Snažilky, jaro 2012

zuzkka88
1. lis 2011

Ahoj holky. Které se chystáte začít se snažením o potomka na jaře roku 2012, přidejte se. Můžeme si navzájem radit, podporovat se, a tak celkově sdílet snad jedno z nejhezčích období v životě. 🙂

kikimaruska
29. čer 2012

@krevetaci mě pobolívá břicho jako při MS, cítím tlak na konečník-jako při MS a hlavně sem tak 24 hod a více neustále nafouklá, ale bez plynatosti...Právě příznaky, jako když jsem byla těhule...tohle mne totiž pak hrozně zmátlo, když jsem první i druhý měsíc po vysazení HA toto cítila a myslela, že jsem těhu a přitom to byla "jen" ovulace. Když jsem brala HA, nikdy sem na sobě nic nepoznala... 😉 a ted když jsem si dělala OVU testy tak vím, že ty pocity jsou opravdu k ovulce 😉

kikimaruska
29. čer 2012

@kkjanicka vítej, já mám 4 letého klučíka 🙂, už si hrozně moc přeje sourozence, tak uvidíme, jak dlouho ještě budeme čekat 🙂, postýlku už má doma připravenou 🙂...ale i tak je to dle Kubíka málo. Prý musíme dokoupit ještě jednu postýlku (máme palandu), jednu pro brášku a jednu pro sestřičku...si to už naplánoval...že se bude dělit o pokojíček 🙂

smisek2011
29. čer 2012

Ach jo....ja se z toho zblaznim tak at se bud objevi ms nebo aspon ta druha cara na tom testu...chjoooo

verisek.s
29. čer 2012

@smisek2011 Pořád nic? Šmarjáá, to je teda na prd. Držím palečky, aby ms nepřišla a dálnice na testu se ukázala!!! Já šla dneska kolem Kiku a neodolala jsem...koupila jsem 2 tričenka na miminko za 25kč 🙂 🙂

krevetaci
29. čer 2012

@kikimaruska ahoj díky a jak dlouho trvají tyto příznaky?

tanis
29. čer 2012

@kikimaruska Já mám podobné příznaky, ale nikdy jsem nevěděla o co jde:o)) tak teď už to vím a zkusím to potvrdit testem..

smisek2011
29. čer 2012

@verisek.s Jo ja tady talky delam zasobicky protoze je to dost levne🙂 No kolegyne v praci mi povedela ze ji taky testy nic neukazovaly ze se to poznala teprve z krve takze zase ve me roste mala nadeje🙂

zu81za
30. čer 2012

Ahoj holky, mužů se k vám taky přidat? Snažíme se o miminko od dubna. Zkoušela jsem si udělat ovulacni testy, ale vyšli mne vždy negativní a to i v době, kdy jsem měla šílené bolesti vajecku a myslela jsem si, že je to ovulace, ale podle testů nebyla. Bazalni teplotu jsem nemerila, ale zkusím to tento měsíc. Tak nevím, jestli vůbec ovuluji. Menstruaci jsem dostala dnes po 26 dnech. Krásné snažení. 🙂

smisek2011
30. čer 2012

@zu81za Vitej mezi nami🙂
Jinak holky tak me dnes dorazila ms trochu smutna jsem byla ale uz mam v sobe hrnek kontryheloveho caje a uz se tesim na dalsi mesic snazeni za tyden letime na 14 dni do cr tak snad se nam zadari🙂

zu81za
30. čer 2012

Tak to jsme na tom stejne.

tanis
30. čer 2012

@zu81za Já si ještě ten OVU test nedělala, ale nevím, jestli můžeš ovulovat aniž by to test neukázal...třeba ses testovala mimo tu dobu...

tanis
30. čer 2012

Za to jsem si dnes ráno dělala těhu test a nic:o) a to mám den před MS...

verisek.s
1. črc 2012

Ahoj holky, tak já testuju ovu, dneska na testu už pěkná dálnice, tak to musíme začít řešit 😀 😀

kkjanicka
2. črc 2012

@kikimaruska děkuji 🙂.. ten můj klučík už by taky rád miminko 🙂.. včera jsme se byli na jedno kouknout, tak ho tak pořád sledoval až mě překvapil 🙂.. ach jo.. snad už to přijde.. za 14 dní se s tatínkem bereme, budeme mít konečně všichni stejné přijmení 🙂, tak snad se pak zadaří 🙂

ddanda
2. črc 2012

@verisek.s No vidíš, tak to nevyšlo na dovču, ale to navadí!!!!Koukejte se pořádně snažit 😀

ddanda
2. črc 2012

@kkjanicka Jééé, tady je to samá svatba, tak gratuluji 😉

kkjanicka
2. črc 2012

@ddanda děkuji 🙂, jojo, je.. chtěli jsme počkat, až Sebík vyroste, jsou mu 3, tak je to parádní věk na svatbu a pak snad přijde i sourozenec 🙂

verisek.s
2. črc 2012

@ddanda Ono to třeba ještě na dovču vyjde, čárka je pořád slaší, než ta druhá, ale už ne o moc 😉 Tak to radši pojistíme už teď, pro všechny případy 😀 😀 V sobotu jsme byli na svatbě kamarádům, bylo to perfektní, až na to šíílené vedro...No a dneska a zítra to přežít v práci a hurááá do Beskyd 🙂

ddanda
2. črc 2012

@verisek.s No víkend byl pro měn krásný, ale svatbu bych v tom počasí absolvovat ani nemusela 🙂 Tak přeju, ať ti to v práci utěče a už jedete na dovču relaxovat a dělat mimi 😉 Ale nic nesmíte ponechat náhodě a zkošet to musíte i doma, samozřejmě 😀

ddanda
2. črc 2012

@kkjanicka Třeba o svatební noci 😉

kkjanicka
2. črc 2012

@ddanda děkuji, ale tím si nejsem jistá 🙂, měla by se dostavit MS, tak doufám, že ne.. ale .. snad by to nebylo z nervů ☹ 😀 .. věřím, že ve správnou chvíli přijdu //.. Takhle přišel i synek 🙂.. ale děkuji 🙂

ddanda
2. črc 2012

@kkjanicka Tak budu držet pěstičky. Jinak máte krásné jméno pro chlapečka, taky se mi už dlouho moc líbí.

kkjanicka
2. črc 2012

@ddanda děkuji, jsi moc hodná, potěší to 🙂.. A také za jméno.. Pro mě je prostě nej nej.. a líbilo se mi už strašně moc dlouho před miminkem.. a naštěstí ani taťkovi nevadí, tak máme Sebastianka a řekla bych, že jméno jsme vybrali přesně pro něj, prostě mu sedí.. Sice je delší, tak to bude horší s podepisování, ale je zvláštní a krásné, přesně jako Sebík je 🙂

ddanda
2. črc 2012

@kkjanicka jj přesně proto se mi to jméno líbí, protože je zvláštní. Mně už se líbí taky asi 5 let, zatím jsme neměli možnost ho použít. Ale taky se mi líbí Samuel. A tak máš nějaké příznaky, že by mohl být sourozenec na cestě, že doufáš že se MS nedostaví? 😉

kkjanicka
2. črc 2012

@ddanda tak to držím pěstičky, abyste ho mohli brzy použít 🙂.. Samuel se nám také líbil, byl pro přítele přijatelnější, ale máme v rodině, tak bylo vyřešeno a mně se splnil sen, máme Sebíka 🙂.. Ještě bych ráda Sabinku 🙂, ale ani klučík by mi nevadil 🙂.. Příznaky jako takové nemám, neměla jsem ani u Sebči, až někdy v 7tt, mě začala bolet prsa.. tak musím počkat.. Tak snad 🙂.. A co ty?

ddanda
2. črc 2012

@kkjanicka My s Jane_s jsme testovali ovulaci, dokonce nám dopadla na den stejně, tak teď čekáme, jestli u některé z nás bylo snaženíčko úspěšné. Ale já osobně žádný změny na sobě necítím ☹ Uvidí se příští týden.

kkjanicka
2. črc 2012

@ddanda tak držím pěstičky, určitě to vyjde 🙂.. léto začíná, tak by to chtělo i nějaké těhulky 🙂.. pak určitě písni co a jak 🙂

ddanda
2. črc 2012

@kkjanicka No rádi bychom, ale víš jak .... Asi to přijde, až bude ten správný čas.

kkjanicka
2. črc 2012

@ddanda přesně tak 🙂 😀 .. ti mimísci vědí, kdy je ta správná konstalace hvězd i když my bychom byli raději, kdybychom to mohli "přesněji" naplánovat 🙂

ddanda
2. črc 2012

@kkjanicka to jo, podle našeho plánu už by bylo na světě 😀