Snažilky o druhé mimi od září 2011

rennik
16. črc 2011

Ahoj holky plánujete některá druhé miminko a chcete se začít pokoušet štěstí od září letošního roku? Pak honem sem ať si můžeme navzájem držet palečky 🙂

zabula
4. lis 2011

@lenuli2 noto já už taky ne,nevím když toted nemám jestli se mi ovulka neposunula nebo co 😒
no Luky má 14.prosince 4roky,ježíš jak to letí tak bude mít o něco víc dárků 😝 no a malá v červnu už 8let,to je síla,a to mě bylo 21když sem ju měla,tak to letí,doufám že si dáme do 30tin dárek toho prcka 😎

zabula
4. lis 2011

@lenuli2 to máš fajn,že muže skáknout k tobě 😀
mě vysvitla malá naděje na tento měsíc,pozháněla sem si po příbuzných hlídání,každýho šupnu jinam aby to zvládli a pojedu s manžem na cestu na týden,tak Lukyho máme angličánka a ted to bude třeba ital 😀 😀

lenuli2
4. lis 2011

@zabula jejda ty uz mas krasne velkou slecnu🙂))my to chteli jako darek pod stromeek tudiz jeste mam dva mesice nato😀😀...le jedno plus to ma,kdyzto nevyslo ted,aspon se nebudu vdavat v 7 mesicu s pupkem😀 ale treba jen v patym 😀😀...hehe...ak si rekneeme ze mame ovulku celi mesic😀

zabula
4. lis 2011

@lenuli2 😀 😀 ještě že nám zůstal ten humor

lenuli2
4. lis 2011

@zabula to vemes jednim vrzem...dovolena se snazilkovanim😀...parada🙂)) 😀 😎

zabula
4. lis 2011

@lenuli2 a kdy že si vysadila HA?

zabula
4. lis 2011

no když si představím jak sem dřív čurala pod kamionem na vulační testy a pak se nahýbala kabina,a šef volal proč tam stojí tak bych se smíchy dorvala 😀 😀

lenuli2
4. lis 2011

@zabula hehe ume to bylo slozity😀...ja je po porodu Domci nebrala nikdy...jeho biologicky otec je za katrem😀...Domca ho nezna...poznala sem pritele ktery Domcu od dvou let vychovava a az se vezmeme tak si ho napise na sebe tohle bude jeho prvni vlastni...pokud se zadari takze ja si HA nasadila pred rokem kdyz sme se poznaly asi na tyden nez sme se zhodly ze chceme mimi😀...tudiz sem ho brala tyden pred rokem😀

lenuli2
4. lis 2011

@zabula no tak to byli zazitky😀 se asi nenudis s manzem😀

lenuli2
4. lis 2011

@lenuli2 preklep ne tyden ale mesic platicko😀

lenuli2
4. lis 2011

@zabula preklep ne tyden,ale mesic platicko😀

zabula
4. lis 2011

@lenuli2 no to nenudím,jednou sme jeli a navigace ukazovala a my vyjeli někde mezi ovcema v polu 😀 pak sme jeli už domu a byla tam havarka,museli sme čekat,já se svíjela už jakse mi chtělo čurat,tak sem vyskočila a auta neauta sem čůrala přede dveřma a oni tama jeli policajti,ani sem nedočůrala a musela uhnout 😀 😀 ale ulevilo se mi 😀

lenuli2
4. lis 2011

@zabula 😀 😀 😀 😀 😀 hihi...

zabula
4. lis 2011

@lenuli2 no a máš bejvalího v rodným listě uvednýho?já mám malou taky s bejvalím,nechoval se ke mě hezky,tak sem po dlouhém domlouvání přátel od něho odešla,ale dělal peklo,soudili sme se 3roky,ale pro mě to dopadlo dobře,tak máme další společné 😎

lenuli2
4. lis 2011

@zabula mam ho v rodnem liste,ale nase pravnicka nam rekla muze si domcu napsat peta na sebe i bez souhlasu biologickeho otce ale podminka je manzelstvi🙂))biologicky se keme taky hezky nechoval...dokonce me uhodil parkrat v tehu...uz je za katrem po druhe ted uz na pet let...taky se soudime...🙂))ale vim,ze ve vsem mam pravo a vyhraju🙂)a on si muze skakat treba na hlave...Domca je jeho druhy dite s prvnim mel to same...sedel nestaral se....🙂ted se mame mocc dobre🙂))a ja dekuju ze nam ho buh do cesty poslal...a ja nelituju ze sem byla dva roky s prckem sama...cekala sem na nej🙂))na prince na bilem koni😀....teda on nedojel na bilem koni ale v cernym dzipu wolsfagnu😀....ale to je to sami😀 skoro.... 😝

zabula
4. lis 2011

@lenuli2 no protože,manža by taky chtěl ale musel by s tím souhlasit bejvalej když tam je on,tak to nepude,Mě taky tahal v těhu do horké vany abych potratila,pač to nechtěl tak dělal vše pro to abych o to přišla 😠
já si vzala nakonec spolužáka ze základky,tatka s jeho mamkou dáli spolu v práci,a pak sme prodávali kolo a oni si ho koupili a na svatební cestě sem na něm zas jela 😀 bydleli sme od sebe kilák 😀

zabula
4. lis 2011

@lenuli2 v cernym dzipu wolsfagnu hihihi to máš dobrý,ten muj ještě ve favoritu 😀 😀 ale už se polepšil,ted máme každej svoje hezký auto 😀 😀

lenuli2
4. lis 2011

@zabula 😀...taky pekny pribeh😀....a hlavne ze ted ste stastni🙂))pokud bejvalej plati jak ma tak jeto slozity..ale pokud by neplatil tak to muzete skusit podat🙂) kdyz ste manzele🙂))

zabula
4. lis 2011

@lenuli2 to jo,už bych neměnila 😀 má to nakázaný soudem,tak ted platí,kdoví co má zas za lubem,ale malá má po mě příjmení jak sem se vdala,to po dlouhým boju uznali 😎

zabula
4. lis 2011

my už píšem aspon druhou stránku 😀

zabula
4. lis 2011

@lenuli2 a jakej bys chtěla kočárek,já potrebuju akorád hlubokej a vajco,jinak vše mám jako nový po malým,koukám po firkon verano

lenuli2
4. lis 2011

@zabula 😀 tak Domcovi sem dala prijmeni hned od narozeni moje nastesti😀....tojo deti ti spi nebo aspon nejmladsi?me Domca usl hned jak sme dojely ze skolky🙂))dnes byli plavat a v solne jeskyni tak je unaveny🙂)

lenuli2
4. lis 2011

@zabula kocarky sem uchyl😀.....mam vyhlidlej s polska😀...ale manza videl na netu za 23 000 nakej kombinovanej luxusni😀....ale to at mi koupi raci auto a kocarek vemu s polska😀 toje skoda tak drahy kocarek😀...ale je famozni to se musi nechat🙂

zabula
4. lis 2011

@lenuli2 no taky měla moje za svobodna,a jak sem se vdala,tak má i ona manželovo.
prdlajsky,nespí,malej mě nespí od 2let,ti tu lítaj a dělaj rošambo,skačou kolem PC,to zas budu měto co uklízet 😀 😀

zabula
4. lis 2011

@lenuli2 hihihi to já taky jak jen na ty dva prcky měla 6kočárku 😀 😀 😀 a ted bude 7už konečnej 😀

zabula
4. lis 2011

@zabula tak drahý nemají asi cenu,koukala sem na net,že si koupili drahý,dítě to mělo pár měsícu a pak to nemohli prodat ,tak je to asi na prd

zabula
4. lis 2011

koukám že si píšu už i sobě 😀 😀

lenuli2
4. lis 2011

@zabula tak to je pekny😀me jak se Domca nevispi odpoledne tak je protivnej az hnusnej...😀to ja uklizim jeho kralovstvi az vecer😀 jinak jeto zbytecny😀...si udelam vzdy nocni brigadu😀...tohle je jeho kralovstvi😀...ale uklizet to pak stoji zato😀

lenuli2
4. lis 2011

@zabula to jo drahy sou zbytecny😀 a hlavne stejen jezdime autama😀 to bych stim kocarkem musela tak drahym aspon na vystavy abych ho viuzila😀 😀 😀

zabula
4. lis 2011

@lenuli2 hezký taky máme skluzavku 🙂 no u nás je to taky jak ve školce,su zvědadá jak se vlezem do baráku 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru