Snažilky o druhé mimi od září 2011

rennik
16. črc 2011

Ahoj holky plánujete některá druhé miminko a chcete se začít pokoušet štěstí od září letošního roku? Pak honem sem ať si můžeme navzájem držet palečky 🙂

rennik
autor
21. zář 2011

@veruvojtkova ahojky já jsem na tom podobně, mám pořád chuť k jídlu, pořád se něčím cpu. Já se dr. objednávat nemusím, bere kdykoliv ale podle minulého těhu kdy jsem volala kdy bych měla přijít tak mi řekla sestřička že za 2 týdny od vynechání MS což bude toho 7. Pokud nepřijde MS. Test jsem dneska zkoušela ale mám pořád ty stejné, chci si dneska v nemocnici koupit klasický mama test a uvidím, myslím že ten je hodně spolehlivý. Konečeně mi dneska vytáhnou stehy. A pohlaví si určitě říct nechám, taky jsem myslela že se necháme překvapit ale to moje přání mít holčičku je silnější takže to budu chtít vědět. A podle břicha asi to tak je- já jsem ho měla hodně dopředu, před obvod před porodem 117cm 🙂

ajulinek
21. zář 2011

Ahojky, tak já se něčím pořád cpu a to nejsem těhotná 😀 Zvlášť když je ošklivo mám pořád chuť na sladký. Já bych taky moc ráda, kdyby nám ta holčička viděla, když vidím v krámě ten výběr na holky, je tak dvojnásobný než na kluky. Já bych jí parádila 😀 Sama mám ráda různý doplňky: naušničky, řetízky atd.... takže bysme byli obě parádnice, chudák táta 😀

jaruschk
21. zář 2011

Ahojky můžu se taky přidat k Vám do diskuze?Taky se s manželem snažíme už více jak rok,o druhé mimi a stále se nedaří☹

lucikf
21. zář 2011

@poletuszka Tak to já jsem to takhle měla u první. Celých 9 měsíců mě natahovalo, a ne jen ráno, ale celý den. Nejhorší bylo čištění zubů. Tak jsem zvědavá, jaké to bude u druhého, až se zadaří.

lucikf
21. zář 2011

@jaruschk Ahoj, určitě se k nám můžeš přidat. A nezoufej, určitě se to podaří.

poletuszka
21. zář 2011

holky ja vam tak zavidim, ze mate chute.. vcera se mi na chvili odpo udelalo dobre a s tim prisel i hlad, tak jsem toho vyuzila ze?! 😀 no a vecer to zas bylo 😖 .. nastesti je to jen pocit na zvraceni, zatim jsem nemusela skutecne bezet.. a doufam, ze u toho i zustane 😀
@veruvojtkova ze by to byla holcicka?? 😀 to by bylo fajne 😵 , no hlavne i kvuli jmenu.. pac pro kluka absolutne nevime o zadne jmene.. nez jsme vybrali Krystofa tak to trvalo.. nam se nejvic libila nase jmena Lukas a Lucie, ale to jsme pro deti nechteli.. se zadama mam taky problemy, ale co se da delat, zvedat musim.. maly je ted nejaky pritulka nosicka, takze nemam na vyber.. nejvic se bojim, abych nezacala spinit
a bricho jsem mela taky dopredu 😀 zezadu to neslo poznat a vepredu takovej tank 😀 asi si to nechame rict, asi to nevydrzime.. minule jsme se chteli nechat prekvapit a pak jsem musela na amnio, tak jsme se to stejne dozvedeli..
a pujdete na 3D? ja se hlavne ted objednam na NT screening, at pak nemam zase takove stresy u tripplu 😖

@rennik a @veruvojtkova takze verca bude mit jako prvni fotku mimiska jo?! 😵 ja jdu az pristi patek a pak renca 🙂

@rennik ja jsem mela nejdriv nejaky jiny test nez mama a taky to tam nebylo moc silne a pak jsem koupila ten mamatest a byla z toho jasna dalnice, takze asi fakt jsou hodne dobre.. co ruka - vytahli ti ty stehy??

@jaruschk ahojky, urcite pojd k nam.. to je mi lito, ze se nedari.. a uz si byla u doktora, cim to muze byt?

modrouckeocko
21. zář 2011

Ahojky holky, no my se nesnažily, ale vynechala nám menstruace.V pondělí jsme byly u doktora a ten nám řekl , že máme zvýšenou velkou sliznici v děloze a hned nám vzal krev na hcg. Zítra jedeme znovu k doktorovi,kvůli výsledkům a popřípadě dalšímu UZ.

poletuszka
21. zář 2011

@lucikf pockej jak 9 mesicu????? 😨 dyt se rika, ze jen prvni 3 mesice.. buu 😀 to se mam na co tesit 😀 nejhorsi je, ze se vecer muz prijde tulit a ja mu reknu, nesahej na me, chce se mi blinkat 😀 jeste z toho u nas bude rozchod 😀
@ajulinek kdyby to byla holcicka, tak ja se nejvic tesim na cesani a delani culiku apod. ten nas prdola se ted nenecha ani ucesat 🙄

poletuszka
21. zář 2011

@modrouckeocko ahojky, takze by to bylo mimi?! 😀 😵 tak pockame do zitra s gratulaci 😉

modrouckeocko
21. zář 2011

@poletuszka No možné to je , kdyby se to potvrdilo, tak bych chtěla holčičku 😉 , chlapáka už doma máme 😝

poletuszka
21. zář 2011

@modrouckeocko stejne jako my..drzim palce 😉 a kolik ma prcek??

modrouckeocko
21. zář 2011

@poletuszka Děkuji, prcek má 21 měsíců.

veruvojtkova
21. zář 2011

@pejullka to máš takhle silné? tak ať je ti brzo líp, já už to teď tak bolestivý nemívám, ale když jsem chodila ještě do školy, tak jsem taky trpěla jak pes 😝 nemáme to my ženský vůbec jednoduchý co 🙄 😉
@rennik fakt? takže tam přijdeš o ona tě hned veme? to u nás jen naléhavé případy..já koupila mamatest 10, teda vždycky když řeknu v lékárně že chci obyčejný těh. test tak dostanu tenhle a přitom to vypadá že je skoro nejlepší 😅
@ajulinek jinak já se taky furt normálně cpu, ale tohle je takový jiný, po těch dvou hodinách fakt v pravidelným intervalu chytám křeče a pocit na zvracení a musím popadnout první co vidim a rychle futrovat..a na sladký jsem taky, hooodně 😀
@jaruschk ahoj vítej...a první těhotenství bylo hladce? určitě se zadaří, když máte už jednu holčičku nezoufej! 😉

@poletuszka no my taky měli jména pro holku a kluka ne, přišlo mi to nějaké složitější🙂 ale nad jmény budu přemýšlet až tak v polovině, si tím zase zavařím mozek 😅 špinit? a proč myslíš že bys mohla špinit, z toho jak ho zvedáš? a NT neni povinný? já vůbec nevím, já to dostala jako příkazem od Dr. se tam objednat na krev i UTZ 🙂 no já taky byla překvapená proč mě objednala tak brzo, stejně ještě asi nebude srdíčko a půjdu tam za týden, ale tak to nevadí🙂
@modrouckeocko ahoj, vítej a zítra dej vědět jak ti to u Dr dopadlo 🙂

modrouckeocko
21. zář 2011

@veruvojtkova Určitě dám vědět.Jedu tam ráno v devět.A už teď jsem zvědavá co se dovím 🙂

ajulinek
21. zář 2011

Holky já sem mlsná, a malej to má po mě :D Ale naštěstí s tím nemám problémy, asi to s ním vyběhám a chodím cvičit 🙂 Ale bez sladkýho bych nemohla existovat.
Jak tak čtu o těch dvou čárkách, už bych je taky chtěla vidět na testu a mít zase to těhu břicho. Z toho tahání dětí v těhu bych si nic nedělala já při prvním těhu nevěděla hned že čekám mimi a stěhovala sem se zrovna s manžou do baráčku a tahala samé těžké věci i pračku po schodech. Když se to má udržet, tak se to udrží 🙂

discreet
21. zář 2011

@veruvojtkova Jo jo, brala jsem Clostylbegyt na ovulaci a ve druhém cyklu se podařil Radeček 😀 Předtím jsem měla jedno zmlklé těhu, taky po Clostylbegytu... takže zatím si moc šancí nedávám, že to bez prášků nepůjde 😖 uvidíme!

pejullka
21. zář 2011

@veruvojtkova poprve, vubec nevim co to bylo, kyzdopadne jsem myslela ze pojdu a dnesk anic...musim tam zajit a zjistit co to bylo

rennik
autor
21. zář 2011

@veruvojtkova jj veme doktor je super, nikdy bych neměnila!!!!
@jaruschk Ahojky jasně že se přidej jsme rády.
@modrouckeocko držím palce aby to těhu, těšíme se na výsledek
@poletuszka jj já budu mít fotečku až poslední ale to vůůbec nevadí
@discreet držím palce, ať už s práškama nebo bez hlavní je že to vyjde!!

Holky víte jaké jsem tele?? Já jsem furt žila s pocitem že je dnes 22, takže jsem šla vytáhnout i ty stehy a myslela jsem že dnešek je termín MS, no až doma jsem zjistila že je teprv 21takže paráda, stehy venku o den dřív a čárka se teda ukázala už 4 dny před MS to je teda rekord toto 😀 akorát ten jeden prst mám špatný, přeřízla jsem si nerv a než mi doroste bude to prý dlouho trvat, tak mě v něm pořádně brní jakoby byl umrtvený. ☹ ☹

poletuszka
22. zář 2011

ahojte, prave jsme synovi postavila stan v obyvaku 😀 jen jsem nejak zapomnela jak je veliky (skoro pro 4 osoby) 😅 😀 😀
@rennik hele nebudes ty tehotna a navic zena na rodicovske?? 😀 😀 ze si pletes data.. s tim prstem me to mrzi, snad se to brzo zahoji 😉

@veruvojtkova spinila jsem u maleho a pak jsem brala i prasky.. dneska me extra boli zada, hlavne v krizach, takze furt poposedavam, polehavam, ale s malym to moc nejde, tak prave proto doufam, ze zase neprijde to spineni, protoze tehda jsem nemohla delat vubec nic.. ale snazim se na to nemyslet a neprivolavat to 😀 myslim pozitivne.. nebo radeji nemyslim vubec a stavim stany v byte 😎

@modrouckeocko tak jak si dopadla?? je tam mimi??

rennik
autor
22. zář 2011

@poletuszka jj už to tak bude 😀 😀 😀 😀 holky já bych furt jen spala, jsem strašně unavená, přitom v noci dobře spím

teda stan v obýváku to je teda něco 🙂))

veruvojtkova
22. zář 2011

@rennik a to tě nikdo z lékařů neupozornil, že máš přijít až zítra? 😅 s tím prstem to mě mrzí, ale je dobré, že se ti to časem vrátí do normálu, tak at je to co nejdříve! jinak já bych taky furt spala, po obědě si chodím lehnout s malým, ale je to snad ještě horší 😝 musela jsem ukončit i práci, kterou dělám z domu, jelikož celou "pracovní dobu" prospim..a bude hůř 😀
no jsem zvědavá na pondělí, už se to blíží, tak snad bude všechno tak jak má..já zas pro změnu měla před X lety zamlklé těhotenství, takže mám celkem obavu aby bylo vše ok, uvidíme 🙂
@poletuszka aha, no ale každé těhu je jiné, tohle bude určitě bez špinění!! taky si neumim představit že mám nařízený klidový režim a do toho se starám o malého, nemyslitelný 😝 my máme v obýváku taky stan, teda spíš takový větší domeček, malý si v něm dřív hrál, ale teď je to skladiště na hračky 😀 😀

modrouckeocko
22. zář 2011

@poletuszka Tak krev byla negativní, ale mám si dělat testy! :(

rennik
autor
22. zář 2011

@modrouckeocko to je mi líto ale ještě to nezvdávej! 😉
@veruvojtkova jj to spaní je asi nejhorší jinak nemám žádné problémy, akorát to zvedání malého- z toho mám strach, snažím se to omezovat na minimum ale i tak. A neboj taky to bude určitě v pořádku musíme všechny myslet pozitivně. A těšíme se na fotečku. Já jsem strašně šťastná protože mi dneska čárka krásně a pořádně zesílila 🙂

pejullka
23. zář 2011

@rennik vidis, ja ti to rikala🙂

lucikf
23. zář 2011

@poletuszka No fakt, já jsem se tomu taky divila. Ono to není u každé stejně. Ale mě se to stávalo celé těhotenství.

Naše celá rodinka jsme si teď přešli jednodenní střevní chřipkou, tak to bylo něco. Už dlouho mi nebylo tak špatně a ten průjem ☹ . Ale naštěstí to přešlo.

rennik
autor
23. zář 2011

@pejullka děkuju moc, díky tobě jsem to věděla už tak brzo jinak bych ještě pořád čekala výsledek až do pondělka

pejullka
23. zář 2011

@rennik Tak si tu dobu co nejkrasneji uzij🙂 zavidim v dobrem, ja si jeste budu muset nejspis kvuli praci pockat

rennik
autor
24. zář 2011

@pejullka proč kvůli práci???

poletuszka
24. zář 2011

hezky vikend preju.. teda doufam, ze ho mate hezci nez ja 🙄 se z tech nevolnosti uz picnu fakt.. jsme sli do kaufu a ja se za muzem a malym tahla jak smrad 😀
@rennik super, ze carka zesilila 😵
@lucikf brr tak nastesti ze vam to trvalo jen jeden den.. no ja mam kamaradku, ktera mela nevolnosti na zacatku a pak na konci.. jo holky a narodil se ji kluk.. takze to neni tak jiste, ze je to vzdycky holka 😉
@modrouckeocko to je mi lito, ale treba je jeste moc brzo?? 😕
@veruvojtkova spava jsem taky, v noci i pres den.. a taky mam ten dojem, ze je to pak jeste horsi, kdyz si odpo na chvili zdrimnu.. na kolik ses v pondeli objednana??

holky s tim stanem to byl ale pitomej napad.. malej pak rval, jakoby ho na noze brali, kdyz jsme ten stan sklizeli 🙄

veruvojtkova
24. zář 2011

@modrouckeocko a kdy jsi měla dostat MS? tak třeba mají holky pravdu, že je ještě brzo, ani krev nemusí nic ukázat..tak dej vědět, jak ti to dopadlo
@rennik tak to jsme moc ráda, že čárka zesílela! 😉 jinak s tím zvedáním to řeším tak, že když ho dávám do jídelní židle-máme zrovna tu vysokou, tak jí přistavím ke gauči, on si vleze na gauč a pak už je to jen krok do židle a tak to dělám se vším, ale samozřejmě občas se tomu nevyhnu ale asi není třeba si s tím zas lámat tak hlavu, jak psala ajulinek, když se má udržet, udrží se🙂
@lucikf to je nějaká viroza asi všude, tady 2 sousedky a celá jejich rodina měli tento týden taky střevní chřipku a taky jednodenní ale prý o to intenzivnější 😝
@pejullka jakto kvůli práci? nemáš odpracován ten rok aby jsi měla nárok na mateřskou, nebo jak to nyní je?
@poletuszka já spím pořád i za chůze, doufám že to bude jen ty první měsíce jako když jsem čekala aleše, jenže tenkrát jsem přišla z práce a spala a spala a spala a teď..velký kulový 😀 dneska bylo tak krásně a já doma spala, kluky jsme poslala na hřiště samotný a mám pocit že jsme ještě víc mimo než když bych šla na to hřiště s nima..v pondělí jdu na 11hod..akorát pak mám ještě ve 2 zubaře jdeme s malým poprvé tak jsem na to zvědavá, myslím ale že tu pusu fakt neotevře, to bude turčák 😀 😀
tak jste ho měli sklidit, až by večer spal, prostě že si ho v noci odnesl třeba ježíšek 😀 😀

@poletuszka
@rennik holky pijete kafe? já ho normálně piju, při alešovi jsem ho nepila vůbec, ale teď jak vstávám občas i v noci k němu a přes den ta únava je strašná, tak nevim jestli jedno denně neva?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru