Snažilky, jaro 2012

zuzkka88
1. lis 2011

Ahoj holky. Které se chystáte začít se snažením o potomka na jaře roku 2012, přidejte se. Můžeme si navzájem radit, podporovat se, a tak celkově sdílet snad jedno z nejhezčích období v životě. 🙂

tera87
2. srp 2012

@jane_s
@verisek.s. ale moc děkuju za podporu holčinky moje.

On nás tlačí i trošku čas kvůli mateřský v dubnu mi končí.

hannyy
2. srp 2012

holky tak MS se dostavila dneska 😉 rano, ze se nekde zakecala rikala 😀 takze se mame na co tesit 😀 stejne ji ten pan Dr . nemine 😀 😀 😀 😀

tera87
2. srp 2012

@hannyy. to je drzoun drzá 🙂🙂

jane_s
2. srp 2012

@tera87 Neboj se beruško, dneska to ještě zkuste a nic není ztraceno OVU proběhne do 24-48 hodin, takže určitě dneska ještě hurá na to.. já se vždycky modlím, abychom kolem plodných dní byli spolu v pohodě, protože jakmile pak vznikne nějaká blbá situace, tak se můžu s tím taky rozloučit:-/

jane_s
2. srp 2012

@hannyy Jéééé, tak fakt nakonec dorazila jo? Potvora jedna škaredá.. no doufám, že bude poslední😉

hannyy
2. srp 2012

@jane_s 😀 aspon muzeme dal radit 😀 nevadi, jednou neprijde 😉 jak se rika : na kazdeho jednou dojde 😀 😀

tera87
2. srp 2012

@jane_s já se trošku uklidňuju i tim že tam ty mršky přežívaj 72hod tak tam možná ještě nějakč zbyla z před tim. 🙂

jane_s
2. srp 2012

@hannyy Už aby na mě došlo Haničko😀DDD
@tera87 To víš že jo, oni přežívají dlouho, takže no stress jasný?😉

hannyy
2. srp 2012

@tera87 : jejda to me s tim ranem mrzi , zkuste to dneska, sice vas tlaci casek, ale tak usnul , tohle je to co jsme meli my, zenska to hlida aby dobre bylo a pak se stane tohle a zen chlap zato taky nemuze, jenze ta zenska to vzdy orve 😒 nas tohle silene snazeni malem rozstekalo uplne, jsem rada ze jsme hodne zvolnili 😉 cl.si pak nepripada jen jak masina testovaci jestli teda dneska jo nebo zase ne 😉 uvidis bude dobre a zadari se 😉

ddanda
2. srp 2012

@verisek.s Tak ať nezboříte celý dům 😀

ddanda
2. srp 2012

@tera87 přesně takhle skončilo moje nadšení z pozotivního ovu testíku před týdnem. Ráno jsem byla celá šťastná, jakou mám čárku na testu a mynžel přijel pozdě večer domů a jelikož v noci vstával, tak jsem měla smůlu. Taky mi to už připadalo jako bych to mimčo chtěla jen já. Ale já mu neřekla, že mám plodné dny, abych ho nestresovala.

ddanda
2. srp 2012

@tera87 jestli jsi měla včera stejné čárky na ovu testíku, tak bys měla mít ovu dneska. Tak nevěš hlavu a skoč na taťku dneska 😉

tera87
2. srp 2012

měla jsem je předevčírem ☹ tak uvidíme.

jane_s
2. srp 2012

@tera87 Terzeko, určitě to nevzdávejte, ještě dneska to pojistěte, nikdy nevíš ano? Dej vědět, jak to dopadlo, myslím na Tebe beruuuu🙂

tera87
2. srp 2012

@jane_s :-*:-*:-* <3

mourovata
2. srp 2012

holky, co myslíte, je to OVU teplota? měřím první měsíc a ten první pokles byl po Paralenu, jinak už pak samo 😉

tera87
2. srp 2012

Tak dům sme nezbořili 😀 kéž by se tam ty mršky nebo teda jedna dostala 🙂🙂 tak uvidime 🙂

jane_s
3. srp 2012

@tera87 😀 tak to jsem ráda, že máte kde bydlet..😀 ale doufám, že to klaplo a snad to dopadne beru😉 myslím na Tebe.. jaké máte plány na víkend?😉

tera87
3. srp 2012

@jane_s děkuju zlati 🙂 uvidíme ale nemyslim si že by to vyšlo.

jane_s
3. srp 2012

@tera87 Beruško, kdyby to náhodou nevyšlo, tak příště no, já si to říkám pořád, že se nesmím trápit a ono to vyjde😉

tera87
3. srp 2012

@jane_s tak tak 😀 ale já chci hnéd 😀😀

jane_s
3. srp 2012

@tera87 Já taky😀😀 z toho si nic nedělej bejby😀

tera87
3. srp 2012

No jsem na nás zvédavá kdy sem dáme pozitivní testíky
🙂

hannyy
3. srp 2012

@tera87 : 😀 ty ne ze nas s jane_s predbehnes 😀 😀 hezky na na musis pockat 😀 😀 jeeeeeee to by yblo krasne zejo , kdby jsme sem najednou daly vsechny pozitiv.testiky 😀

Jinak holky zitra nafotim vsechny me ulovky nakoupene tak se muzete mrknout na moji zatim hadrikovou 😀 vybavicku 😀 😀 ale az zitra ju 😀 😀

tera87
3. srp 2012

@hannyy. neboj myslim že to nehrozí 🙂 počkej nakonec budu poslední ☹😀😀. ale já vám to přeju moc moc.Přecejen já už doma. jeden poklad mám 🙂

tera87
3. srp 2012

@mourovata. já myslim že jo 🙂🙂 tak šup šup pro jistotu ať to neprošvihnete. 🙂

jane_s
3. srp 2012

@hannyy už se moc těším..hele beru ty si mě tak motivovala, že asi začnu nakupovat..😀DD

verisek.s
3. srp 2012

@tera87 Teri, držím palečky, třeba se vajíčku chtělo až včera 😉 😉 😉
My jsme to včera nějak nedali, resp. na mě padl úplně splín, že je to na povel, vůbec to není romantické a milujem se kvůli dvěma čárkám....tak jsem to taky obrečela ☹ ☹ Ale ráno, než jsem šla do práce, to šlo samo....v 5:30...chápete to??? 😀 😀 😀 😀

hannyy
3. srp 2012

@jane_s Tak to mr tesi , tak supky na nakupy Kočííííííííí 😀 ja mam nafoceno tak jdu na stahovani fotek a pak to hodim sem 😉

jane_s
4. srp 2012

@verisek.s 😀DDD tak to je teda mazec😀DDD tomu říkám chtíč😀DD
@hannyy Tak se už moc těším až to uvidííííím😉 akorát budu asi moc závidět😀