Snažilky, jaro 2012

zuzkka88
1. lis 2011

Ahoj holky. Které se chystáte začít se snažením o potomka na jaře roku 2012, přidejte se. Můžeme si navzájem radit, podporovat se, a tak celkově sdílet snad jedno z nejhezčích období v životě. 🙂

kacule1978
7. bře 2012

no my budeme zkoušet asi za 5 tydnu. Injekci si muzes pichat i sama? ja pujdu na vyvolavacku na konci mesice / vubec nemenstruuju a jeste mam polyc. vaječníky.....a ještě je mi 34 / nemám děti / ...mno a pak to mam pry nasadit a pak pujdu na injekci k Mudr.

@briuska

briuska
7. bře 2012

@kacule1978 injekci mi píchl manžel, ale zvládla bych to i sama. Má totiž jen pidi krátkou tenoučkou jehlu, asi jako inzulinové pero. Vůbec to nebylo cítit, ani štípnutí - přes ten tuk na břiše 🙂. Já mám jedno dítko, 13 let a mě je 33 pryč. Netrap se, že ještě nemáš děti, 34 není katastrofa. Kolegyně měla své první v 38. letech. Tu menstruaci ti upraví lékama.

briuska
7. bře 2012

@kacule1978 a jak dlouho se snažíte?

kacule1978
7. bře 2012

@briuska my ještě nezačali 🙂 příští měsíc začínáme. Mně rovnou doktorka řekla, že to bude běh na dlouhou trať....... tak drzim pesti. Vy zkoušíte jak dlouho? Odkud jsi?

briuska
7. bře 2012

@kacule 1978 tak to buď v klidu, sice ti neřekla Dr. nic pozitivního, ale oni vždycky nemají pravdu. Mojí kamarádce kdysi Dr. řekla, že nebude mít nidky děti (kvůli gyn. potížím) a v 19 letech nečekaně otěhotněla 😅 ...třeba se vám to brzy povede, takže se těš!!! a mysli jen pozitivně. My se snažíme 1,5 roku. Mám strašně nízkou hladinu AMH hormonu, takže problém s dozráváním vajíček. Jsem z Prahy 🙂

kacule1978
8. bře 2012

@briuska tak to pak muzeme chodit s kočárama, já taky z Prahy 😉 Moc mi myslet pozitivně nejde, ale uvidíme. Já mám zase vysoký testosteron......taky na nic

martaniana
8. bře 2012

Ahojte rada sa k vám pridám, tiež teraz od marca sa snažíme o bábätko, držím vám všetkým palce , aby sme sa dočkali čím skôr 🙂

kacule1978
8. bře 2012

Ahoj holky, tak snad se nám brzy zadaří, kurnik šopa 😀

briuska
8. bře 2012

@kacule1978 jasně, tak šup, ať už jsme obě těhulky 🙂 ...a odkud jsi z Prahy? Já ze Žižkova

@martaniana vítej mezi námi 🙂

kacule1978
8. bře 2012

@briuska bydlím v Holešovicích, pak můžeme do Stromovky 😉

kacule1978
8. bře 2012

@martaniana odkial jsi?

briuska
8. bře 2012

@kacule1978 to jsme od sebe , Stromovka je super

briuska
8. bře 2012

@kacule1978 vypadlo mi slovo "kousek" 😉

kacule1978
8. bře 2012

@briuska to je moc fajn 😝

martaniana
8. bře 2012

@kacule1978 Ahoj som z Ružomberka to je na Liptove - stredné Slovensko
@briuska ďakujem 🙂 mám rada vašu vlasť 🙂 som rada že ste ma tak milo prijali, verím že sa nám všetkým čím skôr zadarí a budeme riešiť aký krém na zapareniny a čo na bolavé hrdielko a tak 🙂

kacule1978
9. bře 2012

Ja tiež dúfam. len mám rovnako strach.....z tej zodpovednosti a tak...... Prijali? Veď já som sa narodila v Piešťanoch 😅
@martaniana

martaniana
9. bře 2012

@kacule1978 jej vážne 🙂 a žiješ v Prahe teda?

kacule1978
9. bře 2012

ja som sa tam len narodila, ked mi bol 1rok, stahovali sme sa na Moravu....pak do Ceskych Budejovic a v Prahe som asi 12 rokou 😀
@martaniana

kacule1978
9. bře 2012

holky, přítel už na mě kouká jako na blázna.......ještě nejsem těhotná a už jsem si tu v bazarku nakoupila spoustu dopaček a tři spací vaky.........chjo 😖

briuska
9. bře 2012

@kacule1978 to je normalni,ja uz koupila mantinel a povleceni do postylky,minuly rok.🙂.Dneska je mi nanic,rano jsem to dostala. 😒 ☹

kacule1978
9. bře 2012

neboj, priste nedostanes! Držím palce 😉

briuska
11. bře 2012

@kacule1978 ahoj kaci,tak jak je?ja mela vcera trocchu depku,ale dneska uz je mi lip,zacala jsem brat opet Clostik a tak se zase posouvam do dalsi sance na //.

..a co vy,holciny,jak jste na tom? 😉

kacule1978
11. bře 2012

holky, já ještě musím čekat do 26. na vyvolávačku ☹ trvá to

numerenka
11. bře 2012

Ahoj holky, můžu s ek vám přidat? Také se snažíme o mimi. Máme už dvě holčičky, tak třeba to do třetice bude klučina. 🙂

pe_t_ka123
12. bře 2012

ahojky, nevím, jestli je ještě aktivní tato diskuze, koukala jsem, že poslední příspěvky byli loni, ale letos se pokoušíme o mimi. minulý měsíc jsem přestala brát HA a zatím mi trvá cyklus 32dní. test negativní. tak vůbec nevím, co se děje. nemáte zkušenosti s dýlkou cyklu po vysazení HA? jelikož je test negativní, tak si jen říkám, že se to jen zpozdilo, ale přijde mi to už dlouhé. už jsem z toho nervozní.
těhu asi být nemůžu, když je test negativní, že?tak sem zvědavá kdy ta MS vlastně přijde... :-/

kacule1978
12. bře 2012

@pe_t_ka123 já vysadila antiko před více než rokem a skoro neovuluju a menzes mívám po 50 dnech / když se vůbec zadaří / takže ☹

pe_t_ka123
12. bře 2012

@kacule1978 jeee, to mě mrzí. taky se toho bojím. na začátku sem se těšila, že když mi to vynechalo, tak je to dobrý a zadařilo se, udělala sem si test a nic ☹ ted už je každé ráno spíš další stres.... ☹ tak uvidím, nevím kolik tomu dát času, než vyrazit za doktorkou. poradíš?
vyvolávali ti MS nebo nakonec přišla sama? pomáhá ti něco?

kacule1978
12. bře 2012

no my zatím mimi neřešili....takže jsem to nechávala a občas si došla na vyvolávačku. Teď pujdu na konci měsíce na vyvolávačku a pak jsem dostala prášky na ovu....ono nevadí když nemenstruuješ, ale k tomu když neovuluješ, tak se ani zadařit nemůže 😀

pe_t_ka123
12. bře 2012

@kacule1978 ted to vyzní asi blbě, ale já myslela, že když se nemenstruuje, tak se ani neovuluje. začínám v tom být ztracená. ☹ tak já zkusím pro jistotu zavolat zítra doktorce, jestli mám dorazit na vyvolávačku... doufáme, že se zadaří co nejdříve... 😅

kacule1978
13. bře 2012

no ono to tak je, že když nemenstruuješ tak neovuluješ......tak proto mi to musí podpořit injekcí a léky 😖