Snažilky, květen 2012 🙂

chcememimi
1. kvě 2012

Kolipak z nás by chtělo po tomhle zamilovaném měsíci najít na testíku // 😉 já teda rozhodně 🙂

motley
3. črc 2012

@jane_s děkuji moc! dnes jsem nás byla objednat u apolináře a dostali jsme termín 18. 7 do CAR, což jsem nečekala, že to bude takhle rychlé... jsem ráda🙂

motley
3. črc 2012

@marky.nem jsem ráda, že jsem svou intuici poslehla a na tohle šla... na druhou stranu nechápu, jak se někdo můžeš snažit 2-3 roky a nikam nejít... tak buď to člověk chce a jde si za tím nebo jen čeká...

jane_s
3. črc 2012

@motley Asi na tom něco bude..když člověk si to asi nechce připouštět na začátku že by něco mohlo být v nepořádku víš?☹ ale asi máš pravdu a fandím Vám, aby to bylo dobré!

ddanda
3. črc 2012

@motley tak to jo, to je dobře, že jste to podstoupili. opravdu je to bez doporučení? A platí se za to něco?

jane_s
3. črc 2012

@ddanda Uvažuješ nad tím taky Dani?

ddanda
3. črc 2012

@jane_s já ne, manžel mi říkal, že by na to šel. Mně se pořád nechce, pořád doufám že to půjde i bez toho. Ale až půjdu k doktorce, tak se s ní poradím.

jane_s
3. črc 2012

@ddanda Jj dobře, tak mi pak musíš napísat, jak to dopadlo, co Ti řekla..ale podle mě Dani, máte ještě chvilku čas..ono to dobře dopadne, vždyť víš🙂

ddanda
3. črc 2012

@jane_s já si myslím, ještě to není rok.

jane_s
3. črc 2012

@ddanda Přesně tak..teď vychytáme OVU a to by bylo aby to do září nebylo😉

motley
4. črc 2012

@ddanda my jsme si to hradili sami bez doporučenky od gynekologa a v Pronatalu to stálo 1.200,-Kč, s doporučenkou 580,-Kč. Krevní testy by stály 2.000,-Kč, ale jsme pojištěný, tak to šlo na pojišťovnu. Krevní testy se musí podstoupit před samotným spermiogramem. Můj názor je, že bych šla, max se dovíte, že je manžel v pořádku a necháte to na přírodě nebo se dovíte, že je problém a nebudete si lámat hlavu... Svému doktorovi jsem říkala, že jsem si počítala OVU a měřila teplotu a on mi vysvětlil, že OVU je tak složitý proces, že stačí, aby byl člověk trochu ve stresu nebo se mu ten den něco stalo a nemusí se to povést... takže držím palce a doporučuju to!

ddanda
4. črc 2012

@motley díky za vyčerpávající info 😉

suuue
26. črc 2012

ahoj holky, tak u mě už to dopadlo dobře, jsem v 7 týdnu, podařilo se ve 4 cyklu, všem přeji podobný výsledek!! 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru