Snažilky o druhé mimi od září 2011

rennik
16. črc 2011

Ahoj holky plánujete některá druhé miminko a chcete se začít pokoušet štěstí od září letošního roku? Pak honem sem ať si můžeme navzájem držet palečky 🙂

rennik
autor
13. zář 2011

@poletuszka gratuluji ještě jednou moc moc moc! neboj všechno se zvládne skvěle!

poletuszka
13. zář 2011

@rennik dekuji 😵 jj ja vim.. ja se nebojim, ja uz su velika 😀

@veruvojtkova to rikam, ze mas uplne stejny priznaky 😉

poletuszka
13. zář 2011

a kolik vlastne chcete mit deti celkem?? 😎 nebo uz se to tu probiralo?? 😕 😀

poletuszka
13. zář 2011

@rennik reni kolik meris ty a kolik manzel?? se mi zda, ze jsme na tom podobne s vyskovym rozdilem.. ja 157 a muz 193 😀

rennik
autor
14. zář 2011

@poletuszka tak my 158 a 192 😀

rennik
autor
14. zář 2011

@poletuszka jinak já bych chtěla celkem 3 děti, ale všechno se uvidí podle financí a podle toho jestli tu na baráku zůstanem nebo ne.
Holky čím dál víc mám pocit že mi přijde MS, ráno opět slabo a zatočilo se v palici, sem tam píchá podbřišek a každopádně mám větší prsa a jsou pořádně citlivé, tak že by mimi???? Moje zbožné přání, ale uvidím do MS mám pořád ještě 8 dní. 😠

poletuszka
14. zář 2011

@rennik 😀 tak to mas lepsi.. nemusis se tolik zvedat na spicky 😀 😀
@rennik drzim palecky reni, neboj to uz utece 😉 jinak ja jsem objednana na gyndu.. 30/9

poletuszka
14. zář 2011

@rennik ja si taky prala 3 deti (no puvodne 5, ale to bylo v 15 a od te doby jsem znacne vystrizlivela 😀 ), ale myslim, ze skoncime u 2.. hlavne jestli i tentokrat pujdu na CS, tak by mi zrejme ani 3 nedovolili.. no ale mozna budem jako nasi svagrovci, co 3.mrne pocali na sve 40. narozeniny 😀

lenuli2
14. zář 2011

Ahoj damy🙂)dlouho sem se odmlcela🙂)mela sem nemocnyho prcika🙂)sem tu cetla,ze uz je jedna mezi nama tehu🙂moc velka gratulace🙂))me dnes zacina ovu😀....takze to bude krusna noc😀....a ne jedna pekne az do dovolene🙂))snad se zadari🙂

rennik
autor
14. zář 2011

@lenuli2 držím palce aby ta krušná noc byla úspěšná 🙂

@poletuszka já taky uvidím, pokud by se nám podařila holčička asi by jsme zůstali u 2.

zabula
14. zář 2011

ahojky,holky všechny zdravím 🙂 ,nemám ted moc časík,jak malá začla chodit do školy tak je učení,mučení,vůbec se jí nechce,tak je to boj,malej si ve školce až rychle zvyk,že mu tam až moc otrnulo 😝 ted ještě starosti s baráčkem,aby nám vyšli finance na dostavění a mohli sme se příští rok stěhovat do svýho.
Jinak veliká gratulace k těhu,toufám že brzy bude další 😉

gamzinka
14. zář 2011

Ahojky, chtěla bych se přidat, tento měsíc jsme definitivně odstarovali akci druhé mimi

rennik
autor
14. zář 2011

@gamzinka ahojky vítej u nás 🙂
@zabula to nevadí že nemáš čas, jsi šikulka že se aspoň sem tam ukážeš ať víme co je nového 🙂

rennik
autor
15. zář 2011

Ahoj holky jakpak se dneska máte? Já jsem šla dnes na kontrolu s tou rukou, mám teda celkem 6 stehů,( jsem to narychlo počítala jak mi to odvázali 😀 ) a na další kontrolu a konečně vyndání stehů jdu 22, zrovna v den kdy mám dostat MS. Teda ale řeknu vám že to břicho se mi čím dál víc prokrvuje nebo co. Cítím uvnitř podbřišku mokro jako blázen, ještě chvíli a budu snad žbluňkat 😀 😀 včera večer mě i bolelo nebo spíš píchalo kolem pupíku ale dneska nic. Prsa furt bolí.

A co vy jak vám je??? 😀

veruvojtkova
15. zář 2011

@poletuszka jů, tak veliká gratulace, to je super🙂 jinak já jsem 33DC ms furt nikde a místo ní bílý hustý výtok, ale furt se držím a netestuju 😀 jinak přeju at je u Dr vše ok a miminko zdárně roste 😉
@rennik a ta ruka furt bolí, nebo už je to dobré? mě snad nikdy nic nešili..aha dobře tak beru zpět, zapomněla jsem na nástřih po porodu 😅 🙂
@gamzinka ahoj, vítej! a jak starého máte doma prcka?
@lenuli2 no nechej si to pěkně do toho letadla 😀 😀 😀
blíží se víkend, co plánujete?koukala jsem že má být ještě pěkně to je dobře 🙂

pejullka
15. zář 2011

Ahoj holky, můžu se k vám přidat? Mi se snažíme druhý měsíc, minule to nevyšlo a včera jsem to měla dostat a nic, břicho bolí už 4 den, prsa citlivější a mám divné chutě na pivo a zavináče:D ale nevěřím tomu, že bych byla těhu..

pejullka
15. zář 2011

ten hustý bílý výtok mám taky🙂

lenuli2
15. zář 2011

@veruvojtkova 😀 kdo by hlidal v letadle🙂))vikend uz budeme jen spolu🙂a snazit se dal🙂))

lenuli2
15. zář 2011

Tak vcerejsi noc za nama😀....nooa dnes nevim nevim...je dlouho v praci🙂a zitra letime😀 takze jak doletime na misto tak prdelka pujde spinkat...a my sup na to😀😀

lenuli2
15. zář 2011

@rennik jeee takovy stavy uz bych chtela taky citit😀

rennik
autor
15. zář 2011

@lenuli2 no Leni možná že nic neznamenají ale je to divné. Ten bílý výtok mám taky ale není ho nějak extra moc. Spíš furt to břicho.

poletuszka
15. zář 2011

ahojte
vitam novacky @gamzinka a @pejullka to ja mam ted furt chut jen na colu a vcera jsem potrebovala nezdrave jidlo, takze moje predsevzeti, ze budu bastit zeleninu, ovoce, jogurty, tmave pecivo atd. jaksi vzalo za sve.. nic mi nechutna a kdyz tak jen ta cola.. grr 😀

@veruvojtkova veru tak nenapinej a udelej si ten test.. no taaaaaaakkkk 😎
@lenuli2 preju moc krasnou dovolenou a dominik at chodi brzo spinkat 😉
@rennik co ruka? jak to zvladas jen s jednou?? takze 22. se rozhodne co?! 😵 hele tak bud ses tehotna nebo si u tebe dole zabky kunkalky zaridily soukromy bazen.. co ty na to? 😉

jinak my mame zitra 5. vyroci svatby, ale na nejake juchani me ted neuzije.. asi pujdem brzo spat 😀

rennik
autor
15. zář 2011

@poletuszka tak to gratuluju k výročí !! a s tím mým břichem nevím- aby toho nebylo málo tak jsem nafouknutá jak balón, taky pořád cpu, pořád mám hlad a to si každý den říkám, že nesmím, že budu jíst zdravě a stejně, jo a v noci chodím čůrat- to já jinak nikdy nechodím, takže buď tam ten mimísek je a nebo jsem nachlazená a všechno s tím souvisí. 22 se sice uvidí jestli přijde MS ale nevím jestli budu testovat, úplně mám strach že budu pak zase zklamaná.

gamzinka
15. zář 2011

@veruvojtkova ahoj mám holčičku v listopadu jí budou 2roky
Dámy tak jak se daří? My jsme si to zkusili už v srpnu tak zvaně na nečisto 🙂 a samozřejmě z toho nic nebylo no a teď od září jedem na plnej plyn 😀. Chtěli bychom chlapečka nemáte někdo zkušenost jak na něj 😀 😀 ???

gamzinka
15. zář 2011

Jinak MS odčekávám 26 takže jak to tak pročítám budu zřejmě napětím čekat ze všech nejdéle, žádné příznaky asi nemám, ale pravda je taková, že se příliš nepozoruju, abych pak nebyla zklamaná!! 🙄
Gratuluju všem úspěšným snažilkám!!!

poletuszka
15. zář 2011

@rennik dekuji..jasne radeji jeste těch pár dní po 22.počkej, ale jak to popisuješ, tak bych rekla 😎 ale ne neřeknu, nejsem zadny odborník ani vestec, takze hlavne drzim pesti a preju si, at uz v tom nejsu kurna sama 😀 😀

@gamzinka hele tak az prozradíš jaxe delaj holcicky, tak my reknem jak na chlapecky 😀 😀 😉

pejullka
15. zář 2011

holky těhulky, špinily jste všechny po oplodnění a kolikátý den?

rennik
autor
16. zář 2011

@gamzinka jééééé další listopaďátko 🙂) přesně jak říká Poletuszka jak nám řekneš jak se dělají holčičky my pak prozradíme jak na kluky 😀 😀 😀 😀 a neboj já to mám dostat 22 tak to už není takový rozdíl .-)
@pejullka ahojky já jsem nešpinila, ani teď se nic neděje tak nevím jestli je to pravidlo že se vždy špiní ale asi to máme každá jinak.

pejullka
16. zář 2011

@rennik díky za odpiověď, ptám se proto, že já při prvním těhu špinila, teď mám třetí den zpoždění a je mi zle, unava a prsa...hlen bílý, jenže se mi zdá, že čípek je víc dole než včera, takže s toho beztak nic nebude

lenuli2
16. zář 2011

@poletuszka dekuji🙂))mejte se tu kraasne🙂))

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru