Snažilky o druhé mimi od září 2011

rennik
16. črc 2011

Ahoj holky plánujete některá druhé miminko a chcete se začít pokoušet štěstí od září letošního roku? Pak honem sem ať si můžeme navzájem držet palečky 🙂

modrouckeocko
21. lis 2011

@pejullka Děkuji.

modrouckeocko
21. lis 2011

Tak holky, jak sem říkala je to fakt na začátku. Na UZ to vidět nebylo, jen silně citlivá sliznice. Tak mi pan doktor vzal kreva usmíval se. A za čtrnáct dní jdeme na kontrolu zda už to bude vidět či ne. 🙂))) Takže je to krátce 🙂))

rennik
autor
21. lis 2011

@helen_h no možná že u tebe to bude jiné já jsem šla na krev v 10tt a teď jdu ve 14tt

helen_h
21. lis 2011

@rennik Já ani na tento v mknulém těhu nešla, resp. mi dr. o té možnosti ani neřekl. Teď byla akorát ségra a měla to týden od sebe - ale možná to závisí na tom, jak mají volno na pracovišti utz, třeba v tom větší věda není 🙂

helen_h
21. lis 2011

@modrouckeocko Tak fajn, vypadá to dobře. Ale stejně je to záhada, že i ty těhu testy ti vycházejí tak pozdě, asi máš ovulaci až ke konci cyklu či co... \normálně to hned po vynechané ms bývá na testu vidět a tys říkala, že min. týden na testíkách nic. Já testovala asi 5 dnů po vynechané ms a ta testovací čára byla silnější než kontrolní 🙂

rennik
autor
21. lis 2011

@helen_h asi ti tak bude, už tak mi sestřička říkala že mě nemá moc kam vtlačit, tak jsem zvědavá jak to dopadne, jestli přijedu a nebudou mít na mě čas tak paráda. Manžel si kvůli toho bral jinou směnu v práci. A v prvním těhu jsem na to taky nešla, nikdo mi o tom neřekl, přesně jako tobě. 🙂

rennik
autor
21. lis 2011

@modrouckeocko tak super, hlavně že to vypadá dobře!!!Neboj určitě se brzy na UZV objeví malá fazolka 🙂

marteska
21. lis 2011

@helen_h Mě začalo být divně od žaludku těsně před vynecháním MS, ale myslela jsem, že je to spíš z nervů. To bylo ještě jako kocovina, to se dalo. Zvracet jsem začla 5+něco ☹

pejullka
21. lis 2011

@helen_h až v sedmem + týdnu

pejullka
21. lis 2011

@marteska neni, je mi lip jen po tom torecanu a to jeste nezabira rano, takze hnus fialovej

modrouckeocko
21. lis 2011

@helen_h No já to měla dostat osmého, test sem si dělala asi týden na to a nic, A když sem si ho udělala v pátek a včera tak byl pozitivní. A ovulaci asi mám ke konci MS. No je to záhadný, ale zadařilo se 🙂)))

helen_h
21. lis 2011

@modrouckeocko I když tys psala, že minulé těhu jsi to měla také tak, že?? Je to zajímavé, ale hlavní, že to vyšlo, i když o sobě dává mimís vědět až trochu později 😉

marteska
21. lis 2011

@pejullka No už aby to skončilo, ty nevolnosti, doufám teda že skončí aspoň v tom 4. měsíci a nebude nám blbě celou dobu! Mě ten Torecan nenapsal.
@modrouckeocko Nepsalas, že máš taky zakloněnou dělohu? Ony to totiž ty spermijky pak mají k vajíčku dál a trvá to dýl než tam dorazí 🙂

modrouckeocko
21. lis 2011

@rennik Můj přítel začal říkat že tam bude lentilka 🙂 , když sem čekala malého tak sem říkala fidorka :D A jinak děkuji. Věřím že se objeví ! 🙂

modrouckeocko
21. lis 2011

@helen_h No pěkně nás pozlobilo. 🙂 Tak snad to bude holčička, i když důležité je že to bude zdravé 🙂

modrouckeocko
21. lis 2011

@marteska Nene to sem nepsala. A asi ani nemám jí zakloněnou. Mám to normálně!

marteska
21. lis 2011

@modrouckeocko Mám už tady v tom zmatek 🙂 Tak třeba byla později ovulka, hlavně že se to podařilo 🙂!!!!!! 😀

lucikf
21. lis 2011

@helen_h Přiznám se, že na to nějak nemyslím. Je to zvláštní, ale fakt z toho žádné nervy nemám.

helen_h
21. lis 2011

@lucikf Tak to je super, to obdivuju! Já na to zatím trochu myslím, ale ím, že min. měsíc ke konci jsem fakt byla docela napjatá... No, přeci jen mám taky rodičák do dubna a pak jsme bez mých penízků, ty máš rodičák na 3 roky??

modrouckeocko
21. lis 2011

@marteska jj asi byla později. Už se těším až to krásné srdíčko uvidím na UZ jak bije. Ale s první řadě se nám tam vůbec naše lentillka musí objevit.

pejullka
21. lis 2011

@marteska no asi to neni tak hrozne, ja bez nej nevylezu ani s postele, co ti rekl ze ti to nenapise?

marteska
21. lis 2011

@pejullka Že je to zbytečný to brát, že nevolnosti přejdou a není třeba proti nim lékama nutně bojovat. At si cucám bonbóny. Že bysme to řešili, kdybych zvracela, hubla. Jenže já přibírám a zvracím tak obden. Jinak mám šílenou nauzeu, a to celej den, jen večer je to lepší. Ráno bohužel z té postele musím, někdy už v pět, protože malej chce mlíčko, to vstanu a hned je mi blbě . Nějaký piškoty u postele vůbec nepomáhaj....

poletuszka
22. lis 2011

no nazdar, vy jste toho zase nakecaly 😀 😀 my mame vymalovano 😀 a pak jsme jen jezdili po obchodech a po navstevach a dneska mam konecne cas na ¨odpocinek¨ a napsat na konika..

@modrouckeocko moc gratuluji k dalsimu tehotenstvi
@rennik dalsi poradnu mam pristi stredu 30. a vcera jsem mela pekne sileny zazitek, kdy jsem musela tahat kocarek s prckem do pantografu, tak doufam, ze mimi je v poradku.. zatim jeste necitim pohyby, aby mi reklo, jestli je OK 🙂 drzim palecky na dnesek, pak honem napis.. ale urcite cekate krasne zdrave mimi 😵
holky nevite o @veruvojtkova??
@marteska to je mi lito, ze je ti blbe, ale ten pristu doktora je divnej.. mi ten torecan doktorka chtela napsat, i kdyz jsem nezvracela.. no a nejaky homeopatika??

poletuszka
22. lis 2011

@helen_h mne bylo spatne az po vynechane ms.. tak 7.,8.tt

pejullka
22. lis 2011

@marteska tak to ja mam horsi, to je fakt, ja zhubla 3 kila

pejullka
22. lis 2011

@poletuszka homeopatik jsou pekne na prd, kdyz si prectes slozeni, je to jen cukr a vyhozene penize

poletuszka
22. lis 2011

@pejullka no ja v ne driv taky nemela duveru, ale pote co jsem s nima byla schopna prezit cestu v aute ze sumavy do havirova.. tak me to prekvapilo.. jedine co mi na cestovni nevolnost jinak zabira je kinedryl.. tak jsem je pak vyzkousela jeste pri ukoncovani kojeni a opet uspech.. tak proto to pisu 😉

modrouckeocko
22. lis 2011

@poletuszka Děkuji!🙂

modrouckeocko
22. lis 2011

Maminy, všechny Vás tu zdravím. Chci se zeptat.Jak připravujete svoje rošťáky na příchod dalšího přírustku do rodiny??

marteska
22. lis 2011

@poletuszka On má doktor takovej přístup, že nerad předepisuje jakékoliv léky, když to není nezbytné. No já s ním souhlasím, holt to budu muset nějak přežít, snad to nebude trvat věčně. Po prvním těhu jsem přešla k tomuhle doktorovi, protože toho, co jsem měla byl s prominutím takovej vůl, že to nemělo obdoby. Ale to je na dlouhý povídání. Tenhle doktor (u kterého jsem teď) mi dost pomohl, i když jsem nebyla jeho pacientka. Homeopatikům taky nevěřím. Nikdy mi nepomohla. 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru