Snažilky o druhé mimi od září 2011

rennik
16. črc 2011

Ahoj holky plánujete některá druhé miminko a chcete se začít pokoušet štěstí od září letošního roku? Pak honem sem ať si můžeme navzájem držet palečky 🙂

jihajiha
19. říj 2011

@modrouckeocko ty jo, já si zrovna říkala, že je dneska krásně. Já jsem z Vysočiny a tady je nádherné počasí, svítí sluníčko, 11 stupňů, kdyby to tak vydrželo.
@rennik ty jo, to tak utíká ty týdny těhotenství, ach jo, snad nám to taky vyjde tento měsíc. 😝
JSem 10 DC, čekám ovulaci, tak snad to klapne 😠 Jsem si nakázala, že to nesmím brát tak tragicky a pořád na to myslet! Kdyby to tak šlo 😀

modrouckeocko
19. říj 2011

@jihajiha Tady má zase být hezky až o víkendu , no a to nejspíš pojedu pryč takže nevim co nás čeká za počasí! 🙂

jihajiha
19. říj 2011

@pejullka ty jo, já bych řekla, že v Praze je takový vyžití pro maminky s dětma, že se ani nudit nedá a ono to asi není až takový. My tady z vesnice musíme za vším dojíždět.... 😒

jihajiha
19. říj 2011

@modrouckeocko ty jsi cestovatel teda, pořád někde lítáš! 😉

modrouckeocko
19. říj 2011

@jihajiha Jo malej aspoň toho hodně pozná. A jestli to vyjde čeká nás tenhle víkend Plzeň - dinopark. Ale uvidíme.

jihajiha
19. říj 2011

@modrouckeocko ty jo, to je super!!!!!! My jezdíme tak o prázninách, ale přes rok nejezdíme.

rennik
autor
19. říj 2011

@jihajiha budu moc držet palečky aby to už tentokrát vyšlo!!!

modrouckeocko
19. říj 2011

§@jihajiha No my jezdíme furt, prcek rád cestuje vláčkem , autobusem a o to víc nás to baví!

pejullka
19. říj 2011

@jihajiha to jo,ale samotnou s malou me to nebavi.a tady se pratele spatne hledaj

lucikf
19. říj 2011

@rennik Ty jo, taky bych brala takového spáče. Naše zalehne kolem 8, a když se probudí v 5 na mlíko, tak ještě usne, tak do 6,30-7,00, ale pokud se probudí kolem 5,30, tak už neusne. Přes den spí, tak hoďku a půl až dvě. Nedávno to potáhla na 3 hod.
A jinak občerstvení na oslavce mňam mňam. Ty vždycky přichystáš něco spešl. To my ty jmeniny moc neřešíme. 😅

modrouckeocko
19. říj 2011

Ahojky, pčidávám se k tématu. Malej usne mezi sedmou až devátou a spinká do osmi do rána 🙂

veruvojtkova
19. říj 2011

Ahoj holky, jak se všechny máte? tady se to zase koukám rozkecalo 🙂
@pejullka jsme na tom stejně s tou samotou ☹ ale já se přes den nenudím, bydlím u hostivařského lesa a mám většího psa, takže celé dopo venku a celé odpo venku ať prší nebo sněží 😖 horší je to večer a víkendy..i když vlastně jsem si nějak zvykla, chtě nechtě..
@rennik hmm jídlo zní super🙂 a je fajn že už ti není tak zle od žaludku, už bude lépe! 😉 já se taky bojím aby na kontrole bylo vše ok, ale už to máme za pár🙂 malej ti takhle večer a přes noc super spí? to náš někdy přes den nespí vůbec a noc je taky na prd a jde spát až v osm, ale jinak se to spaní hodně zlepšilo, ťukám na dřevo 😀
@modrouckeocko a jak je tobě? četla jsem že jsi k dr nakonec nešla . chystáš se, nebo to ještě necháváš být jak se to samo vyvrbí?
holky my máme doma tak strašnou krizi, že být ten byt můj, nebo kdybych měla kam jít tak už tu dávno nejsem..jsem z toho už na nervy, máme každý den nějaký konflikt a já tu pak brečím jak želva, no vim že bych se neměla stresovat ale nemůžu si pomoc..měli jsme nějaké problémy tak kdo je nemá, ale když jsme se snažili o druhé miminko tak to mezi náma bylo ok a najednou je zase všechno špatně...přijde mi že se na něj manžel ani netěší, dokonce mi řekl, že až se malý narodí tak ví že se to mezi náma ještě zhorší ty hádky a tak a že jsme měli počkat, že jsme do toho šli moc brzo...to je prostě taková podpásovka..jako já jsem byla taky překvapená že se to povedlo hned, ale on je z toho evidentně fakt špatnej a na mě přenáší akorát deprese ☹ my se vidíme tak málo a celou dobu co se vidíme tak se akorát hádáme, už spolu asi neumíme ani normálně mluvit natož žít..holky mě je tak smutno ☹
@jihajiha tak to jsme na tom stejně, taky jsem se rozhodovala mezi aničkou a terezkou u prvního a aničku bych taky teď nedala ale jméno je pěkné 🙂 vy máte krásně? tady je taková zima a od rána chcanec 😝 jinak taky budu držet palce, ale ono se to lehce říká nemyslet na to, ale hůř dělá 😉
@modrouckeocko fakt rád cestuje? to náš malej dělá v jakékoli MHD nebo vlaku děsný bordel, musím mít sebou tunu jídla, jinak je křiku..tak my radši ty pěší tůry 😅

modrouckeocko
19. říj 2011

@veruvojtkova Nechávám tomu volný průběh,zítra si koupím testa kdyžtak v pondělí na gyndu.Jinak jj cestuje rád sleduje atd, Takže my s tím problémy nemáme 🙂 , Jinak drž se nikdy to není veselý doma. Já mám taky nějaký problémy doma a taky se moc nevidíme a bývám hodně sama a mám pocit že to mezi námi nefunguje ale nějak tomu dávám ještě šance.

veruvojtkova
19. říj 2011

@modrouckeocko tak malej to vydrží vždycky chviličku se koukat, pak musí nastoupit dobrutky abychom dojeli "bez muziky" 🙂 tak dej vědět jak vyšel test zítra, jetsli se miminko pořád schovává nebo už ukázalo 2// 😉 jinak děkuji, no já to nějak pomalu vzdávám, ono to u nás není jen o té samotě, to bych si i zvykla, když vím že manžel je v práci a ne v hospodě, nebo někde s kamarády, ale my si najendou nemáme vůbec co říct a když už tak se hádáme a je neustále dusno 😒 taky jsi furt sama? no ono to neni asi jednoduchý mít zodpovědnost zabezpečit rodinu 😒

pejullka
19. říj 2011

@veruvojtkova no koukam,ze mas doma veselo,taky mame psa a les,jenze ten nas pablb neposloucha a je to s nim spis za trest.A pokud nemas co delat o vikendu,muzem nekam zajit

modrouckeocko
19. říj 2011

@veruvojtkova No malej ten fakt muze furt cestovat a nerveme 🙂 , jiinak zitra ho koupim ale udelam si ho asi az v patek.A v patek nam pres pul dne nepujde proud takze se sem dostanu az k veceru. Jinak jj jsem porad sama, je furt v praci ktera proste nic nevynasi.A neni jednoduchy zabezpecit rodinu ale ten dotycny si ji nemel delat. Je otec rodiny a mel by se starat.Jinak ver nebo ne brzy to taky vzdam a jsem toho nazoru ze to bude bolet ale jednoho dne to preboli . Tak se drz a urcite s tim testem dam vedet. 🙂

rennik
autor
19. říj 2011

@lucikf díkes, no mě to strašně baví, tak furt zkouším něco nového 🙂 a díky tomu že tak spí mám šanci si odpočinout. Nebo večer dodělávám co potřebuju.

poletuszka
19. říj 2011

ahojte kecalky, ja sem ted furt unavena, tak me pak ani nenapadne zapnout comp 🙂 tak malej nam chodi spat kolem pul devate vecer, pak se po pulnoci nekolikrat vzbudi, pak nasleduje mezi 5.-6. mliko a spinka jeste do pul 8. a odpo mi chodi spat v poledne a ted si to uz zkracuje takze vstava uz po hodce a pul.. ale i za tu jsem rada 😵

@veruvojtkova to me mrzi, ze se doma nedari ☹ a neni to tou praci?? nebo se mozna lekl a potrebuje delsi cas, aby si zvykl, ze se vam zadarilo druhe mimco hned?? co ma muj muz vic prace a stale nejaka skoleni, tak jsme taky kazdou chvili sami.. dokud jsem chodila do prace, tak mi to nevadilo, ale kdyz jsem ted porad doma s malym.. tak uz mi to obcas leze na bednu.. pred nekolika lety, kdyz zmenil praci, tak jsem byla nadsena, ze bude mit vic casu (predtim chodil domu o pul devate vecer + soboty), ale ono to zacina byt pomalu stejne..

@modrouckeocko nas malej taky miluje cestovani a hlavne vlakem.. 😎

@lucikf a to ti v tech 5:30 nezustane treba v postylce?? bych se picla, hlavne ted, kdyz uz je tma 😀 v lete mam brzka rana rada, nejlepsi je vylezt ven, kdyz jeste vsichni spi a je vsude klid, ale opovaz me vytahnout z postele v zime.. grrrr 😀

lucikf
19. říj 2011

@poletuszka Gabi dostane mlíko a pak ji dám do postýlky. Spí už sama v pokojíku. Ale ona už neusne, chvíli si tam něco brblá a potom začne volat a vztekat se. Tak tam jdu, dám ji dudlík, dám ji ležet, ale za čtvrt hodiny je to to samé. Takhle většinou bojujeme do půl 7, kdy už ji konečně vytáhnu nadobro a vezmu k nám do ložnice. Tam ale neulehne, abyste si nemyslely 🙂 , leze do šuplíků, skáče nám po posteli, apod. 😀
@modrouckeocko
@veruvojtkova Holky, to mě mrzí, že to máte doma takové. My se občas s manželem taky hádáme (a kdo ne, že?), ale že by to byla taková krize, že bych přemýšlela o tom být sama, tak to ne. Ale asi je to i tím, že manžel má takovou práci, že jsme celkem dost spolu.

poletuszka
19. říj 2011

@lucikf no nas to ceka za chvili.. pristi vikend budem malovat a z nynejsi loznice bude detsky pokoj a obyvak se rozdeli .. taxu zvedava co ten nas prdolka bude vyvadet.. hlavne nespi celou noc ze?! no zacatek bude tezsi, ale zase si rikam, ze to udelame ted nez pak porodu se vsichni vzajemne budit.. navic, kdyby mimco hodne zlobilo, taxe muz muze sebrat a jit spat za malym, aby byl schopen vykonu prace na druhy den 😀

modrouckeocko
19. říj 2011

@lucikf JO to bude tím. Člověk jak je dlouho doma sám tak má pomyšlení na různ= věci ale já se zatím držím ale dlouho to asi nevydržím.Sice chce miminko vše ale nějak nevim no. Ale aspoň že s malým cestuji 🙂

marteska
19. říj 2011

Tak čárečky sílej, snad bude tentokrát vše v pořádku.

golymetr
19. říj 2011

@marteska můžu se zeptat jaký DPO jsi byla když jsi našla první čárečky?? děkujiii

gamzinka
19. říj 2011

Ahoj všem, zdravím po strašně dlouhé době. Dnes je mi konečně po delší době celkem dobře. Musím říct, že je to o 60% lepší než když jsem čekala Verunku, ale ta nechuť k jídlu je fakt hrozná. Raní nevolnsösti nemám, ale nastoupí to tak ve 4 odpoledne a držímě to až do večera. KOukám, že máme další těhulky...gratuluji!! a ostatním držím pěstičky. U Mudra. jsem byla 7.10. říkal tak 5týden srdíčko zatím nebylo. Na příště jdu 27.10. tak už se snad dočkám první fotečky 🙂. Jinak k tématu....i já jsem často doma sama, ale mám spoustu kamarádek takže trávím čas s nimi, nebo se snažím hledat aktivity pro Verunku kam by jsme mohly chodit, ale samože mě taky štve, že je pořád v prácï a když už ne, tak zas přileze s nějakou pracovní večeří a nevidím ho ani večer. Taky se kvůli tomu občas nepohodnem, ale je to myslím zatím mezích normy. Na druhou stranu když je doma tak se mi fakt snaží všemožně pomoct, takže umeje nádobí, pověsí, sebere prádlo, vyluxuje...atd. neni to naštěstí ten týpek co přijde domu načne pivo sedne k televizi a myslí si ženo obskakuj mě.....to už bych byla dávno rozvedená 🙂

modrouckeocko
19. říj 2011

@marteska Držím palečky 🙂

lucikf
19. říj 2011

I když je manžel dost doma, tak i přesto s malou podnikáme různé "akce". Chodíme jednou týdně do MC na cvičení pro děti, jednou týdně na plavání (i když jsem teď trochu nachlazení, tak jsme nebyli), no a jednou týdně tu máme takové setkání maminek s dětmi. Jsem ráda, že tady jsou tyhle různé možnosti, kam můžeme zajít. No a jinak taky chodíme na procházky s psem a zahrada taky není k zahození. 🙂

marteska
19. říj 2011

@golymetr Ahoj, kdy přesně na den byla ovu nevím, ale tipuju že // jsem našla asi 15DPO, v den vynechané MS.

@modrouckeocko Děkuju moc.🙂

@poletuszka Můžu se zeptat, jak budete dělit obývák? Sádrokartonem nebo? My bysme něco takovýho taky potřebovali, jenže fakt nevím jak by to šlo udělat. Zatím to vypadá, že budem v ložnici všichni čtyři 😕

pejullka
20. říj 2011

@marteska taky mame malej byt, ja spim v pokoji s malou, protoze muj pracuje na kompu do noci a taky premyslim jak to udelat, mame ted apodnajem, takze premyslim ze se prestehujem do aspon tri plus jeddna, ale je to drahy jao prase, ale stejne to jednou nastane

marteska
20. říj 2011

@pejullka My máme 3+1, ale manžel má ještě dvě dospělé děti, kteří mají společný pokoj (studují mimo domov, ale domů jezdí) , my tři spíme v ložnici, ale časem musíme nějak vymyslet malýmu pokojíček, fakt nevím jak to udělat. A teď jestli to vyjde a budou prťata dvě, tak ten pokojíček bude nutností. Asi zrušíme ložnici, bude to trochu na palici, soukromí žádný, ale co se dá dělat...

jihajiha
20. říj 2011

Teda tady se to rozkecalo. |Tak přidám svou trochou do mlýna. Malej usíná tak kolem 20-20.30, ráno vstává o půl 7 až v 7, v poledne chodí spinkat mezi 11 a 12 a spí většinou 2 hodiny, někdy míň, někdy víc. V noci nám začal spávat až teď kolem toho druhého roku. JInak se pořád budil, jak mu rostli zoubky, tak to byl děs, teď už je má všechny, tak je trošku klidnější, ale strašlivě s sebou mrská, pořád spí odkopanej, no děs, nevím, co s tím.
@veruvojtkova krize přejde, uvidíš, každý má občas krize, to bez toho ani nejde. Jen mě teda zarazilo to, že se manžel na mimi nějak extra netěší, to jste se domluvili, že chcete další dítě a on pak takhle otočil, když se zadařilo?
@modrouckeocko tak jsem zvědavá, jak test dopadne!!!!!!!Jinak máš super, že malej je cestovatel. Náš teda taky rád jezdí vláčkem, busem jel jen jednou a taky dobrý. Naštěstí sedí, ale nejel nějakou závratou vzdálenost, takže to vydržel v pohodě.
Holky, jak tak čtu, tak oni asi všichni chlapy pořád pracujou, to je fakt na palici, nevím, co to je za stav, ale taky jsem někdy dost rozladěná, když na nás nemá manžel čas, docela mě to mrzí, ale taková je asi doba či co
😢
No a bydlení se asi taky řeší všude, někdo to má tak, někdo jinak, ale asi nikde to není růžové, všude se najde nějaká ta chyba..... 😒

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru