Snažilky, jaro 2012

zuzkka88
1. lis 2011

Ahoj holky. Které se chystáte začít se snažením o potomka na jaře roku 2012, přidejte se. Můžeme si navzájem radit, podporovat se, a tak celkově sdílet snad jedno z nejhezčích období v životě. 🙂

mazula
14. kvě 2012

@ix
ahoj,ja na Tvojom mieste by som išla k mudr,hlavne keď si potratila,pre istotu,môže Ti spraviť sono a urobiť odber

axonka
14. kvě 2012

@ludmilad Diky za info, ted jsem 10 DPO tak jeste vydrzim...., ale je to drina 😉 vubec nevim jak to preckam 😝, mam mensi pocit, ze to vyslo. Nevim jestli neblaznim, ale citim se nejak divne... 😔

axonka
14. kvě 2012

@pajjaa ahoj jsem 10DPO, musim jeste alespon tyden vydrzet 😉

jankajarni
14. kvě 2012

@axonka Ahoj, tak to jsme možná nějak podobně, taky cca 10 DPO. Já zas mám pocit, že to nevyšlo:( Jak se přesně cítíš Ty? Jak dlouhé máš cykly? Já cca 29dní, takže MS by měla dorazit v neděli.

jankajarni
14. kvě 2012

@ludmilad Díky a ještě jednou veeeliká gratulace apřijd se občas na nás podívat🙂 Snažíme se od března, ale v dubnu jsme měli 5 dní pauzu a zrovna to bylo v období plodných dní. V březnu jsme to nemohli minout a nic, ted v kvetnu totéž a myslím, že zas nic. Nejvíc mě ale znepokojuje ten hlen, jak jsem psala, prostě něco se mi zdá jinak než dřív, jestli věkem třeba... :( Dneska jsem cca 10 DPO, MS by měla být v neděli. Ty jsi necítila vůbec nic?

axonka
14. kvě 2012

@jankajarni Tak to jsem na to dost podobne....ja mam cyklus priblizne 26-28 dni. Takze o vikendu uvidim a budu se modlit, aby to vyslo....Mam takovy zvlastni tlak v brise, ktery je trochu jiny nez pri MS a mam pocit, ze jsem nejak citlivejsi na pachy.... Budto uz blaznim nebo.... Kazdopadne ti budu drzet palce 😉

jankajarni
14. kvě 2012

@axonka Taky držím, dej vědět!

pajjaa
14. kvě 2012

@axonka 13dpo by to uz melo neco ukazat 🙂

axonka
15. kvě 2012

@pajjaa Nedrazdi me, nebo dnes vlitnu do lekarny a ten test si udelam🙂)

pajjaa
15. kvě 2012

@axonka ja vim sama podle sebe ze je tezke to vydrzet ja mela ovulku cca 9.5 a uz taky cekam kdy si budu moc udelat test 🙂 ale ja jsem magor jsem predzasobena :D

jankajarni
15. kvě 2012

Tak já dneska vstala levou nohou, od rána jde na mě zoufalství. Do MS cca 5dní, ale určitě dorazí, mrcha. A další měsíc bez snažení, děsná představa...Je to zkouška trpělivosti a já cítím směs vzteku a lítosti:( Nemáte někdo nějakou útěchu?🙂

jankajarni
15. kvě 2012

Jinak koukám, že se tím pádem budu muset přejmenovat na jankuletni, ach jo:(

axonka
15. kvě 2012

@pajjaa Tak to jsem na tom jeste dobre 😉 , myslim, ze by manzel koukal jako puk kdyby vlezl do nejakeho supliku a vypadla by na nej zasoba tehotenskych testu 😀 Ale asi se budu inspirovat, litat kazdy mesic pro tehotensky test..... ja budu mit ted premieru, jeste nikdy jsem ho nepouzila, doufam, ze to zvladnu 😉 ....

axonka
15. kvě 2012

@jankajarni utechu pro tebe nemam, ale prestan se s tim nervovat i kdyz vim jak je to tezky..... pod stresem to uz vubec nepujde 😅

pajjaa
15. kvě 2012

@axonka ja uz mam doma 3,5leteho prcka takze s testem zachazet umim :D nejhorsi je to cekani a pak kdyz to nevyjde zase vseod zacatku plodny neplodny dny a cekani :(

mazula
15. kvě 2012

@jankajarni
no predsa že menzes ešte nedorazil, to je útecha,nič neni isté kým nedorazí.my sme tulkli,ale 5DC,čo je v podstate o ničom,a manžel na 4t ide preč,ale vychádza to že stihneme júnovú ovu,tak sa necháme prekvapiť, zajtra idem k mudr, tak sa poradím a chcem piť tu alchemilku,tak hlavu hore,pozri ludmilad nás už opustila a tiež písala, že nič na tehu necítila,tak ešte nevešaj hlavu 😉

andimarti
15. kvě 2012

Ahojky holky,

poradíte mi prosím.

Moje BT jsou st 37, čt 37,1, pá 36,7, so 36,7, ne 36,7, po 36,4, a dnes 36,2 - myslíte, že mám dnes ovulku? MS mám nepravidelnou, tak nevím čím se řídit...

Děkuji moc a mějte moc krásný dník. 🙂

andimarti
15. kvě 2012

A přeji všem snažilkám ať to ce nejdříííív vyjde a těhulkám moooc zdraví, všem. 🙂

jankajarni
15. kvě 2012

@mazula Díky moc, jakékoli povzbuzení potěší🙂 Ještě mám ted nějaký trable v práci, mám pocit, že se na mě všechno sype a že mi to ten nahoře snad dělá naschvál. Málem jsem se dneska v práci rozbrečela, fakt, začínám se litovat. Bože, prosím, dej mi aspon jednou něco, co si přeju, snad si aspon trošku štěstí zasloužím...

jankajarni
15. kvě 2012

@axonka Však já vím, ale už fakt netuším, čím se odragovat a potěšit sebe sama:(

axonka
15. kvě 2012

@jankajarni tak si nplaujte nejakou dovolenou, nekam pryc od vsech starosti a uvidis, ze kdyz budes v klidu vsechno bude lepsi. Jen vse neplanovat podle plodnych nebo neplodnych dnu, to pak budes mit v hlave bramboracku z teplomeru a ovulacnich testu. Mne je 34 a ted to s manzou zkousime od kvetna, chapu, ze az to budu zkouset vice nez tri mesice budu take nervozni... tezko radit, ja bych nekam vypadla, zabavis se planovanim a zbavis se stresu.... 😵

pajjaa
15. kvě 2012

@axonka tak co testovala jsi se? 🙂

mazula
15. kvě 2012

@jankajarni
to poznám,ten pocit...ale treba dúfať a nevzdávať sa,mňa čaká zajtra ženský, tak uvidím,čo čaká mňa 😒

axonka
16. kvě 2012

@pajjaa Nee, jeste ne. jsem na sluzebni ceste na Filipinach, vcera jsem tu po nejakych testech pokukovala, ale asi si ho koupim a udelam az budu zpatky v Cechach, takze v nedeli🙂)

pajjaa
16. kvě 2012

@axonka to budes mit uz aspon jistotu 🙂) tak drzim palecky - koukam ze bydlis kousek odemne 🙂

jankajarni
16. kvě 2012

@mazula jj, myslím, že nám to komplikuje taky ta občasná nepřítomnost chlapů, člověk se pak víc soustředí na termíny a počítá, nemůže to nechat volně...taky jdu k dr., ale až koncem měsíce. Tak dej vědět, jak jsi dopadla, přeju, at je vse ok.

jankajarni
16. kvě 2012

@axonka dík, snad vyjde dovča v červenci...tak pěkný zbytek pobytu na Fil., musí tam být pěkně, že?

axonka
16. kvě 2012

@pajjaa Diky🙂) dam vedet po testovani🙂) Kde bydlis? 😉

axonka
16. kvě 2012

@jankajarni Urcite si dovcu uzijte, ja ted skoro nemam cas na to jestli uz jsem nebo nejsem tehotne myslet kolik mam prace, coz je mozna lepsi....Jsem v Manile coz neni nejkrasnejsi mesto, spina, smog chudoba. Je tu hrozny vedro a vlhko.... Ale clovek ma videt pokud mozno nejvic..... 🙂 Zdravim te a snaz se myslet pozitivne, treba na to uz pristi rok budete tri 😉 a je jedno kdy 🙂

mazula
16. kvě 2012

@jankajarni
práve, ono sa môže stať, že ja budem čakať aj rok, kto vie...teraz by som sa aj tešila že ovu za týždeň,ale čo z toho,ale drž sa,možno to vyšlo u Teba tento mesiac