Snažilky o druhé mimi od září 2011

rennik
16. črc 2011

Ahoj holky plánujete některá druhé miminko a chcete se začít pokoušet štěstí od září letošního roku? Pak honem sem ať si můžeme navzájem držet palečky 🙂

zabula
29. lis 2011

@modrouckeocko si na začátku a už si nedočkavá na břicho 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 neboj bude větší 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zabula
29. lis 2011

jéé narazila sem na netu na ty obklady co mám objednaný 😀 dle bude zeleno bílá a nad vrchní pořád váhám 😝
http://k-keramika.ibyznys.cz/katalog/zbozi/kata... mám si namyslet jakou kombinaci a jak do toho dekory,ale vůbec nevím,tento týden to musíme mít namyšlený

modrouckeocko
29. lis 2011

@zabula No těším se na bříško. S malým jsme na dobré cestě každé ránko dá bříšku sám od sebe pusu a pořád říká mimí mimí 🙂 , jen nechci tak velký 🙂

helen_h
29. lis 2011

@zabula Abys nedpadla jako kámoška - měla obklady do koupelny vymyšlený a nakombinovaný z více barev, chtěla různý byrevný přechody - dala si s tím práci a každou stěnu rozkreslila a barvička vymalovala - udělala prostě dokonalý plánek, který dala tomu řemeslníkovi, že to chce teda takhle.
A pak přišel onen den, přišel pan řemeslník a říká - Tak jak to teda chcete? No a Lucka, že přece má ten plánek... No a on - jo aha, ten sem nevzal 😀 😀 😀
No, tak jí málem vodvezli 😀 😀 😀

zabula
30. lis 2011

@helen_h no já si dneska koupila čtverečkovaný papír,že to budu taky malovat a dávat dohromady 😀 😀 😀 😀 😀 ale bude to jen ze dvou barev,klasika 😝 su zvědavá jak to namyslíme,když by nám to udělali tak chtěj za to 1500,že za ty dvě naše prckový koupelny bych dala 3000,to je teda dost 🙄
naštěstí to bude dělat manža,tak si chlapec užije 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
včera sem si objednala koupelnový nábytek 😀 😀 a už mám vánoce 😝

jihajiha
30. lis 2011

@modrouckeocko my jsme kombinézu koupily, stála nás skoro 800 kč a měl ji asi 5x a rozbil se zip, tak jsem nasr..á, to je mazec, teď když to budu reklamovat, tak to může trvat kdo ví jak dlouho, tak to asi nechám zpravit a bude, ale pěkně mě to nakrklo.
@zabula solná jeskyně je dobrej nápad!!! Jenže manža tam sám nepůjde a já tam nemůžu 😢
@veruvojtkova ty jo, nakupovat dárky ještě pro širší rodinu, to by mě asi omejvali, to bych asi nedala, už tak mám problém nakoupit.

Holky, chci se zeptat, jak se projevují srůsty po císaři? Nečetli jste to někde, nebo neslyšely? Mě někdy tak strašně zabolí spodek břicha, že se třeba musím skrčit a počkat, až to přejde. Je to celkem hnusná bolest. Těhu určitě nejsem, začali se mi dělat beďáčky na obličeji, takže MS určitě dorazí, ach jo, co je špatně???
@zabula Máš to dobře naplánovaný, prohlídka, ovulka, tulení... tak držím pěsti, ať to vyjde.

zabula
30. lis 2011

@jihajiha no snad tam sám pude,aspon bude mít od nás klid 😀 😀 😀 😀 uvidíme co ještě vymyslím 😝
já vždycky plánuju,ale realita je někdy jiná 😀 😀 😀 😀 ,nepoučím se a zas plánuju 😀 😀 😀 😀

jinak já měla srůsty jednou,strašný bolesti břicha,který neustávali,a neviděli co to je,až z nějakýho speciel.ultraz.,ale po císaři tedy nevím,jestli tě to nepřestane tak di radši k dokt.

modrouckeocko
30. lis 2011

@jihajiha To věřím, já si koupila bundu a za týden s emi taky rozbil zip tak sem si ho nechala zpravit a bylo to. Takze kombinezu budu vybirat peclive. Mam ale vybranou hezkou za 600 tak uvidime jeste se porozhlidnu. Protože dneska neco koupit to je umeni!

poletuszka
30. lis 2011

ahojte kecalky.. ja vas nejak nestiham 😕 😀
dneska jsem byla v poradne a vsechno v poradku, ale pohlavi stale nevim.. doktorka se tak usmivala.. jezdila s tou sondou a nakonec mi rika, ze radeji pockame za ten mesic.. a ted si vyber 😀 😀 a brali mi krev na ty tripply 🙄

@veruvojtkova a @rennik ja netusim, jaktoze tchana pustili domu?? tchyna tam cekala 3 hodky aniz by ji dali nejakou zpravu, co s nim delaji a pak ji ho jen vystrcili ven s receptama a pokynama co dal.. vypada to, ze se mu ta embolka rozsirila i na druhou plici.. (jestli je mozne ji mit jen na jedne??! nevim, nevyznam se v tom)

@veruvojtkova no ono to tak vypada, ze to bude druhy kluk 😀 a taky mam bricho jen vepredu 😀 co ta porodnice, uz si nasla novou?? a kdy mas poradnu ty??

@helen_h a @veruvojtkova a @rennik no me ten patrik napadl, ze je to takove neobvykle jmeno a porad jsem si to davala do spojitosti s prijmenim a nevyznelo to tak blbe 😀 ale manzelovi se to nelibi.. tak nevim, asi budem mit alfonse petibrkeho a bude to 😀 mi se libi lukas (ale to je muz), honza (to uz je synovec), jakub (je jich v okoli spousta).. marketka je volba od manzela..

tak a ted se vas pokusim docist 😀

veruvojtkova
30. lis 2011

@rennik no to ona mi taky pak říká jak je velký ale těch prvních 5 minut to asi všechno v tichosti musí prozkoumat, na zabití 😀
@modrouckeocko jj, náš malej taky říká že má maminka v bříšku miminko, je to roztomilý 🙂
@jihajiha no ani mi nemluv a nemám na to ani energii ani nápady a ani finance, já nevím no u nás se to prostě tak dodržuje už X let 😒 srůsty? po císaři se můžou udělat? já četla že po laparoskopii, ale zkušenosti vůbec nemám..co zkusit zajít k dr jestli tě to nějak hodně bolí..srůsty by totiž mohli bránit tak trochu i početí ne? 😕
@poletuszka usmívala? tak to asi viděla holčičku 🙂 aha, no jako embolie není prdel, to mi přijde že s tím byli doktoři razdva hotoví, ale nejsem lékař..tak přeju aby bylo vše ok!
já měla poradnu včera, vše ok..registrovala jsem se do jedné po internetu, dnes bych tam měla jít si pro razítko jako že tam jsem vedená ale ještě se mi nikdo neozval a to píšou že posílají sms s upozorněním na blížící se návštěvu, tak tam za chvíli zavolám, jestli není nějaký problém, jinak jsem bez porodky 😒

veruvojtkova
30. lis 2011

holky já tady na MK už párkrát narazila na ty čínské kalendáře, nebo výpočet pohlaví podle krve, vychází to někomu z vás? já tomu teda moc nevěřím, mě u čínského měla vyjít holka a podle té krve kluk, což vyšlo, ale jen tak ze zvědavosti 🙂

zabula
30. lis 2011

@poletuszka to je fajn že je v o.k.ale myslím,že to ta dokt. i ví,něco tam třeba viděla,ale není si pořádně jistá 😀 😀 😀 😀 😀 😀
teda holky vy ste nedočkavý 😀 😀 😀 😀 😀 ale na co si stěžuju,já budu taky 😀 😀 😀 😀

poletuszka
30. lis 2011

@jihajiha o kombineze mi ani nemluv.. jsem koupila malemu asi za 500 nadhernou.. tak jsem si rikala, je cas ji obleknout.. malej sel pred oblikanim 2x curat a pak uz jsem ho mela komplet obleceneho jen cepice chybela.. a zacal, ze se mu chce curat.. ja na nej zirala jak spadla z visne, jestli si dela srandu.. ze ne.. ze fakt musi.. tak jsem ho celeho svlikla ke kotnikum a sup na nocnik.. nez jsem se ohlidla.. pindour mu vyskocil z nocniku a vsechno od nej a po koberec bylo mokre.. 😀 😀 😀 takze jsem kombinezu vyprala a strcila ji do skrine na pozdeji, az budu mit opet naladu tohle riskovat 😀

poletuszka
30. lis 2011

@veruvojtkova drzim palecky, at to vyjde.. ja bych se asi picla, kdybych nemela, kde rodit.. by se asi manzel musel zacit zaucovat na cisare.. nejaka zmrazena kruta a poradna kudla 😀 jinak ja na horoskopy neverim, ale ten cinsky jsem uz videla taky.. u prvniho to nahodou vyslo.. a ted mi to psalo holku.. taxu zvedava 😀 podle krve myslis to, jaxe kazdych 7 let meni krev?? takhle vychazeji predpovedi moji mamce, ale odmita to prozradit 😀
@zabula jj ja si tez myslim, ze to vi.. podle me to vedela uz pred mesicem, kdyz jsem byla na tom NT, ale je tajemna jak vez v karpatech 😀 drzim palecky, at mate plodne tuleni 😉
holky co zitra testujete.. drzim palecky na dalnici 😉 😉

veruvojtkova
30. lis 2011

@poletuszka jj, prostě po sedmi letech takže 7, 14, 21, 28 atd....já když počala malého bylo mi 25, příteli 24 a 24 let je blíž k 21, chlap když je blíž tak je to kluk, když je blíž ženská tak je to holka, no a jelikož to byl přítel tak nám vyšel kluk, který se opravdu narodil a teď nám vychází taky kluk, což si myslím, že se taky narodí🙂 ale podle mě je to prostě 50:50, vždycky to někomu vyjde a někomu ne, je to náhoda🙂 kolik bylo vám, když jste malého počali? no teď je ti teda 31 a přítel je starší? jestli jo, tak vychází ta holčička, hehe to jsem na to zvědavá🙂

poletuszka
30. lis 2011

@veruvojtkova hehe.. manzelovi bylo 32 a mi 30.. takze kluk?? 😀

lucajdak
30. lis 2011

ahoj holky, tak se jdu k vám uklidnit☹
jsem úplnej magor.
Samozřejmě zítra to mám dostat a test jsem si dělala už dneska, nevím proč ale nějak jsem si říkala že tam něco bude☹Bíloooo!!!
Mám asi vsugerovaný příznaky(což mi řekl i manžel dneska) a čekám až dorazí mrcha.
Tak ostatním přeji úšpěšnější testování.Nevím ale mám zvláštní pocity.

poletuszka
30. lis 2011

jo pockej maleho 😀 njn starnu a spatne vidim 😀 to mi bylo 27, skoro 28 a muzovi 29..

poletuszka
30. lis 2011

@lucajdak jejda to me mrzi, ale treba je jeste brzo a melas malo citlivy test?? a magor nejsi 😉 jeste pockej

veruvojtkova
30. lis 2011

@poletuszka jako teď tobě 30 a jemu 32? néé, tak to je právě holčička🙂 ty jsi blíž k násobku čísla 7 - ke 28, takže by to měla být holka, podle těch jejich výpočtů 😅 no a když jste splodili kryštůfka, tak byl ke 28 blíž tvůj muž, jelikož tys měla 27 a to je ke 21 dál, dělá se to prý dozadu, asi to vysvětluju dost chaoticky co 😀 každopádně ti věštím holku 😀
@lucajdak ještě to není ztracené, můžeš mít zatím málo hcg, nebo delší cykly, přeju aby ms zítra nepřišla. a jaké máš příznaky?

poletuszka
30. lis 2011

@veruvojtkova 😀 😀 😀 😀 ale nechces se vsazet ze ne?! 😀 😀

marteska
30. lis 2011

@veruvojtkova Vůbec to nevyšlo (dle stáří krve). Nejen mě, ale i kamarádce, přesně všechno naopak 😉

helen_h
30. lis 2011

@lucajdak A kolikátý jsi den cyklu? Třeba je ještě brzo, ne...? A dělalas to z ranní moči? Já surfovala po diskuzích a je jich spousta na téma "falešně negativní test" - kde se říká, že se to někomu vyrýsovalo třeba až týden po očekávané ms nebo i déle... Zkus se taky kouknout, docela to dodá naději. A rozhodně píšou, že mnohem častější je výsledek falešně negativní než falešně pozitivní, že těch falešně negativních se opravdu objeví spousta. Tak ještě nesmutni!!!
A bílo je i po limitu, po zaschnutí? Někdy se třeba ještě něco pak objeví...

helen_h
30. lis 2011

@jihajiha Čus, s tou reklamací kombinézy, jestli není obchod daleko, zkus tam zajít - buď by ti to mohli vyměnit za jiný (nový) kus anebo vrátit peníze, kdybys chtěla. Kdyby ti to jen chtěli vzít na opravu, tak můžeš vyzkoušet na..rané jednání, že přece nebude dítě měsíc bez kombinézy... 😉
Malému se po měsíci rozbil zip u bundy, zašla jsem tam, byla připravená se ohradit, že jim to tam měsíc nechci nechat, že chci buď jiný kus anebo penízky a oni mi sami rovnou dali peníze zpět.
No, záleží na tobě, jak se ti chce tam chodit a především, jestli si chcete nechat tuto kombinezu anebo zda chceš zkusit jinou. Ale jen oprava (výměna) zipu nebývá bohužel úplně levná. :(

helen_h
30. lis 2011

@jihajiha A ještě jsem nepochopila - ta bolest v břiše se projevuje až teď anebo už to míváš dýl?? A bývá to tedy uprostřed - v oblasti jizvy??

lucajdak
30. lis 2011

holky díky.Bílo mám i po 10minutách, dál jsem to nestudovala.Jsem 27DC, měla jsem teda později ovulku, tak je to taky možná tím.
Příznaky mám bolení břicha, ale ne pořád, jak kdybych si ho nějak namohla, před MS mě vždycky bolely prsa, tak tyden před, a teď nic až dneska, tak si myslím, že to dostanu o týden později🙂Jinak furt jim, ale to může být taky způsobené tím, že jsem přestala kouřit😀
Raději s tím nebudu počítat, abych nebyla tak moc zklamaná.

zabula
30. lis 2011

@veruvojtkova hele a co když sme stejně jak se to počítá 😀 😀 😀 😀
@lucajdak to je mi líto,i když se to třeba ukáže ještě pozdějc 😉

modrouckeocko
30. lis 2011

@veruvojtkova To ano je to moc roztomilý 🙂 Jen aby to tak bylo dál 🙂

jihajiha
30. lis 2011

@poletuszka teda, to bych tu doktorku asi bacila, takhle napínat!!!!!!!!!!!!
@veruvojtkova no mě to bolí jen někdy, ani se to nedá říct denně, prostě mě to někdy chytně, třeba když udělám prudký pohyb, tak se prostě musím schoulit, aby to přešlo. No manžel mi taky říkal, že si mám zajít k dr, uvidíme, až to v sobotu dostanu, tak pak, mě by právě zajímalo, jeslti jsou ty srůsty viditělný na UTZ, protože ten mi dr dělala a nic neříkala...
@helen_h zip už je opravenej, naštěstí mám šikovnou mamču, tak to předělala a kombinézka je jak nová, tak jsem ráda, nevím, jak by to reklamovali, tohle se zvládlo dobře. JInak bolest je jak kdyby vevnitř - střeva, nebo vaječníky, nevím jak to popsat. Ty srůsty mě napadli.
@lucajdak nesmutni, není všem dnům konec, třeba zítra bude test pozitivní, já mám taky kolikrát nutkání si dělat test, tak rychle valím na záchod se vyčůrat,aby mě to nelákalo, z jiné než ranní moči to nemá cenu testit.
@veruvojtkova já na ty výpočty z té stráři krve nějak nevěřím, je to jak se vším - buď a nebo!!!! 🤐

lenuli2
30. lis 2011

Ahojjj holky ja se musim pochlubit......dnes me pozadal milacek o riku a dostala sem zasnubni prstynek s briliantem.......🙂))))))sem stastnaaaaa

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru