Snažilky o druhé mimi od září 2011

rennik
16. črc 2011

Ahoj holky plánujete některá druhé miminko a chcete se začít pokoušet štěstí od září letošního roku? Pak honem sem ať si můžeme navzájem držet palečky 🙂

modrouckeocko
27. zář 2011

@veruvojtkova Měla jsem to dostat na začátku měsíce! Tak uvidíme.

lenuli2
27. zář 2011

Ahojky holky dekuji vsem🙂)))mam dotaz,ted pro ty co sou tehu zacatek🙂)taky vas poboliva brisko jako byste to mely dostat?nebo pichne ve vajecniku?🙂jaky pocitujete zmeny pri zacatku tehu🙂)?

lenuli2
27. zář 2011

Jo a jdu sem hodit nase fotecky s recka🙂))jen co zjistim jak nato🙂))

veruvojtkova
27. zář 2011

@lenuli2 to mi nedělej, takhle si změnit profilovku...já si říkám, že zase někdo nový a za co nám to děkuje? 😀 😀 až pak mi to došlo u druhý zprávy, jak píšeš že jdeš hodit fotky 😅
@modrouckeocko před měsícem?? páni 😕 a Dr řekla jen ž emáš zkoušet testy?

lenuli2
27. zář 2011

@veruvojtkova 🙂))jejda asi sem udelal zmatek😀....kdyz ona ta fotka je jak profilova😀....musela sem,nemohla sem si pomoct😀😀😀

lenuli2
27. zář 2011

jooo tohle je muj sen🙂))

gamzinka
27. zář 2011

Ahojda hlásím se po delší době a mám 2 zprávy : MS má 2 dny zpoždění a těhotenský test který jsem si dělala den před MS je slabě pozitivní.....štěstím ani nedýchám 😅 . Akorát jsem zpětně koukala kdy byla ovu a kdy proběhlo snažilkování a myslim, že díky tomu že tam dotoho přišla manžova služebka tak to bude opět slečna ☹ ...no necháme se překvapit!!!

Ostatním úspěšným snažilkám gratuluji a astatním držím palečky, ať to brzy vyjde!

lenuli2
28. zář 2011

Ahojda☹ja si dnes delala test znova a carka zmizela☹tak ted uz tomu nerozumim vubec...bud se nezadarilo bo je to brzo.....

lenuli2
28. zář 2011

@gamzinka podle ceho poznas zeto bude slecna?🙂

modrouckeocko
28. zář 2011

@veruvojtkova Mám doktora a řekl že je zbytečně abych tam pořád chodila tak si mám zkoušet dělat testy. ☹

lenuli2
28. zář 2011

@modrouckeocko to je poprve co takovy pristup ctu.....

modrouckeocko
28. zář 2011

@lenuli2 On tam byl druhý doktor k tomu já nechodím. Ten ke kterému já chodím ten tam bohužel nebyl měl dovču. Takže si počkám až tam bude a hned k němu zajdu a domluvím se co a jak.Protože mě dole bolí nějak kosti a mám mlsavou , v noci pořád chodím na záchod a přes den jsem hodně unavená. Takže nevim no. Zkusím si v pátek udělat test a v pondělí pofrčím kdyžtak k mému!

gamzinka
28. zář 2011

@lenuli2 no podle výpočtu měla být ovu v pondělí 🙂 tak jsem se tulili v neděli, no a v pondělí to nevyšlo protože byl manžel mimo domov. No já osobně si myslím že ovu byla až v úterý to proběhlo taky tuleníčko, ale pokud jsme to nestihli tak si myslim, že tam bylo od neděle zaděláno už jen na na slečnu 😀 , ale třeba se pletu....doufám 😉

nezoufej na test si myslim je brzy, já si ho dělala poprvé 4nebo 5dnů před MS a byl taky negativní a den před ms už tam byla sice slaboučká ale byla

lenuli2
28. zář 2011

@gamzinka takze myslis ze kdyz mam ted 4 dny pred a nic je brzo?ovu sem mela 18.9 a my se tulily 15.9 potom i 18.9.....a pak teda obden...no spis sem zmatena....asi potrebuju pomoct nevim podle poctu kdy byla...presne...jelikoz podle zpravnyho to melo byt jak sem vis psala...ale minuly mesic semito spozdilo o ten tyden tak odle toho to zase vychazi na ovu od 21.9 az 24.9 tak ja nevim jak ted cekat vis☹co myslis?

lenuli2
28. zář 2011

@modrouckeocko no tak to jo...ja jen ze podle toho jak to vetsinou byva kdyz to nedostanes takovou dobu tak ti dela testy nebo ti da tu vyvolavacku...tak prave proto sem se zarazila..

rennik
autor
28. zář 2011

@lenuli2 leni jj pobolívá mě břicho jako bych měla dostat MS, sem i píchne, jsem z toho vždycky nervózní ale pamatuju si že jsem to samé měla u Lukáška a dr říkal že je to proto že se děloha roztahuje 😉

rennik
autor
28. zář 2011

@lenuli2 leni jj pobolívá mě břicho jako bych měla dostat MS, sem i píchne, jsem z toho vždycky nervózní ale pamatuju si že jsem to samé měla u Lukáška a dr říkal že je to proto že se děloha roztahuje 😉 a držím palce ať to vyjde!
@gamzinka gratulujuuuuuu!!! ať čárka jen a jen sílí 🙂

modrouckeocko
28. zář 2011

@lenuli2 Asi neměl náladu to nějak řešit.Buď budu těhotná a budu to mít aspoň už jisté naplno a nebo hold nebudu!!!!Ale už bych si přála pro našeho Vojtíška sestřičku :(

gamzinka
28. zář 2011

@lenuli2 brzy určitě je, někdy se ta čárka objeví třeba až týden po předpokládaném začátku MS pokud přichází ovu až ke konci cyklu. Pokud nevíš kdy je ovu a nebo mysliš, že ji máš nepravidelnou tak jedině zkusit ovu testy ,pak mám docela ozkoušený sledování hlenu jinak nevim co poradit.

lenuli2
28. zář 2011

@gamzinka Dekuji,hleny taky sleduji🙂no kazdopadne pokud to bylo tak nebo tak tak v obou variantech sme se snazily🙂))strasne bych si prala slecnu🙂))

gamzinka
28. zář 2011

@lenuli2 no a já kluka, vidíš tak nám to musí vyjít 🙂
mimochodem, že jsem těhotná jsme zjistila na svoje třicátiny, takže krásný dárek k narozeninám už méně krásná verze oslavy bez alkoholu 😉

veruvojtkova
28. zář 2011

@lenuli2 už zase nová profilovka?? 😀 to je super, ta kolébka na kolečkách, já bych teda ještě uvítala, kdyby se dala i houpat, po zkušenostech se synem, ten usnul jen při jakémkoli pohupování uáááá 😝 🙂
@modrouckeocko tak uvidíš co ti řekne tvůj Dr na to a třeba se ještě ukáže druhá čárka
@lenuli2 no podle mě je 4 dny před ms hodně brzo...někomu to může ukázat, ale podle mě 100% spolehlivost je test udělaný až po vynechané MS, teda asi stopro ne, ale jistota je o hodně vyšší..holky, proč si vlastně děláte testy ještě před vynechanou MS? já u obou těhu dělala test až týden po vynechání..asi zvědavost co? 😅 😉 nějak mi to uniklo, ty jsi lenuli měla pozitivní test? a teď čárka zmizela? už zase nějaké erupce?? to mizení druhé čárky je mi záhada 🙄 kdy budeš testit znovu?držím palce! 😉
@gamzinka jé gratuluji! takže další miminko.. 🙂 a taky sis ho dala k narozeninám jako rennik 😵
my si doma taky přejeme holčičku, ale zase dva kluci si budou líp rozumět - nebo se víc prát?? 😝 😀 mám vše pro kluka, už vím jak na prdíky..ale mít malou princeznu..jéé 😵

lucikf
28. zář 2011

Teda, to září je fakt nějak zázračné. Tady se to těhulkami jenom hemží. Možná se taky přidám k vám. MS zatím nedorazila, ale testovat se teď nebudu. Včera jsme měli s manželem výročí svatby a manžel mi/nám jako překvapení koupil třídenní pobyt ve 4* hotelu v Přerově. Zítra vyrážíme, tak se už moc těším. Takže se tu teď ty dny neobjevím.
Opatrujte se všechny. 🙂

veruvojtkova
28. zář 2011

@poletuszka tak jak ti je? kontrola se nezadržitelně blíží 😉

veruvojtkova
28. zář 2011

@lucikf krásný! moc si to užijte! 😉

ajulinek
28. zář 2011

Krýsný večer holčiny 🙂 Dneska mě celej den pobolívá břicho, do MS mám ještě 5 dní....ale to by musela být na termín, což u mě není většinou......Tak sem zvědavá co z toho bude, buď je to z jídla, nebo se tam zabydluje nový človíček? 🙂 Teď sem nedočkavá a mám furt nutkání dělat test, ale vím, že je to brzo......pak budu akorát zklamaná.

veruvojtkova
28. zář 2011

@ajulinek že by? 😉 no 5 dní do ms je na test asi fakt brzo 😒 ..mě i renču bolelo břicho jako na ms taky hodně dní před tím než měla přijít a myslím že i poletuzsku, no tak tfuj tfuj držím pěsti 😉

lenuli2
28. zář 2011

@veruvojtkova Ahujky🙂 no tu profilovku mi zamitly😀 musela sme zmenit....a testovat znova budu az po nedeli po vynechani ms uz nato nemam nervi😀.....jj nedockavost je ukrutna🙂))jak rika pritel,to je horsi jak cekat na vyplatu u ktere vi ze prijde😀......tak az nedee se uvidi🙂)))l

lucie.d
28. zář 2011

No, tak já se snažím o druhé miminko po porodu...a potratu zároveň.. 😲 😎 😠 😀

rennik
autor
29. zář 2011

@lenuli2 leni držím palce snad to vyjde!!!
@lucikf užijte si krásné výročí!! taky bych hned někam jela 🙂
@ajulinek držím palce, pár dnů ještě počkej a pak hurá na testování🙂 to říká ta pravá co?? 🙂 zvědavost je hrozná věc, ale moc držím palce aby to vyšlo
@lucie.d luci držím palce ať se co nejdřív zadaří

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru