Snažilky o druhé mimi od září 2011

rennik
16. črc 2011

Ahoj holky plánujete některá druhé miminko a chcete se začít pokoušet štěstí od září letošního roku? Pak honem sem ať si můžeme navzájem držet palečky 🙂

lenuli2
5. lis 2011

@zabula 😀 peknou sobotu🙂))

jihajiha
5. lis 2011

HOlky, tak abych si nedělala velké naděje, tak MS dorazila už dnes. Teda začala jsem trošku špinit, ale to je jak minulý měsíc, takže smůla. Nejhorší je to, že už máme jen jeden pokus kvůli práci, drží mi vlatně 3 roky místo a kdybych otěhotněla až další měsíc, tak bych měla smůlu. Jsem z toho fakt celkem v háji....
@pejullka ani nevíš, jak ráda bych měla 6 kg nahoře - jen kdybych byla těhu! A neboj, přírůstek na váze se určitě zastaví, uvidíš.

pejullka
5. lis 2011

@jihajiha kdybys vazila tolik co ja, takl bys nechtela, ale chapu te. Hlavne zadny stres, bud v klidu, ze je ti to jedno a uvidis🙂ono to vzdycky nejak dopadne

zabula
5. lis 2011

@helen_h to jo,ale mě se to poprvé stalo,holky mi říkali to mají po MS že se máme hned snažit,tak mi furt na začátku a bylo z toho prd,a pak sem dle testu zjistila že to mám jindy 😝
@lenuli2 také pěknou sobotu 😀 manža dojel v noci,tak bude taky tuleníčko 😀 pač to nevypadá že by měla dorazit 😠 asi začla stávkovat 😀
@jihajiha to je mi líto,ale neboj to vyjde,uvidíš.Aspon ti dorazila,já ju furt přivolávám na víkend ted aby mě to vyšlo na plodný dny a uplně na mě MS dlabe 😠
@pejullka co máš z toho,já po dětech nabrala 20kg,a nemůžu je dostat dolů,a na další přibírání ani nemyslím,nebo nikdy nebudu těhu 😝 hlavně že si ty i mimi v pořádku 😉 pak můžem všichni držet diety 😀

zabula
5. lis 2011

@jihajiha díky za adresu,já už na ni narazila uplnou náhodou,a láká mě tam i něco jinýho 😀

lucikf
5. lis 2011

@zabula Ahoj, jo máme firkon a jsem moc spokojená. Sice mám jednu výtku a to, že sportovní verze by mohla být trochu širší a delší, ale mám pocit, že už teď, alespoň v česku (tuším že "batolátko") už mají v nabídce delší firkon.

jihajiha
5. lis 2011

@pejullka no kdyby šlo dělat, že je to všechno v pohodě... ach jo.
Holky, stejně, jeslti byl styk před ovulací a v den ovulace a nezadařilo se, tak to asi bude něco špatně podle mě, nemyslíte?

lucikf
5. lis 2011

@lenuli2 Já taky podle MS, ale mám pocit, že to nemám v polovině cyklu, ale buď před polovonou nebo až ke konci.

veruvojtkova
5. lis 2011

Ahoj holky, teda tady to zase jede🙂 co děláte o víkendu? gratuluju poletuzsce a rennik, že s emiminka zdárně vyvíjí! 😉
@jihajiha a můžu se zeptat, jakto že by ti místo nedrželi? vždyť přece tvému malému jsou teprve 2roky a 2 měsíce, když otěhotníš později a skončí ti rodičák s prvním, můžeš nastoupit hned na neschopenku když ti jí Dr napíše a mateřskou budeš dostávat na druhé dítě stejně jako na první a oni tě nemůžou z práce vyhodit, to je přece podle zákona 😕 ale nechci plácat blbosti 🙂
@zabula tak to jsi na tom stejně jako moje teta s tím přibíráním, měla dvě a nemohla se zbavit přebytečných kil a shodila sama od sebe až po třetím dítěti 😉
@lenuli2 jak jsi na tom se dvěma // leni? omlouvám se, ale nějak nestíham zase diskuzi dočíst.. 😒

lucikf
5. lis 2011

@helen_h Ahoj, já mám cyklus celkem pravidelný 28 dnů, takže teď by měla dorazit MS 24.11. Těším se na sdílenou zkušenost, jak se nám bude tento měsíc dařit. My už jsme se včera začali snažit. 🙂 Protože nemám zkušenosti s měřením teploty ani s ovu testy, tak to prostě zkusíme obden a uvidíme.

lenuli2
5. lis 2011

@veruvojtkova ahojda nijak...MS uz 7 dni nekde stavkuje,v patek sem byla na hcg a bylo to pod jednicku negativni...takze se mi asi zblaznily hormony😀

lenuli2
5. lis 2011

@lucikf ja uz ted ani nevim kdy byla teda😀taky mohla byt az nekdy ke konci stakovou😀

marteska
5. lis 2011

@pejullka Třeba teď přibírat přestaneš na delší dobu a začneš zase až od poloviny těhu, při Vojtovi jsem taky měla hned 4 nahoře ani jsem nevěděla jak.
@jihajiha To mě moc mrzí ☹ Někde jsem četla, že u ženy se zakloněnou dělohou musí spermijky urazit delší trasu než obvykle a že když jí žena má, měla by zůstat ležet delší dobu po styku na břiše!. Zkusím to najít a poslat odkaz, vyzkoušet se má všechno 🙂 Jinak s tím rodičákem a držením místa taky nechápu jak to myslíš. Vždyť když otěhotníš příští měsíc, tak to nic nemění. Já to nějak nechápu.

marteska
5. lis 2011

@lenuli2 Držím palce dál!!!!!! 🙂

mata1
5. lis 2011

@lenuli2 Taky držím palečky dál 😉

lenuli2
5. lis 2011

dekuju vam holky🙂ja ten boj nevzdam🙂))

lenuli2
5. lis 2011

@jihajiha nemyslim 🙂))i kdyz ja ani nevim😀...uz sem stoho jelen totiz🙂))

mata1
5. lis 2011

my se ještě nesnažíme, ale asi už začnemě. Přemýšlela jsem, že až příští cyklus, ale asi to necháme náhodě už teď. 🙂

poletuszka
5. lis 2011

ahojte, pisu az dneska pac nas s malym prepadli bacilove, tak od ctvrtka bojujem.. nastesti je malej na tom lip.. tak sel ted s tatinkem na mini prochazku a ja mam chvilku byt za maroda 🙂 takze vam preju krasny vikend a pozdeji vas doctu kecalky 😉 jinak jsem se polepsila a uz vytvorila album s mimim c. 2, tak mrknete pokud chcete..

@rennik no doktorka mi rekla, ze si na to netroufa, ale jak mi to tak podrobne popisovala, tak najednou zbleptla cosi, co bud bylo pupecni snura nebo pindik 😀 (no ja vim, ze to nezni moc podobne 😀) takze kdovi 😀 jsem zvedava na vas, mozna budete uspesnejsi
@lenuli2 tak co? jak to vypada?

lenuli2
5. lis 2011

@poletuszka uz sem to tu psala nevim co se semnou deje😀😀😀 v patek sem byla na te krvi mam prej hcg pod jednicku☹ale dnes MS jeste stale nikde☹

poletuszka
5. lis 2011

@marteska jee koukam, ze jsem ti nemusela psat do IP.. uz si ctu ten odkaz.. je fajn, ze spani na brise mrnouskouvi nevadi, ja v podstate spim jen takhle.. a uz asi i vim, jak jsem otehotnela 😀

poletuszka
5. lis 2011

@lenuli2 to me mrzi.. ☹ a ptala ses i na tu teplotu?? proc je porad nad 37, kdyz nejses tehu??

lenuli2
5. lis 2011

@poletuszka jeste neptala ale prej muzu mit po ovulacni teplotu nebo se mi ovulka mohla spozdit...achjo ja uz nevim...

poletuszka
5. lis 2011

@lenuli2 si to telo dela co chce ☹ ale tak to ber z te lepsi stranky, jak odejde mrcha, tak si udelejte mesic sexu.. ne snazeni o dite, sexu jako zamlada 😉

lenuli2
5. lis 2011

@poletuszka pokud vubec mrcha dojde😀 aby nedosla az za mesic😀....

rennik
autor
5. lis 2011

@poletuszka Aha tak to jsem zvědavá, ve Frýdku je prý taky dobrý ten UZV tak nevím jestli to půjde poznat nebo ne. Za jak dlouho tě objednali po těch odběrech? Já jdu na krev v pondělí, to budu 11+1tt podle toho UZV

rennik
autor
5. lis 2011

@lenuli2 leni to mrzí teda, je to fakt zvláštní, ale snad bude všechno ok a buď dojde MS nebo se z toho fakt vyklube mimíšek 😉

rennik
autor
5. lis 2011

@lucikf luci já mám taky firkon a přesně jak píšeš, ten sporťákby mohl být větší, jinak maximální spokojenost 🙂

poletuszka
5. lis 2011

@lenuli2 a co cervene vinko?? pry to zabira na rozjeti mrchy a nalada se taky zlepsi 😉 pak jeste horka vana, ale tu radeji asi nee, kdyby tam prece jen byl mimisek..
@rennik ja spis pocitam, ze pohlavi budu vedet az v tom 20 tt na dalsim velkem utz.. na krev jsem sla 26/10, coz vlastne taky bylo 11+1 a hned o tyden pozdeji byl ten NT.. kamoska ma taky firkon, ale brala si jen hlubokou a taky max. spokojenost.. ja mela predtim roana.. uzasna hluboka, ale sportak naprd.. a navic jsem pak zjistila, ze zataceci kola maj neco do sebe, tak jsem ho prodala, ale ted mam dilema, co vlastne poridit 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru