Snažilky, jaro 2012

zuzkka88
1. lis 2011

Ahoj holky. Které se chystáte začít se snažením o potomka na jaře roku 2012, přidejte se. Můžeme si navzájem radit, podporovat se, a tak celkově sdílet snad jedno z nejhezčích období v životě. 🙂

mitote
23. únor 2012

@iff_kov ja vim 😀 ale kdybych mela vzdy pocitat se vsema variantama, tak nebudu mit dite nikdy 😉 beru to tak, ze ja mohu udelat to, ze se budu snazit abych nerodila v tu dobu, ale samozrejm pocitam s tim, ze jsou veci, ktere neovlivnim a svet se pak nezbori 😉

iff_kov
23. únor 2012

@mitote jsem ráda, že to tak bereš 🙂 ještě jednou promiň...

mitote
23. únor 2012

@iff_kov v pohode, nemas se za co omlouvat 😉

iff_kov
23. únor 2012

@mitote ok 🙂

mitote
23. únor 2012

@iff_kov a co Ty? Koukam, ze mas uz malickou, jakepak to je v Tvem veku? Ptam se, protoze jsem v podobnem 🙂

iff_kov
23. únor 2012

@mitote je to suprové 🙂 ... je jasné, že nemám tolik životních zkušeností jako maminy ve 30, ale zase si říkám, že až bude maturovat, tak nám nebude ještě ani 40 😀 ...

mitote
23. únor 2012

@iff_kov ja souhlasim, ciste biologicky je zena nejlepe pripravena na porod kolem 21 let.... je to malo, vim, ale mam pocit, ze i mlade maminky jsou vuci detem mene uzkostne a vice "chapave". Ale to soudim ciste dle psychol. knih, ne ze zkusenosti. Myslim si, ze clovek si muze dost uzivat az deti vyrostou, kdyz je nema ve ctyriceti a myslim, ze si clovek i zvladne lepe uzivat s dospelymi detmi... ma vic penez, karieru, odrostle deti... 😀

lucinka0606
24. únor 2012

Dnes hlásím opět bílý testík....ale kdybych já věděla, kolik jsem DPO ☹...možná 8, možná 9, možná 10????????????? Fáááákt nevím ... 😒 😒 😒 Jinak BT se drží krásně nahoře, dnes 37,5 hned po probuzení.... 😵 😵 😵

lucinka0606
24. únor 2012

tabulka

snažilky

lucinka0606.........24 let................1. snažení / 24 DC (poslední cyklus 32 dní)
medi_ivca ............32let.................1.snažení / 23DC (posledni cyklus 28dní)
ashlee..................27let...............2. snažení / 20 DC(posledni cyklus 27dní)
xsuzzi...................28let................1. snažení/ 19 DC (poslední cyklus 26 dní)
zuzkka88.............24let................0. snažení / 19 DC (poslední cyklus 30 dní).
iff_kov...................22let................1snažení / 16DC ( poslední cyklus 28 dní)
mitote.................. 23 let................. 3snažení / 4DC(poslední cyklus 26 dní)
romannaa...............25let.................4snažení/ 3DC ( poslední cyklus 27dní)

lucinka0606
24. únor 2012

No, tento měsíc to moc zdárně nevidím....ale my stejně původně chtěli pracovat na prosincovém miminku...jen jsme to o měsíc urychlili a únor je vlastně zkušební 🙂 Uvidíme 😀 😀 😀

lucinka0606
24. únor 2012

@medi_ivca Holka, na tebe jsem zvědavá...vypadá to zajímavě 😉 No, já dnes tady na koníkovi prohlížím alba čerstvých těhulinek a hlavně těhotenských testů a zjistila jsem, že většině holek vychází slabá čárečka až tak 12DPO...Já právě nevím přesně kdy jsem měla ovu, ale myslím si, že cca 14, 15 nebo 16.2., takže jsem 10, 9 nebo 8 DPO, takže mám ještě asi čas na testy...jenže ovládni to, že 😀 😀 😀 Dnes test bílý jako sníh...no nevím, jestli vydržím třeba aspoň do pondělka netestovat.... 😵 😵 😵 Tady to nevědomí je pro mě uplné utrpení...raději bych už věděla, že prostě nic, než tady to čekání a doufání 😀 😀 😀

mitote
24. únor 2012

holky ja mam nejakou slabou menzes 😅 nevim jestli je to tim zobanim sorbiferu a ascorutinu 😎 kazdopadne jak normalne mivam vzdy nejvetsi tampony a vydrzi me chvilku, tak ted mam o dva stupne mensi tampony a klidne by vydrzeli snad tejden 😀 😀 😀 ja uz to sve telo abslutne nechapu 😀

ashlee
24. únor 2012

@lucinka0606 ja měla ducha na testu když jsem byla 11dpo,ovulaci jsem měla 19dc.

ashlee
24. únor 2012

boli me hlava a dite zlobí 😠 . Dnes má svatek,by mohl byt hodny . 😀 . Mám hroznou rymu a jak smrkam tak se tomu mates smeje.má z toho hroznou srandu.

Objednala jsem se na endokrinologii na kontrolu,mela jsem jit po pul roce ale jdu pozdeji. 😅

ashlee
24. únor 2012

jsem uhačkovala pro matyska.Teprve se učim hačkovat. 😀

mitote
24. únor 2012

@ashlee sikovna 🙂

xsuzzi
24. únor 2012

ahoj holky 🙂
@lucinka0606 - to vypadá moc moc dobře 😵 😵 😵 jupííí 😵 😵 😵
a co medi_ivča? taky teplotka nahoře?
a co @ashlee ? Jáká je dnes teplota?
Luci hele nepřipadej si blbě nebo tak něco, já totiž už budu taky testovat o víkendu 😅 😅 😅 😅 😅 zkusim neděli, ale jako nic,ale některým holkám, ale je to spíš vyjímka se ukázalo už takhle brzy 😀 ale tak nepočítám, že něco,ale prostě si chci taky už testnout 😅
Holky mám pro vás návrh. Nechtěli by jste udělat tu samou,akorát uzamčenou skupinu? Já , že už budu zanedlouho taky testovat a na koníkovi se občas mihne švagrová, tak já bych vám to sem ani nemohla napsat,kdyby se někdy zadařilo do doby než to ohlásím rodině 🙂
Říkala jsem si, že nový snažilky by prostě napsali o žádost do skupiny a přidali by se, ale my,ať máme už soukromí 🙂 co vy na to?

ashlee
24. únor 2012

@xsuzzi byla 36,6C ja mám graf v albu.taky jsem pro skoukromou diskuzi 🙂

ashlee
24. únor 2012

@mitote dik 🙂

leni_tom
24. únor 2012

@xsuzzi Jsem taky pro soukromou, jen mě nevynechejte 🙂 Sice začneme až v létě dělat mimčo, ale když už jsem tu, tak chci sledovat vaše snažení a testíky a další vývoj 🙂

mitote
24. únor 2012

@xsuzzi klido pido, kdyz me vezmete s sebou do soukrome, bude to lepsi, taky tady dost sebe cenzuruju 😀

xsuzzi
24. únor 2012

supt, tak ještě počkáme jak ostatní a kdyžtak šup na ni 🙂
jo a založte ji někdo joo 😅 😵 😵

lucinka0606
24. únor 2012

Soukromá diskuze jsem klidně pro 🙂

lucinka0606
24. únor 2012

@xsuzzi Tak to budeme v neděli testovat spolu 🙂 Zítra se na to zkusím vyprdnout, ale nevím nevím, jak se znám tak budu v 7 ráno v koupelně na špičkách testíkovat 😀 😀 😀 Dneska jsme byli s klukama nakupovat a docela krásně se mi udělalo zle při jízdě autem, ale mohlo to být z toho, že jsem se před cestou pěkně přežrala a pak jsem furt vyskakovala a naskakovala do auta...🙂 Ááááááááááááááááách ať už to vím!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂

mitote
24. únor 2012

tak otazka, jak chcete diskusi pojmenovat? 🙂

medi_ivca
24. únor 2012

@xsuzzi tak za prve: jsem pro soukromi, za druhe: zmerim BT zitra rano hnedle jak se probudim, za treti. test uz mam, jen vim, ze tam nic nebude 😝 ale proc to nezkusit ze 😅

@lucinka0606 jsem na tom podobne, dnes se mi udelalo nevolno na nakupu, to asi z toho, ze v jedno krame byla cela Praha 😀 😀 😀

mitote
24. únor 2012

holky me je taky nevolno a tehotna asi nejsem 😀 v aute jsem pred tydnem malem hodila savli, obcas je me zle rano...no solidne nam vsem hrabem 😀

medi_ivca
24. únor 2012

@mitote no dyt rikam, me bylo blbe tak akorat z tech lidi tam 😀 a zacalo mi hrabat az jsem vlezla sem 😎 😎
Ale tuuuuuze se mi tady libi, tak tu i zustanu 😅

xsuzzi
24. únor 2012

@medi_ivca no samo, že to musíme zkusit přeci 😅 😅 😅
holky tak ji založíme, název bych dala stejný,ať to holky příchozí neplete ju? 🙂
jdu jí založit teda, snad na nikoho nezapomenu!!!

mitote
24. únor 2012

@medi_ivca v poho, jednou vazne otehotnime a ani nebudem vedet jak 😀
@xsuzzi oukej, jdu se vnutit 😀