Snažilky, květen 2012 🙂

chcememimi
1. kvě 2012

Kolipak z nás by chtělo po tomhle zamilovaném měsíci najít na testíku // 😉 já teda rozhodně 🙂

hhanca
1. kvě 2012

Ahoj, já 🙂

chcememimi
autor
1. kvě 2012

jůůů tak aspoň v tom nejsem sama 🙂 a kolikátý jsi DC?

hhanca
1. kvě 2012

18 🙂

chcememimi
autor
1. kvě 2012

a ovulka už proběhla? 🙂

hhanca
1. kvě 2012

@chcememimi ano..teďka už čekáme na výsledek snažení 🙂 Co Ty?

chcememimi
autor
1. kvě 2012

no u mě je to složitější :D já měla poslední MS 29.3. ta teď už mám 4 dny spoždění a včera mi to test ještě neukázal tak nevím....jsem z toho dost zmatená

chcememimi
autor
1. kvě 2012

tak hlavně přeji, aby vám to vyšlo a našli jste na testu // 😉

hhanca
1. kvě 2012

@chcememimi No uvidíme, byl to první měsíc snažení ...
No, 4 dny zpoždění... to vypadá nadějně! Držím palce!

chcememimi
autor
1. kvě 2012

@hhanca to sice jo, ale test si myslím, že už by to měl ukázat.....

hhanca
1. kvě 2012

@chcememimi To asi měl no... já zkusím test v den očekávané MS, tak jsem zvědavá. Třeba se brzy ukáže, schovává se 🙂

chcememimi
autor
1. kvě 2012

@hhanca no ale radši bych byla kdyby se dostavila MS a nebo ty // 🙂 tohle nevědění je šílené...no prý je možnost, že mi hcg stoupá pomalu, mojí mamče a i snažilkám tady se to prý ukázalo třeba až 14 dní po 🙂

hhanca
1. kvě 2012

@chcememimi Já nechci teda čekat dalších 14 dní 🙂)) ...Taky jsem ráda, když vím na čem jsem ať už tak nebo tak...

chcememimi
autor
1. kvě 2012

@hhanca to naprosto souhlasím 🙂 a dle čeho jsi poznala ovu?

hhanca
1. kvě 2012

@chcememimi já ji na sobě prostě poznám 🙂

chcememimi
autor
1. kvě 2012

@hhanca tak to by se mi taky líbilo 🙂) mě to vše ukazovalo jinak :D

hhanca
1. kvě 2012

@chcememimi no ono ani ty testy na OVU nejsou zrovna 100% spolehlivé 🙂 Lepší je to nechat náhodě 🙂...

chcememimi
autor
1. kvě 2012

@hhanca na to už jsem taky přišla, jinak jsem měla ovu dlě testu, jinak dle BT a jinak dle čípku 🙂

suuue
3. kvě 2012

Ahoj, taky se přidávám. Taky čekám, co bude. Měla bych to zjistit příští týden. Menstruaci očekávám v úterý, tak jsem zvědavá...

gabusinka
25. kvě 2012

ahojky holky,tak bych se k vám ráda přidala..můžu? 😉

marky.nem
14. čer 2012

Ahojky holky, taky bych se ráda přidala na pokec, začali jsme se s manželem snažit o druhé mimi 🙂

motley
27. čer 2012

Ráda se přidám...snažíme se od března, v květnu jsme měli svatbu, odjeli na svatební cestu a doufali, že tam se to povede, kdy člověk je od starostí dál...ale bohužel nic, snažíme se dál 😎

jane_s
2. črc 2012

@suuue
@gabusinka
@marky.nem
@motley Ahojky holky, ráda bych se přidala mezi Vás..nebo se u Vás už něco změnilo a nějaké to dopadlo? Přeji Vám hrozně moc štěstí..taky se pokoušíme, pořád nic, ale věřím, že to dobře dopadne😉 Budu ráda, když se ozvete a budeme moci drbat o všem možném😉

motley
2. črc 2012

@jane_s Tak všechny milé🙂 bohužel jsme byli na spermiogramu v Pronatalu a výsledky špatné, dnes jsem od svého doktora dostala doporučení do CAR. Poradil mi Apolináře nebo Motol, neb mi potvrdil mou tezi...že ve většině soukromých klinik některé kroky záměrně přeskakují jelikož IVF apod. je mnohem lukrativněji placená věc od pojištění, než ISU... uvidíme třeba to taky přeskočíme, ale u Apolináře jsem už byla na konizaci čípku a vše bylo naprosto perfektní. Tak držte palce, zítra nás tam jdu osobně objednat!!! Uvidíme, jaký dostaneme termín...

ddanda
2. črc 2012

@motley vy se snažíte od března a už jste byli na spermiogramu? To jsem netušila, že tak brzy posílají. 😖

marky.nem
2. črc 2012

@motley Tak to je mi líto, že jste tak špatně dopadli, ale alespoň se nesnažíte několik let než na to přišli, takto máte velkou šanci brzy uspět 🙂

marky.nem
2. črc 2012

@jane_s Určitě ráda si popovídám 🙂 máme všechny stejný cíl 🙂

jane_s
2. črc 2012

@motley Tfuj tfuj..at to dobre dopadne ju? dej pak vedet..verim ze ano..to by bylo aby nebylo. Ach jo..proc neco nejde normalne ty jo..nekdy jsem z toho uz otravena..ale musime byt silne..tfuj tfuj😉

jane_s
2. črc 2012

@ddanda me Dani rekl doktor ze to budeme kdyztak resit od ledna..ze rok je normalni a my kdyztak v lednu budeme mit za sebou 10 mesicu snazeni..snad to ale nebude treba.

jane_s
2. črc 2012

@marky.nem Jak dlouho se snazite? Preji mooooc stesticka..jaky jsi DC?

motley
3. črc 2012

@ddanda ano, je to jen od března... ale měla jsem nějakou intuici a řekla jsem si, že když tohle vyšetření můžeme mít bez doporučení, tak by bylo dobré si jej udělat, abychom si byli jistí, že manžel je v pořádku a ejhle... všechno je jinak... je z toho špatnej, ale je rád, že jsme šli...takhle bychom se na něj dostali v březnu 2013 a bůh ví, jak by to potom bylo

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru