Snažilky o druhé mimi od září 2011

rennik
16. črc 2011

Ahoj holky plánujete některá druhé miminko a chcete se začít pokoušet štěstí od září letošního roku? Pak honem sem ať si můžeme navzájem držet palečky 🙂

poletuszka
13. lis 2011

ahojte, preju krasnou nedeli..
@jihajiha 😀 😀 😀 jj zezadu (doporucila mi to kdysi kamaradka a ta to mela od sve gyn.) a nelezela jsem pak vubec.. teda u prvniho ano, tak 15 min.. podlozeny zadek a nohy nahoru..
@rennik ja jsem nejdriv zhubla tak 2 kg.. ale i presto ze mi bylo spatne (bez zvraceni) jsem pak mela najednou 1,5 kg nahore.. takze je fakt zajimave jak je to u kazde jinak 😉 @marteska 😉

poletuszka
13. lis 2011

holky a jak to ted mate s alkoholem?? ja mam porad hroznou chut na sampanske 😀 😀 😀 asi se budu muset prestat koukat na prostreno 😀

lenuli2
13. lis 2011

@jihajiha na cas tojo a poradne😀 kdybych si nezacala pichat injekce do briska tak podle me jeste vubec tady neni...😀

lenuli2
13. lis 2011

@poletuszka krasnou nedeli i tobe🙂))ja kdyz koukam na Prostreno tak u toho musim veceret 😀 😀 😀 😀

lenuli2
13. lis 2011

@zabula no ahojjj😀.....jaka?

lenuli2
13. lis 2011

Ahoj vsem tehulkam,netehulkam-snazilkam🙂....Krasnou nedeli🙂))Normalne nevim proc,ale mam modracky od tech injekciiii,mazel mi rika,ze je to tim,ze sem hubena,ze nemam zadny spek na pupiku:.-D....

lenuli2
13. lis 2011

@poletuszka s alkoholem?😀 ten uz nechci dlouho videt 😀 😀 😀 meli sme v patek bouling,dala sem si 4krat cerveny a sobotu sem prolezela😀....doktor rek at si klidne dam,ze pak dlouho nebudu moct😀....mno 9.12 mam narozeniny 26let,raci to slavit nebudu,aby vsichni nepily a ja jen koukala-to uz budu mit zavedeny embrio😀....takze ja uz doalkohovala 😀 😀 😀 😀

pejullka
13. lis 2011

ach jo, kdy tohle skonci? Dostala jsem Torecan na nevolnosti, zabral na 6 dnua dneska bude zase ten pidizvik delat neplechu? Zase je mi blbe...

marteska
13. lis 2011

@poletuszka Já mám chuť zase na Plzeň 🙂 Na prostřeno koukám taky, ale nějak mi to chutě nedělá, protože je mi ze všeho jídla špatně...
@pejullka Mě je taky pořád blbě. Už fakt nevím co dělat. Je mi blbě celej den a přitom pořád přibírám, fakt divný.....
@lenuli2 Držím palečky ať to všechno dobře dopadne !!!

pejullka
13. lis 2011

@marteska tak jde videt ze je na tom nekdo podobne. zkus ten Torecan

lenuli2
13. lis 2011

tak to me potesilo🙂)) myslela sem,ze si u druheho mimca automaticky dostanu 4letou variantu...od ledna si muzeme vybirat delku a i vissi rodicaku jak chci🙂))to je moc prima🙂)) http://www.novinky.cz/domaci/250364-reforma-zas...

lucikf
13. lis 2011

@lenuli2 Taky jsem to teď četla.

marteska
13. lis 2011

@pejullka A to je na předpis?

pejullka
13. lis 2011

@marteska ja to na predpis dostala takze nevi,m, ale nevyhodou je, ze ses po tom unavena. Ja porad spim

marteska
13. lis 2011

@pejullka Děkuju, zeptám se ve středu doktora, unavená jsem taky, jestli to ty léky ještě umocní, tak už nevim 😒

pejullka
13. lis 2011

@marteska já spím skoro 20 hodin denně a pořád mám málo, jen po kafi vydržím být ok, ale tojsem si ho dala až dnes, jinak prostě spím

lenuli2
14. lis 2011

@zabula ,
@rennik ,
@jihajiha ,
@poletuszka,
@helen_h ,holky kde ste?😀...jak se mate? co je novyho?🙂)))

rennik
autor
14. lis 2011

@lenuli2 Ahojky Leni tak my se máme dobře, akorát mě trápí bloknutá páteř a bolí mě za hrudní kostí, cvičím cviky proti bolestem zad ale zatím to moc nepomáhá. Jinak nového asi nic, pořád čekáme na 22.11. na UZV z kterého máme strach ale teď už to uteče, je to skoro za týden a pak se mi snad uleví. A taky by mě zajímalo co čekáme, už se nemůžu dočkat až to budu vědět 😀

lenuli2
14. lis 2011

@rennik toje kraaasny🙂))ja du rano na krev a pro planek na stimulaci🙂))co vas ceka na ultrazvuku?

zabula
14. lis 2011

ahojky holky,u mě nic novýho,dala sem si horkou koupel,svařáka,pořád tak horký sprchy,že se ze mě kouřilo jak z půlnočního expresu 😀 a výsledek?akorád sem vypadala jak spařený prase 😠 😀 teda už něco málo mám za sebou,ale tohle se mi ještě nestalo 😒 jak jindy se na MS netěším tak tentokrát se jí nemůžu dočkat,aby sme se mohli snažit

rennik
autor
14. lis 2011

@lenuli2 no čeká nás ten výsledek jestli bude mimčo zdravé nebo mu hrozí Dawnův syndrom.

marteska
14. lis 2011

@rennik Určitě bude všechno v pořádku!!!! Takže chcete vědět co čekáte? 🙂

rennik
autor
14. lis 2011

@marteska děkuju, jj určitě chceme vědět 🙂 ale to čekání je hrozné, ještě celý měsíc 😠

marteska
14. lis 2011

@rennik Já to vědět nechci, jsem zvědavá, jestli to fakt zjistím až na porodním sále 🙂
Já zase počítám dny do konce I. trimestru. Doufám totiž, že mi přestane být konečně špatně, protože to se nedá ☹ Nejvíc je mi líto malýho, pořád jsem říkala, jak si ho budu užívat, jak se mu budu věnovat a místo toho jsem úplně vyřízená a naprosto neschopná ☹

poletuszka
14. lis 2011

ahojte holky, tak u nas nic noveho.. jen jsem v sobotu dostala od svagrove tasku veci na holcicku.. a jak mi to do ted bylo jedno, co cekam, hlavne aby to bylo v poradku a zdrave.. tak ted jsem uplne v p.deli, jaxi preju holku 😀 😀 😀 ty roztomilosti na tech divcich vecickach by meli zakazat 😀

rennik
autor
15. lis 2011

@marteska z toho si nic nedělej já jsem na začátku byla taky úplně marná, teď už je mi dobře, ale zas mě každý den trápí bolesti hlavy, bolí to až za okem, přes líce, no migréna prostě jak vyšitá a teď ani si nic vzít, sice já už můžu paralen ale zbytečně ho užívat nechci, takže doma chodím skoro po tmě, protože mi vadí světlo ,hluk, tv,tak chodím spát nebo aspoň ležet v 8 večer.
@poletuszka ty brďo už 15tt???? já koukám jako blázen jak to letí, ty už to za chvíli budeš vědět 🙂fakt tiše závidím, já už chci taky 🙂))) a o holčičce mi ani nemluv, nepřeju si nic víc než mít holčičku!!!včera u mě byla kamarádka s malou a byla jsem z ní úplně hotová, byla boží prostě, ty culíčky, šatičky- no úžasné!!!Ale z druhé strany si nepřeju nic víc aby bylo mimčo zdravé.

lenuli2
15. lis 2011

Ahoj....Tak sem byla na krvi...dostala dalsi injekce a zacinam stimulovat🙂))kdyz vidim kolik tech injekci je...tak mam husi kuzi☹((

rennik
autor
15. lis 2011

@lenuli2 leniku neboj ty to zvládneš, jsi šikula a vydržíš to 😉

marteska
15. lis 2011

@rennik Teda, tak to musí být taky pěkně náročný!!! Bolesti hlavy, to je snad ještě horší než to zvracení ☹ Tak ať Tě to co nejrychleji přejde!!!!
Holky, já bych taky ráda holčičku, ale když jsem viděla malýho, co dělat před týdnem, když tu byl na návštěvě kamarád, jak křičel, že ho má rád a byl z něj úplně pryč, tak v tu chvíli jsem si říkala, že by potřeboval moc brášku 🙂 Jako s holčičkama si hraje taky, ale přece jen, kluk je kluk.
Vím, že další mimi už mít nebudeme, tak se chci nechat překvapit a zažít na tom porodním sále, že mi řeknou: ,,Maminko máte....... 😀

rennik
autor
15. lis 2011

@marteska to je krásné, jako to bylo kdysi .-)))

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru