Snažilky o druhé mimi od září 2011

rennik
16. črc 2011

Ahoj holky plánujete některá druhé miminko a chcete se začít pokoušet štěstí od září letošního roku? Pak honem sem ať si můžeme navzájem držet palečky 🙂

mata1
20. lis 2011

no já čekám na mrchu a můžeme začít 😉

marteska
20. lis 2011

@pejullka No mě původně na tý genetice řekli, že nechápou, proč mě k nim doktor posílá, že předčasný porod a potrat ještě není indikace k tomu, že bych měla jít na screening ve 12tt. Ale nakonec mě teda vzali, i když ne zadarmo. Jsem za to ráda. Na kdy Tě objednali? To už je taky za chvilku, viď?

modrouckeocko
20. lis 2011

@rennik Děkuji 🙂 Zítra doktor ale asi je brzy na UZ no ale uvidime 🙂

rennik
autor
20. lis 2011

@modrouckeocko však uvidíš já jsem byla týden po vynechané MS a šlo vidět .-)

modrouckeocko
20. lis 2011

@rennik Hele a je mozne aby to test ukazal kdyz bych byla ve druhem ci tretim tydnu. Proste takle brzy ?

rennik
autor
20. lis 2011

@modrouckeocko no to netuším, snad ano, mě se čárka ukázala 4 dny před očekávanou MS, ale podle UZV je právě o 4 dny starší takže asi jakoby v den očekávané MS. pokud bude čárka sílit a nezmizí tak je všechno ok. Mě doktor říkal že neví jestli to půjde vidět takhle brzy- ten týden po vynechané MS, že testy mají citlivost vysokou a UZV to ještě nemusí zachytit ale podle krve by to poznat jít mělo.

modrouckeocko
20. lis 2011

@rennik No ja prave cekala MS 8 meho a 18 teho to uz na testu bylo lehce videt a 20 teho cili dneska to prave zesililo. Tak kdyz sem to tak pocitala tak by to mohl prave byt treti tyden

rennik
autor
20. lis 2011

@modrouckeocko tak to by nebyl 3 týden ale 7-8, týdny se počítají od prvního dne poslední MS. takže už toho 8 kdy měla dorazit to byl 4tt a teď by to byl tak ten 7-8 tipuju.

rennik
autor
20. lis 2011

@modrouckeocko ale spíš ten 7tt u doktroa by to teda mělo jít už vidět 🙂 držím palce 🙂

modrouckeocko
20. lis 2011

@rennik No blbe mi je teprv treti den. A prave me se zda ze to bude max ctrty tyden . vic fakt ne. No uvidime co doktor. Naivc testy jsou slaby. a jak o ctu na netu. A celkove oplodneni trva osm dni a na testu to muze byt videt uz nad 5mlU/ml coz je prvni tyden tehotenstvi.

lucikf
20. lis 2011

@modrouckeocko No to je super, jestli se to fakt podařilo. Netěhulek ubývá a těhulek přibývá, tak to má být. My uvidíme, ve čtvrtek mám mít MS, tak uvidíme, zda příjde nebo ne.

helen_h
20. lis 2011

@rennik To s těma výsledkama si taky vždycky říkám, i když mi třeba na gyndě leží cytologie a já si pořád ne a ne zavolat, tak si pak říkám - no, kdyby něco, oni by se ozvali. Ale pak mě taky napadla verze, že na výsledky nikdo bekoukne, roztřídí to a sázej na to, že si člověk zavolá. I když věřím spíš tomu, co říká Marteska - že na to juknout musej a když je to v normě, tak to prostě zakládaj a kdyby něco alarmujícího, že by si člověka pozvali.
Držím palečky na výsledky! Akorát nevím, jestli to tu tak pomalu běží anebo máš ta vyšetření tak daleko od sebe? To už je určitě víc jak týden, ne, co brali krev??

helen_h
20. lis 2011

@lucikf Budu na tě moc myslet, já čekám až tak o víkendu či o chlup později, mně to chodí až kol 29týho... Jsem zvědavá, kdybys testila, napiš 😉 Nějaké příznaky?? I když mám pocit, že to si člověk kolikrát tak nějak přivolává když se hodně pozoruje... Já fakt nevím, jestli to podruhé poznám. Poprvé jsem poznala až fakt po vynechání ms, předtím žádná podezření.

helen_h
20. lis 2011

@marteska A jak předčasně jsi rodila?? Já taky dříve, Toník je narozen 35+6, ale bylo vše naštěstí v pořádku, jen mu dlouho mizela žloutenka. Jsem zvědavá, jestli na to gynďák bude podruhé brát nějaké ohledy...

modrouckeocko
21. lis 2011

@lucikf Tak držím palce ať patříš mezi nás!!!

modrouckeocko
21. lis 2011

Tak holky držte nám palečky za hodinu razíme ale budu tu až k večeru jedu ještě za kamarádkou. Jinak minulý týden test ještě negativní a tenhle víkend už jemně pozitivní. Tak zatím papa a hned pak dám vědět!! 🙂

rennik
autor
21. lis 2011

@helen_h jj na krev jsme byli 3.11. takže to je tak daleko od sebe.
@modrouckeocko myslíme na tebe, pak dej hned vědět 🙂

lenuli2
21. lis 2011

@zabula no supeeer:-*****mam zvas radost🙂))ja dnes byla na krvi v jednu volam na vysledky kde mi reknou kdy se mam tento tyden dostavit na ultrazvuk a pak podle toho sup na transfeer🙂)))

lenuli2
21. lis 2011

Ahoj holky🙂dlouho sem tu nebyla,Domca slavil 3 roky🙂 byla oslava....dneska sem byla na krvi,v 13 hodin volam na vysledky jak se to viviji...uz 6 den stimuluji...takze doufam,ze uz me co nejdriv vezmou na odber vajicek🙂))

pejullka
21. lis 2011

@marteska jdu zitra, ale to jsem teprve 9+1, tajkze spis az na ten dasli tyden

pejullka
21. lis 2011

@modrouckeocko no co to tady ctu, gratuluju🙂

marteska
21. lis 2011

@modrouckeocko Teda, mě unikne vždycky něco důležitého! Moc gratuluji!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂 🙂 🙂

@helen_h 35tt. Malej měl taky těžkou žloutenku, byli jsme v porodnici 11dní, měl jen 2400g, pak zhubnul na 2 kila, tak musel nabrat zase aspoň na těch 2,5 kila.

@pejullka Držím palečky ať je všechno v pořádku. Už je Ti líp? Já mám pocit, že už to snad nikdy neskončí! 😒

zabula
21. lis 2011

@lenuli2 po té injekci za jak dlouho se ti dostavila MS,včera mi švagrová udála masáž chodidel 🙂 ,kéž by to pomohlo,včera večer mě pobolívalo břicho,tak doufám že se konečně uráčí,do středy to musím dostat,sakra už,aby mě to vyšlo na ovu 😠
@modrouckeocko taky velká gratulace 🙂

lenuli2
21. lis 2011

@zabula po te injekci za 8 dni dorazila... 😉

lucikf
21. lis 2011

@modrouckeocko Díky, jinak jak jsem už dřív psala, že pokud ne teď, tak snad bude dáreček pod stromeček. 🙂

lucikf
21. lis 2011

@helen_h Příznaky žádné, ale u Gabči jsem to taky poznala až v den, kdy měla dorazit MS a nedorazila, takže uvidíme. Pokud nedorazí, asi nebudu hned testovat, ale počkám pár dnů. Jo a jinak taky přeju, ať to výjde.

helen_h
21. lis 2011

@marteska
@pejullka Holky, vy, kterým je v těhotenství špatně, mám na vás dotázek - kdy vám začalo být špatně? Až po vynechané ms nebo dříve nebo později??

helen_h
21. lis 2011

@lucikf Taky mám předsevzetí, že min. přes víkend počkám a pak se uvidí, nejraději bych vydržela do konce měsíce netestovat. Raději nemám žádný test koupený, aby mě to nelákalo. Ty to máš do čtvrtka dobrý, ale já mám pocit, že do toho dalšího týdne je ještě pekelně daleko... Taky na to nevydržíš nemyslet?? Prostě pořád mi to prolítává hlavou, jestli to vyšlo anebo ne... I když nejlepší je to nechat být, ale to mi nějak nejde.

helen_h
21. lis 2011

@marteska U Toníka naštěstí porodní váha 3,11kg, paráda, žádné výrazné známky nedonošenosti, z porodnice nás pustili 3. den. Jen ta žloutenka mu pak stoupla a v normě to měl až ve 3 měsících! Byl opravdu dlouho žluťoučkej - "opálenej", jak každý říkal; mizela mu hodně pomalu.

helen_h
21. lis 2011

@rennik Tak to je fak trápení maminek, mít ta vyšetření tak daleko od sebe.. ach jo. Myslela jsem, že to bývá tak kolem týdne.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru