Snažilky o druhé mimi od září 2011

rennik
16. črc 2011

Ahoj holky plánujete některá druhé miminko a chcete se začít pokoušet štěstí od září letošního roku? Pak honem sem ať si můžeme navzájem držet palečky 🙂

poletuszka
24. srp 2011

@rennik to je zvlastni, s tim jsem se jeste nesetkala.. ale treba je ten testik jen spatny.. ?? drzim palecky, aby to bylo mimi a hlavne bylo v poradku 😵

nezkousely jste uz nektera ten clearblue test??

holky dekuji.. no uvidime, zalezi kdy tu ovulaci vlastne mam.. pac s tim jak mi ta ms chodi kazdy mesic jinak 😀

poletuszka
25. srp 2011

ahojte, tak jak to vypada holky.. rennik a zamilovanadonej???

no u nas sexik vcera probehl, ale netusim, co se mi stalo, bolelo to jak cert ☹ asi tento mesic neni priznivy pro mimi ci co 😖

rennik
autor
25. srp 2011

@poletuszka ahojky bohužel miminko mít nebudeme, další testy včera byly pořád negativní a aby toho nebylo málo dnes mi přišla opožděná MS, ještě nikdy se mi nezpozdila, nechápu to,jsem smutná ale smířená. Asi to teď nemělo být, takže se přidávám opět k vám snažilkám od září jak bylo původně v plánu. A uvidím kdy se zadaří, ale jedno vím jistě, nebudu si dělat test dřív než týden po vynechané MS, zbytečně jsem se těšila a teď jsem zklamaná.

poletuszka
25. srp 2011

@rennik to je mi lito reni ☹ .. asi tam hralo roli i to, ze ti bylo spatne.. ale musime doufat, ze uz to ted bude jen lepsi.. proste vsechny otehotnime v zari a pak porodnice prasknou ve svech 😎

rennik
autor
25. srp 2011

@poletuszka děkuju jsi hodná, upřímně se přiznám že jsem včera brečela jak želva ☹ Ono kdybych nevěděla že se mi na těch testech ukázaly čárky tak by mi to tak nevadilo, prostě bych si řekla no prostě to nevyšlo, vyjde příště. Ale takhle mě to furt hlodá, jestli tam to mimčo bylo a jestli jsem mu nějak neublížila když mi právě bylo tak zle ☹ ale marné z druhé strany se těším na snažení 🙂

poletuszka
25. srp 2011

@rennik zkus nad tim nehloubat.. i kdyz to moc nejde co?! ☹ vezmi prdolku a bezte se projit nebo si treba objednej letenky do kazachstanu a do batohu si pribal cervene lodicky nebo namaluj obraz a predstirej, ze si nasla neznameho picassa anebo anebo postav prarodicum stan na zahrade a rekni, zes jim nasla vyminek... anebo cokoliv pitomeho, co te napadne a prestanes potom premyslet 😉 😀 p.s. ja nejsem blazen, jen me obcas napadaji takove absurdity 😀 😀

rennik
autor
25. srp 2011

@poletuszka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 děkuju hned mám lepší náladu 😀 😀 😀

nemo1985
25. srp 2011

Ahojky holky,snažíme se první měsíc o druhe mimi, tak dnes jsem 16DC, pobolívání v podbříšku, natekla trochu prsa, zvetšené bradavky.
Mám 28denní cyklus, takže dnes by plodné dny měli končit. A hlen mám hustý,takže už je asi po dnech co?
Občas mě v tom podbříšku škubne,může to být že se vazy napínají a děloha připravuje? děkuji za odpovědi
😉

veruvojtkova
25. srp 2011

@rennik to mě mrzí 😒 ale jak píšepoletuszka není všem dnům konec, ale taky to nechápu, že tam byly a najednou nejsou 😕 ono je asi fakt lepší testit ten týden po, to už snad nemůže být ten test falešně pozitivní, ale vydrž to že 😉 přesně v září otěhotníme všechny a bude 🙂

@nemo1985 ahoj, těch 16 dní to teda počítáš od prvního dne MS? já jsem na tyhle počty prostě natvrdlá 😀 takže ovulace bývá ten týden po MS? co jsem četla, tak ten hlen bývá v době ovulace, co holky? jinak si teda myslím, že jestli tě škube v podbříšku tak je to třeba právě ta probíhající ovulace na nějaké těhotenské příznaky je podle mě jetě hodně brzo..ale kdo ví🙂

nemo1985
25. srp 2011

veruvojtkova.....od prvního dnes měsíčků se to počítá den cyklu, jsem právě 16DC.
No uvidím,zda se zadaří.
Jinak díky za odpověd 🙂

maximka33
25. srp 2011

ahj holky, můžu se k vám přidat?

rennik
autor
25. srp 2011

Ahoj holky
@nemo1985 vítej u nás, hlen v ovulaci by měl být takový průsvitný, natahovací, je ho hodně 😉
@maximka33 ahojky jasně vítej u nás

rennik
autor
25. srp 2011

jinak teda my začneme se snažením za 9 dní, manžel říkal že si vezme v práci volno a budem zkoušet od 10DC co druhý den. Četla jsem že každodenní styk taky není moc dobrý, že pak spermie nestačí dozrávat. 😉 U Lukiho jsme to zkoušeli taky tak a vyšel hned. 😀

veruvojtkova
25. srp 2011

@rennik já jsem si teda nikdy nevšimla, že bych měla nějaký hlen.. 😕 při ovulaci je vždy, nebo nemusí? bere si dovolenou? no super, tak to na to budete mít klídek, určitě se zadaří! 😉 aha, to jsem neslyšela s těmi spermiemi, já právě myslela že čím víc, tím líp 😅

rennik
autor
25. srp 2011

@veruvojtkova nevím, možná to nemá každý, nebo tomu jen nevěnuješ pozornost tak proto ti to přijde zlváštní. Já třeba poznám ovu podle bolesti ale i podle toho hlenu. Můžeš se podívat na tohle, možná že ti to pomůže taky rozeznat : http://www.rodina.cz/clanek3633.htm

jj bere si dovču aby nebyl unavený z práce. Ale jen 4 dny pak už to nějak zvládnem, protože dělá na směny tak po ranních to půjde 🙂))
As těmi spermiemi jsem četla že nestačí dozrávat no, jinak ještě psali že nejlepší poloha pro oplodnění je zezadu, že se spermie snáze dostanou k děložnímu hrdlu, pak že je dobré aby žena prožila orgasmus čímž nasaje spermie dovnitř a opět pomůže rychlejší cestě. Těch rad je hodně, když jsem chtěla první mimčo studovala jsem jak divá jen aby to vyšlo a vyplatilo se. 😀

zabula
26. srp 2011

ahoj holky,všechny zdravím,mohla bych se k vám přidat?

veruvojtkova
26. srp 2011

@rennik páni, koukám, že to máš fakt načtený..a ten článek je docela poučný, ale nějak neni čas ho dočíst celý.. 🙂 jinak s těmi spermiemi nevím, asi to bude u každého jinak, my se o první snažili každý den, ale to bylo tím, že jsme spolu byli krátce, takže ten sex byl prostě často 😅 a zadařilo se také hned..tak uvidíme nyní, s malým ta frekvence hodně klesla 😀 takže vyzkouším tvojí radu 😉
a co jste dělali dneska holky, byli jste na koupáku, nebo na zahradě?

@zabula ahoj, jasně vítej 🙂

rennik
autor
26. srp 2011

@veruvojtkova já jsem byla doma, MS je tentokrát fakt šílená, ráno šli ze mě kusy sraženin, hrůza. ale ještě pár dní a bude po. 🙂

veruvojtkova
26. srp 2011

@rennik jéjéj, tak to je jasný, já když mám MS tak jsem taky nepoužitelná a jestli jí máš takhle silnou tak se v tom vedru ani nedivím 😝 a co plánujete na víkend, když má zas být o 10stupňů míň..to je fakt jak v kocourkově 🙂 my asi nic moc, budou nám dělat okna tak to musíme všechno přikrýt igelitem a nebo schovat, i když moc tomu nevěřím, že se ten prach nedostane všude, to zas bude 😝 🙂

rennik
autor
26. srp 2011

@veruvojtkova jeeeej okna ti nezávidím zažila jsem je víckrát a prach je fakt všude ☹
my se chystáme do cirkusu ale jinak má manžel nějakou práci doma takže asi nikam nepojedem ☹

maximka33
26. srp 2011

ahoj holky, držím palce na snažení. já už jsem 42DC, fakt nevím, co se se mnou děje. mám ty cykly fakt dlouhé 😒

rennik
autor
27. srp 2011

@maximka33 a nemůžeš být těhulka?

veruvojtkova
27. srp 2011

@maximka33 to už je skoro druhý měsíc bez MS... 😕 a míváš to takhle vždycky, nebo je to výjimka?

maximka33
27. srp 2011

@rennik ne to ne, dělala jsem si už dva testy. a navíc jsem byla u zubaře, kde mě rentgenovali, takže těhotná te´d raději ne..
@veruvojtkova já už ani nevím... x let jsem měla antikoncepci, takže cyklus byl uměle 28 dní. když jsem vysadila, za tři měsíce těhotná s Martínek. ale po roce, co jsem dostala ms, je to velice nepravidelné, od 32 dní do 40 a víc... už začínám věřit, že to jsou špatné hormony..

zabula
27. srp 2011

ahojky,nejprve přeji pěkný výkend,i když spíš vypadá že si toho sluníčka už neužijem.Vysadila sem ted prášky,a ted od září se uvidí,i když by to bylo moje čtvrtý těhu,někdy si připadám jako začátečnice,pač pokaždé je to jiné,a vždycky uvítám rady.I když u nás to bude asi na dlouhý běh,pač manža je furt pryč a ani nevím kdy mám ovu

veruvojtkova
28. srp 2011

@maximka33 no já jsem toto měla když jsem byla v pubertě, MS jsem neměla klidně měsíc a půl, pak po třech týdnech a tak jak píšeš cyklus i 40..mám to nepravidelné i dnes ale není to tak strašný..akorát mě teda pomohla HA, začala jsem jí brát a po vysazení je to lepší..je to dost nepříjemné, ale zase na druhou stranu není nemožné otěhotnět, hlavně když ta MS vůbec přijde 😉

@zabula ahoj, taky pěkný víkend, co jste podnikali s dětma? no nám tady včera lilo jak z konve a dnes to vypadá na sluníčko, tak jsem zvědavá co se z toho ještě vyvrbí, chtěla jsem se jít projít na Petřín, tam jsem nebyla snad od střední školy 🙂 koukám, že máš holčičku i chlapečka, bylo těhotenství pokaždé jiné? myslím jako jestli s holčičkou bylo chuť na sladký s klukem na kyselý a tak 😀 jestli si to teda ještě budeš pomatovat, protože já si to svoje skoro nepomatuju a to jsou teprve 2 roky 🙂 tak přeju ať se brzo zadaří! 😉 já mám kamarádku, co se viděla s přítelem jen o každém druhém víkendu a hned první měsíc byla v tom a to byla ještě po operaci čípku, takže jí dr dávala minimální šanci, takže ono nic není nemožné 🙂

rennik
autor
28. srp 2011

@zabula ahojky uvidíš možná že budeš těhu cobydup, hlavně se nevzdávat ,myslet pozitivně a těhu určitě brzy přijde, to že manžel není moc doma tě chápu ale tak třeba se právě trefíte když doma bude🙂

poletuszka
28. srp 2011

ahojte holky, jen v rychlosti pozdravim.. za chvili si jdem delat rodinnou fotecku 😎 ,kdyz je tam jeste hezky, tak musim jit na konzultaci k zrcadlu ZRCADLO, ZRCADLO rekni mi, kdo je v zemi zdejsi, kdo je nejkrasnejsi.. UHNI BO NEVIDIM.. no takze asi tak nejak to dopadne 😀 😀 ale aspon to zkusim 😉

vitam novacky 😵

@veruvojtkova dneska se me jedna znama ptala, jestli na sobe poznam, kdy mam ovulaci, ze je nutne delat dite v teto dobe 😀 me sokla a pobavila.. ja se moc nezminuji, ze zkousime druhe, takze nevim, kde to vzala, ale holt to asi lidi berou jako samozrejmost, coz me docela stve, takze si asi vymyslim jako u prvniho tehu vymluvu.... tehdy se me vsichni ptali, jestli necekam dvojcata, ze mam tak obrovske bricho.. tak jsem rikala, ze cekam trojcata a ze je po porodu dam k cirkusu 😀 no co na blbou otazku, blba odpoved 😠

@rennik to fajn, ze si chlap vezme na to delani dovcu... aspon si to vic uzijete 😉

pekny zbytek nedele

rennik
autor
28. srp 2011

@poletuszka tos mě pobavila, normálně zjišťuju že mě fakt vždycky rozesměješ 😀 manžel mi nedávno říká : Reni poslouchej a máš vůbec ty ovulační testy? Já na to že ne že už je není potřeba když mě bolí břicho když ovuluju a on najednou odněkud vytáhl 3 testy- prý je našel ještě po prvním mimču 😀 😀 😀 tak prý je mám tento měsíc použít ať to víme na 100%. 😀 no tak uvidím.
Takže ty vlastně budeš vědět už dřív jestli ti to vyšlo že? Moc ti držím palečky!!!!

a určitě si to víc užijeme, fakt se těšíme 😀

zamilovanadonej
28. srp 2011

@poletuszka Já zatím pořád doufám, že to nedostanu...uvidíme v týdnu 😅

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru