Snažilky, jaro 2012

zuzkka88
1. lis 2011

Ahoj holky. Které se chystáte začít se snažením o potomka na jaře roku 2012, přidejte se. Můžeme si navzájem radit, podporovat se, a tak celkově sdílet snad jedno z nejhezčích období v životě. 🙂

hannyy
6. srp 2012

@ddanda jo to mas dobre kdyz muzes dedid , ja nemam pokom dedid takze musim si vse nakoupit 😉 takze koukam i po bazarcich atd , treba suprovou autosedaccku jsme koupili z netu a taky takove to kresilko vse jako nove za skvelou cenu, treba vim, ze kocarek budu kupovat uplne novej + vse do pokojicku + rikam si az to prijde...... bude to prvni mimisek tak at ma vse nove doka d to pujde. Delam od 19let v rakousku a setrim jen na mimi aby to melo vse potom pikopelo 😀

zu81za
6. srp 2012

@jankajarni ahoj, tak mě třeba graf vůbec ovulaci neukazal a vypadalo to, že asi nebyla a nakonec jsem na začátku 6. Tt. Takže nezoufejte i ze zdánlivě anovulacniho měsíce může přijít miminko, já jsem toho důkazem.

ddanda
6. srp 2012

@hannyy jo, budu mít spustu věcí poděděných, ale taky už po 6ti dětech 😒 Ale takový ty malinky věcičky se snad tolik neonosí, když z toho děti tak rychle rostou a jen v tom lěží 🙂

jane_s
6. srp 2012

@hannyy Jejda, to srdíčko mě tak mrzí,že máš trápení beruško☹ snad to bude v pořádku..já taky měla problémy se sdrcem, měla jsem náběhy na infarkty, taky jsem si zažila své, teď se držím už asi 4 roky, tak jsem šťastná..moc na TEbe budu myslet a zjistim nám beru, jak na to?😀DD

verisek.s
6. srp 2012

Teda kočky, tady je vedrooooo!!! Nedovedu si představit v takových vedrech se trmácet s pupíkem....booože ať už to vyjde a máme ty jarní dětičky, jinak mě raní šlak 😀 😀 😀

ddanda
6. srp 2012

@verisek.s no jo, chtěla by to otěhotnět co nejdřív, co? 😉

hannyy
6. srp 2012

@jane_s beru neboj ja nam to vyzjistim 😀 pak budeme drndat spolu 😀 a budeme si deticky posilat na prazdinky 😀 vzajemne 😀 ......... ja jsem ten infarkt mela a mam ho operovane a zlobi me posledni dobou 😒

hannyy
6. srp 2012

@ddanda urcite se neonosi 😉 ale budes to mit dobre az ti zacne mlade lozit 😉 to bude nejvetsi opotrebeni 😀

ddanda
6. srp 2012

@hannyy to teda jo 🙂

januliiisek
6. srp 2012

@verisek.s No taky si nedovedu představit že bych měla velkej pupík.. Zatím není celkem nic moc znát,páč místo s velkým pupíkem chodím s velkým zadkem a stehnama ☹ 😀 (ono mi to vše zatím leze tam).. Ale až budou zimy tak to asik taky nebude to pravý ořechový..

januliiisek
6. srp 2012

@hannyy Máš pravdu kočko že některé ty ceny těch věciček jsou jako fakt masakr.. Znám spoustu lidí co miminko nečeká ale když se naskytne nějaká ta příležitost a něco levného tak si to koupí.. A proč by ne,co kdyby náhodou,viď? A je to asi podle mě daleko lepší kupovat předem než potom vše až na poslední chvíli. To si teda myslím já.. Bohužel taky nemám po kom dědit a tak musím "sama". Na mě to těhotenství taky není ještě nějak vidět a "nakupuju",ale mě baví třeba aukce na aukru,i tam se dá semtam sehnat něco levně,i když toho jsem se moc nedržela při prvních věcičkách pro prdelku 😅 😀

tera87
6. srp 2012

Děvčátka dneska je nějaká erupce na slunci či co.Takhle sexuchtivá jsem nebyla snad rok. 😀😀 normálně se na Mildu nemůžu ani podivat 😀😀😀

Haničko to je hrozný s tim srdíčkem ☹ já měla taky maličký problémy ale jen malý.

jane_s
6. srp 2012

@hannyy Jejda, to je hrozný, máme toho hodně společného vid? Nesmíme se hlavně nervovat beru a trápit ničím..já mám dneska depku celkem, pořád se snažím být pozitivní, ale dneska mě nějak došly síly:-/no ale ono zase zítra bude líp.. a výměnné pobyty na prádzniny beru😉))
@tera87 Jéééé to se někdo má, tak koukej na taťku skočit😉 To já mám MS silnou, potím se jak blázen, je mi šoufl, depka jak řemen, no dneska by se mnou bylo fakt prd🙂
@verisek.s Verunko, přesně tak, to jsou hrozný vedra, už mě to nebaví!!! Dneska mám teda den s velkým D!
@januliiisek Jéééé ale moc Ti zááávidím i ten malý pupíček🙂) co bych za něj dala kočko😉

ddanda
6. srp 2012

@tera87 wau, tak to je taťka v sedmém nebi, co? Ale taky to někdy mývám a může mně ns...at, když je manžel unavenej 😀

tera87
6. srp 2012

@ddanda
@jane_s tatku znásilnuju od rána 😀 😀 😀

jane_s
6. srp 2012

@tera87 😀😀 jak jako od rána? Nechodíte do práce?😀 😀 😀 ale moc vám to přeju,když je chuť, není co řešit😀 taky už se modlím, aby skončila MS a mohla nastat chuť pořádnáááá😉

jankajarni
6. srp 2012

@jane_s Tak to jsme na tom dneska podobně, ted jsem přišla z práce a padla na mě depka jak blázen. Cestou jsem potkala několik sousedů a známých s kočárky, kamarádka o víkendu porodila a druhá mi před týdnem napsala, že je těhu. Už to nějak neunáším...MS by měla přijít až příští po či út, ale mám pocit, že to zas nevyšlo:( už nevím, čím se utěšovat, nejdřív jsem si říkala, že mimi nebude do zimy, když to na jaře nevyšlo, ale ted uz začínám mít strach, že je někde něco špatně:(

tera87
6. srp 2012

@jane_s Milda má dovolenou a já jsem na MD 🙂 využili jsme chvilky co Jenda spinkal.

jane_s
6. srp 2012

@jankajarni Neboj se kočko, bude zase líp uvidíš, kašli na těhule nebo ženský s kočárkama, nesmíš se tím stresovat, ono nás štěstí nemine neboj se..já už si taky někdy říkám, že vypadnu z koníka, najdu si tisíce zálib abych tady denně nemusela číst jak někdo je zase v tom😀 to je pak depka jak prase, ale pak si říkám, že byste mi moc chyběly vy ostatní snažilky moje😉 my to zvládneme, hlavu vzhůru jasan? Nejsi v tom rozhodně sama!!! Je nás tady hafo víš?
@tera87 Šikulové😉 jsem na vás pyšná má drahá😉 Už aby mě MS skončila a už jsme se mohli zase dál snažit, nemůžu se dočkat, ne kvůli mimi ale jsme si pak bližší, když spolu často pelíškujeme😉

tera87
6. srp 2012

@jane_s za chviličku se dočkáš :-* a bude ródeo.

januliiisek
6. srp 2012

@jane_s Berunko je sice pravda že jak mi došly ty věcičky tak jsem si říkala už aby to bylo,ale.. Na druhou stranu mám z toho všeho celkem dost strach,mno.. Bříško skoro žádné a ani pohyby zatím nijak neregistruju,tak jsem zvědavá kdy to vše příjde... Ani nevíš jak moc ráda bych něco poradila jak by to mohlo vyjít co nejdřív.. Jenže já nevím ☹

jane_s
6. srp 2012

@januliiisek To nevadí, hlavní je, že to vyšlo aspoň Tobě beru, moc Ti to přeju a neboj se, dočkáš se bříška i pohybů, nemám strach a jednou nám tady ukážeš to vaše nádherné miminko🙂 Já jsem si řekla dneska, že to házím za hlavu, a že prostě budu uvnitř doufat, že to dopadne, ale už se tím nechci trápit a počítat OVU a něco pořád testovat.😀 už jsem s tím jak jeblá😀 takže finíííto🙂))

ddanda
6. srp 2012

@tera87 tak to má být 😉 Obzvlášť, když jsou děti tak se asi musí využít každá vhodná chvilka, co? 😀

januliiisek
6. srp 2012

@jane_s U mě to bylo vše takové zvláštní.. Říkala jsem si (rejpala jsem do přítele) chci miminko chci miminko,jezdily jsme ke kamošce a ta má malého v září mu bude rok.. A pak měla být svatba teďka 18(která se odkládá) a tak jsem říkala zase když má být svatba tak abych nebyla těhotná abych si ji "užila".. No a nějak to bylo vše naopak než jsem chtěla.. Hlavně jsem nad tím nijak nepřemýšlela a nic,prostě jsme spolu spaly každý den nezávisle na chtíči miminka.. A ono ejhle,překvapení.. Tak to zkus brát tak nějak pozitivně,bez testů a všeho.. Třeba by pomohlo říct si a už se nebudu tak snažit být v klidu.. Určitě vám ho ukážu aspoň na fotečce.. A jednoho krásnýho dne se všichni odsud sejdeme a půjdeme někam na procházku i s kočárkama... To půjde kočičko,hlavně hlavu vzhůru a nezoufej 🙂

januliiisek
6. srp 2012

@jane_s Oprava chybky.. Nebudu snažit a být víc v klidu.. Páč mi příjde že čím víc se na to člověk soustředí tím víc to stojí za prd.. ☹

jane_s
6. srp 2012

@januliiisek Je asi fakt kočko, že je lepší si najít koníčky, nějakou zábavu a práci aby člověk neměl vůbec čas nad kravinami přemýšlet že? Jak se člověk nudí, tak má akorát chmury a myšlenky na takové ty věci, jak je všechno k ničemu🙂 Hodně holek tady otěhotnělo až v době kdy si řekli kašlu na to.. 😀 ale nevím jestli si to dokážu říct, ale měla bych🙂)))

januliiisek
6. srp 2012

@jane_s Jj to souhlasím. Opravdu čím víc nad tím člověk přemýšlí,tím víc to stojí za prd.. A jak sama říkáš,spoustě holkám se to povedlo až řekly a dost... Pokus se o to i ty,a věřím že to bude daleko lepší.. I tobě podle mě by bylo daleko líp.. 😉

jane_s
6. srp 2012

@januliiisek Je fakt, že te´d nás s manželem čeká spousta práce, tak snad se zabavíme a vůbec na to nebude čas..nejlepší je, když je člověk v jednom kole a zjistí , že to měsíc nedostal😀DD né tak pak hlídat jak magor pořád vid beru?😉

januliiisek
6. srp 2012

@jane_s Přesně tak kočko.. I když já si jen tak pro "legraci" dělala těh.test první den co mi měla dojít MS a nedošla.. A pak jsem čučela jak puk 😀

jane_s
6. srp 2012

@januliiisek Tak to věřím😀 Musí to bejt krásnej pocit, když člově ty // vidí, já se polulám radostí😀DD i když po testování už bude vyluláno, tak to si asi jen ucvrknu😀 😀 😀 😉 😉