Snažilky o druhé mimi od září 2011

rennik
16. črc 2011

Ahoj holky plánujete některá druhé miminko a chcete se začít pokoušet štěstí od září letošního roku? Pak honem sem ať si můžeme navzájem držet palečky 🙂

poletuszka
5. říj 2011

@marteska dekuji.. kdy se vojtik narodil?? krystufek je 26/6.. hrozne to uteklo co?! 😢 😀 ja uz tehu jsem, dneska jsme zacali 8 tt..

modrouckeocko
5. říj 2011

@poletuszka No uvidim rano a mozna testnu 🙂 😉

pejullka
5. říj 2011

@modrouckeocko testni🙂

poletuszka
5. říj 2011

@modrouckeocko ne mozna.. urcite 😉

modrouckeocko
5. říj 2011

@poletuszka nechte se prekvapit!

marteska
5. říj 2011

@poletuszka NO to je krásný, tak to moc gratuluji!!!! 🙂 Vojta je 22.6. Takže jsou kluci fakt skoro nastejno 🙂

jihajiha
6. říj 2011

@marteska no tak ty testy jsou teda mazec, fakt, asi bych nevěděla, co z toho mám jako vyvodit 😖

marteska
6. říj 2011

@jihajiha No to mi povídej, jsem z toho fakt jelen. Přitom první těhu se povedlo 15DC, pak jsem byla ještě jednou těhotná, to se povedlo 16DC a teď jsem asi ovulku neměla nebo co.... 😖

lucikf
6. říj 2011

Ahoj holky, vidím, že se tu objevily nové tváře, takže vítám. Mě skončila Ms, takže si zase užijeme snaženíčko. 🙂

jihajiha
6. říj 2011

@lucikf tak ať se snažení povede v podobě // 🙂

modrouckeocko
6. říj 2011

Tak holky mám pro Vás špatnou zprávu.Já jsem ráno na to úplně zapomněla. Myslíte že když si ho udělám teď večer že to bude nějak vadit?

jihajiha
6. říj 2011

@modrouckeocko počkala bych na ráno

modrouckeocko
6. říj 2011

@jihajiha Dobře tak jo ráno si ho udělám a než odjedu na chatu tak Vám sem napíšu holky 🙂

marteska
6. říj 2011

@modrouckeocko Pěkně nás napínáš 🙂

modrouckeocko
6. říj 2011

@marteska No a upřímně i sebe 🙂

ajulinek
7. říj 2011

@modrouckeocko pokud už máš zpoždění tak můžeš testovat kdykoli během dne 🙂

modrouckeocko
7. říj 2011

Tak holky píšu píšu , na testu se zatím nic neukázalo. :((( Tak nevim když to přes víkend nedostanu tak jdu k doktorovi a budu o víkendu testovat znovu :(ach jo

marteska
7. říj 2011

@modrouckeocko Kolik dní máš zpoždění? Nevím jestli Ti to pomůže, ale dám sem odkázek http://merenibt.xf.cz/tehutesty.html

rennik
autor
7. říj 2011

Ahoj holky taky se hlásím po pár dnech, je mi pořádně špatně takže ani nemám náladu zapínat PC. Jinak je ale všechno v pořádku, kromě těch nevolností.Dnes máme 6+1tt 🙂

Vítám všechny nové příchozí a držím palce ať se co nejdřív zadaří.

Veru- moc gratuluji k srdíčku!!!

@modrouckeocko to mě moc mrzí ale ještě není všechno ztracené, jak říkáš pokud MS o víkendu nepřijde jdi k doktorovi.
@lucikf držím palce na nové snaženíčko!! 🙂
@poletuszka takže taky špatně bobku? to je pech nebo co, mě je teda špatně hlavně k večeru a v noci jak se vzbudím, spím preventivně s lavorem. ☹

jihajiha
7. říj 2011

😉 @modrouckeocko no tak snad se čárka ukáže
@marteska super odkaz!!!!!
@rennik snad ty nevolnosti brzo přejdou, to je fakt mazec!

Já už se taky nemůžu dočkat příštího týdne, kdy přijde buď den D, že budou //, nebo přijde MS, což teda bych si nepřála!!!!!!!!

marteska
7. říj 2011

@jihajiha Testuješ příští týden? Na kdy sis to naplánovala ? Moc držím palce!!!!!!!! Já čekám MS 12. nebo 13.10. 😖

poletuszka
7. říj 2011

ahojte

@modrouckeocko tak to je mi lito, ale treba si s tebou fakt mimi hraje jen na schovku.. drzim palecky
@rennik tak to ti nezavidim ☹ a jen nevolnosti nebo uz i zvracis?? u me se to ted nejak umirnilo a nastoupila mega unava.. rano spim do osmi a klidne bych i pridala (no ale at neprehanim.. v noci vstavam k malemu cca 3x), pak obcas usnu v poledne a jak prijde manzel odpo domu, uz hlava priblizuje k polstari 😀 myslim na tebe, at to brzo prejde..
@lucikf tak s chuti do toho.. snazeni 😉

citroenka
7. říj 2011

Ahojky holky můžu se k vám přidat když se snážíme až od tohoto měsíce,moc ráda bych se s vámi pobavila o druhém těhotenství 🙂

jihajiha
7. říj 2011

@marteska já mám dostat MS 11., tak když nepřijde, tak 12 testnu. U prvního těhu jsem testovala dned ten den, co jsem MS nedostala a byly tam //, tak uvidíme.

marteska
7. říj 2011

@citroenka Ahojky 🙂 Vítej , my se taky začali snažit teprve teď, tedy před 14 dny 🙂 Držím palce ať to vyjde 🙂

@jihajiha Už aby bylo 12. 10. Budem vědět na čem jsme, aspoň doufám, to čekání je nekonečný. Se mi zdá, že jindy ten týden utíká jek šílenej a teď se to vleče fakt hlemýžím tempem....

citroenka
7. říj 2011

@marteska Děkuji taky držím palečky aby Ti to vyšlo 🙂

marteska
8. říj 2011

Tak jsem chytla asi chřipku od malýho. Je mi blbě, šílená rýma, bolí mě v krku jako blázen ☹ Žádné příznaky těhu nemám, takže tenhle měsíc určitě nic. Při minulých těhu mi bolela už dávno prsa a měla jsem závratě. 4 dny před očekávanou MS bych už něco z toho měla :(

jihajiha
8. říj 2011

@marteska to mě mrzí, že jsi chytla chřipku, no ale v tomhle počasí se to asi nikomu nevyhne. A každý těhu je jiný, tak nezoufej, že příznaky nemáš ... třeba nebudeš mít Žádný - trocha optimismu neuškodí 😉
@citroenka držím pěsti, ať to vyjde a vítám tě tu!!!! 🙂

jihajiha
8. říj 2011

JInak já se osypala beďarama, tak nevím, jeslti to je MS, nebo k těhu... snad ne k MS. 😉

marteska
8. říj 2011

@jihajiha
to osypání by klidně jako příznak být mohlo! 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru