Snažilky, jaro 2012

zuzkka88
1. lis 2011

Ahoj holky. Které se chystáte začít se snažením o potomka na jaře roku 2012, přidejte se. Můžeme si navzájem radit, podporovat se, a tak celkově sdílet snad jedno z nejhezčích období v životě. 🙂

januliiisek
31. črc 2012

Kočky moje,tak jsem si dneska volala na ty výsledky toho testu(triple testu) a prý tento test vyšel naprosto v pořádku. Tak nevím.. V Brně se jim něco nezdálo že mám moc toho HCG v krvi a najednou u mé Dr.je vše v pořádku.. Jsem z toho zmatená,ale tak snad bude vše v pořádku a mimísek nebude mít žádnou vrozenou vadu.. Na jednu stranu mi teda spadl kámen ze srdce,ale na druhou jsem pořád na pochybách..

januliiisek
31. črc 2012

@zu81za Já když jsem si dělala první test tak jsem měla tu druhou čárku slabší,nedalo mi to a další sen jsem si koupila ten digitální test(sice je dražší ale prý spolehlivější),koupila jsem si ho v Brně v Olympii a ještě tam jsem byla "donucena" od kamošky si ho udělat a on byl fakt pozitivní.. Pořád jsem tomu nevěřila a ještě za 2 dny jsem si dělala večer další a už tam byly dvě silné.. Nevěřila jsem tomu doku jsem od Dr.nedostala obrázek s "hrášečkem" o velikosti 0.47cm 😀 A mooooc gratuluji 😉

hannyy
31. črc 2012

@tanis ahojky ja jsem pul roku po vysazeni HA mela silene prpblemy nez si me telo sedlo a dostale se do normalu , byla jsem z toho dost spatna, dr.rikal ze nektere telo si sedne samo a nekteremu musi naopak pomoct, no moje si sedlo samo 😉 , pila jsem jen caje na procisteni organizmu, byly dost horke , ale dalo se to a hl.pomphlo to 😉

tera87
31. črc 2012

@januliiisek kočko ničeho se neboj! 🙂 ale pokud máš pochyby tak si zajdi na tu plodovku opravdu to nic neni 🙂
Jinak jsem mooooc ráda že je vše v pořádku :-*

tera87
31. črc 2012

@hannyy unavenááá zaltíčko aby tam už to mimi nebylo 🙂 to by bylo žůůůžo 🙂

@tanis mrcha jedna taky se vtírá nevhod co? já ted piju ten kontryhelovej čaj tak uvidím,e 🙂 zkus nějaký bylinky na srovnání 🙂

@jane_s tak jsem si kočko dělala ten ovu test dneska a byly tam dvěš ale nééé úplně stejný takže se asi ovu blíží 🙂

januliiisek
31. črc 2012

@tera87 Té plodovky se opravdu bojím. Tak za cca 3 týdny mě čeká další Screening v Brně,tak uvidíme potom podle toho.. Ale sestřička když jsem s ní dneska mluvila říkala že nemusím mít strah že tyto výsledky jsou naprosto v pořádku. Tak uvidíme na tom dalším,a pokud by se jim něco opět nelíbilo tak bych se pátrala co dál.. Ale snad bude už vše v pohodě(teda doufám). 🙂

tera87
31. črc 2012

@januliiisek má pravdu neměj strach 🙂 🙂 🙂 a kdyby si na ní šla tak se opravdu nebooooj 🙂

januliiisek
31. črc 2012

@tera87 Děkuji za povzbuzení kočko.. Ještě že vás mám 😉. Mám z toho zvláštní pocit,ale fakt už bych byla ráda kdyby aspoň zbytek těhu šel v klidu. No jsem zvědavá co a jak bude dál.. Ale my vlastně nemůžeme mít nic v pohodě a bez problémů že jo?! 😅

tera87
31. črc 2012

@januliiisek :-* neboj už to bude všechno dobrýýýý 🙂 a co to bude nevíte??

tera87
31. črc 2012

@januliiisek jééé kokám že chlapečka 🙂

jane_s
31. črc 2012

@tanis Tak ať kouká co nejdříve odejít ať může proběhnout další snaženíčko jasan? Možná lepší že dorazila dříve než později že jo? Já neberu HA půl roku a zatím to mám pravidelně, i když člověk nikdy neví, třeba jsem to právě teď zakřikla🙂

jane_s
31. črc 2012

@tera87 To joooo teda, testuj dál holčičko, OVU je jistě za dveřmi😉 těším se na foto testíků!!!

tera87
31. črc 2012

@jane_s budeme teď dělat lásku ob den 😀😀😀 testíky. nafotim 🙂

tera87
31. črc 2012

@jane_s já Ha neberu 4roky a mám to všelijak pořád ☹

januliiisek
31. črc 2012

@tera87 Jojo,měl by to být klučina 🙂

tanis
31. črc 2012

@tera87 Ok, zkusím ten kontryhel taky:o)

tanis
31. črc 2012

@jane_s To asi ne, to už budeš mít pravidelně, asi máš šikovnější tělo, že rychleji zajelo do normálních kolejí:o))) Jj, taky si říkám, aspoň začne dřív další cyklus snažení:o)

tera87
31. črc 2012

@tanis zkus to kočko 🙂 pije se od prvního dnes MS do ovulace 🙂

hannyy
31. črc 2012

@tera87 : no nevim , je to zbozne prani , ale pochybuji u nas to bude opravdu zazrak 😀

Holky vite co mi udelal dneska muj pes ? prisla jsem z prace a vsude byl bily prasek po zemi, tak jsem silela jestli se necim nepredavkoval a on ne 😀 vlezl mi do nakupniho kose a sezral mi vanilkovy pudink v prasku 😀 😀 lezel pod postely a tvaril se ze on to teda nebyl , tak jsem se musela smat ani jsem mu nevyhubovala, vi dobre co udelal 😀

tera87
31. črc 2012

@hannyy to je telatko 😀😀😀

januliiisek
31. črc 2012

@hannyy Jééé,tak to muselo být príma 😀 . S těma pejskama je občas taky radost.. Znám to vše od toho svého lumpa...

hannyy
31. črc 2012

@januliiisek jj to sranda byla 😀 a jak se tvaril 😀 njn jsem ho o vikendu pochvalila jak je hodnej a tak zase zacina vystrkovat ruzky, jsem zvedava jak se bude tvarit az jednou prijde mimi 😅 snad nebude nijak zarlit a bude to ok 😉

januliiisek
31. črc 2012

@hannyy No z toho mám u toho svého taky hodně strach.. Na malého od kamošky nereagoval moc dobře a proto mám strach co bude jak budu mít já ☹ . Kdybych měla alespoň nějakého "normálního" mazlika.. Jenže ten můj je závislák a od mládí jsem ho měla "jako miminko(místo miminka)" 😀 A ještě je to Staford..

hannyy
31. črc 2012

@januliiisek jezis 😀 to je fakt mimi, ja mam nastesti malzetaka a taky je desne rozmazlenej , taky ho beru jako svoje mimi 😀 ale ten muj je svym zpusobem hrozne chytrej , kdyz mu budu 9mesicu rikat ze budu mit miminko a on bude mit dalsiho clovicka na opatrovani tak to bude vedet 😉 a nemel by byt problem 😉

januliiisek
31. črc 2012

@hannyy Mno tomu mému jakmile řeknu nebo spíš před ním když se řekne slovíčko miminko,tak je teda zle.. Budu muset vymyslet jiné slůvko.. Tak on není velkej a nic,ale i tak jsem zvědavá jak to vše dopadne 😀 Zjišťovala jsem si že jak bych byla v porodnici tak by táta musel domů vozit plínky od mimča a dávat mu to očichat aby si zvykl na ten "pach".. Mno ale nějak bylo a nějak bude.. V úplně nejhorším případě už nebude postelovej mazlík,ale postaví se mu kotec(což bych nerada)..

hannyy
31. črc 2012

@januliiisek no jak rikas nejak bylo nejak bude ....... ale urcite mas pravdu ze se to tem psum musi rict a nejak je na to pripravit, protoze jinak milionovej postelovej pes muze zpusobit zarlivosti velke zle 😒 a je to i vuci tomu psovi nefer ho postavit na druhou kolej, staci ze odsuneme manzilky trochu bokem 😀 muj manza rika, ze az prijde mimi tak to bude na prvnim miste, pak nas pes, a na tretim miste bude on 😀 😀 ale delam si srandu samozrejme 😀 😀

tera87
31. črc 2012

@januliiisek txm jo stafordi jsou nevyspitatelný ☹ ale nebála bych se tolik oni naopak to díte brání ale na ndstatní nemusí reagovat dobře.Taťka je pejskař. Až přijdeš z porodky tak je seznam a nech mu to mimi očuchat..

januliiisek
31. črc 2012

@hannyy Mno já teda vdaná zatím nejsem,měly jsme termín na 18.8. teďka,ale tím že jsem otěhotněla jsem řekla že to prostě odložíme. Naštěstí ten můj už má z předchozího vztahu zkušenosti a tak mi dost pomůže,a bydlíme u jeho rodičů a jeho mamča se na mimíska už taky těší. Takže teď už jen na to připravit toho pejska,ale doufám že to dobře dopadne.Jen hlavně i když bude "hodnej" v životě bych ho nenechala s mimískem samotného(ale to nejen proto že je to takové plemeno,ale nenechala bych žádného pesana bez dozoru s mimčem).

@tera87 Terezko,né že bych mu něvěřila,ale přece jen mám trošku strach.. Řeknu tomu svému chlapákovi aby vozil domů z porodky plínky a dával mu je očichat-prý to taky může pomoct. Jinak věřím že to bude OKi ale člověk nikdy neví. Případně mi někdo poradil že mám jít ke psýmu psychologovi.. Mno uvidíme..

tera87
1. srp 2012

@januliiisek já mám dowa taky psí mimino 😀 je to jack rusel kříźenej s jezevčíkem 😀 a vypadá jak salašnickej v menšim provedení.Ty dva co se spolu navyvádí kravin 😀 Honzik a jeho první zvuky byly štěkání pořád nakpodoboval Maxíka 😀

mourovata
1. srp 2012

Ahoj holky, tak výsledky dopadly super a naše snaženíčko může pokračovat. Chtěla jsem se vás zeptat, jelikož jstew zkušenější snažilky než já, jestli a jak poznáte OVU, bez testů. měřím si BT a zatím nic, včera jsme se snažilkovali a dneska mě tak jako šimrá v břiše, ale podle BT OVU nemám, dneska byla ale už nižší, nevíte, znemená to něco nebo nic? 😒