Snažilky o druhé mimi od září 2011

rennik
16. črc 2011

Ahoj holky plánujete některá druhé miminko a chcete se začít pokoušet štěstí od září letošního roku? Pak honem sem ať si můžeme navzájem držet palečky 🙂

jifu77
31. říj 2011

@lenuli2 no podle mě, když máš pořád teplotu nad 37 tak jsi těhu. A test jsi nezkoušela? Měl ti vzít krev a věděl to hned to je obušek

lenuli2
31. říj 2011

@jifu77 Ahojky🙂kazdej rika,ze teplota rozhoduje,ale nekdo mi pise,ze porad muze klesnout kdyz mrcha bude chtit prijit☹Doktor si stim asi hlavu moc nelame...sla sem stim,ze mam i hodne bili vytok,jestli to neni naka infekce,prej jeto hormonalni a muze to svedcit k tehotenstvi,Co myslis?mam cykl 28dni pravidelny,ovu probehla od 14-16 aspon myslim,nak extra to nepoznam,az na ten vytok v ovu...a teploty...s pritelem sme se tulily 14 a toho 16 takze tu naka sance je ne?ja uz sem zoufala☹dnes sem netestovala jeste... 😒

jihajiha
1. lis 2011

@lenuli2 tak jak to s tebou vypadá? Co MS, ještě mešká? A co těhu test? Zkoušela jsi? Já jsem blbec dneska testovala a opět nic, co jsem taky čekala, škoda testu, ale člvoěku to nedá 😖 Jsem 23 DC.... No a jinak my používám digi teploměr, s tím normálním jsem nepochodila, u nás to musí být šup šup, jinak ho nezměřím. Neříkám, že měří přesně, ale teplotu a horečku odhalí, což je velké plus!

jihajiha
1. lis 2011

@lenuli2 jo jinak mě u minulého těhu taky brali krev hned druhý den po vynechané MS a na UTZ šla vidět nepatrná tečka, což se může zamněnit s čímkoliv...

veruvojtkova
1. lis 2011

ahoj holky, vítám nově příchozí..teda vy jste toho zase nakecali za těch pár dní, já to ani zase nestihnu přečíst 🙂
@lenuli2 lenuli, tak jak, kdy budeš testovat, dnes nebo zítra? držím palce!
@jihajiha 23DC je asi opravdu brzo 😒 a jak se cítíš, pozoruješ na sobě něco?
jinak já dnes byla na kontrole a miminko je o 1 den větší - bože to zas určitě bude mít 4kg jak aleš 😝 😅 ale jinak vše vpořádku, mám fotku, sice je na ní vidět jen jedna ruka, ale doufám, že za týden mi na screeningu potvrdí ruce dvě 😀
a držím palce všem co jdou tento týden na kontrolu poletuszka a rennik..doufám, že jsem na nikoho nezapomněla 😉
tak a jdu vás trošku dočíst ať jsem v obraze 🙂

poletuszka
1. lis 2011

@veruvojtkova ahojky, no tak to je parada, ze je mrnous v poradku.. a dokonce te uz i zdravi 😀 no me to ceka zitra a ve ctvrtek rennika.. huz aby byl patek co?! kurna takovy napinavy tyden to je 😀
@lenuli2 ten tvuj doktor bude asi neco takoveho jaxem chodila ja predtim.. no vite otehotnet je dneska jako si hodit kostkou.. jakou mate pravdepodobnost, ze hodite 6 😖

holky tehulky a kolik uz jste pribraly?? teda jestli to neni tajne 😎 😀

veruvojtkova
1. lis 2011

@poletuszka no jo dr ho chtěla spěšně změřit a koukala do toho snad 5 minut až jsem si říkala, že je něco špatně a pak z ní vypadlo, že se to miminko tak mele, že nemá vůbec šanci cokoliv poměřit..tak první co mě napadlo, že to bude další hyperaktivní kluk..já už v holčičku nedoufám, protože i to břicho mi jde dopředu jak poprvé 😀 ale to je jedno, hlavně že bude všechno vpořádku. jinak já nepřibrala nic, ale to přijde, toho se nebojím 😀 a jak u tebe, kilča nahoře, nebo dole, když ti nebylo dobře od žaludku? tak holky, pak napiště jak vám ta KO dopadla, ale určitě bude vše dobré!

lenuli2
1. lis 2011

@jihajiha Ahojky🙂tak porad meska☹a test dnes tri dny po vynechani opet negativni☹acjo se zblaznim...teplota rano opet 37.

lenuli2
1. lis 2011

@veruvojtkova ahoj ja dnes testovala opet negativni☹teplota 37. a MS porad meska uz treti den...achjeeee 😒

lenuli2
1. lis 2011

@poletuszka no uz to tak vypada s doktorem je to naky divny...Dominika mi tenkrat zachranil...ale ted?achjo☹ jeste nedorazila,teplota 37. a test opet... negativni....boze.... 😢

veruvojtkova
1. lis 2011

@lenuli2 a jakou máš citlivost testu? někdy se to ukáže až po delší době, zkoušela jsi ten mamatest 10? ale nechápu, proč ti nevzal krev, když to máš takové jaké to máš..ms nikde a test negativní..držím pěsti ať ms už nepřijde 😉

lenuli2
1. lis 2011

@veruvojtkova dekuji...mam ho koupeny,ale jeste sem ho nedelala,zatim sem udelala gravitest 10....mamatest skusim zitra rano...snad to je jeste brzo...nevim doktor me chtel pichnout vyvolavacku rekla sem,ze pockam sama jestli to neprijde...

lenuli2
1. lis 2011

Holky hodim sem graf teplot pokud nekdo tomu rozumite teplotam tak se mrknete...http://www.womenzone.cz/app/calendar/tempr.aspx...

veruvojtkova
1. lis 2011

@lenuli2 vyvolávačku? 😒 vždyť nemá jistotu že nejsi těhu..to jsi udělala dobře, že jsi s ní počkala, já ti ty 2 // moc přeju 😉

lenuli2
1. lis 2011

@veruvojtkova jojo..rek mi pokud chcete dame vyvolavaci injekci na MS...rikam ja si raci pockam sama dekuju...clovek nevi na cem je.kdyby aspon dosla vcas,kdyz uz chce prijit...ale tohle ne 😠 ....dekuju snad tam nekdy budou...tento tyden snad uz rozhodne🙂

veruvojtkova
1. lis 2011

@lenuli2 já myslím, že ten test z krve by ho vůbec nezabil, no co už, snad se to brzo rozlouskne 🙂

pejullka
1. lis 2011

Ahoj, tak jsem doma z UTZ, měli bychom odpovídat cca 5-6 týdnu, mám ve zkratkách napsáno gestační váček 6+2, crl, což by měla být dělka plodu 5-6 týden. Srdíčko zatím není. Další kontrola 10.11.na srdce.

poletuszka
1. lis 2011

grr uz podruhe pisu semka zpravu 😠 furt mi to pada.. grr

@lenuli2 moc ti preju, aby si jen mrnous hral na schovku 😉 uvidis jak dopadne test zitra rano a kdyztak se vykasli par dni na teploty a testy a zabav se necim jinym.. ja vim, ze se mi to mluvi.. ale taky jsem nervozni z toho zitrka, a tak jsem byla rada za tu prestavbu a dneska jsem mela takovej srumec, ze mi na cerne myslenky nezbyl cas.. ted uz jen doklepat noc a rano 😀 😀

@veruvojtkova si me pobavila 😀 ale ja mam doma taky slusneho lumpa.. a fakt nevim, jestli dalsiho takoveho zvladnu 😀 dneska jsem z nej dost slusne zborena.. si pristavil zidli ke knihovne a tvrdil mi, ze v te prvni policce jsou jeho knihy a chtel po ni splhat.. a pak jsme meli 2 navstevy a na obe delal tygra a lekal jejich deti 😀 no proste to budou super poznamky a telefonaty ze skolky a skoly 😀

@pejullka super moc moc gratuluji

jihajiha
1. lis 2011

@lenuli2 teda jo, já bych toho dr poslala někam, když ti neudělá testy na těhu a hned by píchal vyvolávačku... Bych ho bacila asi! 😢 No ale divím se, že máš těhu test negativní. A zkoušela jsi si teď dělat nějaký test s citlivostí 25? Ono prý ta 10 někdy dost zkresluje.
@veruvojtkova to je super, že se má mimčo k světu!!!! No jinak mám tlak v prsách a dneska mě teda fest píchá v břichu, tak snad to není předzvěst MS, ale tohle jsou jiný bolesti, než mívám, tak se nechám překvapit. Ale prsa mám jak nateklý, tak jak když jsem dřív kojila, tak snad to nejsou nějaký vsugerovaný věci...
@poletuszka ať kontrola dopadne dobře!

pejullka
1. lis 2011

@poletuszka děkujeme

poletuszka
1. lis 2011

@jihajiha dekuji, zitra pisnu.. drzim palecky, ale vypada to nadejne jak to popisujes 😵

veruvojtkova
1. lis 2011

@pejullka no paráda, já to měla stejně a srdíčko pak na druhé kontrole už bylo ok 🙂
@poletuszka no ani mi nemluv, my máme taky dobrýho raubíře a pěknýho vzteklouna a teď ještě začíná silný období vzdoru a já jsem navíc teď dost nervozní, tak snad to nějak přežijeme ve zdraví 😒 tak dej zítra vědět jak jsi dopadla.
@jihajiha a máš pravidelné cykly? tak příznaky vypadají nadějně, kdy budeš testovat? asi až se bude blížit termín ms co?
holky, měli jste to některá? já cítím dole pořád jakoby mokro, což je asi normální..ale dneska jsem šla se psem, měla jsem celkem plný močák a uplé kalhoty zařízlé pod pupíkem - už mi jsou všechny malé 😀 a jak jsem se k psovi skláněla, tak ze mě něco vyteklo, ale ne lehce, cítila jsem okamžitě strašné mokro, ale ne hustý výtok, prostě voda, nejdřív jsme se lekla, že je to krev, ale doma jsem našla jen mokré ale totálně mokré kalhotky 😕 tak já nevím, jestli je to jen nějaký vodový výtok, říkala jsem si, že jsem si třeba i učurla, jak sjem měla narvaný měchýř 😅 ale trošku mě vyděsilo, že by to třeba mohla být plodovka...ale ta by odtékala pořád dál ne? no fakt, čím jsem starší tím se víc pozoruju 😀 😀

lenuli2
1. lis 2011

@jihajiha ne ten sem neskousla...a nevis jak to je s ovu testem?ten mi ukazuje carku😀..sem stoho blbaaa😀

lenuli2
1. lis 2011

Devcata moje...mam otazku a sem ted mimo😀...muze ovu test ukazat tehotenstvi?jelikoz mam 3 dny spozdeni a ja si udelala ovu test a ten je znacne pozitivni😀..je mozny abych mela ovulku po vynechane MS?😀....

veruvojtkova
1. lis 2011

@lenuli2 máš na něm 2 stejně silné čárky?? 😲 no páni, to nechápu, ať žijou spolehlivé testy 😅 nemám s tím žádnou zkušenost, takže neporadím, ale je to zajímavé 😉

lenuli2
1. lis 2011

@veruvojtkova no mam jednu trosku slabsi jak tu kontrolni..ale neni to DUCH 😀 .....ted sem stoho jelen....teda uplne 😀

veruvojtkova
1. lis 2011

@lenuli2 no to tu nějak vysvětlovali holky, že u ovu testů když máš ovulaci tak musíš mít obě stejně silné, pokud je jedna slabší tak ovulaci nemáš a je to snad na tom testu takhle normální...ale nevím, jestli se ty testy objevují i s jednou čárkou..já si je nikdy nedělala, ale měl by na nich být určitě nějaký návod jak to s těma čárkama je, já z toho jsem jelen 😀

veruvojtkova
1. lis 2011

uáá, holky zase sama 😝 mám vyžehleno, uklizeno, večeři na sporáku, ovšem asi jsem vařila zbytečně, když manžel přijede zas až po půlnoci a ráno v šest zas do práce..holky je toto normální, asi mi hrábne 😔 zapnu si radši telku, už aby ten můj mimináč začal kopat a mohla jsem alespoň s někým po večerech komunikovat 🙄 🙂 ještě že jsme to snažení se o druhý dítě nenechali na tuhle dobu, to bychom se asi v životě nedočkali 😝 tak se mějte, já jdu kouknout co dávají, dobrou 😉

maximka33
1. lis 2011

ahoj ahoj, dlouho jsem tu nebyla. to je prima, že je tu tak živo. tak jsem 29DC, včera to vypadalo, že přichází ms, dnes nic. tak fakt nevím. i když po tom duphastonu si nemyslím, že bych hned mohla otěhotnět.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru