Snažilky o druhé mimi od září 2011

rennik
16. črc 2011

Ahoj holky plánujete některá druhé miminko a chcete se začít pokoušet štěstí od září letošního roku? Pak honem sem ať si můžeme navzájem držet palečky 🙂

rennik
autor
30. črc 2011

dilem to je mi moc líto ☹ ale hlavní je nic nevzdávat a myslet pozitivně ono to přijde uvidíš a třeba ti to vyjde v září s námi a budeme těhulky všechny společně. 😉

ashlee jedeme do Tater, byli jsme letos už v Adršpachu a teď se chystáme pořádně prolést hory, segra tam ještě nebyla, já jo ( jako těhulka v 7 měsíci 🙂 ) tak si to teď aspoň pořádně užiju.

amj
30. črc 2011

bre ranko vsem a hezkou sobotu. Manzel je konecne jeden den taky doma tak jdu vymyslet co v tom vedru podniknout 😀

poletuszka
30. črc 2011

ahojte holky.. tak to se mate, ze prdolkove maji pokojicky.. my mame 2+1 a krome nas a maleho s nama v loznici bydli kola a orbitrek 😀 takze az bude dalsi mimi, tak nekdo bude muset z KOLA ven 😀

jee renni do tater bych taky rada.. jako mala jsem je s nasima prolezla snad cele (tatka je slovak, takze kazda dovolena byla jasna.. narodni poklad bylo potreba prozkoumat dukladne 😀 )

uzivejte sobotu

rennik
autor
30. črc 2011

my to máme taky maličké Poletusz, však se můžeš podívat na modroustřechu mám tam fotky, pokojíček snad bude, ale až kdoví kdy, zatím v něm mají ložnici manželovi prarodiče. ☹

poletuszka
30. črc 2011

renni mate to doma mooooccccccccc krasne, jste oba neuveritelne sikovni.. pochopila jsem dobre, ze bydlite u manzelovych rodicu a zaroven i s prarodici??

my mame byt od mesta v najmu a radi bychom 3+1 (muj sen je mensi domecek nebo radovka s malou zahradkou) ale protoze nejsou finance, tak hledame aspon vetsi byt, ale do koupe bytu se nam moc nechce.. byt na 20-30 let zadluzen ☹ u domecku bych o tom uvazovala, ale to uz jsme nekde uplne jinde.. to uz je jina vesnice 😀

takze budem zase hrat sachy a zbavovat se veci, abychom se i s dalsim mimim vlezli.. a pritom bychom prave potrebovali spis dalsi skrin na veci pro Krystufka, nemluve o samostatnem pokoji pro nej a jeho hracky ze?! 🙂

rennik
autor
31. črc 2011

poletuszko děkuju moc, ano pochopila jsi to správně, bydlíme s rodiči i prarodiči a rok zpět i manželovou sestrou, no upřímně někdy je to na palici ale jsme rádi že vůbec bydlíme. My máme skoro celé patro až na tu ložnici, kde spí prarodiče, jinak mají všichni všechno dole. Proto jsme ani pořádně nedělali naši ložnici protože jí chceme zvětšit až bude druhé mimčo, pokud nám prarodiče dají jejich ,, gurku,, to je jako půda za naší ložnicí, není velká ale nám by to pomohlo.Jenže se k tomu moc nemají tak nevím jak to dopadne. Možná se budeme stěhovat zpět do obýváku a dětem bychom nechali naši ložnici jako dětský pokoj. uvidíme. 😒

poletuszka
1. srp 2011

ahojte holky ☹ nas maly je nemocny.. vcera to zaclo zvysenou a dneska uz 38,4 zvracel a stezoval si, ze ho boli brisko.. tak pred chvilkou jsme dojeli z pohotovosti.. ale nastesti jakz takz dobry, ze to vypada na virozu nebo se z toho jeste vyklube angina.. a zvracel zrejme z jogurtu.. ja husa zapomnela, ze pri vysokych horeckach se nesmi mlecne vyrobky 😖 zitra musim odebrat moc do zkumavky.. tak to su zvedava, jak to zas budu chytat 😀 no co kdyz to nepujde, tak sterilizuji nocnik..

renni to te obdivuji, ja jsem nikdy nechtela bydlet s zadnyma rodicema a splnilo se mi to, ale jak uz jsem psala, taky to ma sve vyhody a nevyhody.. holt kolem me zadny milionar s 20 pokojovou vilou nesel 😀 uvidis treba se prarodice jeste umoudri az uvidi mrnouska 😉 kazdopadne vam preju hodne trpelivosti a lasky k bliznimu 😎

rennik
autor
2. srp 2011

poletuszko to je mi líto, ať se malý brzy uzdraví, bobek malý.

není co obdivovat byla to jediná možnost, manžel by do bytu absolutně nešel a na nový domeček bychom neměli, byla to volba buď mít děti a bydlet u rodičů nebo stavět na hypotéku a dřít jak mezek kdoví jak dlouho. Zvítězili děti, protože já bych tak dlouho na mimčo čekat nechtěla. Je to složité když nás tu bydlí tolik, navíc s prarodiči sdílíme koupelnu a wc jelikož jsme tu jejich předělali na novou, a to se přiznám že je někdy opravdu oříšek ale co se dá dělat. Marné.

Jinak holky, tím že jsem dostala MS dřív tak se nám posouvá i snažení o mimčo. Pokud bych tento měsíc dostala MS už 22 tak bychom se měli začít snažit už koncem měsíce. 😀 To je co? to už je co by kamanem dohodil 😀 jej jak já se těším.

ashlee
2. srp 2011

ahoj holky,
@rennik my bydlime s tchyní a tchanem ale mame sve patro a oni přizemí.Ale planujeme že budeme stavet domek za 5let.

@poletuszka at se maly brzy uzdraví.
Malemu ted vylezl zub tak byl protivny,malo jedl.

prtka007
2. srp 2011

Ahojky, tak tady asi zůstanu, než otěhotníme..začínáme v září hurá

rennik
autor
2. srp 2011

@ashlee my by jsme měli taky celé patro kdyby tu neměli ložnici ti prarodiče, ale stejnak je to o ničem, jsme spolu všichni každý den, každý mi chce do výchovy pořád radit atd.... když chci abybylo něco po mém tak to stejně nerespektují, prostě sem tam si pobrečím, ale jinak se tu máme docela fajn.

@prtka007 jj jen zůstaň budeme rády 🙂

ashlee
2. srp 2011

@rennik a kolik je prarodičum?
Nám pořad do něčeho keca tchyně. 😠 Prostě mi přijde že se k nam chova jak kdyby jsme byli maly děcka.

rennik
autor
2. srp 2011

no děda má 89 a babina 78 takže asi tak, kdyby šlo aspoň udělat ložnici pro ně někde dole ale to vůbec. Tchýně s tchánem mají dole kuchyň, obývák a ložnici a stařikové kuchyň a obývák. Proto spí u nás na patře. Blbé je že pokaždé jak chodí spát mi vzbudí malého, protože stařik furt kašle a oba špatně chodí tak jdou pomalu a to pak ty schody strašně vržou. No marné, uvidíme co vymyslíme. Pár let to ještě nějak provizorně zvládnem a až budou děti potřebovat dětský pokoj tak to začnem řešit. 😉

rennik
autor
2. srp 2011

jo jinak holky zítra mi má přijít Femigard, huráááá já už se na něho fakt těším 😀

ashlee
2. srp 2011

@rennik taky si chci koupit femigard

rennik
autor
2. srp 2011

ashlee tak ti je super, já si myslím že je to fajn věc.

ashlee
3. srp 2011

ahoj holky,
venku je dnes pěkně.
Malej mi dnes rozbil fotak 😠 .

rennik
autor
3. srp 2011

ashlee to teda nezávidím ☹ foťáku je fakt škoda

holky tak už mi Femigard došel, to teda byla rychlost, včera objednán dnes doručen, paráda, už jsem si i dala první dávku 🙂)))

ashlee
3. srp 2011

@rennik snad to pujde spravit,je tam zaseknuty objektiv.

ashlee
3. srp 2011

tak fotak neni rozbitej. 🙂

rennik
autor
3. srp 2011

ashlee tak to je paráda 3x hurá a ještě jednou hurá 😀

poletuszka
4. srp 2011

ahoj holky.. hlasim se po par dnech.. moc dekuji.. maly je uz bez horecek a nastesti to ani nebylo na ATB, ale krcek je porad zarudly.. tak mame do konce tydne klidovy rezim.. a muzem na chvilku ven.. huraaaaaaaaa.. pac v tom byte je to nekdy na palici 😀 takze odpo pujdem tatkovi naproti k vlaku 😵

tak ja hlasim, ze femigard uzivam uz tyden a prvni vysledky se dostavily.. veeeeeeeeeelllkaaaaaaa chut na sex 😀 😀 😀 nevim, jestli to mate po femigardu stejne, ale na me to takhle pusobi 😀 .. ale hlavne mocak se uz snad zklidnil - krome femigardu jsem nasadila i susene brusinky a pro jistotu si zasla i k obvodni, jestli je to v poradku.. zitra budou vysledky

a jak jde snazeni s hubnutim??

rennik
autor
4. srp 2011

ahoj Poletusz to je prima že je malému líp 😉 s tím Femigardem, užívám od včera a chuť na sex mám taky to se přiznám, tak nevím čím to je 🙂 hubnutí mi teda moc nejde, protože jsou doma furt nějaké oslavy a furt se něčím cpeme, takže se úplně těším do těch Tater až tam budu prostě sportovat 🙂

amj
5. srp 2011

cauky vsem. omlouvam se,nestiham. balim na tydenni vylet...tak jsem trochu mimo....nakouknu, poctu...ale uz nemam moc cas psat....ukazu se az se vratim papa

rennik
autor
5. srp 2011

amj užij si výlet papa a ozvi se ju? 🙂

poletuszka
6. srp 2011

ahojte.. amj preju krasny vylet.. uzij si to.. 😉 renni a vy jedete kdy do tech tater?

rennik
autor
6. srp 2011

Ahojky

já jedu do Tater 15.8. sice jen na 4 dny ale i tak se strašně těším, dneska jsme byli na výletě, bylo perfektně. A včera jsme oslavovali dožínky a tak jsme si dali trošku do nosu že jsme si večer nedali pozor a možná je zaděláno na mimčo 🙂 no kdoví, ale byla jsem teprv 11 den cyklu tak snad ovu ještě neproběhla. 😀

poletuszka
7. srp 2011

renni vy jste ale cisla 😀 😀 takze bychom meli prvni tehulku?? 😵 my pojedem taky na vylet a taky na 4 dny ale az 19.8. pod stan 😀 taxu zvedava, uz jsem odvykla taborniceni 😅

rennik
autor
7. srp 2011

poletusz určitě se budete mít fajn uvidíš 🙂 19 to my už budem doma 🙂 a teda nevím nevím jestli jsme čísla, prostě jsme se sešli celá rodina a oslavili jsme že už máme konečně po žních tak se grilovalo a popíjelo dobré vínko no a zbytek už víš. Tak nevím no byla by to fakt náhoda. Spíš si myslím že ne, že to bylo brzy ale z druhé strany se říká že spermie vydrží až 3 dny pokud mají dobré prostředí a já jsem už zrovna měla takový ten táhlý hlen takže nevím nevím no. 😀

ashlee
7. srp 2011

ahoj holky,my jsme byli včera za přibuznyma,spali jsme tam.Taky jsme pili vino a chlapy slivovici.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru