Snažilky, jaro 2012

zuzkka88
1. lis 2011

Ahoj holky. Které se chystáte začít se snažením o potomka na jaře roku 2012, přidejte se. Můžeme si navzájem radit, podporovat se, a tak celkově sdílet snad jedno z nejhezčích období v životě. 🙂

axonka
20. kvě 2012

@pajjaa jojo, jeste zitra nejaky test poridim a kdyztak ve ctvrtek zopakuji 🙂

mazula
20. kvě 2012

@axonka
určite, treba hlavne v kľude,mne pred prvým tehu povedal, že mám prísť ak sa nezadarí po pol roku intenzívneho snaženia.my sa snažíme 3mes, túto ovu nič lebo muž neni doma,tak hádam tu ďalšiu.prvý sa podaril na prvý krát,ale sama viem,že to je ozaj len nízke percento, že sa hneď zadarí,sú baby čo čakajú aj rok a sú aj s mužom oki, takže asi to nie je v našich rukách...

axonka
20. kvě 2012

@mazula to je jasny, ja jsem si ani nemyslela, ze by to napoprve vyslo 😉 . Kdyz vidim sve kamaradky, ktere delaji psi kusy, aby otehotnely....ke gyndr.jsem objednana, tak to s nim chci probrat, je mi uz pres 34, at neztracim cas, mozna, aby me poradne prohledl, mam i hypofci stitne zlazy, tak to pujde i hur 😒 ....

mazula
20. kvě 2012

@axonka
neboj nič, ja mám kamošku čo otehu v 40 a to ešte nechtiac 😉

pajjaa
20. kvě 2012

@axonka s dr urcite promluv stitna zlaza by mohla byt problem,ale kdyz ti udela utz a nic nezjisti tak se zacina u partnera

zdendula86
20. kvě 2012

ahojky, tak jsem dneska zkoušela druhý TT a ejhle // a tentokrát už dooost viditelné 😵

tak co dál? chodíte k dr. hned? Já počítám, že bych šla až tak za 14dní, to bych byla 6tt-7tt

zdendula86
20. kvě 2012

@axonka já jsem tomu taky nedávala šanci, že by se nám druhé těhu povedlo hned napoprvé jako první těhu a mile mě to překvapilo 😀

přeju brzké //

axonka
20. kvě 2012

@pajjaa stitna zlaza je ted v pohode, beru leky a endokrinolozka nam tehotenstvi posvetila,hormony mam v norme 🙂 takze doufam, ze z tehle stranky je vse o.k. 😉moc dekuji za podporu 🙂

axonka
20. kvě 2012

@zdendula86 dekuji, tobe gratuluji k // 😉 , muzu se zeptat jak dlouho po ovulaci ti vysel pozitivni test? Cekala jsi az na opozdeni MS?

axonka
20. kvě 2012

@mazula 🙂 🙂

zdendula86
20. kvě 2012

@axonka nečekala, dělala jsem si ho 4 dny před očekávanou MS, neboli 13 dní po styku 😉 a byl tam duch, dneska v den MS už mnohem silnější čárka, další testování neplánuju...

zdendula86
20. kvě 2012

@axonka já totiž tušila zase hodně brzy, že jsem těhu, takže jsem zkoušela testit dřív, aby se mi to potvrtilo nebo vyvrátilo 😉

klarrka
21. kvě 2012

@zdendula86
Moc, moc gratuluji. Koukám, že ze snažilek jaro 2012 jsi už druhá. Doufám, že i nám ostatním se zadaří a co nevidět se sejdeme v těhulkách léto 2012 🙂 .

mazula
21. kvě 2012

ahojte baby,mám taký nápad, videla som tu na MK že si snažilky a tehulky robia tabulky, tak či si neurobíme nejakú aj my pre lepší prehľad,kto tu vlastne sme,čo vy na to?

semmi
21. kvě 2012

Ahoj holky snažilky, též se přidává do klubu 🙂 S přítelem se snažíme přes rok a pořád nic 😒

zdendula86
21. kvě 2012

@klarrka děkuji, já se tady zatím rozkoukávám a nemám ani moc času sem chodit, ale chvíli denně si najdu 🙂 mám doma treperendu která mě zaměstnává 😉 ; nám se zadařilo už druhé těhu hned první měsíc snažení, ale taky jsem měla strach a fakt jsem si nemyslela že to i napodruhé vyjde hned 😵

všem vám přeji brzké //

já chodím ještě do Termín porodu leden 2013 😉

pajjaa
21. kvě 2012

@semmi a nepremyslela jsi ze by jste to uz nejak resili?

semmi
21. kvě 2012

@pajjaa Už jme to řešili. Hlavně proto, že přítel pochází ze dvojčat takže u něj by neměl být problém. Tak jsme zašli k doktorovi já jsem v pořádku, ale přítele pořád nemůžu dokopat, aby šel na vyšetření. Já měla teda jednou maličkou cystu, ale doktor řekl, že u mě po zdravotní stránce žádnej problém nenašel. Řek, že se mám zaměřit na něco jiného, že pak to půjde samo tak nevím 😅

pajjaa
21. kvě 2012

@semmi rok uz je pomerne doba dost dlouha- u zdarvych paru by to melo byt po 6.mesicich - mel by jit na spermograf- to ze pochazi z dvojcat nemusi vubec nic znamenat- ja mela srusty a cysty taky a mimi mamee 🙂

kikimaruska
21. kvě 2012

Ahojky, můžu se k vám přidat?

semmi
21. kvě 2012

@pajjaa musím ho tam dokopat, ale když tohle téma načnu začne se rozčilovat, ať ho netlačím, že je zdravej 😒 Vždycky to skončí akorát hádkou....

pajjaa
21. kvě 2012

@semmi my jdeme zitra resp manzel a ten s tim teda nema zadny problem a pokud chcete miminko- tak to ze tam nejde je zbytecne prodluzovani cekani

semmi
21. kvě 2012

@pajjaa naprosto s tebou souhlasím, říkám mu to pořád budeme si na to muset sednout a probrat si to. On byl vlastně ten, co přišel s tím že už by jsme ten náš vztah měli posunout dál a chtěl miminko. Jenže jeho kamarádi jsou úplně blbý. Dělají si z toho srandu, jak bude vzorkovat do skleničky atd a přijde mi, že to bere jako selohání své mužnosti, nebo tak něco 😒

kikimaruska
21. kvě 2012

Tak já se Vám taky tochu představím. Mám už 4 letého klučinu a o miminko se snažíme od února. Bohužel zatím se to nějak nedaří. První mimčo bylo neplánované a povedlo se ihned a nyní zatím nic...Je tedy pravda, že mám ted hodně stresu a miminko hodně moc chceme (máme víceméně nůž na krku) a to má na to všechno také vliv...tak uvidíme. Nyní se snažíme 4 tý cyklus...

semmi
21. kvě 2012

@kikimaruska Nervičky hrají svoje to moc dobře znám, ale tak 3 měsíce snažení to je ještě v normě. Určitě to vyjde ;)

pajjaa
21. kvě 2012

@axonka dneska jsi netestovala? kdy ma ms dorazit?

pajjaa
21. kvě 2012

@semmi jenze to si hold musi rozmyslet co by chtel 🙂 jestli dite a vydrzi ,,blby narazky,, kamaradku nebo jestli to kvuli narazkam odpiska

semmi
21. kvě 2012

@pajjaa Asi mu položím nůž na krk, protože už ho přemlouvám tři měsíce. Já miminko chci, on taky a jestli je ňákej problém musí se to řešit co nejdřív.. Vy se snažíte jak dlouho?

pajjaa
21. kvě 2012

@semmi prvni bylo hned a ted 13.mesicu nic

kikimaruska
21. kvě 2012

@semmi to ano. U prvního mimča jsem se dozvěděla pak v 6tt, že se zadařilo a ted jsem už vyplácala každý měsíc krabičku testů. Přítel mě peskuje, že se na to moc upínám, že to přijde samo...jenže když pořád myslím na to, že "povolenku" jsme měli 3 měsíce (mám problémy s čípkem)...zrovna dnes jdu na kontrolu, zda můžeme pokračovat ve snažení, anebo ne.. 😒 ...Je toho teda víc, těch problémů...takřka vše stojí na tom, zda se těhu povede...do září....