Snažilky o druhé mimi od září 2011

rennik
16. črc 2011

Ahoj holky plánujete některá druhé miminko a chcete se začít pokoušet štěstí od září letošního roku? Pak honem sem ať si můžeme navzájem držet palečky 🙂

pejullka
19. zář 2011

@rennik diky, snad ano..ted jsem musel azrusit pohovor, protoze jsem po dvou hodinach slechteni zjistila, ze mi prsa narostly o 6 cm za vikend, takze se do niceho nevlezu:(

pejullka
19. zář 2011

@rennik tak si myslim ze k doktorce nemusim, mam ruzovy vytok..uvidim jeste odpoledne jak to bude vypadat, ale myslim ze je konec nadeji

rennik
autor
19. zář 2011

@pejullka to mě mrzí ale třeba je to nic neznamená, některé těhulky na začátku špiní.

pejullka
19. zář 2011

@rennik to ano, ale vetsinou pred terminem ms, ne 6 dnu po:(

rennik
autor
19. zář 2011

@pejullka to máš sice pravdu ale já bych té Dr. zašla ať víš na čem jsi. Pokud by dneska nepřišla MS tak jdu určitě.

pejullka
19. zář 2011

@rennik ja jsem ji volala, rikala ze mam prijit za 10 dnu, nebo kdykoliv kdyby bylo neco jinak

rennik
autor
19. zář 2011

@pejullka aha tak uvidíš jak se to vyvine. Já taky pořád trnu co bude, jestli to neskončí jako minule. 😢

pejullka
19. zář 2011

@rennik podle me cim vic stresu, tim je to horsi🙂 vem to pozitivne, vyslo ti to a bud rada, tes se

rennik
autor
19. zář 2011

@pejullka asi máš pravdu, budu doufat že je vše v pořádku a těšit se na miminko 🙂 doufám že vyjde ta Terezka 😀

pejullka
19. zář 2011

@rennik urcite🙂

rennik
autor
19. zář 2011

@pejullka to je jasný, jinak totiž bude chlapeček beze jména, nemůžeme si klučičí jméno vybrat. 😀 Ty už jsi nad nějakým přemýšlela???

pejullka
19. zář 2011

@rennik meli jsme nejake apady, me se libi Ella, Elen nebo Kryštof...ale u me to bude jeste trvat

ajulinek
19. zář 2011

@rennik je to tam krásně vidět 🙂 Teď už bude jen sílit.

ajulinek
19. zář 2011

jooo a Terezku sme měli v porodnici napsanou, kdyby to byla holčička :D Ale stejně sme jisto jistě věděli že je tam schovanej klučík.

rennik
autor
19. zář 2011

@ajulinek děkuju ajul, snad máte s Pejulkou pravdu a bude jen sílit a já jsem si řekla že taky budu myslet pozitivně takže to bude určitě OK. U Lukáška jsem si byla na milion procent jistá že to bude kluk, všem jsem říkala že moje první dítě bude určitě kluk, že to cítím v kostech a to jsem ani nebyla těhotná a opravdu to vyšlo ale teď nevím nemám tušení. Spíš tajné přání aby konečně vyšla moje vysněná Terezka!

lucikf
19. zář 2011

Ahoj holky, teda, člověk tady chvíli není a už je tolik změn. No, krásně se nám to tu plní těhulkami. A těm, co to zatím nevyšlo, nezoufejte, vyjde to příště.
My jsme si tento víkend užili. Byli jsme na svatbě a bylo to moc fajn. Vyšlo počasí a všechno. Gabča nám sice dala trochu zabrat, neustále jsme ji někde museli hledat, pořád jsme jí něco museli brát (skleničky, solničky .....) 🙂 , ale jinak to byla paráda. Ženil se manželův brácha.
Ale dneska mě od rána bolí kříže. 😒 Takže ani pořádně sedět, ani se shýbat. No co naděláme. Snad to přejde.

ajulinek
19. zář 2011

Holky nemáte nějaký triky, tipy jak malýho naučit na nočník? Když si tam sedne nic neudělá, a pak se počůrá do kalhot a to mi samozřejmě oznámí, ale když se ho ptám chceš čůrat? Ne....nebo řekne ano a stejně nic neudělá. Dneska sem ho už převlíkala 4x a teď to vzdala a dala plínku.

veruvojtkova
19. zář 2011

@rennik tak testni za ty dva dny jak psala pejullka, já bych to nechala chvíli uležet, pak bude čárka jako tlustice 😉 ale já myslím že to bude ok, nezmizela naopak zesílela, to je dobré znamení!!

@lucikf to znám, když vypustim malýho, to je jako vypustit krakena 😀 😀 potřebovala bych 4 ruce a 4 nohy, navíc to naše dítě začalo tak strašně zlobit poslední dobou, do toho všeho nás bije když se mu něco nezdá a teď mě začal ještě kousat, snad je to jen období..já všechno svádím na období 😀 😅 😝 z čeho tě bolí v kříží? jak jsi lítala a ohýbala se k malému?

@ajulinek nočník? jéje..tak na to recept nemám, ale u nás zabrala jeho nejoblíbenější knížka O matce a dítěti 😀 dostala jsem jí od tchýně a malej miluje si v ní prohlížet tak seděl na tom nočníku tak dlouho dokud se něco nestalo a četli jsme, když by nebyla tahle kniha, nebyla by šance ho na nočníku udržet 😀 😀 jinak jsem pak následně koupila schůdky s prkýnkem na wc a tam chodí o hodně radši, ale pořád občas pouští do gatí 😀 🙂 asi se musíme obrnit trpělivostí🙂

rennik
autor
19. zář 2011

@veruvojtkova díky určitě máte s holkama pravdu, od teď myslím jen pozitivně a za chvíli bude na testu dálnice 😀
@ajulinek my se taky teprv učíme, ale Lukáš docela rád sedí, kouká při tom na televizi a když se vyčůrá a nočník hraje tak si zatleská, doma ho nechávám taky bez plíny, někdy si řekne ( ukazuje) a někdy to hold pustí do kalhot. Každý den je jiný ale já myslím že dřív nebo později se to naučí všichni.
@lucikf to je fajn že jste si to užili, my jsme oslavovali narozeniny od babičky a svátek od tchýně bylo taky strašně fajně 🙂

lucikf
19. zář 2011

@veruvojtkova To nevím, v 6 hodin, když jsem dávala malé mlíko, tak bylo vše fajn, pak jsem si ještě na půl hodiny lehla a když jsem vstala, tak mě začalo bolet v kříži. Buď jsem si nějak blbě lehla, nebo to je možná reakce na boty na podpatku, co jsem měla na svatbě, ale to by mě už možná bolelo v neděli, tak nevím. Už se mi to několikrát stalo, že mě třeba pár dnů bolelo v kříži a najednou to samo přešlo.
@rennik Takže taky oslavka 🙂 No fajne.

rennik
autor
19. zář 2011

@lucikf jj taky taky a bylo moc fajn 🙂

holky dneska utíkám na kutě, mějte se papa

discreet
19. zář 2011

Ahojky, taky jsme se od září začli snažit! Teda spíš přestala jsem kojit a dostala konečně MS, takže zatím jedu první cyklus, tak uvidím, co z toho bude 😉 Před prvním mimi jsem neměla ovulaci, tak jsem sama zvědavá, co se bude dít teď 😲
Držím pěsti všem, ať se nám zadaří!

rennik
autor
20. zář 2011

@discreet ahojky tak to budeme moc držet palce aby to co nejdřív vyšlo!! 😉

poletuszka
20. zář 2011

ahojte..

@rennik moc moc gratuluji k mimiskovi reni 😵 super, takze jsme uz 3?! 😎 to uz by mohlo byt dostatecne nakazlive, aby se zadarilo i u ostatnich co?! 😵

@ajulinek ja maleho davala na nocnik pravidelne od roku a pul.. pak jsem asi ve 20 mesicich zkusila vyhodit plenku a nepovedlo se.. furt se pocuraval, taxem to vzdala (to bylo v unoru) a pak v kvetnu mel maly problemy s pindikem a doktorka naridila nechavat ho doma bez pleny, tak jsem se desila co zas bude.. a ejhle pohoda.. zadne pocuravani, dokonce se zacal i sam svlikat a chodit na nocnik a ten si pak i vylival 😵 zlaticko nase, samozrejme od te doby se nam stalo spoustu nehod (vzdycky se to zhorsi, kdyz prijde nachlazeni nebo jako ted zacina zima a i vic vrstev obleceni), ale uz mam u krystufka takovou zkusenost, ze ho musim ke vsemu nechat dojit samotneho.. ted pilujem chozeni bez plenky venku a pak zkusim i na spani, tam to ale bude na dlouho.. maly chce mit flasku i na spani, takze sucha plenka u nas nehrozi..

@veruvojtkova jaxe vede?? uz mas lepsi naladu?? mi je furt blbe.. nic mi nechutna a kdyz na neco dostanu chut, tak vzapeti je mi z toho soufl.. tohle jsem u maleho nemela.. to jsem mela sem tam motanici a pak jsem furt spala, ale jinak klidek.. ale ted?? porad me natahuje.. zadne ranni nevolnosti, hezky cely den 🙄 😀 asi jsem moc zlobila a ted to mam 😀

poletuszka
20. zář 2011

@veruvojtkova veru a nasla si nejakeho toho veterinare?? bobek pejsek ☹
@discreet drzim palecky, at se co nejdriv zadari

holky taky zavidite lenuli, jak si uziva teploucka v recku?? 😀

ajulinek
20. zář 2011

Do teplíčka bych vyrazila hned, já bych klidně zimu oželela, jen na vánoce ať je hezky sníh a potom zase klidně teplíčko 😀 Koukám, že zase začla hokejová sezóna tak nebude v telce u nás nic jinýho hrát a ještě k tomu manža začne chodit na hokej a budu mít po zumbě 😠

rennik
autor
20. zář 2011

@poletuszka děkuju moc snad to tentokrát opravdu vyjde, uvidím co u doktora chystám se až 7.10. pak si teprve oddychnu 🙂 jinak u tebe to vypadá že to bude holčička ne? Moje babička vždycky říká že u holek je vždycky špatně 🙂a segra to tak opravdu měla, u synovce v pohodě a u neteře blinkala jedna radost. mě u Lukáška nic nebylo a teď je mi taky báječně takže to vidím na dalšího chlapečka, ale uvidím nechám se překvapit.
Lenuli opravdu závidím hned bych se vyvalila na pláž a slunila se. 😀 a souhlasím s ajulkou zimu jen na vánoce a pak zrušit!!!! 😀

veruvojtkova
20. zář 2011

@discreet ahoj, tak at se brzo zadaří! a jak jsi to řešila s ovulací, když jsi jí neměla?nějakými léky? 😕 tak snad se to v těle srovnalo a ty budeš normálně ovulovat! 😉

@lucikf no já mám čas od času bolesti zad taky ale já to mám od toho jak jsem malýho neustále tahala 😝

@poletuszka ahoj, ale vede se celkem dobře, v pondělí jdu k Dr tak jsem zvědavá, co mi poví...no MS nepřišla, tak snad testy nelžou 😀 tak to mě mrzí, že ti není dobře, ale neboj to bývá jen ty první měsíce, pak už to bude určitě lepší..já to mám úplně obráceně, mám chut na všechno a všechno taky spořádám a musím jíst každou hodinu 😀 jinak natahuje se mi taky ale je to jen ten pocit a spala bych furt 😖 jinak teda snažím se malého moc nezvedat, ale to nejde, musím ho dávat do židličky, do postýlky, když chce koukat z okna na auta 🙂 pak mě lehce bolí břicho, tak snad to bude ok..co ty, zvedáš prcka normálně jako před tím? jinak veterinu zatím nemám, napsali mi asi 4 lidi, tak si to musim obvolat, už aby to bylo za náma 😒

jinak teda naše fena to zase prostě tuší že jsem těhotná! už při alešovi mě celé těhotenství vůbec neposlouchala, opravdu extrémě, jako by tušila, že se nechci rozrušovat, zvyšovat hlas atd, tak toho využívala a po porodu se to zase vrátilo zpátky do normálu..no a asi týden před tím než jsem si udělala teď test tak začala furt kňučet a je to tu zase, vůbec neposlouchá, jak kdyby přišla o sluch 😝 naše Emina má radši manžela, on prostě permanentně usíná u TV a ona je tam s ním, nikdy nespí se mnou, max. se přišla podívat a zase odešla a ten večer pár hodin před tím než mi prdla voda a odešla zátka s alešem, tak ke mě dobrovolně 😲 přišla, skočila ke mě do postele, stulila se mi k nohám a spala tam, poprvé!..myslíte že ty feny můžou mít na tohle nějakej 6 smysl? asi ne co 😅 teda to jsem se rozepsala 😀 😀
@rennik taky jsi objednaná k Dr.? a zítra budeš testit, nebo až pozítří? tak napiš! 😉 no já podle čeho poznám že to bude kluk nebo holka je jedině břicho..je to pro někoho jen pověra, ale já i kamarádky co čekali kluka břicho dopředu a ty co čekali holčičku zase měly to břicho opravdu kolem dokola 🙂 ale jasně, že určitě jsou i výjimky..jinak necháte si pohlaví říct nebo se necháte překvapit? já bych to chtěla vydržet a pak budem doma s manžou sedět a podle toho mýho břicha hádat co to bude 😀 😀 no ale myslím že hned na prvním UTZ si to nechám vyslepičit 🙂
@ajulinek jak já bych jela...zrovna jsem si dnes říkala, že vůbec letos nechci zimu, když je pěkně můžeme být pořád venku, ale tohle uplakané počasí, sice se dá v zimě jít na boby, ale stejně 🙂

veruvojtkova
20. zář 2011

@pejullka a jak jsi dopadla dnes na krvi, kdy budou výsledky?

pejullka
20. zář 2011

@veruvojtkova ahoj, ja tam nebyla, dostala jsem to vcera a od te doby lezim v posteli a umiram bolesti, dnes jsem na to nasadila kontryhel misto brufenu., takze ja jsem dnes 2DC

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru