Snažilky o druhé mimi od září 2011

rennik
16. črc 2011

Ahoj holky plánujete některá druhé miminko a chcete se začít pokoušet štěstí od září letošního roku? Pak honem sem ať si můžeme navzájem držet palečky 🙂

poletuszka
1. lis 2011

@veruvojtkova az ted mi doslo, ze jsem ti neodpovedela, jak jsem na tom s vahou 😀 tak mam 1,5 kg nahore.. nejdriv jsem zhubla, jak mi bylo furt blbe a najednou to pak skocilo o tech kilo a pul a zatim se drzi.. 🙂 s tim mokrem ti nepomuzu.. je sice pravda, ze mam taky mokro a nekdy teda bezim zkontrolovat, jestli je to jen vytok, ale ze by az tak?!.. no a klasika kdyz kychnu tak si upustim ze?! proste povolene svaly 😀 😉 pust si nejakej film.. ja chtela koukat na Buh odpousti, ja ne.. jsem dostala nejakou chut na spageti western, ale smula.. jede tam hokej nebo fotbal ci co to je 😀

@lenuli2 hele netestuj, netestuj nebo se z toho zblaznis 😉 jak te vubec napadlo otestovat se ovulacnim?? 😕

lenuli2
1. lis 2011

@poletuszka mela sem je v supliku😀...a spletla sem sito😀 stane se😀

poletuszka
1. lis 2011

@lenuli2 😀 no tak mozna to u tebe funguje obracene 😀

lenuli2
1. lis 2011

@poletuszka dik teda😀...ja uz na to fakt se*u😀....Mrcha se nekde louda,a ja sem nervozni....co se to semnou deje😀 tak bud se mi posunula ovulka a proto to spozdeni..nebo sem uz divna😀😀😀

poletuszka
1. lis 2011

@lenuli2 tak na to pro jistotu jeste skocte 😉 hmm a na zbytek si musis odpovedet sama 😉 😀 😀 😀
nic balim to... preju pekny vecer a jeste hezci a stastnejsi zitrek 😵

lenuli2
1. lis 2011

@lenuli2 to je strasny..me tak paaali prsa😀...uz at je tady kdyz chce dojit a zase rychle odejde..a ja muzu zacit hrat znovu😀...jednou nad ni urcite vyhrat musim😀😀

lenuli2
1. lis 2011

@poletuszka dobru noc mamco:-*

helen_h
1. lis 2011

@lenuli2 Ahoj, to je fakt děs, jak ti dr chtěl píchat vyvolávačku. A to si tedy byl jistý, že nejsi těhu? Dělal ti aspoň papírkový testík, když už tě neposlal na krev? A jinak to tedy měla být běžná kontrola, že to možné těhotenství tak nějak vůvec neřešil? Ach jo...

helen_h
1. lis 2011

Jinak mě se ms rozjela pořádně včera, to jen aby bylo jasno, na čem jsem, když už je to tady takové svěřovací... Tak koukám, že zbytek, co není těhotný, teď řeší, jestli ms dorazí anebo ne. Tak držím palce, ať je to čekání úspěšné! Jsou to teda nervy, před týdnem jsem prožívala to samé.
Tak dobrou všem.

helen_h
1. lis 2011

@lenuli2 Jo a jinak mě k těm ovu testům taky napadlo, ať na to pro jistotu vlítnete 😀 Ale ségra mě nedávno poučila, že to testuje nějaký hormon, který tam máš i normálně, takže dvě čárky jsou tam pořád a když nemáš ovu, tak je jedna slabší a těsně před ovu jsou obě stejně silný. Takže tělo by být pomatený nejspíš nemělo 😎

lenuli2
2. lis 2011

Ahoj a dobre ranko vsem🙂Tak MS nikde uz 4dny,dnes sem skusila ten mamatest ale meli jen 20 kazetu a je tam slaba carka achjo...bud at je tam poradna nebo zadna😀...dam foto☹

rennik
autor
2. lis 2011

@lenuli2 Ahojky Leni hlavně že tam nějaká čárka je, já jsem zkoušela taky více druhů testů a na některých byla mooc slabá, ale byla tam, třeba máš jen nízkou hladinu HcG 😉 neboj se vlka ni 😉 , všechno bude v pohodě!!!!

Jinak přeju ostatním taky krásné slunečné ráno, už se holky nemůžu dočkat, zítra mě čeká dr. a uvidím mimíška 🙂)))) já se tak těším, ale taky se bojím, hlavně ať to srdíčko nám bije. Ale je to už ZÍTRA- to už vydržím 🙂

rennik
autor
2. lis 2011

@helen_h heli já jsem ovu testy zkoušela a nikdy se mi stejně silné čárky neobjevily, buď nebyly vůbec a nebo jen slabé a obě miminka vyšly napoprvé. Takže asi to není pravidlo, že když je slabá čárka tak není ovu. Ale asi to každému ukazuje jinak 😉

pejullka
2. lis 2011

@rennik držím pslec, v kolikátém týdnu si byla poprvé?

rennik
autor
2. lis 2011

@pejullka děkuju, poprvé jsem byla v 5tt, chtěla jsem jít později ale bolelo mě hodně břicho tak jsem zašla radši hned. Tak teď mě čeká potvrzení srdíčka.

pejullka
2. lis 2011

@rennik tak drzim palce, 4 tydny dlouhá doba. já jdu ve ctvrtek dalsí týden, taky na potvrzení🙂

marteska
2. lis 2011

@lenuli2 Já ovu testům nevěřim ani trošku, nikdy jsem neměla stejné // na ovulačním testu, měla jsem tam dvě čárky neustále, ale tu druhou pořád slabou a ovu proběhla, když jsem těhu. Fakt myslím, že na někoho nefungujou. Jinak u každého doktora je to vážně jiný. Mě pozval teprve dnes na kontrolu a to ještě jen na krev, podle jednotek mě teprve objedná na ultrazvuk. Měla bych být dnes 7+0. Jak ho znám, objedná mě až někdy v 11tt, jestli bude všechno v pohodě.
@pejullka Moc gratuluju!!! 🙂!!!!! 10.11, to je za chvilinku!!! 🙂

marteska
2. lis 2011

@rennik Moc držím palečky!!! ♥ tam bude, jako zvon! 🙂

lenuli2
2. lis 2011

@rennik ahojda🙂 a myslis ze je mozne ji mit slabou i kdyz sem 4 dny spozdeni?jen aby vse bylo tak jak si prejeme🙂))

lenuli2
2. lis 2011

Tak jo berusky🙂MS nikde,teplota 37.0, rani mamtest 20 tady...

rennik
autor
2. lis 2011

@pejullka děkuju, přesně tak4 týdny byla dlouhá doba, byla jsem 8.10. tak mi to strašně pomalu utíkalo ale dočkala jsem se. Pokud bude všechno v pořádku tak se mooooc těším na fotečku a zítra dodám do albíčka 🙂
@marteska děkuju, snad máš pravdu, já jsem z toho strašně nervózní, jednak furt musím zvedat Lukiho, ikdyž se snažím to omezovat na minimum, a navíc máme štěně, které z radosti furt skáče, jenže je to zlatý retrívr a už je dost velký,tak mám strach že aby mi taky něco neudělal. No snad to bude v pořádku.

A úplně nejvíc jsem nervózní z toho že mě pobolívá v pravém podbřišku, jen lehce, ale mám strach ať to není začínající slepák nebo něco. ☹
@lenuli2 Leničko určitě to možné je, někdo to HcG má snížené dlouho, na netu psaly holčiny, že se jim třeba čárka neukázala ani týden po vynechané MS a přitom těhotné byly. Všechno bude v pořádku, pokud čárka je a MS nikde, teplota taky pořád vysoká je to v pořádku. A co čípek zkoušela jsi jak vypadá? Je tvrdý? Pokud ano není co řešit.

lenuli2
2. lis 2011

@rennik je tvrdy to ano...tos me uklidnila...jelikoz sem se bala abych tim nizkym hcg nemela problemy jak sem tu uz kolikrat cetla...

marteska
2. lis 2011

@rennik To máš pravdu, s těma prckama je to složitější něž poprvé. Malýho zvedám taky jen když to jinak nejde, ale pořád po mě rajtuje. Jen si někam sednu nebo se natáhnu, už je na mě a chce řádit. Vysvětluju mu to pořád dokola, ale moc to efekt nemá. Těším se na fotku 🙂 mě taky pobolívá v podbřišku, měla jsem to i poprvé, takže si myslím, že to bude OK. Neboj!

zabula
2. lis 2011

ahojky holky,jak se máte a co těhulky 🙂 u mě nic novýho dnes sem 33DC,pořá pobolívá břicho,prsa,a několik dní sem pěkně nafouklá,tepl.36,9takže to asi dostanu a zase nic,já se v tom už nevyznám.Nevíte jaká teplota je před MS?dneska sem to měla dostat,mám tak cykly +-32,takže když mám takovou teplotu tak si nic

rennik
autor
2. lis 2011

@marteska no právě že u prvního mě to píchalo v celém podbřišku ale teď jen vpravo tak nevím čím to je. 😒 přesně tak Lukášek hned po mě leze, sice neskáče, ale i tak pořád se tulí a lehá si na mě, no je to složité, připadám si že nějak to druhé těhotenství nestačím pořádně ani vnímat, nemám čas na to ani myslet, večer jsem ráda, jak Lukáš usne a já mám pár hodin pro sebe, ale to ještě doháním domácí práce, které s ním přes den udělat nejdou. takže kolikrát večer lehnu a chrápu do pár minut 🙂
@lenuli2 leničko fakt se neboj, držím palce aby to bylo v pořádku. Ale zatím všechno nasvědčuje že je. A nechceš třeba ještě zkusit jiný test??? možná by ukázal silnější čárku. Ten můj z modré krabičky ukazoval čárku fakt pěknou, od firmy unimark, je to citlivost 25 a byl fakt spolehlivý!!

rennik
autor
2. lis 2011

@zabula u každého se teplota mění jinak. Ale 36,9 ještě není tak nízká teplota. Co čípek?? A zkoušela jsi test nebo ještě budeš vyčkávat?

jihajiha
2. lis 2011

@lenuli2 teda jo, tak pozitivní ovu test... ty to teda nemáš lehké. Ale třeba v těhu se ty hormony taky zvednou - teda myslím ty, co ukazují ovulaci, člověk fakt neví, na čem je, asi by mi z toho švihlo! Nezávidím ti, já si taky říkám, buď tak, enbo tak, ale hlavně ať člověk ví, na čem je, tahle nejistota je šílená.
@zabula já nevím, bazální teplotě fakt nějak nevěřím. Člověk to fakt musí měřit přesně, jinak to může zkreslovat, tak nezoufej, dokud MS nedorazí, tak je naděje. Co test ukázal?
@marteska no s tím druhým dítětem je to děsný, u prvního člověk má ještě klid, ale u druhýho.... Kamoška teď rodila, má malou 20 měsíční holčičku a teď má druhý a teda konec těhu byl pro ní záhul.

jihajiha
2. lis 2011

@veruvojtkova ty jo, to teda netuší, co z tebe může týct. Mě se to stává po "tulení", což je asi normální, že to z tebe vyteče, jinak to může být třeba hormonální změna v těhu, nestraš hnes s plodovkou, ale člověk to asi řešit musí, taky se hlídám víc jak kdy dřív....

jihajiha
2. lis 2011

@modrouckeocko a jak to vypadá s tebou? Dlouho jsi tu nebyla? Doufám, že jsi OK.

marteska
2. lis 2011

@rennik Já bych si to taky neuvědomovala, že jsem těhu, ale je mi tak blbě, že jsem úplně hotová. To poprvý taky nebylo. Permanentní těžká kocovina, chvíli vedro, chvíli zima, tlak hroznej, motám se, jsem unavená, ale nemůžu spát a včera jsem do toho zvracela. Strašný..., pak jsem nervní, protože je mi špatně, řvu tady na Vojtu. Snad to rychle přejde, jinak nevim, chudák dítě 😢
@jihajiha To věřím, konec asi bude taky mazec, i když ten začátek je hroznej. Samozřejmě jsem moc ráda, že čekáme mimi, ale ty stavy. Je mi to pak líto, když na malýho křičim. 😢

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru