už doma máte, co my ostatní bysme za to daly 🙂 Tak hlavu vzhůůůůru!!!!!

tera87
2. srp 2012

@jane_s jojo beru kvůli tomu.Večer vyřízenej že jde do práce ale ráno vstává uý v 5hod aby si zaběhal ☹ řekla jsem mu že mě na jom hodné záleželo a on že jemu taky ale to mi je k prdu ☹ uvidíme dneska no ale myslim že máme smůlu.

tera87
2. srp 2012

@verisek.s mé to taky tak nebaví ale byla tady ta naděje ☹