Snažilky o druhé mimi od září 2011

rennik
16. črc 2011

Ahoj holky plánujete některá druhé miminko a chcete se začít pokoušet štěstí od září letošního roku? Pak honem sem ať si můžeme navzájem držet palečky 🙂

modrouckeocko
10. říj 2011

@poletuszka No já jsem spiíš zvědavá co s toho vyleze :(

veruvojtkova
11. říj 2011

@poletuszka hele já co slyšela s císařem, tak měli holky druhého prcka ještě dřív než teď ty a vše bylo ok..radši to fakt nečti, jsou to akorát všechno černý kroniky 😀 já si taky vždycky něco přečtu a jsem z toho akorát špatná a nakonec je to úplně jinak..no jo internet.. 😝 tak mě rýma naštěstí ustoupila, trvala sice týden ale byla slabá, takže jsem nemusela použít ani tu vodu..bála ses medu? tak ten já teď piju ve velkým..ale to by se nemělo nic stát, toho se podle mě bát vůbec nemusíš..doufám 😅 jinak s těmi léky bych si asi taky nedělala hlavu..kolik holek do sebe nacpe všechno možné na začátku těhotenství, když ještě nevědí že čekají miminko, to by byla půlka republiky jak se říká "nakřivo" 🙂
@rennik jo to mě taky, ale ten kýbl mít naštěstí nemusím je to jen pocit, když se najím tak to přejde..snad se ti brzo udělá lépe.. 😒
@modrouckeocko jéje, to mě teda mrzí..no 9 dní zpoždění, to by na ultrazvuku bylo něco vidět nebo ne? já bych asi taky ještě jednou trvala na krvi..ale kamarádka měla něco podobného a dostala vyvolávačku, pak dokonce ještě jednu a nic, tak šla na krev a fakt tam nakonec bylo miminko, tak dokud neudělá znova krev pořád je šance 😉

marteska
11. říj 2011

@jihajiha Stále držím všechny palečka co mám, jak to s Tebou vypadá???

rennik
autor
11. říj 2011

@poletuszka ahojky děkuju za podporu, pro mě je zatím nejhorší noc, pokaždé když se vzbudím tak je mi hned špatně dneska ráno jsem šla vyhodit plínu od Lukáše a když jsem se sehla tak mě tak příšerně natáhlo že jsem myslela že to vyletí až hanba ☹
@modrouckeocko moc držím palce, ale uvidíš co po té vyvolávačce.

jihajiha
11. říj 2011

@marteska No zatím nic, asi se mi zbláznilo tělo, MS pořád nedorazila, jen jak včera pár "kapek", tak nevím. Test ovšem vyšel negativně. Uvidíme. Svitla ve mě naděje, ale pořád mám strach, že ta potvora "červená" dorazí. Uvidíme. A co ty? Už jsi testovala, nebo až zítra?
@rennik ty to, tak ty stavy ti teda vůbec nezávidím!!!!
@modrouckeocko já jsem taky zvědavá, co se bude dít - snad to dopadne "těhotně" 😉

jihajiha
11. říj 2011

@poletuszka po císaři jsem se hojila dobře, jizvu mám krásnou, ale to břicho je hold už jednou "rozřízlí", tak to je vidět. Já právě nějak ani neřeším, že bych nemohla rodit normálně. Dr mi říkal, že na zahojení stačí půl roku úplně, Matýskovi už byli 2, takže už je to o dost dýl.

marteska
11. říj 2011

@jihajiha To zní optimisticky!!!!! 🙂 Na testíku to být vidět ještě zdaleka nemusí. Ještě jsem netestovala, čekám na zítra jestli přijde MS, jestli ne, tak ho zkusím pozítří.
Dívala jsem se jak to bylo tenkrát u malýho a to jsem si dělala test až 5 dní po vynechání MS a to jsem ho zahodila do koše, protože byl negativní. Manžel se tehdy večer ptal jak to dopadlo, tak mu říkám, že test je v koši, že na něm nic nebylo a on mi nevěřil, vylovil ho a byly tam //. Jsem si říkala, že po časovým limitu už to neplatí a testla jsem se druhý den a čárky byly // už v limitu. 😀
Takže když tenkrát mi pořádně nic neukázal 5 dní po vynechání, tak zítra by bylo ještě brzy, myslím.

jihajiha
11. říj 2011

@marteska tak držím pěsti. Mě právě minule test ukázal // hned ten den, co jsem to nedostala a to jsem test dělala odpoledne. Je fakt, že každý těhu je jiný, jde o ty hormony.
Já jsem fakt zvědavá a opravdu doufám, že mimi bude, ale pravděpodobnost je malá, když špiním,... uvidíme.

modrouckeocko
11. říj 2011

@poletuszka Dneska jsem zacala spinit tak uvidime zda se to rozjede nebo co se bude dit. Ale tehotna nejsem :(

modrouckeocko
11. říj 2011

@jihajiha Tehotne to nedopadlo.DNeska jsem zacala spinit! :(

modrouckeocko
11. říj 2011

@rennik prislo to strasne rychle.V noci bolesti a dneska jsem zacala spinit.:(

jihajiha
11. říj 2011

@modrouckeocko to mě mrzí teda, mě to asi čeká taky, no tak další měsíc snaženíčka..... To bude mít manža radost 😉 😉

modrouckeocko
11. říj 2011

@veruvojtkova Dneska rano jsem zacala spinit takze se MS rozjede takze miminko tam neni :(

modrouckeocko
11. říj 2011

@jihajiha Tak uvidíme zda se to podaří teďka 🙂 jo bude mít radost ale když jsem čekala Vojtíška tak toho milování měl opravdu dost 😉

marteska
11. říj 2011

@jihajiha Myslíš, že to mám tedy vyzkoušet? Mám ještě den před MS. Jak se jinak cítíš?

@modrouckeocko Jak dlouho se pokoušíte?

modrouckeocko
11. říj 2011

Asi dva měsíce! V červnu jsem byla na potratě a pak sem se chvilku se s toho dostávala.

modrouckeocko
11. říj 2011

Holky tak zatim to neni jako MS ale spis to mam hodne tmavy spineni a neni to ani hodne !

rennik
autor
11. říj 2011

@jihajiha já sobě taky ne 😀 ale zase si říkám že pro to mimčo vydržím všechno, navíc jsem teď doma nezažívala zrovna klidné období, takže ten stres k tomu nepřidá, snad bude mimčo ok

jihajiha
11. říj 2011

@marteska já nevím, záleží na tom... jeslti to vydržíš, tak vydrž, ono asi fakt je každý těhu jiný, takže nemůžeš to brát podle toho minulýho.
@modrouckeocko jo, já to mám taky taky, včera trochu, dneska trochu špinění, ale teď si myslím, že to začíná sílit, takže u mě to asi bude MS ☹ ☹ ☹ ach jo. Přechází mě optimismus 😖 😠 😖
@rennik tak hlavně klid - i když ono se to řekne, já vím, no ale snaž se moc nestresovat, taky bych pro mimi vydržela všechno, ale asi si ještě počkám.

modrouckeocko
11. říj 2011

@jihajiha No u mě uvidím ale asi to taky bude MS !!!

lucikf
11. říj 2011

Ahoj, já jsem dneska 11 DC a místo snažení jsem vyfasovala tabletky. Asi se mi rozjíždí nějaká mykóza, takže 😒 Ale uvidíme. Snad to nějak půjde.

rennik
autor
11. říj 2011

@jihajiha snažím se ale bydlíme nejen s rodiči ale prarodiči a to se fakt nedá, navíc já jsem se přistěhovala takže je to furt jako bych byla na návštěvě, v ničem nemám své slovo, furt se musíme jen přizpůsobovat a pořád nám chcou vychovávat Lukáška, podle nich děláme všechno špatně!

marteska
11. říj 2011

@modrouckeocko Jo tak takovou mám zkušenost mám bohužel už za sebou taky. Letos v únoru ☹ Nám řekl doktor půl roku počkat, tak jsme se to snažili dodržet.

jihajiha
11. říj 2011

@modrouckeocko no u mě to je asi MS určitě! Už v nic jiného nedoufám ☹
@lucikf jejda, ty mykozy to je fakt na prd, člověku to dělá čáru přes "rozpočet" 😒
@rennik to mě mrzí, taková situace je na prd. My teda taky zatím bydlíme s našima (mýma rodičema - v tom je dost podstatný rozdíl asi!), taky je to někdy na nervy, no nějak se to musí přežít. Teď se snaž být v klidu kvůli mimču, vždyť kdyby se něco stalo, tak by sis to vyčítala celej život, tak se snaž některé věci prostě přecházet! A mysli pozitivně i když je to těžké 🙂

marteska
12. říj 2011

JE tááááááááááááááááááám!!!!!!!!!!!!!!! Holky, já mám takovou radost. I přes ty negativní ovulační testy tam je druhá /. 😀 😀 😀

marteska
12. říj 2011

Fotečka je v albu 🙂

veruvojtkova
12. říj 2011

@marteska jů, tak veliká gratulace!! a kdy ti měla ms dorazit? to je super, další těhulka 😉

marteska
12. říj 2011

@veruvojtkova Děkuju!!! Dnes 🙂 Ale už jsem to do zítřka nevydržela 😀

veruvojtkova
12. říj 2011

@marteska tak to jsi tu ovulaci asi měla úplně jindy..já jí v srpnu měla 9DC, čtvrtý den po skončení ms..ale já mám cykly nepravidelný.. no super zpráva! 😉

veruvojtkova
12. říj 2011

@rennik to mě mrzí, ale zkus na ně prdět...ale máš pravdu v tom, že člověk se tam prostě bude asi vždycky cítit jako na návštěvě 😒 a už jste jim oznámili že čekáte druhé miminko? a nebo vaší rodině? psala jsi že bude oslava narozenin a že jim to tam všem povíš..a co ségra jak to vzala? my to ještě rodině neřekli, jen nějakým kamarádkám, asi to oznámím až po screeningu na který jdu teď 7.listopadu. tak pevné nervy, jo a neboj miminku se určitě nic nestane, moje sousedka se nervovala celé těhotenství se svým věčně ožralým mužem, každý den tu na něj ječela a brečela a má naprosto vyrovnané miminko, největšího smíška..kdežto já jsem se celé těhu snažila být v pohodě a měla jsem uplakaný a nervozní mimčo 😖

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru