Snažilky o druhé mimi od září 2011

rennik
16. črc 2011

Ahoj holky plánujete některá druhé miminko a chcete se začít pokoušet štěstí od září letošního roku? Pak honem sem ať si můžeme navzájem držet palečky 🙂

veruvojtkova
24. zář 2011

to je zas článek na dvě stránky 😀

poletuszka
24. zář 2011

@veruvojtkova s tim stanem jsem si to taky pak rikala, ze by to zaspal.. no co pouceni do priste 🙂 to kafe snad nevadi, hele ja taky piju tu colu a je mi jasne, ze bych to mela omezit, ale bohuzel je to jedine, co mi zabira na ty nevolnosti.. budu muset nastudovat nejake info 😝 tez jsem odpo spala a dobre mi bylo asi tak 5 min po probuzeni a od te doby jsem jak prastena pytlem 😀
no asi vam dam dneska dobrou s kobrou.. venku se uz brzo stmiva, tak asi zacnu chodit spat se slipkama, at to nejak nadezenu 😀 .. malej se tez furt v noci budi, takze toho spanku moc neni

rennik
autor
24. zář 2011

@veruvojtkova s kafem si hlavu nedělej já jsem četla že se může pít i preso ale já osobně bych ho nepila, ale jednu kávu za den a třeba s mlíkem určitě není problém, sem tam si taky dám, ale většinou piju CARO 😉 a s židličkou to mám dobré aspoˇbn v tom že jde v pohodě rozebrat takže ji sundávám a malého tak vysoko nezvedám a do postýlky mu vyndávám ty šprušle.

pejullka
24. zář 2011

@veruvojtkova ja pracuju na ico a mam odpracovano dost. jen delam jako manazer a ted jsem nektere lidi musela propustit kvuli jejich produkci a bohuzel nemam lidi, co by makali tak, abych mohla byt doma

ajulinek
25. zář 2011

Ahojky, já u Dády pila kafe celé těhotenství, jedno až dvě denně nevadí. U té coly je to samé. Já se vůbec v ničem v těhoteství neomezovala, horší to bylo při kojení 🙂 To sem přešla na caro a piju ho i teď častěji než kafe 🙂

kami88
25. zář 2011

Ahoj holky mohu se k Vám také přidat? 🙂

kami88
25. zář 2011

My se snažíme o druhé mimi od srpna letošního roku,zatim nic,sice mi ted vynechala MS,ale těhotenský test je negativní a to mam 6dní skluz,máte s tím nějaká zkušenosti?děkuji za radu!Snad to vyjde moc by jsme chtěli!

ajulinek
25. zář 2011

@kami88 ahojky 🙂 Já osobně mám zpožděnou MS od té doby co jsem dobrala HA pořád ☹ Ale nic není ztracené, třeba těhu jsi.......a test to pozná déle, záleží kdy jsi měla ovluci, pokud to poznáš....

rennik
autor
25. zář 2011

@kami88 ahojky přesně tak jak píše ajulinek, určitě to ještě nezvdávej 😉

kami88
25. zář 2011

Ahojky děkuji moc za rady,je fajn mít si s kým o tom popovídat.Já MS mam pravidelnou až teď se spozdila,ale jen spozdila dnes večer se dostavila ☹ ale s mužem to nevzdáváme,moc miminko chceme.Asi možná i ten stres jak to moc člověk chce.Malej byl náhoda za,kterou jsme štastní a to druhé moc nechce tak asi bude taky lepší to nechat té náhodě 🙂

kami88
25. zář 2011

HA neberu už od nového roku nějak mi neseděla a jen první měsíc jsem to měla rozhozený a pak celkem pravidelný maximálně dva dny spoždění.Upřímně,kdy ovuluji nevim,nějak to na sobě nepoznam ani,když se nám povedl malej jsem to nevěděla asi jsem zvláštní 🙂 .Chci zkusit ten ovulační test,máte s tím holky zkušenost?Zda se na to dá spolehnout?

pejullka
25. zář 2011

@kami88 ahoj já měla to samé tenhle měsíc a ms došla...takže čekat a když nic, tak testovat dál

kami88
25. zář 2011

Ahoj máš pravdu čekat je nejlepší,ale dlouhý...mě se taky dostavila MS sice po 6ti dením skluzu!

kami88
25. zář 2011

@ajulinek Nejsem dostavila se MS ☹

kami88
25. zář 2011

@rennik NEVZDAVAM TO!!!Moc druhé mimi chceme,ale ted je v tom trochu hokej asi i ty nervy tomu trošku přispěly. ☹

rennik
autor
26. zář 2011

@kami88 Ahojky to je mi líto ale určitě to brzy vyjde. S těmi ovulačními testy- já s nimi mám dobrou zkušenost, 2x nám mimčo vyšlo hned na poprvé ale jen o tom to určitě není. Začla jsem je dělat 10 DC a pak obden, většinou je ovulace 14 DC takže pokud máš pravidelný cyklus tak se ti čárka už třeba 11DC ukáže ale slabá- to je negativní výsledek a čím víc čárka sílí víš že bude brzy ovulace, pokud je stejně silná- ovuluješ. A vůbec nejsi divná když necítíš ovulaci, já jsem před porodem nikdy ovu necítila až po porodu mě začlo vždycky bolet břicho na jedné straně a to teda pořádně, nejdřív jsem si myslela jestli mě nechytli slepák ale když se to pořád opakovalo a vypočítala jsem si který jsem DC došlo mi že je to ovulace, ale jak říkám hodně žen ji vůbec necítí.

ajulinek
26. zář 2011

Já osobně ovu nepoznám, test jsem zkoušela párkrát, ale teď sem se na to vyprdla 😀 Až to vyjde tak to vyjde. Za chvilku jedu s malým plavat ale že by se mi chtělo to se říct nedá 😖

kami88
26. zář 2011

@rennik Děkuji moc za radu,my to nevzdáváme,jak říkam malej byl hned a náhodně tak to nechat té náhodě!Chci zkusit ty ovulační testy,jelikož ted se mi to rozhodilo,do ted jsem to měla pravidelný,uvidíme!Já jí na sobě nepoznam ☹

kami88
26. zář 2011

@ajulinek Tak já jsem na tom stejně svoji ovu nepoznam,zkoušíme to jak to jde 🙂 Zatim jsme ve snažení druhý měsíc tak to nevzdáváme,ale už tomu necháme volný průběh oni i ty nervíky jsou děsný! ☹

rennik
autor
26. zář 2011

@kami88 to je fakt psychika dělá svoje, ale není možné určitě to brzy vyjde 😉 držím palce

ajulinek
26. zář 2011

@rennik kdy sis dělala těhu test, kolik dní do MS, že už se ti ukázal duch?

rennik
autor
26. zář 2011

@ajulinek No původně jsem chtěla testit až někdy teď ale Pejulka mě přemluvila a zkusila jsem test už 4 dny před MS ,ale to jsem zjistila až po delší době, celou dobu jsem si myslela že jsem zkoušela 3 dny před MS, prostě jsem si spletla datum. No výsledek vidíš v albíčku, čárka tam je ale slabounká a v den MS už pořádně silná. To u Lukáška jsem zkoušela den před MS a byla taky slabá ale byla.

ajulinek
26. zář 2011

@rennik tak to se ti brzo objevila, no já mám termín až za týden, takže je čas, tak uvidíme.

rennik
autor
26. zář 2011

@ajulinek budu držet palce!!

lenuli2
26. zář 2011

Ahoj zeny moje🙂)))Tak sme zpet🙂))dovolena nadherna🙂)))))))))opravdu prekrasna🙂jinak poceti snad vyjde😀.....pracovaly sme povine natom😀....tak ted uz jen cekat🙂2.10 to mam mit😀....mnoooo sem zvedava🙂))jak ste se tu meli? nake novinky?🙂))uz je nekdo tehu?😀.....no sup🙂))

lenuli2
26. zář 2011

@rennik ouuu neco mi asi uniklo🙂))uz?😀

lenuli2
26. zář 2011

@veruvojtkova Ahujdaaa🙂))v letadle malo mista😀.....

rennik
autor
26. zář 2011

@lenuli2 leni jj už, zjistila jsem to 4 dny před MS- jsem to jaksi nevydržela 😀 a co u tebe??? Jaká byla dovča? A snažilkování? 😀

veruvojtkova
26. zář 2011

Ahoj holky, vítám nově příchozí 🙂 jinak jsem dnes byla u Dr a miminko tam je, je v děloze a i velikost odpovídá, ale jsme teprve 5tt+6 takže srdíčko ještě není, musím tam znova za týden na potvrzení, snad bude vše ok..a co vy, co nového?
@lenuli2 áá, tady se nám vrátil někdo z dovolené 😀 my na tebe s holkama mysleli, když tu tak strašně lilo někdy před týdnem 😅 jinak super, že jste si to užili a 2.10. je coby dup! 😉
@kami88 ahoj, já ovulaci taky nepoznám, my to prostě zkoušeli týden po MS každý den a vyšlo to, ale je fakt že jak jsem se víc pozorovala, tak jsem si všimla, že mě píchá trochu v podbříšku..tak držím palce at se brzo povede 😉

lenuli2
26. zář 2011

@rennik 🙂 no nevidrzela sem to test sem si delala🙂 dnes je tam neco malinko videt😀...ale dalsi nedelam jeste pockam🙂))

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru