Snažilky o druhé mimi od září 2011

rennik
16. črc 2011

Ahoj holky plánujete některá druhé miminko a chcete se začít pokoušet štěstí od září letošního roku? Pak honem sem ať si můžeme navzájem držet palečky 🙂

rennik
autor
18. zář 2011

@pejullka tak jsem si udělala test a jsou tam // 🙂 ale mám strach že to není pravda že ten test třeba ukazuje falešně pozitivní výsledek takhle brzy před MS a docela silná čárka

pejullka
18. zář 2011

@rennik neboj, je to tam🙂 ja delala test a jedna / tak aspon nekdo, gratuluju🙂

rennik
autor
18. zář 2011

@pejullka děkuju ale jak říkám ještě se vůbec neraduju, mám strach že je to falešně pozitivní. večer si ještě pojedu koupit další testy a uvidím jestli bude čárka sílit. Snažila jsem se to vyfotit ale jde to špatně vidět.

pejullka
18. zář 2011

@rennik pro tvoji jistotu si ho udelej, ja kdyz cekala malou, tak jsem si udelalal jeden test, vysel a tak jsem rekla ze jsem tehotna a taky to tak bylo. Co bych dala za to, kdyby mi vysel aspon jeden...vubec nevim, co se to se mnou deje, vsechno nasvedcuje ze jsem, mam stejne priznaky jako u male a test bily...asi jsem si to snad vymyslela:(

poletuszka
18. zář 2011

ahojte, na horach bylo uzasne, ale jaxme dojeli vecer dom, tak jsem zavrela oci a uz nesly otevrit 😀
@veruvojtkova no super, velikanskaaa gratulace 😵 jupii dalsi tehulka.. tyra je cast trince, vsude same kopce, krasna krajina, ale jak foukne vitr od zelezaren, tak je po cerstvem vzduchu 😠 😀

@rennik nesmutni, jeste par dni a uvidis 😉 a kdyby nahodou ne, tak neni mozny, aby se to pristi mesic nepovedlo 😎 hlavne se ted zamestnej necim jinym, mas zakaz pozorovani se 😉 no my jsme nechavali auto na konecne autobusu a pak jsme sli dal po asfaltce a po chvilce se odboci na lesni cestu a pak je to furt nahoru a nahoru, je to na te strane jako javorovy.. to jsem ti toho rekla co?! 😀 😀

@pejullka jaxe libilo v muzeu?

@gamzinka tak to ti neporadim, s nicim takovym jsem se jeste nesetkala 😕 vidis to, ja u prvniho taky nic nevedela, zadna ovulace, plodne dny, proste jsme sexovali kazdy den a byl z toho kluk 😀

pejullka
18. zář 2011

@poletuszka bylo to super, uzili jsme si to vsichni🙂 diky

poletuszka
18. zář 2011

@rennik jee mi se nezobrazila jedna stranka 😀 az ted koukam, zes nasla dve carky.. 😵 takze s gratulacemi radeji pockame do ctvrtka??

veruvojtkova
18. zář 2011

Ahoj holky, díky za gratulace, no já jsem to ty poslední dny už tušila, ale ono vlastně bylo celou dobu- dá se říct už od početí něco jinak..je to zvláštní, nikdy bych tomu nevěřila, ale já se už týden po ukončení MS cítila jinak, jak psychicky-manžel myslel, že mě vezme paličkou po hlavě byla jsme fakt na ránu! tak i fyzicky, bolest břicha, prsou..no a koukám, že jsme se tu takhle sešli hned tři, co měli příznaky dlouho před očekávanou MS a dá se říct že se jim zadařilo hned napoprvé 🙂
@gamzinka no tak my to zkoušeli přesně jak vy, žádné počítání plodných neplodných dnů a máme z toho Aleše..tak to bude asi v něčem jiném 😀
@poletuszka tak co, stále chuť jen na colu?🙂 je dobře že jste si to užili a nepršelo vám? tady je hnusně☹ jinak naše fena musí co nejdříve na kastraci, tvrdne jí mléko v žlázách a veterináři mi říkají, že by z toho mohla mít rakovinu 😒
@pejullka my nakonec stihli obojí i dětský den i vinobraní, teda tam bylo lidí 😝 takže jste měli pěkný víkend? to je fajn!
@rennik gratuluji k druhé čárkce, ale zatím jen potichu potichoučku 😉 myslela jsem že budeš testovat až v týdnu nebo příští víkend? nakonec jsi to nevydržela? 😉 tak přeju ať hlavně sílí a nemizí!! 😵

rennik
autor
18. zář 2011

@veruvojtkova přemluvila mě Pejullka, taky jsem si myslela že to vydržím ale nakonec jsem se nechala přemluvit a ono tohle, před chvílí jsem si udělala další dva testy, nedalo mi to už asi ze strachu a čárka tam je ale stejná, takže uvidím co zítra, pozítří..... jak říkáš jsem potichoučku ani nedutám. Jen tiše doufám a prosím.

pejullka
18. zář 2011

@veruvojtkova sobota byla fajn, ale nedele stala za starou belu. Mala chrapti, test byl bily, bolesti takove, ze kdybych se nepodivala dolu, mam pocit ze mam ms. Ale nic...zitra pohovor a pak budu volat k doktorce

veruvojtkova
18. zář 2011

@rennik já věřím tomu že to bude dobré, to špatné sis vybrala minulý měsíc!! 😉 sice bys možná ušetřila nervíky, kdybys testla až třeba den po vynechané MS, ale chápu tě, to čekání to je děsný 😉 jak říkám, věřím že bude sílit, no však jsem taky psala že září bude šťastný měsíc!!! 🙂

veruvojtkova
18. zář 2011

@pejullka to mě mrzí ☹ tak uvidíš co ti Dr řekne, myslím že to takhle měl někdo z holek o pár stránek zpět, že test bílý, zpoždění 5 dní, jinak MS pravidelná na den, bolesti břicha a nakonec to pak dostala a myslím že tam někdo byl i na vyvolávačce..no občas si s náma to tělo pěkně hraje 😒

pejullka
18. zář 2011

@veruvojtkova to mi snad ani nerikej, zvetsily se mi i prsni dvorce...porad doufam, ze to bude jen nizka hladina, ja uz mam dnes 6 den zpozdení, cipek vysoko a tvrdej

veruvojtkova
18. zář 2011

@pejullka tak asi bude nejlepší odběr krve, tam se to buď potvrdí nebo vyvrátí a ty budeš mít alespoň klid..takhle člověk neví ani na čem je 😒 já vůbec netuším jak má být čípek na začátku těhotenství, teprve nedávno jsem začala studovat plodný dny🙂 tvrdý čípek značí těhu?

pejullka
18. zář 2011

@veruvojtkova tvrdy a vysoko polozeny co jsem vycetla, mela jsem ho niz a ted je docela vysoko..chci vzit krev a pak taky utz aby se vyloucila cysta. vezme me hneed, takze bych to mela vedet zitzra,max v utery...prave ta nejistota, ze clovek nevi co se deje, do toho me picha pravej vajecnik docela silne

ajulinek
18. zář 2011

Ahojky holky, koukám, že některé už našli dvě II tak super, gratuluju, u nás tenhle měsíc asi nevyjde..... řekla bych že pokud byla ovulace, tak sme zrovna žádné snažení neprovozovali, to je jak naschvál 😀 Byli sme na víkend v Liberci Babylonu a můžu jen doporučit, já tam byla jednou za svobodna a pak teď i s prckem a paráda, aqapark i lunapark super. Ale sem zničená, ještě sem byla v noci než sme jeli posedět v hospůdce, tak je to nevyspání znát.

rennik
autor
18. zář 2011

@veruvojtkova děkuju za podporu snad bude opravdu sílit ale překvapilo mě je už teď ,, docela silná,, tak budu tiše myslet na zítra ráno
🙂

veruvojtkova
18. zář 2011

@pejullka budeš mít alespon jistotu, z krve se to ukáže. tak pak napiš jak jsi dopadla..pravý vaječník? ale to by se mohlo jednat i o nějaký vaz, který se v děloze natahuje..tak držím palce at se prokáže těhotenství!
@ajulinek ahoj, tak není všem dnům konec 😉 v aquaparku jsem byla taky ale to už je tak přes 10let 😅 jé, tak to si uděláme taky někdy výlet, ale musíme si koupit celodenní vstupenku, malýho z vody jen tak nedostanu 😀
@rennik budeš zítra testit? tak pak napiš, jak čárka sílí 😉

ajulinek
18. zář 2011

Taky sme měli aqapark celodenní 🙂 Hlavně supr, když je ošklivo, nemusíš vytáhnout paty ven a je tam všechno. Jinak to snažení zatím nijak neřeším 🙂 Až se to povede, tak to bude. Byla bych hlavně ráda, kdyby se mi srovnal cyklus.

rennik
autor
18. zář 2011

@pejullka taky držím palce aby to bylo těhu!!! pak nám napiš.
@veruvojtkova jj budu zkoušet a napíšu. Ale už teď se bojím co bude.
@ajulinek neboj určitě se to brzy povede a držím palce ať se cyklus srovná 🙂

ajulinek
18. zář 2011

@rennik doufám, že se to povede, chci hlavně aby mi navázala mateřská, takže je čas 🙂 Malýmu budou teď v listopadu dva roky..... To těhotenství si chci ještě jednou užít 🙂 To první sem si fakt užila, žádné nevolnosti, žádné problémy, fakt paráda 😀

pejullka
18. zář 2011

@rennik neboj, dopadne to dobre, jen hezky testuj
@veruvojtkova diky, dam vedet co se zitra dozvim🙂

rennik
autor
18. zář 2011

@ajulinek úplně stejně,malý má v listopadu 2 roky, chci navázat na mateřskou ale nevěděla jsem že se to hned povede a co je hlavní chci si těhu zase maximálně užít, u Lukáška jsem ani jednou nezvracela,nebylo mi nic, jen krásné pohodové těhotenství!!! Takže se úplně maximálně těším na obrovské bříško, třeba zas ty otoky na nohách,to že v noci nepůjde spát, bolestivé kopance prostě všechno. Jen aby to vyšlo a čárka nezmizla.

rennik
autor
19. zář 2011

Dobré ráno holky tak jsem si udělala další test, čárka nesílí, je stejná nebo možná dokonce trochu slabší ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ tak už mám strach že to dopadne zase jako minule.

rennik
autor
19. zář 2011

Holky beru zpět když jsem nechala test zaschnout a porovnala ho s ostatními, teď jde vidět že je silnější, sice o trošku ale je.

ajulinek
19. zář 2011

@rennik tak už nezmizí 🙂 moc ti to přeju

pejullka
19. zář 2011

@rennik tak vidíš, to je dobře🙂 zkus ještě za dva dny. Já jsem dnes na 15 hod objednaná k dokyně

rennik
autor
19. zář 2011

@ajulinek
@pejullka
Děkuju holky prosím podívejte se mi do albíčka, co na to řeknete, jestli se to nezdá jen mě že sílí.

pejullka
19. zář 2011

@rennik lehce, ale ono se hcg snad zvysuje kazdy druhy den, zkus to jeste zira..kazdopadne je to tam...co ja bych za to dala🙂

rennik
autor
19. zář 2011

@pejullka neboj určitě tě dneska dr. potěší 😉 držím palce

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru