Snažilky o druhé mimi od září 2011

rennik
16. črc 2011

Ahoj holky plánujete některá druhé miminko a chcete se začít pokoušet štěstí od září letošního roku? Pak honem sem ať si můžeme navzájem držet palečky 🙂

modrouckeocko
20. říj 2011

@jihajiha JO on je hodne velkej cestovatel. JInak test si asi neudelam protoze mi uz nezbyla ani korunka, jelikoz mi porad jeste neprisla materska. :(

jihajiha
20. říj 2011

@modrouckeocko ty jo, pořád nepřišla? Mě přišla později, ale už jena účtě. Kamoška taky nadávala, že má platby a bude mít zpoždění, ale to nikoho nezajímá. To je borčuš!

pejullka
20. říj 2011

@modrouckeocko chapu jak ti je, me vubec nedali v praci vyplatu, uz to resi pravni a jeste cekam, ale vypada to ze ani neposlou.

rennik
autor
20. říj 2011

Tak mě holky mateřská už díkybohu přišla. 🙂

jihajiha
21. říj 2011

@pejullka to je taky dobrý s tou výplatou.
@rennik tento měsíc v tom fakt měli skluz, člověk s tím počítá a ono to přijde později. No stane se.... ☹
Holky, ad ovulační testy... já si test dneska dělala, je tam slabá druhá čárka, to znamená, že je pozitivní? Na tom testu píšou, že čárka musí být stejná, tak jak to je?

marteska
21. říj 2011

@jihajiha Ahoj. No víš jak......... s těma testama......... já neměla stejně tlustý obě dvě vůbec a povedlo se, pokud je hodně slabá, tak asi ovulka ještě nebude, ale nikdy nevíš 🙂 HOdně jsem si tom přečetla, protože jsem z těch testů byla akorát zmatená a zklamaná, protože ta druhá čárka stále nesílila a nezesílila tak, jak měla.
Někde jsem vyčetla, že třeba někdo má hodně tlustý čárky i dva dny a naopak někdo jen pár hodin těsně před ovulací a pak už ne. Třeba se testuješ kolem poledne vždycky ve stejnou dobu a k ovulce dojde např. v noci, kdy se netestuješ, tak potom se stává, že ty čárky nikdy nejsou stejně silný. Protože nejdřív si test uděláš jakoby moc brzy a pak druhý den v poledne je už moc pozdě. Tohle někde psali. Že je dobrý když čárka sílí si udělat test třeba dopoledne a pak ještě později večer. Asi je vážně nejlepší se snažit tak nějak průběžně raději pořád. Kdy máš mít ovu dle tvých výpočtů?

marteska
21. říj 2011

@veruvojtkova Uvidíš, že bude zase dobře!!!!! A z miminka bude úplně vedle! To jsou prostě chlapi, člověk je nemůže brát úplně vážně.

jihajiha
21. říj 2011

@marteska no měla přijít za 2 dny jsem počítala, tak to tak může i být. Já to zkusím testnou znova večer, ale každopádně "tulení" musí proběhnout tak i tak. No máš pravdu, že ty testy hold někdy "klamou". Včera ale byla jen jedna čárka, dneska slabá druhá, tak to testnu večer 🙂

marteska
21. říj 2011

@jihajiha NO vidíš 🙂 Jestli chcete holčičku, stejně se to má zkoušet prý i dva dny před ovu, tak do toho 🙂 Držím moc všechny palce co mám!!!!!! 😉

rennik
autor
21. říj 2011

@jihajiha mě čárka nejdřív taky ukazovala slabou ale pak za dva dny byla silnější, nikdy nebyla stejně silná jako ta kontrolní. A vidíš oba dva prcci se nám povedli napoprvé.Čím je silnější tím je blíž ovulace. Takže pokud je slabá skus za ty dva dny a uvidíš. Já jsem zkoušla 10,12,14DC.s tím že v těchto dnech jsme se snažili. možná ještě i dva dny po ovulaci. Vyšlo nám to tak 3x za plodné dny a vyšlo to. Jen to správně načasovat.A pokud to jde tak tomu pomoc. Ležet po snažení aspoň 15min s podloženým zadkem atd...... Mě to fakt u obou zabralo.

jihajiha
21. říj 2011

@marteska tak jsem dělala zase ovu test a nic - jen jedna čárka, tak jsem z toho zmatená. ale kašlu na to, nebudu se nervovat testama.... 😒
@rennik ty by jsi chtěla holčičku nebo chlapečka radši? Já právě si říkám, že páreček by byl moc fajn, ale člověk to neovlivní. Manžel mi řekl, že jestli to bude kluk, tak do dalšího dítěte teda nejde! 😲
Teď koukám, na Televizní noviny na nově, je tam holčička bez půlky páteře, tak to je mazec, teda jo, hrůza!!!!!!! ☹

jihajiha
21. říj 2011

@marteska jo děkuji za palečky, snad to pomůže - nebo že by tomu radši pomohl manžel? 😅

jihajiha
21. říj 2011

@jihajiha tak hlásím, že jsem se teď testila znova a byla tam zase druhá čárka, takže těm ovu testům se teda nedá vůbec věřit!!!!!!!!!!

rennik
autor
21. říj 2011

@jihajiha no chtěli bychom holčičku ale pokud bude chlapeček tak nevadí, hlavně aby byl zdravý, ale tu holčičku bych si fakt přála. Tak uvidíme.

marteska
21. říj 2011

@rennik Ty testy fakt nejsou ale jak by měly být, koukám že i Tobě nezesílila úplně, fakt zvláštní. Protože kdyby se tím měl člověk řídit, tak v příbalovém letáčku píšou, že slabší čárky znamenají negativní výsledek. Já už skoro myslela, že žádná ovu ani nebyla. Já se nechám překvapit 🙂

@jihajiha Jasně že manžel!!!!!!!!!!! 😀 My zkoušeli denně. Testy netesty 😀

jihajiha
22. říj 2011

@rennik jo jo, přesně, aby bylo mimčo zdravé, to je nejdůležitější.

@marteska no tak tulení včera proběhlo, dneska ráno jsem si dělala zase ovu test a byla tam druhá čárka silná jak hrom, manžel už se těší na večer 🙂

marteska
22. říj 2011

No to je paráda!!!! To vyjde!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀

jihajiha
22. říj 2011

@marteska kéž by, dala bych za to ani nevím co.... 😉

poletuszka
23. říj 2011

ahojte, tak akce "nafoukni sve 2+1" se vcerejsim dnem rozjela.. zacali jsme vyhazovanim nepotrebnych veci vedet 😉
@marteska zvazovali jsme ruzne moznosti, ale nakonec to vyresi latkove panely z ikey.. uberou z toho pokoje nejmin mista a kdyz neni zadna navsteva, tak to bude roztazene.. a zbude aspon nejake mistecko na hraci deku nebo doufam i na ohradku.. no ja jsem prave mela strach z toho, ze bychom vsichni 4 byli v jednom pokoji.. kdyz si vzpomenu na ty zacatky s krystufkem 😖 a kdyby mimi c.2 bylo stejne a do toho ten vetsi nespavec, tak si asi pujdu hodit masli 😀
no uz aby to bylo.. tam kde mame loznici, je byt s novyma lidma a je to katastrofa.. bud se hadaji nebo maji nejakou parzbu nebo triskaji dverma.. a maleho to hned vzbudi a place, ze se boji.. tak chceme dat na tu jejich stranu skrine, snad to aspon trochu pomuze..

poletuszka
23. říj 2011

@marteska a moc gratuluji k mimiskovi, at se drzi 😉

@rennik ja lezeni s nohama nahore u prvniho zkousela taky 😀 a jsem rada, ze se to tentokrat obeslo bez toho.. nejak me to vlastne ani ted nenapadlo udelat 🙂

poletuszka
23. říj 2011

@jihajiha manzel nebyl vubec nadseny, kdyz jsem zacala mluvit o 3 detech celkove.. at uz to ted bude holcicka nebo chlapecek 😒 ale prestala jsem to resit, ted jsem zvedava, jestli vubec zvladnu dva spunty 🙂 povidala jsem si s kamaradkou, co se ji mala narodila pred 4 mes. a rikala, ze prvni 3 byly neuveritelny zahul, byla rada, ze ji aspon vecer pomahal muz.. 😕

marteska
23. říj 2011

@poletuszka Latkové panely, tak na to se musím podívat, neznám 🙂
Já už to u nás úplně vidim. Na letišti bude spát manžel na pidimístečku narvanej na noční stolek, já na druhý straně letiště připlácnutá na dětskou postýlku a uprostřed se bude napříč rozvalovat náš Vojta. A to jsem před Vojtou tvrdila, že moje dítě ROZHODNĚ BUDE SPÁT VE SVÉ POSTÝLCE a přes to nejede vlak. Spal tam, dokud jí nezačal přelézat. Od té doby prostě smůla, takže milá postýlka čeká ve sklepě na další přírůstek a Vojťák s náma spí na letišti. Manžel si sice stěžuje, že ho vykopává, ale na druhou stranu ho v posteli chce, takže v tomhle naštěstí není problém. A malýho nevzbudí nic. Když už teda usne 🙂))
Ach jo, no sousedy si člověk nevybere. My tu máme samý důchodce, takže pařby naštěstí nehrozí, ale zase jsou s nima jiný problémy. Ta skříň by vám to mohla trochu odhlučnit 🙂

poletuszka
23. říj 2011

@marteska 😀 😀 to mi povidej, kdyz ma krystufek horsi noci, tak u nas vetsinou skonci taky, ale my mame postel 160x220, takze kdyz se pri spinkani otaci dokola, jsme oba otluceni az hruza, tak pak zase putuje hned zpatky 😀 dneska delame pokus, odsunuli jsme postylku od nasi do "vzdalenejsiho" kouta, aby si zacal zvykat, ze nebudu hned tak po ruce.. no tak pocitam, ze se moc nevyspime.. anebo nas dneska rozmazli a bude spat celou noc a od zitra to zacne 😀
hledala jsem na netu ty panely a na strankach ikey jsem to nenasla (asi spatne hledam) ale tady mas jiny odkaz http://www.dointerieru.cz/japonske-steny.asp?me...
doufam, ze o vikendu ta predelavka vubec klapne, pac nam dneska volal kamarad (co mel dovezt koberec), ze mu vykradli auto a to je ted v servise.. tak muz volal druhemu a tomu pro zmenu o vikendu vytopili koupelnu (kterou si nedavno delal novou).. tak jsem rikala muzovi, ze je to JASNY ZNAMENI 😀

modrouckeocko
23. říj 2011

@pejullka . Neprisla, prehodily to pry nekam do Pribrami a me nejspis hodily do druhe varky takze do 30cateho casu dost!

modrouckeocko
23. říj 2011

@pejullka Taky dobré.Oni nekoukájí vůbec na to že lidi mají placení,rodin atd.Že z něčeho musí žít.

modrouckeocko
23. říj 2011

Tak holky v pátek jsem dostala MS, takže bude bohužel další snažení. Bylo toho hodně a celý víkend jsem proležela. :(( Takže miminko se neschovává, jen se musíme víc snažit. :(

pejullka
24. říj 2011

@modrouckeocko presne,ja teda doufam,ze to posle do utery.jinak nam prece ta vyplata vubec nechybi.

modrouckeocko
24. říj 2011

@pejullka Jasný.Taky doufám že tam budu mít už mateřskou , jedu se tam dneska podívat tak uvidíme.

modrouckeocko
24. říj 2011

Tak holky.Mám po MS která vypadala takto - první den jsem krvácela fakt hodně,druhý den už malinko a třetí den jen malinké hnědé špinění. Prsa mě bolí stále. No takže úplně normálně se dál budeme snažit a uvidíme.Jestli bude kdy :( když ho máme pořád v práci.

jihajiha
24. říj 2011

@modrouckeocko jejda, to mě mrzí, ale hlavně, že už aspoň ta MS dorazila, já ji taky měla takovou divnou, čert ví proč, četla jsem, že to může být i tím, že třeba bylo vajíčko oplodněné "špatnou" spermii, tak prostě došlo k "minipotratu", že se to tak stává plno ženským, ani o tom neví. |Tak snad se zadaří další měsíc!!!!! 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru