Snažilky o druhé mimi od září 2011

rennik
16. črc 2011

Ahoj holky plánujete některá druhé miminko a chcete se začít pokoušet štěstí od září letošního roku? Pak honem sem ať si můžeme navzájem držet palečky 🙂

marteska
15. lis 2011

@rennik Viď??? 😀 Jenom nevím, jestli to nakonec nedopadne tak, že se budu ptát : ,,A co se nám to vlastně narodilo?" A jestli na mě nebudou divně koukat, že to nevim 😀

kamussa
15. lis 2011

Ahoj holky můžu se přidat? 🙂

zabula
15. lis 2011

@marteska teda já už mít taky asi další mít nebudu 😀 ale nevydržela bych to ani za nic to nevědět 😝 mám po malé šatičky,vše růžové a po malým zas modré,a neviděla bych jakou výbavičku si mám připravit 😀 😀 tak to seš dobrá 😀
@lenuli2 jj,to bude o.k.a zvládneš to,hlavně že už se něco děje 😀 😀 😀 😀
@rennik to bude všechno v pořádku,uvidíš 😉 a pak už se jen budeš těšit 😉

no teda holky,vy chcete všichni holčičku 😀 no jestli mě potkaj ty dvojčata,doufám aspon že to bude pár 😀 😀 😀
ale snad ne,nevím jak bych to přežila sama na vše ze 4dětmi 😝 tak radši ne 😎
jinak u mě stále nic,dnes ráno mi bylo fakt zle,a to vydržím hodně,jen sem si sedla na postel,obrovský závratě,mdlo,zvracení,rychlé bušení,bolest hlavy 😢 ,to sem ještě nezažila až ted od rána lezu z postele,musela sem si udělat kafe,at se dám dohromady.Mám jet odpoledne pryč,kdybych jela ráno,tak to někam namelu.
A k tomu mám doma obě děti,malé ráno bylo zle,měla teplotu,tak radši nešla do školy,pak chtěla udělat čaj,tak jí říkám že musí počkat,že mamince je moc zle,kdybych sebou švihla,neviděla by co dělat,to fakt nechápu co se děje,a prsa uplně řežou,pálí jak sou citlivé,že by chtěla už cys.prasknout?kéž by,pač den ode dne je mi víc a víc zle,v pátek to musím říct dokt.ale doufám že si mě tam hned nenechají ☹

lenuli2
15. lis 2011

@zabula to ti nezavidim☹(((((((((((((((((jejdaaa ☹(((uz at je pryc svinucha jedna.....myslim na tebe stale🙂))

zabula
15. lis 2011

@lenuli2 no to jo už at zmizne,vubec nevím proč to tak je ☹ jestli to je k tomu,nebo mám zas přídavek navíc 😀

zabula
15. lis 2011

pá pá,jdu si pořádně lenout,zas mi začíná být víc zle 😒

rennik
autor
15. lis 2011

@kamussa Ahojky určitě můžeš, vítej u nás 🙂
@marteska to máš pravdu v dnešní době to ví asi skoro každý, ale mě se to náhodou líbí že se necháte překvapit, je v tom určité kouzlo🙂 ale já osobně bych to nevydržela 🙂
@zabula panečku zabul tak je mi moc líto, drž se bobku ať je brzo dobře, hlavně ať ta hnusná cysta praskne, potvora jedna 😠

kamussa
15. lis 2011

@zabula ahoj chci se zeptat jak je to s cystou a těhotenstvím ? Já mám totiž pocyt , že ji asi zase taky mám ☹
@rennik děkuji 🙂
@marteska já bych to asi nevydržela 🙂

helen_h
15. lis 2011

@lenuli2 Takže co nového: já začala měřit teplotu a víc se pozorovat a když jsem si teď v pátek myslela, že to je Ono, že to je ten plodný den, kdy by to chtělo tulení, tak to bohužel nevyšlo - malého jsem uspala a po chvíli se vzbudil a zvracel... jsme převlíkali postel, pořád plakal, musel mi usnout na hrudníku, ještě se mu rozjížděla rýma, tak se mu špatně dýchalo - no, bylo mu fakt asi ouvej... Tak jsme měli po tulení :( Takže snad se jen pletu a ten správný den byl jindy! 🙄

helen_h
15. lis 2011

@marteska - No, skoro by to tak mohlo být na porodním sále. Malej ze mě vyskočil, otřeli ho plínkou a šup na mě - a najednou říkají: "A co to vlastně je?" A my - "No jo..." (nějak jsme na něj mluvili, ale vůbec nás nenapadlo, že nevíme, co je zač) - tak mu teprve okoukli pindíka a přidělali cedulku 😀
My si to teda nechali říct, ale byl to "asikluk" páč se vrtěl a byl blbě otočenej, tak jsme tento tip měli jen z jednoho utz a i tak to bylo nejistý.

lenuli2
15. lis 2011

@helen_h chuderka malinka☹((tak to chapu.....🙂

lenuli2
15. lis 2011

Holky prosim hodte mi jednu ozdobu prosim🙂)) http://vanocni.datart.cz/lenka-przakova-si-prej... dekuju🙂)

vvvecna
15. lis 2011

ahoj holky můžu se k vám přidat?jsem po zamlklém těhu a nedávno jsem dostala od dr zelenou do snažení 🙂

marteska
15. lis 2011

@kamussa Ahoj 🙂 Si pořád říkám, že když budu hodně zvědavá, tak se budu na porodním sále hodně moc snažit 🙂
@zabula To musí být hodně náročný. Kéž by to už prasklo, ať to máš za sebou...
@helen_h Tak to je dobrý 🙂 🙂 🙂 Už je prckovi líp?
@lenuli2 Hážu 🙂
@vvvecna Ahoj 🙂 Vítej, držím moc palečky. Taky jsem prodělala zamlklé těhu a měli jsme půl roku počkat. Dobu jsme dodrželi a v září to zkusili a vyšlo to!!! Tak ať to vyjde co nejdříve taky vám🙂

vvvecna
15. lis 2011

@marteska děkuju,mě dr doporučil počkat na 2 ms tak je mám za sebou a uvidím,měla jsem to dostat v sobotu s nic,dnes jsem jen ze srandy testla a nevím,možná hooodně nepatrný duch,tak ještě počkám do víkendu a potom to zkusím znovu

helen_h
15. lis 2011

@marteska Jojo, byla to jen noční záležitost, druhý den už lépe, i když nejedl, tak nálada celkem v poho a hlavně už neblinkal. Nikdo jsme nic nechytl, možná to nebyla střevní chřipka, ale třeba vedl. účinek po očkování, nevím, jestli mohou být i takovéto.
Jinak obdivuju, jak to zvládáš s malým, když je ti špatně, stačilo, když mi před měsícem nebylo dobře 1 den a plazila jsem se jak mátoha a nálada hrozná.. Tak jsem si říkala, že vás všechny obdivuju, co je vám špatně, ale člověk se prostě o to druhé celodenně starat musí...

rennik
autor
15. lis 2011

@vvvecna Ahojky vítej u nás a moc držím palce aby to vyšlo!!!
@helen_h heli to je teda pech, ale hlavně aby byl malý v pořádku 😉

Holky připadám si jako bych byla znovu v pubertě, strašně se mi zkazila pleť, mám akné a suchou kůži 😠 a víc se mi mastí vlasy, pozorujete to taky některá z těhulek?teda to fakt neznám , u Lukáška jsem toto fakt neměla

helen_h
15. lis 2011

@rennik Ahoj, buď ráda, tak by to mohla být holka, ne?? Se říká, že u kluka jde mamka do krásy a mastné vlasy a akné - to by mohla být slečinka jak vyšitá 😉

marteska
15. lis 2011

@helen_h No je to dost vyčerpávající, když je mi špatně, jsem navíc dost nepříjemná ☹
@rennik Taky jsem jak puberťačka. Vlasy mám strašný, obden musím mýt, jinak je to děs a pleť taky nic moc. Já to měla tak i v prvním těhu, ale asi v 6 měsíci to najednou zmizelo, vlasy jsme měla úplně parádní, pleť úplně bez poskvrnky. No prostě od toho 6. měsíce jsem vypadala líp jak netěhotná. Tohle bohužel po porodu zmizelo. No a teď jsem to zase extrém, jak kdyby mi bylo 16.

rennik
autor
16. lis 2011

@helen_h no nevím ale je fakt že u Lukáška jsem kvetla do krásy,kdežto teď - škoda mluvit 🙂celé tohle těhu je úplně jiné!!!

rennik
autor
16. lis 2011

@marteska tak já jsem u prvního těhu měla hned o začátku pleť snad jak modelka, doktorka v práci mi říkala že v mém případě bych měla být těhotná permanentně .-)))vlasy byly super, ale teď taky myju obden jinak vypadám že bych na nich mohla smažit řízky 😠 no kéž by to znamenalo tu holčičku to bych se vůbec nezlobila 🙂

marteska
16. lis 2011

@rennik :D Třeba to bude holčička, jak píše helen, holčičky prý berou maminkám dočasně krásu 🙂 U mě je to až na ty šílený nevolnosti tak nějak podobný. Poprvé mi bylo špatně jen jednou a jinak občas malinko žaludek na vodě. Chodila jsem normálně do práce. To si teď vůbec nedovedu představit, že bych dala. Je mi hrozně zle. A zase najíždím na kakao s rohlíkama. To jsem milovala v prvním těhu. Teď né že bych se po tom utloukla, ale je to jediný, po čem mi není až tak špatně...Mám předpovězený dva kluky, tak jsem fakt moc zvědavá 😀

lucikf
16. lis 2011

Ahoj holky, tak jsem tento měsíc měla předsevzetí, že to budeme zkoušet obden. No nevyšlo to, jak jsem chtěla, teď je ještě manžel už 3. den v Praze, takže jsem zvědavá, jak to dopadne. Jsem teď 20. DC, takže pokud se nezadařilo, tak možná budeme mít dáreček až pod stromeček. 🙂

helen_h
16. lis 2011

@lucikf Ahoj, to jsme na tom podobně 😉 Předsevzetí taky bylo... pak je jednou člověk unavený, pak jsem zase usnula už s malým, pak malej blinkal, takže od večera až do rána pohotovost a spaní s ním v náručí... No, takže taky uvidíme, už jsem psala, že zrovna v den, kdy jsem měla pocit, že je to správné Teď, tak byla ta problinkaná noc a my se teda tulit nemohli. Já jsem 19 DC, tak by mělo být již též dokonáno! 😎 Necháme se překvapit koncem měsíce.

helen_h
16. lis 2011

@modrouckeocko Ahoj, nějak absentuješ 😉 Říkala jsi, že o víku už asi testneš - tak jakpak to dopadlo? Řekneš nám??

Holky, nevíte někdo něco o modrémočku - jak dopadlo testování? Aspoň tedy myslím, že jsem to snad neprošvihla, mám pocit, že zatím nedala vědět, že??

zabula
16. lis 2011

@kamussa ahojky,no pokud nejsi těhu a máš cystu,může bránit vajíčku a jejímu oplodnění a tak,to mám ted já,už mě to štve nechce se jí pryč a oddaluje to snaženíčko 😒

zabula
16. lis 2011

@lucikf držím palečky at to vyjde,a když ne,budem aspon dvě na vánoce 😀
@helen_h at ste brzy fit,asi něco řádí,malá měla taky teplotu a zvracela,dokt.říkala že zas nějaká virozka 😒
@lenuli2 tak jak válčiš 😝
@marteska @rennik třeba to bude ta holka 😀 😀
u mě stále nic,už je mi líp,jen mdloby přetrvávaj a MS stále nikde 😠 už by se mohla uráčit,kdo má do sebe furt ládovat ty léky,abych vůbec fungovala 😒 ,ke všemu se dnes sjela ze schodů,tak až na bolavou ruku a záda sem v celku 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lenuli2
16. lis 2011

@zabula ty ses nesikaaa😀😀😀.....davej pozor,se sadrou se spatne plodi😀😀😀 valcime....pichame dve injekce dene zaraz do briska.....to mi teda dobre nedela😀....ale co uz.....v pondeli jdu na krev a podle toho se urci kdy nastoupim na odber🙂))pocitam do patku bych mela jit na odber vajicek...pres vikend to oplodni a v pondeli sup na zavedeni....aspon pokud to pujde tak jak cekame🙂))prej pichani-stimulovani se dela deset dni....🙂))

zabula
16. lis 2011

@lenuli2 no já nevím co sem na těch schodech zas hledala 😀 😀 neboj,tak aji tak bych ležela 😀 😀 😀 jéé držím palečky 🙂 ,jestli se naštvu,tak to brzo podstoupím taky 😒 moc bych chtěla aby to v prosinci vyšlo 😔

rennik
autor
17. lis 2011

@zabula jej teda aby toho nebylo málo co? 🙂 opatruj se a hlavně ať ta MS brzo přijde potvůrka jedna!!!

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru